Eski Halyeri'ndeki Çınar Ağacı Kırıldı

Eski Halyeri'ndeki Çınar ağacı kırıldı. Eski Halyeri, Kasaplar Çarşısı'nda, Eski Belediye binasının önünde dikili olan Çınar ağaçları, binaya yakın dikildikleri için zamanla güneş ışığına ulaşmak için eğrilmiş ve yana doğru uzamıştı. Dün bunlardan biri kırıldı. Şans eseri can ve mal kaybı meydana gelmedi. Tehlike arz eden ağaç budandı.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Durağan'da Esnafı Ziyaret Etti

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP'liler ile birlikte Durağan'da esnafı ve halkı ziyaret etti.

Türkiye Diyanet Vakfı Adak Kurbanları Muhtaçları Sevindiriyor

Türkiye Diyanet Vakfı, yıl boyunca halkımızın emanet ettiği adak, akika ve şükür kurbanlarını keserek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Durağan'da Resmi Daireleri Ziyaret Etti

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP'liler ile birlikte, Durağan'da Resmi Daireleri ziyaret etti.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Durağan Devlet Hastanesi'ni Ziyaret Etti

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP'liler ile birlikte Durağan Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti.

Kız Kur'an kursu öğrencileri il finalinde ter döktü

Sinop İl Müftülüğü tarafından, merkez ve ilçe kız Kur'an kurslarında daha önce düzenlenen Dini Bilgiler Yarışması’nın il birinciliği yapıldı.

Boyabat'ta Elektrik Kesintileri

Boyabat'ta bazı bölgelerde programlı elektrik kesintisi yapılacak. Elektrik kesintisi yapılacak bölgeler şöyle.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Gece Çalışan Tuğla Fabrikalarındaki İşçileri Ziyaret Etti

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Beraberinde MHP yetkilileri ile birlikte, gece çalışan tuğla fabrikalarındaki işçileri ziyaret etti, işçilerin sorunlarını dinledi.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Alparslan Türkeş Parkı'nda Gençlerle Biraraya Geldi

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Alparslan Türkeş Parkı'nda gençlerle biraraya geldi ve onların sorunlarını dinledi. M.Meftun Çağlar gençlerden tavsiye istedi ve gençlerin her zaman daha özgün fikirlerinin olduğunu belirtti.

Saadet Partisi Boyabat Köylerinde

Saadet Partisi, Sinop’ta seçim çalışmalarına Boyabat köylerinde aralıksız devam ediyor. Sinop Milletvekili Adayı Mehmet Ali Özgür, Sinop İl Sorumlusu Beşir Elmacı, Sinop İl Başkanı Cavit Üçüncüoğlu ve beraberlerindeki partili heyetle birlikte Boyabat'ın Emiroğlu, Boyalı ve Bengübelen Köyleri'nin yağmur dualarına katılıp, köylüler ve diğer katılımcılarla birlikte sohbet ettiler.

White Garden Kooperatifleri
Hayallerinizi Süsleyen Konut Projesi ile BOYABAT'ta Karşınızdayız


Milenyum Kuaför (Suzan)

2015 Yılı Yeni Sezon Gelinlik, Nişanlık ve Bindallı çeşitlerimiz gelmiştir.
Gelinlik ve Nişanlık kiralayana, yanında saç promosyonlarımız vardır.

Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi (Kene)

Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi Nedir?: Kırım-Kongo Hemorajik Ateş (KKHA),keneler tarafından taşınan Nairovirüs isimli bir mikrobiyal etken tarafından neden olunan ateş, cilt içi ve diğer alanlarda kanama gibi bulgular ile seyreden hayvan kaynaklı bir enfeksiyondur. Son yıllarda tedavide görülen gelişmelere rağmen, bu enfeksiyonlarda ölüm oranları hala yüksektir.

Engin ALTAY'ın 22 Mayıs Programı

Yaşanacak bir Türkiye için bugün Büyükçekmece ilçe Örgütümüzle birlikte sivil toplum kuruluşlarını,esnafları ve dernekleri ziyaret edeceğiz.

Sinop Üniversitesi 5 Dilde Yayına Başladı

Sinop Üniversitesi bünyesinde kurulan ve yabancı uyruklu öğrencilere yönelik hizmet veren web sitesi “study.sinop.edu.tr” İngilizce, Arapça, Azerice, Rusça ve Türkçe olmak üzere beş dilde yayına başladı.

Boyabat'tan Fotoğraflar (Yeni Mahalle ve Bağlar Mevkii)

Bugün (19 Mayıs Salı) Yeni Mahalle ve Bağlar mevkiinde uzun soluklu bir gezinti yaptım. Boyabat fotoğrafları köşesi için bir kaç fotoğraf çektim..Özellikle il dışında oturan Boyabatlılar bu fotoğrafları merakla bekliyor.......İyi seyirler..
Yunus Emre Karslıoğlu Sizler İle Yazıyorumda

MHP'den AKP'li adaya KPSS suç duyurusu

MHP Bakırköy İlçe Başkan Yardımcısı Av. Semih Erdoğan, AKP Sinop Milletvekili Adayı Nazım Maviş hakkında 2012 KPSS’ye ilişkin soru hırsızığı yapığı gerekçesiyle hakkında suç duyurusunda bulundu.

Sahibinden Satılık Daire

Çamlıca Mahallesi Yıldız Öğretmenler Apartmanında, 5. kattaki,110 m2, 2+1, sobalı daire sahibinden satılıktır. Daire iki cepheli olup, Boyabat Kalesi ve muhteşem Boyabat manzaralıdır, sabah ve akşam güneşi almaktadır. Krediye açıktır. Müracaat:GSM:0(555)399 13 61

Başbakanım Allah benim ömrümü sana versin!

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Sinop’ta miting sonrası bir vatandaşın evine konuk oldu. Evden ayrılırken bir vatandaş, “Allah benim ömrümü sana versin” diyerek Başbakan Davutoğlu’na sevgisini dile getirdi.

Engin ALTAY Seçim Çalısmalarını Aralıksız Sürdürüyor

CHP’nin İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Grup Başkanvekili Engin Altay İstanbuldaki seçim kampanyasını aralıksız sürdürüyor.

Başbakan Ahmet Davutoğlu; Sinop'u Karadeniz'in incisi yapacağız

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu; "İktidara geldiğimizde Sinop'ta sadece 4 kilometre bölünmüş yol vardı. Ona 109 kimolemetreyi biz ekledik. 2016 başında doğalgazınız geliyor. Sinop'u inşallah bölünmüş yollarla, havalanıyla, bu güzelliği herkesin göreceği Karadeniz'in inci şehri yapacağız" dedi.

CHP Milletvekili Adayları ve Kadın Kolları Başkanlarının Saraydüzü Ziyareti

CHP Milletvekili adayları Barış KARADENİZ Mustafa ACUN Kadın kolları Sinop il başkanı Hacer İNCEOĞLU ve Boyabat Kadın Kolları başkanı Şenay SEZER yönetim kurulu üyesi arkadaşları ile birlikte Saraydüzü Kadın kollarını ziyaret ettiler

Boyabat nereye koşuyor?

Hemşehrimiz Bekir Kayık, sitemizde yayımlanması için, özellikle Boyabat'ın kanayan bir yarasına parmak basan, bir yazı göndermiş. Bekir Kayık'ın yazısını yayımlamaktan mutlu olduğumuzu belirterek, Bekir Kayık'a teşekkür ediyor, yazısını sizinle paylaşıyoruz.

Akay Yapı Denetim'de Çalışacak Eleman Aranıyor

Şirketimizin Kastamonu Şubesi'nde çalışacak İnşaat Teknikerleri aranmaktadır.
TEL: 0 532 320 46 89
NOT: Ehliyet ve araç kullanmak şarttır.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Boyabat'ta Üretim Yapan Tekstil Fabrikasını Ziyaret Etti

Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP İlçe Teşkilatı ve partililerle, Boyabat'ta üretim yapan tekstil fabrikasını ziyaret etti, fabrika sahiplerinin ve çalışanlarının sorunlarını dinledi.

Başbakan Davutoğlu; Onlardan Mega proje çıkmaz!

Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, "Kılıçdaroğlu'nun çok methettiği projesini dinlerken acı bir şekilde tebessüm ettim. Çünkü çok geriden geliyor. Bütün kavramlar bize ait. Benim 2001 yılında yazdığım 'Stratejik Derinlik' kitabımın arka sayfasını okusaydı, ‘merkez ülke’ tabirini biz 15 yıl önce kullandık. Kendisine oy veremeyen adamdan mega proje çıkar mı?" dedi.

Eski Otogar Önünde Kaza

Eski Otogar önünde maddi hasarlı kaza meydana geldi. Eski Otogar önünden dönüş yapmak isteyen araç ile ana yoldan geçen araç çarpıştı. Kazada araçlarda maddi hasar meydana geldi.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Boyabat Küçük Sanayi Sitesini Ziyaret Etti -3

Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP İlçe Teşkilatı ve partililerle, Boyabat Küçük Sanayi Sitesini ziyaret etti, site esnaflarının ve çalışanlarının sorunlarını dinledi.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Boyabat Küçük Sanayi Sitesini Ziyaret Etti -2

Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP İlçe Teşkilatı ve partililerle, Boyabat Küçük Sanayi Sitesini ziyaret etti, site esnaflarının ve çalışanlarının sorunlarını dinledi.

KUMLUK MAH. ADLİYE ARKASINDA
KİRALIK DÜKKAN VE DEPO


MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Boyabat Küçük Sanayi Sitesini Ziyaret Etti -1

Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP İlçe Teşkilatı ve partililerle, Boyabat Küçük Sanayi Sitesini ziyaret etti, site esnaflarının ve çalışanlarının sorunlarını dinledi.

Genç yaşta Hanımağa oldu

Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin (SİYAD) bu yıldüzenlediği geleneksel Yağlı Güreş Müsabakaları için yapılan ağalık arttırmasında en yüksek teklifi veren Mualla Arpacı hanımağa oldu.  Genç yaşta ağalığı kazanan Arpacı henüz lise öğrencisi.

Saadet Partisi'nden Sinop'a İkinci Çıkarma!

7 Haziran seçimlerine doğru yaklaşırken Saadet Partisi, Sinop’ta yeni bir hamle daha gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Genel Merkez Sinop İl Sorumlusu Beşir Elmacı şunları söyledi.

Çocuk Hakları Karikatür Yarışmasına Boyabat Damgası

Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin Türkiye genelinde düzenlediği “Çocuk Hakları” konulu 8. Ulusal Karikatür Yarışması’nda Boyabatlı ünlü karikatürist Aşkın Ayrancıoğlu’nun öğrencileri bir Türkiye İkinciliği, altı adet Mansiyon Ödülü ve iki adet sergileme ödülü kazandılar…

İşte Son Anketin Sonucu ! Partilerin Son Oy Oranı..

Metropoll'ün en son seçim anketi sonucuna göre AK Parti oy oranı % 42.8. HDP ise baraj altında..

YILDIZ MAHALLESİ, ÇORAK CADDESİ'NDE
SATILIK DUBLEKS DAİRE


Yeni Bilboardlar Takılmaya Devam Ediyor

Boyabat Belediyesi şehrin değişik yerlerine yeni bilboardları takmaya devam ediyor. Takılan bilboardların bir kısmı Boyabat Belediyesi'nce kullanılmaya başlandı.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Boyabat'ta Üretim Yapan Fabrikaları Ziyaret Etti -2

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP İlçe Teşkilatı ve partililerle, Boyabat'ta üretim yapan fabrikaları ziyaret etti ve fabrikada çalışanların sorunlarını dinledi.

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, Boyabat'ta Üretim Yapan Fabrikaları Ziyaret Etti -1

MHP Milletvekili Adayı M.Meftun Çağlar, beraberinde MHP İlçe Teşkilatı ve partililerle, Boyabat'ta üretim yapan fabrikaları ziyaret etti ve fabrikada çalışanların sorunlarını dinledi.

Saadet Partili Adaylar Emekçinin Yanında

Saadet Partisi Sinop Milletvekili Adayları Mehmet Ali Özgür ve Hasan Üçüncüoğlu seçim çalışmalarında deyim yerindeyse baş döndürüyorlar. Her gün birkaç farklı ilçe ziyaret eden adaylar programdan programa koşuyor. Geçtiğimiz günlerde Sinop Organize Sanayi Bölgesi’ne gelen Saadet Partisi adayları Sinop OSB Müdürlüğü’nü ve ardından fabrikaları ziyaret ettiler.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramında Çelenk Koyma Töreni Yapıldı

Haber: Davut Koçyiğit - Boyabat haberleri.net

YILDIZ MAHALLESİ'NDE
SAHİBİNDEN SATILIK KALORİFERLİ - ASANSÖRLÜ - GÜNEŞ ENERJİLİ - DUBLEKS DAİRE


Yaşanacak Bir Türkiye İçin Engin Altay

Yaşanacak Bir Türkiye İçin Engin Altay 20 Mayıs Çarşamba proğramı

Şirin Osmanlı Kasabaları Turizme Kazandırılıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı, tarihi doku ve özgün mimarisini muhafaza eden, geçmişteki izleri silinmemiş, gündelik hayatın kaos ve stresinden uzak, huzurlu ve sakin Anadolu kasabalarının kültür turizminde ön plana çıkarılmasına yönelik bir çalışma başlattı.

İki Çizgi Vahdettincilik ve Atatürkçülük

Türkiye’de devlet, millet, vatan, rejim din, kimlik tartışılıyor. Rejim değişikliği, düzen değişikliği, hukuk sistemi değişikliği tarih boyunca elbette olmuştur, olacaktır. Bu doğal gelişme ve değişmedir. Ancak devlet, millet, vatan algısındaki değişim ve dönüşüm yıkım getirir. Türk tarihinde dönüm noktaları vardır.

Engin ALTAY İstanbul'u Karış Karış Dolaşıyor

CHP Grup Başkanvekili Engin ALTAY seçim bölgesi İstanbulu'u karış karış geziyor.

Eski Haberler Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Boyabat'tan Görüntüler (Yeni Mahalle-Bağlar)


Boyabat nereye koşuyor?


İki Çizgi Vahdettincilik ve Atatürkçülük


CHP Milletvekili Adayı Barış Karadeniz İle Röportaj


2002 Yılı Milletvekili Genel Seçimi Sonuçları (3 Kasım 2002)


Mutlu kent Sinop'a ne oldu?


AK PARTİ, 2002 yılında hangi vaadlerle iktidara gelmişti ?


Soralım


O yar benim kime ne!


Nisan 2015 Raporu


MHP’ye Sakın Oy Vermeyin


Yüce Dinimiz ile Dalga Geçenler


Boyabatlı Şehitler


Cengiz Tokmak Niçin AKP'nin Birinci Sıra Adayı Oldu?


Selam Olsun....!


Tunus'tan Fotoğraflar ve Gezi Notları (3)


Milletvekili Aday adayları


Çiğdemli Pilav


Türkiye'de Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar


Namazın Dinimizdeki Yeri


Öğretmenler Günü Nostalji-2


Boyabat Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığından


Fevkaladenin Fevkinin de Fevkinde


Güle Güle İnönü StadyumuKurucu
İsmail Hakkı Özdilek

Kuruluş Tarihi
1 Temmuz 2005
Yayın Sahibi
Hakkı Küçükbaş

Adres:
Hükümet cad. No:40
BOYABAT-Sinop
Ticaret Sicil No: 1710
E-posta:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
E-posta gönderebilirsiniz

Boyabat Gazetesi
Basın Meslek İlkeleri'ne uymayı taahhüt eder

Boyabat'ta yayım yapan hiç bir basılı, sözlü ya da sanal yayın organıyla bağımız yoktur ve hiç biri
Boyabat Gazetesi'ni
temsil etmemektedir.

Mayıs ayı ziyaretci sayısı:1142570 DtGaNi