Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Köpekten Kaçarken Yaralandı

Bugün akşam saatlerinde Boyabat Kaya Cami çevresinde oyun oynayan küçük çocuk başıboş köpekleri görünce korkup kaçmaya çalışırken dengesini kaybederek düştü. Yaralanan küçük çocuk, çevredeki vatandaşlar tarafından Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi'ne getirilerek tedavi edildi.

MEB Yönetici Değerlendirme Sonuçlarına Dair Önemli Açıklama

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine İlişkin Yönetmeliğe göre atamalar dün itibari ile sonuçlanmıştır. Değerlendirmede olumlu netice alan Müdürlerin % 90'ı yandaş bir sendikaya üye olanlardır. Sözüm ona "değerlendirme", asrın en büyük siyasi kadrolaşma ve tasfiye operasyonudur!

@fuatavni Yoksa Hayrunnisa Gül mü?

Veda Resepsiyonunda Hayrunnisa Gül'ün "Bize yapılan herşeyi biliyorum. Artık susmayacağım. 28 Şubat bile bu kadarı yapılmadı" sözleri sonrası Ahmet Hakan, acaba @Fuatavni Hayrunnisa Gül olabilir mi diye sordu?

Mahalleler parklarına kavuşuyor

Boyabat Belediyesi “Her mahalleye bir park” projesi kapsamında mahalleleri park ve çocuk oyun grupları ile buluşturmaya devam ediyor.

Yıldız Camiinde Yaz Kuran Kursu Sona Erdi

Okulların kapanmasıyla birlikte camilerimizde yaz kuran kursları başlamıştı. Yıldız Camiinde bugun (22.08.2014 Cuma) itibariyle Yaz kuran kursu sona erdi.

17 DÖNÜM SATILIK BAĞBoyabat, boyabathaber, Boyabat Haber,  0703-ev3.JPGEsentepede Sahibinden Satılık Ev

222 m2 arsa üzerine 75 m2 temel, toplam 164 m2lik müstakil tapulu betonarme bina sahibinden satılıktır.

"AKP'nin Türbeyi IŞİD'e Verdiğinin Belgesi Var"

Dünkü Taraf Gazetesi'nde, "AKP Süleyman Şah Türbesi'ni IŞİD'e Verdi!" başlıklı bir haber çıkmış ancak biz dikkate almamıştık, ancak bugünkü Taraf Gazetesi'nde ise "AKP'nin Türbeyi IŞİD'e Verdiğinin Belgesi Var" başlıklı haberi görünce, biz yine de böyle bir hiyaneti yapamazlar dedik ama kararı vermeniz için iki haberide sizinle paylaşıyoruz.

Sinop Üniversitesi'nden Proje Hazırlama Semineri

Sinop Üniversitesi öncülüğünde, Sinop Valiliği ve Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) ortaklığında proje hazırlama eğitimi verildi.

İçişleri'nden Soyadı Düzenlemesi

Soyadı yüzünden 'Küçük düşüyorum', 'mutsuzum' diyen vatandaş, artık Nüfus'a vereceği bir dilekçeyle soyadını değiştirebilecek.

Esrarengiz Görüntü…

Saraydüzü Hacıçayı Köyü, baraj kenarında gece piknik yapan vatandaşlar o eğlenceli anları karelemek isterken ortaya bu görüntü çıkıyor. Yorum sizlerin…

Zehra Civciv hanımefendi vefat etti

Yeni Camili (Yiğren) Köyü'nden, Erenlik Tepesi'nde oturan, Traktörcü Nihat Civciv'in annesi, Zehra Civciv hanımefendi vefat etti.

SATILIK DUBLEX DAİRE
KALORİFERLİ, GÜNEŞ ENERJİLİ, ASANSÖRLÜ
FİYAT: 175.000,00 TLBitkisel Tehlikenin Adı: Bonzai

Gençler arasında giderek yaygınlaşan ve büyük bir tehlikeye dönüşmeye başlayan Bonzai ile ilgili merak edilenleri Prof. Dr. Bekir Sami Uyanık anlatıyor.

Gazeteci - Yazar TURAN ASLAN'ın kaleminden
Saraydüzü Köy mü? İlçe mi?
Yakında Boyabat Gazetesi'ndeLösemi hastası Mahir yardım bekliyor

Samsun’da 5 aydır tedavi gören lösemi hastası 7 yaşındaki Boyabatlı Mahir Kandemir’in ailesi, tedavi sürecinde hayırseverlerden yardım bekliyor.

Direksiyon Başında Kalp Krizi Geçirdi

Ayancık’ta Mükremil "Kaptan" olarak bilinen "Çalmaç" İsmail Yıldız’ın oğlu olan Mükremil Yıldız, direksiyon başındayken kalp krizi geçirerek aracıyla takta attı. Takla atan araçtan çıkartılan Yıldız, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Hastanın İmdadına Helikopter Değil Doktor Yetişti

27 Haziran 2014 tarihinde gazetemizde yayımlamış olduğumuz, "Ambulans Helikopter İle Samsun'a Sevk Edildi" haberimizi konu edinen, bazı yerlerinde haberimizde yazılmamış şeyleri yazılmış gibi gösteren bir haberi, Boyabathaberleri.net sitesinde Davut Koçyiğit yayımlamış, bizde sizinle paylaşıyoruz.

ÖZLER PETROL'DEN
ARAÇ SAHİPLERİNE MÜJDE (OTOGAZ: 2.55 tl)Uygur Özay İlkokulunun temeli atılıyor

Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Esentepe Mahallesine kazandırılacak olan ve vaadettiği 40 projesi içerisinde yer alan devlet destekli projelerinden  Uygur Özay İlkokulunun temelinin 26 Ağustos 2014 Salı günü atılacağını belirtti.

Boyabat Belediyesi temizlik çalışmalarına hız verdi

Boyabat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünce çevre düzenleme ve temizlik çalışmaları kapsamında Adnan Menderes Bulvarı üzerinde ki orta refüj de temizlik çalışmasına gidildi.

Boyabat Osman Köyü Mevkinde Trafik Kazası Meydana Geldi

20 Ağustos 2014 Perşembe saat 14.00 sıralarında Sinop istikametinden Boyabat istikametine gelmekte olan kamyon ile İstanbul istikametinden Boyabat istikametine gelmekte olan kamyon kaza yaptı.

Zihniyet, Yönetim ve Toplum

Belli merkezler; Türkiye, bölge ve dünya gündeminde yer alan konularla ilgili haberlerle yaptıkları yorumlarla, halkı aydınlatmaya çalışıyor. Her biri konuyu; bağlı olduğu merkeze göre farklı açıdan ele alıyor, zihinlere istenilen algıyı yerleştirmeye çalışıyor.

Burası Neresi mi..?

Burası Çakıroğlu Toprak Sanayi ile Çatpınar Köyü Yukarı Sakız arasında Karayollarının cep olarak yaptığı ve ağaçlandırdığı bazen Trafik kontrol noktası, bazen uzun yol nakliyecilik yapanların dinlenme noktası, çoğunlukla da ilçemizde yeni evlenen gençlerimizin düğün konvoylarının silah atma ve eğlenme alanı olarak kullandıkları bir alandır.

Satılık Arsa

582 m2 Köşebaşı Arsa. Çamlıca Mah. Atılım Blokları Arkası
Şehabettin Özalp 0 542 411 55 41


Yaya geçişlerinde yeni düzenlemeye gidildi

Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından, Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki orta refüjde uygun olmayan yaya geçişlerinin kaldırılması ve kapatılması için çalışma başlatıldı.

Sinop’ta Bir Yunus, Kendini Karaya Vurarak İntihar Etti

Sinop‘ta bir yunus, kendini karaya vurarak intihar etti. Vatandaşlar ise büyük bir şaşkınlıkla yunusu izledi.

Durağan'da Trafik Kazası

Sinop'un Durağan ilçesinde yıllardır ölüme davetiye çıkaran ve maddi hasarlı kazalara sahne olan kavşak yine iki aracın kazasına sahne oldu. Yaşar Topçu Bulvarı'ndaki döner kavşak adeta tehlike saçıyor.

Karayolları Kapatıyor!

Adnan Menderes Bulvarı üzerinde orta refüjde bulunan ve yasal olmayan yaya geçişleri Karayolları tarafından kapatılıyor. Çalışmaları gece sürdüren ekipler yasal niteliği olmayan yaya geçişlerini kapatırken, Boyabat Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerde trafik akışının güvenliğini sağlıyor.

Durağan'da Genç Kız İntihar Etti

Durağan’a bağlı Kılıçaslan köyünde bir genç kız boş bir evde asılı halde ölü bulundu.

DEVREN SATILIK ŞARKÜTERİ
ESKİ OTOGAR KARŞISIBu Sıcaklarda Isınmak İçin mi Ateş Yaktı?

20 Ağustos 2014 saat 13.30 da Kolaz çayının ortası hiç bir anlam veremediğimiz bir olay yaşlı bir vatandaş sıcaklardan kimse dışarı çıkamazken çay kenarında bulunan otları toplayıp ateş yaktı ve sanki üşümüş gibi ateşin başına oturdu.

Irmak Düğün Salonu Açıldı

Boyabat bir düğün salonuna daha kavuştu. Hasan Irmak ve Nadir Irmak'ın açtığı düğün salonunun, güvenlik kamera sistemi, özel havalandırma sistemli ve bir çok özelliği bulunuyor. Irmak Düğün Salonu artık hizmetinizde.

Sinop Diyojen Rotary'de Kısa Dönem Yaz Kampı

Dünya barışını önemseyen, Özellikle Tüm Dünya'dan çocuk felcini kaldırmak için uzun yıllardır mücadele veren ve çeşitli toplum projeleri yapan Rotary Kulüpleri öğrenci değişim programları kapsamında bir proje daha gerçekleştirdi.

Engin ALTAY, Ana Okulları ile İlgili Önerge Verdi

Bağımsız ana okullarında tekli eğitim kaldırılıp ikili eğitime geçiliyor. Çalışan anneler mağdur ediliyor. Bu konuda CHP Grup Başkanvekili ve Sinop Milletvekili Engin ALTAY'ın, Milli Eğitim Bakanı'na vermiş olduğu soru önergesini sizinle paylaşıyoruz.

Drakulalar ve Yalancılar

Kan dökmek; sapkınlıktır.
Hırsızlık; yüzsüzlüktür,
Yalan söylemek; bir yetenektir, kimlik ve kişiliktir.


SAHİBİNDEN
KİRALIK 450 METREKARE İŞYERİ
Eski HaberlerBoytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

@fuatavni Yoksa Hayrunnisa Gül mü?


Turan Aslan Anons 21/8/2014


Zihniyet, Yönetim ve Toplum


Güneşin Dostudur Su Erfelek Tatlıca Takım Şelaleleri


Siyaset mi? Artık Midem Kaldırmıyor


Trafik kültürü ve insan


Gençliğin Baş Derdi


Sinop seçmeni samimiyetini gösterdi


2014 Boyabat Cumhurbaşkanlığı Seçimi 1. Tur Kesin Sonucu (10 Ağustos 2014)


Silahla Ateş Edildiğinde Yeri Hemen Tespit Edilecek


Temmuz 2014 Raporu


Hüseyin Cömert'in, Mehmet Ersoy'a Verdiği Mektup


Kurusaray Bazalt Şelalesi


BAYRAMLAŞALIM


Ramazan-ı Şerif'in Kıymeti


Fevkaladenin Fevkinin de Fevkinde


Maklube Sofralarından Kaçan Samimi Müslümanlar (Cemaatler ve Milliyetçi Kesim)


Gelirimiz 11,5 milyar dolar olacaktı


2013 ADNKS verileri


Boyabat OSB Arsa Tahsis Müracatlarını Kabul Etmeye Başlamıştır.


Güle Güle İnönü Stadyumu


Yumurtalı FasülyeKurucu
İsmail Hakkı Özdilek

Kuruluş Tarihi
1 Temmuz 2005
Yayın Sahibi
Hakkı Küçükbaş

Adres:
Hükümet cad. No:40
BOYABAT-Sinop
Ticaret Sicil No: 1710
E-posta:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
E-posta gönderebilirsiniz

DUYURU:
20 Eylül 2013 tarihi itibariyle Ömer Aytekin'in sitemizle alakası kalmamıştır

Agustos ayı ziyaretci sayısı:1193526 DtGaNi