E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Korkusuz Boyabatlı

Nafiz Kurtoğlu… Küçük yaşlarında ailesiyle birlikte gittiği Ankara’da yaşıyor. Genç yaşlarında-çakalların hâkim olduğu bir semtte-büyük bir kahvehaneyi açıp da çalıştırabildiği gibi, çok önemli bir mahallenin de muhtarı olmayı başardı.

Boyabat'ta Elektrik Kesintileri

Boyabat'ta bazı bölgelerde programlı elektrik kesintisi yapılacak. Elektrik kesintisi yapılacak bölgeler şöyle.

Sinoplu İş Adamları Fuarı yapılacak

Sinoplu İş Adamaları Derneği olağan yöneyim kurulu toplantısı geniş katılımla gerçekleştirilirken önemli kararlar alındı.

Türkiye’nin Bir”inci”leri Yine Y. Topçu YBO’dan…

Boyabatlı Görsel Sanatlar Öğretmeni ünlü karikatürist Aşkın Ayrancıoğlu’nun Y. Topçu YBO’lu öğrencilerinin sanatsal başarılarına iki Türkiye Birinciliği daha eklendi…

Boyabat Manşet İnternet Haber sitesini savcılığa şikayet ettiler..!

AK Parti eski İl Başkanı ve Eski Milletvekili Cengiz Tokmak, Müsiad Sinop Temsilcisi Ahmet Hilmi Gökmen, Boyabat Manşet İnternet Haber sitesini savcılığa şikayet ettiler.

Offroad sezon açılışı Boyabat'ta

2017 Türkiye Offroad Şampiyonası 1. Ayak yarışı, 29-30 Nisan 2017 tarihlerinde Sinop Off-Road Kulübü (SİNOFF) tarafından Boyabat'ta yapılacak.

Boyabat –Taşköprü Yolu'nda Treyler Yoldan Çıktı

28 Nisan 2017 Cuma günü sabah saatlerinde Taşköprü istikametinden Boyabat istikametine gitmekte olan treyler direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda Boyabat ilçesinin Gökçeağaçsakızı Köyü mevkiinde yoldan çıktı..

Erfelek- Sinop Yolunda Otomobil Devrildi: 1 Ölü

28 Nisan 2017 Cuma günü saat 2.45 sıralarına Erfelek'ten Sinop’a gitmekte olan otomobil devrildi.

Çatıda baygınlık geçiren vatandaş kurtarıldı

Sinop merkez Özel İdare yanındaki şantiyede çatıya çanak ayarlamaya çıkan vatandaş baygınlık geçirdi.

Sinop'ta operasyon; 10 gözaltı

Sinop'ta polis tarafından yapılan uyuşturucu operasyonunda 10 kişi gözaltına alındı.

Hani referandumda “EVET” çıkınca şehit gelmeyecekti?

12 günde 27 şehit verdik. Ninni yavrum ninni uyutayım seni… Sözde IMF’ye borç veren Türkiye, Eyy dediği Almanya’dan borç istiyor… Yunanlıların Türk adalarında silahlanmasına, askeri tören düzenlemesine ses çıkarmayan iktidar…. Asgari ücret 1404, emekli maaşı ortalama 1300 lira !...

Hüseyin Mert vefat etti

Gökdere Mahallesi'nde oturan, Kebapcı Yılmaz ve Mehmet Ali Mert'in babası, Hüseyin Mert vefat etti.

Türkiye Gazetesi ile Diyanet kavgasını gazete kazandı

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, TGRT Haber'de yayınlanan "Neler Oluyor" adlı programda Kutlu Doğum Haftası ile ilgili olarak kendisine yöneltilen soruları cevapladı...

YSK kesin sonuçları açıkladı

YSK Başkanı Sadi Güven, 16 Nisan'da yapılan anayasa değişikliği halkoylamasının kesin sonuçlarını açıkladı. Güven, seçime katılım oranını 85.43 olarak belirtti.

Daha Önce Boyabat'ta Görev Yapan Polis Memuru İntihar Etti..!

TBMM Daire Başkanlığı'nda görevli polis memuru Hasan Erkuş, sosyal medya hesabına "Ben vatan haini değilim" yazdıktan sonra intihar etti..

Freni Patlayan Araç Şoförü Öldü

Sinop’un Durağan ilçesinde Durağan-Dikmen Yolunu yapan özel bir firmaya ait su tankeri freninin patlaması sonucu devrildi. Sürücü Hasan Kılınç olay yerinde hayatını kaybetti.

Boyabat Sinop Yolu'nda Kamyon Devrildi: 1 Ölü

Boyabat Sinop Yolu'nda bugün (27 Nisan 2017 Perşembe) saat 12.00 sıralarında kamyon devrildi. Kazada kamyon sürücüsü hayatını kaybetti. Devrilen kamyon nedeniyle Boyabat Sinop Yolu ulaşıma kapandı. Devrilen kamyonun kaldırılma çalışmaları devam ediyor.

Kamyon alev alev yandı

Türkeli - Çatalzeytin yol yapım çalışmalarında malzeme taşıyan taş yüklü kamyon, seyir halindeyken bir anda alev aldı.

Yıldızlar 8 Top Pool Bilardo Mahalli Lig Müsabakaları

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Bilardo İl Temsilciliğinin 2016 –2017 yılı faaliyet programında yer alan Yıldızlar 8 Top Pool Bilardo Mahalli Lig müsabakaları ödül töreni ile sona erdi.

Ozan Utku Taşkın gözyaşları arasında toprağa verildi

Samsun'un Atakum ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren üniversite öğrencisi Ozan Utku Taşkın’ın cenazesi Ayancık’ta defnedildi.

Sinop'ta FETÖ Operasyonu 5 Sivil İmam Yakalandı

Ankara merkezli 81 ildeki FETÖ operasyonu Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) emniyetteki mahrem yapılanmasına yönelik yurt genelinde başlatılan operasyon kapsamında Sinop’ta 5 Kişi yakalandı, 3’ü kişi ise aranıyor.

Küçük Erkekler Futbol Grup Müsabakaları

2016 – 2017 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri programında yer alan Küçük Erkekler Futbol Grup Müsabakaları Bostancılı 80. Yıl Sentetik Çim Futbol Sahasında gerçekleştirildi.

Altın bulamayınca televizyonu çaldı

Gerze’de hırsızlık için bir eve giren kişi ya da kişiler, altını üstüne getirdikleri evde ziynet eşyası bulamayınca, oturma odasında bulunan televizyonu çalarak kayıplara karıştı.

Güreş 12 – 13 Yaş Minik Erkekler Grekoromen Grup Müsabakaları

Türkiye Güreş Federasyonunun 2016 – 2017 yılı faaliyet programında yer alan 12 – 13 Yaş Minik Erkekler Grekoromen Güreş Grup Müsabakaları 85. Yıl Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda gerçekleştirildi.

2017 Yılının İlk Hizmet İçi Eğitimi Sona Erdi

2017 yılı Din görevlilerine yönelik Hizmet İçi Eğitim Kursları çerçevesinde Sinop İl Müftülüğü tarafından 20.02 - 13.04.2015 tarihleri arasında düzenlenen "Kur’an-ı Kerim Hizmet İçi Eğitim Kursu" düzenlenen belge töreni ile sona erdi.

Huriye Küçükbaş hanımefendi vefat etti

Çatpınar Köyü'nden Yaşar Küçükbaş’ın hanımı, Mustafa Küçükbaş’ın annesi, Huriye Küçükbaş hanımefendi vefat etti.

Besim Karaboğa vefat etti

Yabanlı Köyü'nden, Besim Karaboğa vefat etti.

Türkiye’nin basın özgürlüğü karnesi içler acısı!

Basın özgürlüğünün güçlendirilmesi için dünya çapında çalışmalar yürüten sivil toplum kuruluşu Sınır Tanımayan Gazeteciler, 2017 Dünya Basın Özgürlüğü Endeksi'ni yayınladı.

Herkesin Hayatında Bir Kediye Sahip Olması Gerektiğinin
25 Sihirli Kanıtı


Bugün yürürlüğe girdi! Artık araçlarda kullanılabilecek

Araç sahipleri ile trafik polisleri arasında yasal olup olmadığı konusunda uzun yıllardır tartışmalara neden olan cam filmi, Resmi Gazete kararıyla bugünden itibaren bazı şartlar dahilinde yasal hale geldi.

Türkiye nüfusu yaşlanıyor, yaşlıların aşıya ihtiyacı artıyor

24-30 Nisan Dünya Aşı Haftası nedeniyle görüş bildiren Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Gürsel Özer aile hekimliği uygulamasının da katkısıyla Türkiye'de son 12 yılda aşılama konusunda önemli bir yol kat edildiğini belirtti.

Gökmen: "AKPM kararının rasyonel bir dayanağı yok"

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sinop Başkanı Ahmet Hilmi Gökmen, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’nin Türkiye'yi siyasi denetim altına alma kararı vermesi üzerine bir açıklama yaptı.

Nevzat Özdemir vefat etti

Çamlıca Mahallesi'nde oturan, Orman İşletmesinden emekli, Nevzat Özdemir vefat etti.

YBO’lu Karikatüristler Yine Şampiyon

Ünye’de yayımlanan Çangal Mizah Dergisi tarafından ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen karikatür yarışmasında ünlü karikatürist Aşkın Ayrancıoğlu’nun Yaşar Topçu YBO’lu öğrencileri Rümeysa Gül Tunç “Birincilik”, Çiğdem Öztürk de “İkincilik” ödülünü kazandı…

Ayancıklı Ozan Utku Taşkın, Samsun'da kazada hayatını kaybetti

Ayancık Esnaflarından Mali Müşavir Emin Taşın’ın, Samsun üniversitede okumakta olan oğlu Ozan Utku Taşkın Samsun Atakum Mevkiinde yaya olarak seyir halindeyken araç çarpması sonucu hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Engelli vatandaş ölü bulundu

Sinop’ta hayvanların su içmesi için kullanılan havuzda ölü olarak bulunan 38 yaşındaki engelli vatandaş gözyaşları arasında toprağa verildi.

Batikagan Maden Türkiye Finallerinde Sinop’u Temsil Edecek

Sinop'ta yapılan 12-13 yaş grekoromen stil güreş grup müsabakalarına 36 sporcu katıldı.

KUZKA Nisan Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı’nı Sinop’ta Yaptı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), Nisan Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Sinop Valisi Hasan İpek başkanlığında Sinop’ta gerçekleştirildi.

Mahkeme karar verecek!

Sinop’un Boyabat ilçesindeki yerel bir gazete de zaman zaman köşe yazarlığı da yapan Hüseyin Cömert, 16 Nisan referandum günü sosyal paylaşım sitesindeki kendine ait profilinden bir paylaşımda bulundu.

Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğlu, vicdanın rahat mı?

Ey 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğlu, şaibeli diplomanla yalan ve hayaller üzerine yaptığın seçim vaatleri meydanlarda kaldı. İşsizliği yüzde 12, yoksulluk sınırı altında yaşayan yaklaşık 18 milyon insan yarattın. Ülkenin iç ve dış borcu 800 milyar doları geçerken, sen 1150 odalı sarayında mutlu musun?

CHP’li Karadeniz,TEOG’a Girecek Öğrencilere Başarı Diledi

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı  (TEOG)  girecek öğrencilere başarılar diledi.

Sinop 57. Alay Vefa Yürüyüşüyle Şehitlerine Vefasını Gösterdi

57. Alay şehitleri başta olmak üzere Çanakkale Şehitlerini anmak, onları yad etmek için her yıl düzenlenen "57. Alay Vefa Yürüyüşü", 25 Nisan 2017 Salı günü gerçekleştirildi.

Sinop İHH’dan suç duyurusu

İHH’dan gazeteci Küçük hakkında suç duyurusu. İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Sinop Şubesi, katıldığı bir televizyon programında Mavi Marmara gemisinde hayatını kaybedenlere hakaret ettiği gerekçesi ile gazeteci Cem Küçük hakkında suç duyurusunda bulundu.

Satu Altuntaş hanımefendi vefat etti

Yeni Mahallede oturan sanayi esnafı Fikret ve Fikri Altuntaş'ın annesi, Satu Altuntaş hanımefendi vefat etti.

Korkusuz Boyabatlı


Hani referandumda “EVET” çıkınca şehit gelmeyecekti?


Herkesin Bir Kediye Sahip Olması Gerektiğinin 25 Sihirli Kanıtı


Bunalım, Arayışlar


Dünya Aşı Haftası


Referandum değerlendirmesi


Referandumdan Önce Ne Demiştik?


Atatürk Yine Yok


Sevr, Nur, Hira


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Kılıçdaroğlu Teketek'te Boyabat'ı Övdü


Devlet Hastanesi, Nisan 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


Çanakkale Şehitlerine Mektup


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


En içli türkülerdi ıssız köye doğru yayılan…


Eyvah ! Stres mi ?


SİYAD kendini değişimle geleceğe taşıyacak!


Boyabat'tan Kar Görüntüleri


Fal ve Fala Baktırmak


2016 Raporu


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:923161
DtGaNi


* ANASAYFA *