Sıladan Mektup Var- 33

Teşekkürler Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya
Bu kez Millet İttifakı kazandı
Hükümete ilk sarı kart

Tarih 1 Nisan 2019…

Yani Nisan 1 şakasının yapıldığı gün.Tabiri caiz ise yıllardan beri gelen bir geleneğin hayatageçirildiği zaman dilimidir. Günün en önemli özelliği,insanların gönül kırmadan birbirlerine şaka yapmasıdır. Meselabizler öğrencilik yıllarımızda sınıfa giren öğretmenimizinimzalaması gereken günlük defteri mum ile kaplamıştık. Bunabenzer daha niceleri….

Fakat 1 Nisan 2019 tarihi yani her yıl şaka niyetli kutlanan 1 Nisan’ınbu yıl ülkemiz açısından önemi çok büyük. Bugün tarihi birseçimi geride bırakmış bulunuyoruz. Tarihi dememde ki maksatyıllarca iyi yönetilmeyen ülkemizin zor bir süreçten geçmesiyüreğimizi dağlamaktadır. Yüreğimizi dağlayan ateşi söndürmekiçin yıllarca uğraş veriyoruz. Nihayetinde bugün itibarı ileateşin tavını düşürmüş kontrol altına almış bulunuyoruz.

Evet….Bugün 1 Nisan 2019

Tarihsahifelerindeki yerini şöyle alacak. Bugün Türk Milleti 17 yıllıkhükümete öyle bir ders verdi ki, başlayalım detaylarıanlatmaya…

Habu arada bu başarımıza gölge düşürenler olabilir. Zira gününNisan 1 olması nedeniyle birileri Nisan 1 şakası yaptığımızızannedebilirler. Derler ya ‘’Mühür kimde ise sultan odur’’ diye.Bu nedenle mühürü vermek istemeyebilirler. Ta ki gaflet uykusundanuyanana kadar. Uyandığı vakitte ‘’Atı alan Üsküdar’ıgeçmiş’’ olacak tabi ki….

Millet İttifakı'nın korkusuz, yiğit insanları;

Günsizindir, kelebekler gibi uçun, çocuklar gibi koşun. Çalsındavullar çekilsin halaylar. Çıksın bir yiğit ortaya, başlasın‘’Sarı Zeybek’’ oynamaya. Unutmayın Genç Osman ve İzmirMarşı ile de yeri göğü inletmeyi. Zira dağlar taşlar da hasretkaldı yıllarca mutluluğa

Bakıngüneşe mutluluğumuza ortak olmak istiyor verdiği farklı enerjiile. Kuşlar ise her günden farklı dahada mutlular. Ya sokakhayvanları… Ölüm korkusuyla yaşadıkları günleri arkadabırakmanın mutluluğu ile çoşuyorlar. Tabiat ise rengarenk, kucakaçmış bizleri bekliyor.

Millet İttifakı'nın, cesur ve değerli insanları;

Gerçekten büyük bir başarıyaimza attınız. Tarihte alınmaz denen nice kaleler feth edilmiştir.Siz her türlü engellemeye rağmen, Ankara ve İstanbul'u aldınız. Sizler yıkılmaz denen hükümeti salladınız. Bugünsalladığınız hükümeti inşallah bir sonraki seçimde kızağaçekeceksiniz. Bu ışığı görüyorum.

Bunedenle;

Birolalım iri olalım diri olalım. Birlik ve beraberlik içerisindeaşamayacağımız hiçbir engel yok. Beraber olursak iri oluruz.Beraber olursak diri oluruz. İşte o zaman kimse bileğimizi bükemez.Yani sağlayacağımız birliktelik ve beraberlik içindeaşamayacağımız engel olamaz.

Süreçiçerisinde Millet İttifakına köstek değil destek olalım.Taşın altına elimizi koyarak omuzlarında ki yükünühafifletmeye çalışalım. Bireysel değil kurumsal hareket edelimki ben yaptım oldu bitti, mantalitesi son bulsun.

Butelkinlere riayet ettiğimiz müddetçe her daim başarı bizlerinolacaktır. Umut dolu, sevgi dolu, mutluluk dolu bir gün geçirmenizdileği ile herkese iyi günler.

Hüseyin Cömert

Tarih:01 04 2019 22:46(47783)
6. Yorum: boyabatlı kağzım 02 04 2019 21:03
cömerte bravo dostlar.sılardan yolladığı mektuplarla bizleri aydınlattı, uyandırdı.helal olsun.cömert daima hak için hukuk için adalet için cabalıyor.

5. Yorum: sana da sarı kart 02 04 2019 16:55
sana da bir sarı kart lazım, hatta kırmızı kart.yazarlığı bırak.

4. Yorum: misafir 02 04 2019 15:35
sayın cömert gerçekten siz hangi türkiyede yaşıyorsunuz sizin peşinde koştuğunuz ballandıra ballandıra anlattığınız otobüsler kaldırıp ankaraya gittiğiniz iyi parti 18 adet ilçe 3 adette belde belediyesi kazandı bumu başarı akp istanbulda 34 belediyenin 19 aldı ankara 15 yakın belediyeyi kazandı artık başarısızlığınızı bile başarı olarak tarifliyorsunuz ki size bravo ama yinede tebrik ederiz bu 18 ilçe belediyesi için buda başarı.

3. Yorum: 11 köy 02 04 2019 01:36
kazandımı kaybettimi onu zaman gösterecek chp nin belediyelerini de biliyoruz keşke akp daha özenli davransaydı kayseriliyi tuttu ankaraya aday yaptı yok mu başka kimse.

2. Yorum: gökbörü 01 04 2019 23:51
istanbul -ankara düştü bırçok metropolde düştü , dolayısıyle aslında iktidar bitmiştir.ne yazıkkı parlementer sıstem olmadığından 4 yıl daha devam ama aslında bitmiştir.syg. belırleyıcı en onemlı sorun ekonomı olmuştur.

1. Yorum: fatih 01 04 2019 23:39
hüseyin bey,

boyabat için söyleyecekleriniz yok mudur? şefik çakıcı güven tazeledi. boyabat mevcut başkan ile devam dedi. boyabat halkı yeniden şefik çakıcı dediğine göre hizmetlerden memnun olduğu sonucu ortaya çıkar. seçim öncesi sıladan sürekli şefik çakıcı ve boyabat seçimi ile ilgili yazdınız. bugün ki sonuçlar için söyleyeceklerini merak ederiz. saygılarımla.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Türk Modeli Bir Sistem


Papaz Eriği


Memleket İsterim


1 Mayıs İşçinin Emeğin Bayramı Kutlu Olsun


Davulcunun Kefen Parası


2022 - 1443 Ramazan İmsakiyesi


Sahibinden Satılık Ev ve Arsalar


Boyabat'ın 2021 yılı nüfusu belli oldu


Boyabat’tan Kar Manzaraları-2 (23 Ocak 2022)


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 6. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Mutlu Eğitim


Arefe Günü ve Ramazan Bayramı


Dualarla bayrama ulaşmak


Yılmaz Özdil şehit dedelerimizin dünyanın nerelerinde yattığını


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz.
Mayıs ayı ziyaretci sayısı:

287849


Tasarım:DtGaNi