E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Terörist olarak itham ettiğiniz ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı olmayacak mısınız?


İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi Başlıyor

Boyabat Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi eğitimlerine devam ediyor.

Bahçeli’ye çakma suikast yapıp bu isimleri tutuklayacaklar!

Sadece Devlet Bahçeli değil, bütün “evet” cenahı panikte! Araştırmaların tamamına göre MHP seçmeninin yüzde 90’a yakını hayır diyor ki, son olarak Metropol’un anketine göre bu oran yüzde 88.

Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Toplantısı Yapıldı

Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Konferans Salonu'nda Çalışma Hayatında Milli Seferberlik toplantısı yapıldı. Toplantıya Sinop Valisi Hasan İpek, Boyabat Kaymakamı Fatih Aksoy, Boyabat TSO yetkilileri, İşkur yetkilileri, Boyabat sanayicileri, işadamları ve çok sayıda dinleyici katıldı.

Boyabat’ta Cenze Otobüsü Yolda Kaldı

Sinop Boyabat Kurtlu Köyü eski Dernek Başkanı Halil Kahraman; “Tahmin ediyoruz doğuda insanlar bu kadar çile çekmiyordur. Mutlu şehir olmak istemiyoruz, hizmet istiyoruz, Boyabat Kurtlu Köyümüze cenaze götürme çilemiz devam ediyor.” dedi.

Milletvekillerinden Sinop ve Balıkesir İçin “HAYIR”lı Beraberlik

CHP’nin genç milletvekilleri Barış Karadeniz ve Ahmet Akın 16 Nisan tarihindeki referandum için bölgelerinde yapılacak çalışmaları değerlendirmek üzere bir araya geldiler.

Boyabat'ta değişim başladı

Boyabat Belediyesi, sağlık, eğitim, spor, ulaşım, alt ve üst yapı gibi daha birçok alanda yapmış olduğu çalışmalarla ilçede değişimin yeni adı oldu.

YEDAŞ Çalışanları Türk Kızılay'ına Kan Bağışında Bulundu

Elektrik dağıtım kalitesini geliştirmeye yönelik çalışmalar yaparken bölgesinden başlayarak ulusal anlamda ekonomik, sosyal, çevresel ve etik değerlerle ilgili de projeler geliştiren YEDAŞ, Türk Kızılayı Samsun Kan Bağışı Merkezi ile işbirliği yaptı.

CHP’li Karadeniz: Gerze, Adalet Sarayına Ne Zaman Kavuşacak?

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a “Gerze adliye sarayına ne zaman kavuşacak” diye sordu.

Boyabat'tan Kar Görüntüleri

Şubat ayı başında tüm Türkiye genelinde yağan kar yağışı Boyabat’ta da etkili olmuştu. Gece 03.00 sularında başlayan kar yağışı sabah saat 09.00 sularında Boyabat Adnan menderes Bulvarı'nda bu görüntülere sahne oldu. Elimize yeni geçen bu görüntüleri sizinle paylaşıyoruz.

Boyabat'ta Elektrik Kesintileri

Boyabat'ta bazı bölgelerde programlı elektrik kesintisi yapılacak. Elektrik kesintisi yapılacak bölgeler şöyle.

Cengiz Tokmak; AK Partinin Gölge İl Başkanı mı?

AK Parti eski İl Başkanı ve eski Milletvekili Cengiz Tokmak uzun süre sonra AK Partinin  il içindeki  etkinliklerine katılmaya başladı.

Dünyanın En Güvenli Ülkeleri Belli Oldu

Ekonomi ve Barış Enstitüsü, ülkelerin huzur ve güvenlik seviyelerini değerlendirdiği raporunu açıkladı. Rapora göre dünyanın en güvenli ülkeleri arasında, 163 ülkenin bulunduğu listede, Türkiye 143. sırada yer aldı.

Kanserle Mücadele ve Sigarayı Bırakma Yürüyüşü

Boyabat Toplum Sağlığı Merkezi tarafından, kanserle mücedele ve sigarayı bırakma yürüyüşü yapıldı.

Boyabat Meydan Projesi devam ediyor

Boyabat Belediyesi’nin ilçede hayata geçirmek için çalışma başlattığı Meydan projesi devam ediyor.

"Matruşka oyun içinde oyun" izleyiciyle buluşuyor

"Matruşka oyun içinde oyun" izleyiciyle buluşuyor.

Erfelek Esnafı Mağdur

"Erfelek Esnaf sanatkârlar odası başkanı Vecdi Sönmez Felek ilçe esnafının zor durumda olduğunu. Kış sezonun zaten durgun geçtiğini ilçede görev yapan 100 e yakın memurun ise ilçede ikamet etmek istemeyip akşam mesai bitiminde Sinop'a gittiklerini belirtti."

Vali İpek’ten İl Müftüsü Çelik’e İadeyi Ziyaret

Sinop Valisi Hasan İpek, Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Şerafettin Serten ve İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren Sinop İl Müftülüğü görevine atanan Ali Hayri Çelik’e iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

Mehmet Yulafcı vefat etti

Yeni Mahallede oturan, Hüseyin Yulafcı'nın oğlu, Mustafa Kemal Yulafcı'nın ağabeyi, Mehmet Yulafcı vefat etti.

AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri mi yapıyor!..

Terör örgütü PKK ile, Oslo’da, Dolmabahçe’de masaya oturan, Oslo’da teröristlerle masaya oturan şerefsizdir, Diyarbakır Meydanı’nın da terörist başı Öcalan’ın mektubunu okutan, AKP hükümeti “Fetö ile barış görüşmeleri yapılıyor ” iddiasına !...

Abdülkadir Selvi yazdı: Evet rüzgârı tersine döndü

Referandum sürecinde evetçi ve hayırcı siyasi partiler çalışmalarına hız verdi. Gözlerin anketlere çevrildiği şu günlerde Ankara kulisleri evet oylarındaki düşüşü konuşuyor. Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi de bugünkü yazısında evet rüzgarının neden tersine döndüğünü irdeledi. İşte Selvi'nin yazısında yer verdiği o bölüm...

Kuyu 11 gün sonra kurtarıldı

Beykoz'da bir su kuyusuna düşen köpek yavrusu, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi FRC Robotik Takımı tarafından yapılan robot kollar yardımıyla 11 gün sonra kurtarıldı. İtfaiye ekipleri köpeği sahiplenerek adını kuyu koydu.

Son anketlerde 'evet' mi 'hayır' mı önde?

Gezici Araştırma Merkezi'nin son araştırmasına göre Başkanlık sistemini öngören Yeni Anayasa referandumu anketinde 'Hayır' önde gidiyor.

Hayır diyenlere rabbim şahit...

“Cemaatin ileri gelenleri, mensupları bugüne kadar ne getirdiler de bunu geri gönderdim, yapabileceğim ne varsa yaptım, rabbim şahittir, ne istediniz de alamadınız” diyen kimdi? Asrın liderimiz.

Tehlikeli Kavşakta Yine Kaza

Edinilen bilgiye göre Sinop-Samsun karayolu Gerze İlçe girişi belediye garajı sapağında motosiklet ile otomobilin çarpışması sonucu 1'i ağır iki kişi yaralandı.

Haydi Üniversite Öğrencileri Umre’ye

Diyanet İşleri Başkanlığı üniversite öğrencilerine Umre kampanyası düzenledi. Bu kampanya ile üniversite öğrencilerimiz de Beytullah’ı, Rasülüllah (sav) Efendimizi ve ziyaret edilmesi gereken yerleri ziyaret etme imkanı bulacaklar.

Milliyetçiler Vatan Partisi'ni Destekliyor

7 Şubat Salı Günü MHP meclis grup toplantısında MHP lideri Devlet Bahçeli’nin "Eğer Doğu Perinçek ve hayırcı yoldaşlarıyla Recep Tayyip Erdoğan arasında bir tercih hakkımız olursa, kesinlikle ve istisnasız Sayın Erdoğan'ı tercih edeceğimizi herkes bilmeli ve kafasına sokmalıdır." ...

KYK İl Müdürü Dümen’den İl Müftüsü Çelik'e Ziyaret

Sinop Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü A. Menderes Dümen, Sinop İl müftülüğü görevine yeni atanan İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sinop İl Müftüsü Çelik Hafızlarla Buluştu

Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik Hasibe Hatun Yatılı Erkek Hafızlık Kur’an Kursunu ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu’ndan flaş Anayasa Mahkemesi kararı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 16 Nisan’da oylanacak anayasa değişikliğini Anayasa Mahkemesi’ne (AYM) götürmeyeceklerini açıkladı. Kılıçdaroğlu flaş kararı partisinin grup toplantısında duyurdu.

3 oy farkla yeniden başkan seçildi

SİNDEF’in 7’inci olağan genel kurul toplantısı, Bağcılar Belediyesi’ne ait Halk Sarayı’nda yapıldı. En geniş katılımlı toplantının sonunda yapılan oylamada mevcut başkan Engin Kırmızıgül, rakibi Fatih Erdoğmuş’u 3 oyla geçerek yeniden başkan seçildi.

MÜSİAD üyeleri 250.000 kişiye iş kapısı açacak!

MÜSİAD, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı İstihdam Seferberliğinde “BİZ DE VARIZ” dedi. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, MÜSİAD üyesi 50 bin üye işletmenin her birinin ortalamada 5’er kişi alarak, 250 bin yeni istihdam imkanı oluşturmayı hedeflediğini açıkladı.

Ayrıştırma- Çatışma- Bölme

Bugüne kadar Türklere yönelik yüzün üzerinde stratejiyi uygulamaya koyan kısmen de başarılı olan batılılar bu kez aradıkları soyu sopu belirsiz İslamcı kimlikli ucubeleri buldular. Makam, zenginlik, şöhret zaaflarıyla malul kişileri seçtiler, istediklerini yaptırmaya devam ediyorlar.

Sinoplu eski vekil hayatını kaybetti

Bugün (14 Şubat 2017 Salı) hayatını kaybeden ve aslen Sinoplu olan Samsun eski Milletvekili Hasan Altay, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

YEDAS Whatsapp Destek Hattı 7/24 Hizmetinizde

Müşteri odaklı bir yaklaşımla elektrik dağıtım hizmeti sunan YEDAŞ, müşterilerin talep ve istekleriniiletebilmeleri amacıyla iletişim kanallarını çeşitlendirmeye devam ediyor.

KUZKA, Sinop’ta Güdümlü Proje Arama Toplantısı Düzenledi

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) 2017 yılında ve müteakip yıllarda gerçekleştirmeyi planladığı Güdümlü Mali Destek Programı kapsamında desteklenecek proje konuları hakkında Sinop’ta proje uygulayacak muhtemel tarafları bir araya getirmek, desteklenmesi önerilen proje fikirleri için talep toplamak...

Büyükler Bölgesel Voleybol Bayanlar Grup Müsabakaları

2016 – 2017 Voleybol Sezonu Büyükler Bölgesel Voleybol Grup Müsabakaları (Bayanlar ) 10 – 12 Şubat 2017 tarihleri arasında Sinop Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Anadolu Yıldızlar Liginde Voleybol Sinop İl Karması Erkek Takımı Yarı Finalde


Anadolu Yıldızlar Liginde Masa Tenisi Sinop İl Karması Kız Takımı Yarı Finalde


Anadolu Yıldızlar Liginde Basketbol Sinop İl Karması Kız Takımı Yarı Finalde


İl Milli Eğitim Müdürü Türkkan’dan İl Müftüsü Çelik'e Ziyaret

Sinop İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan,Sinop İl müftülüğü görevine yeniatanan İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yaralı ağaçkakan tedavi altına alındı

Türkeli'ne bağlı Güzelkent köyündeki bir vatandaş tarafından yaralı halde bulunan ağaçkakan kuşu tedavi altına alındı.

Alt yapı çalışmaları devam ediyor

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, "Boyabat Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti götürebilmek için çalışıyoruz.

Boyabat'ı sporun merkezi yapacağız

Çamlıca Mahallesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yanında ki alan da hizmet verecek olan spor kompleksinin bünyesinde şu birimler yer alacak;

Türkeli'nin en yaşlı kadını vefat etti

Türkeli'nin en yaşlı kadını olarak bilinen 114 yaşındaki Fati Acar, hayatını kaybetti.

Deli Mustafa D


‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı olmayacak mısınız?


Bahçeli’ye çakma suikast yapıp bu isimleri tutuklayacaklar!


Boyabat'tan Kar Görüntüleri


Ayrıştırma- Çatışma- Bölme


14 Şubat Sevgililer Günü Gerçeği


9 Şubat, Dünya Sigarayı Bırakma Günü


Fal ve Fala Baktırmak


Devlet Hastanesi, Şubat 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


Başkaları Gibi Yaşamak


İtirazım Var..!


Boyabat'ın 2016 yılı nüfusu belli oldu


Ne Hayaller Unutulur Bir Ekmek Uğruna...


Boyabat Turizme Hazır mı?


Gel Vatandaş Gel !.....


2016 Raporu


Biz insanoğlu insanız kısaca


Travel Turkey İzmir Fuarı


Yaşar Topçu YBO'nun Öğretmenler gününe özgü hazırlamış olduğu klip


AK Parti’de erken seçim sinyali var (mı?)


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim Sonuçları (1 Kasım 2015)


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Şubat ayı ziyaretci sayısı:709887
DtGaNi


* ANASAYFA *