E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Sinop Spor Yine Hüsrana Uğradı

Bölgesel Amatör Lig 4.grupta mücadele eden Sinopspor ile 1926 Bulancakspor Sinop Dokuzoğlu Stadında Saat 14:00‘da 2. yarının ilk karşılaşmasındaki karşı karsıya geldi.

Haydar Gündoğdu ile Yola Devam

Esnaf ve Sanatkarlar Odası 2018 Olağan Kongresi yapıldı.

Talihsizliğin böylesi... 6 aydır çalışma yok!

Türkeli-Ayancık yolu arasında 2015 yılında başlayan Büyükdüz varyantı yapım çalışmaları, bir kişinin hayatını kaybettiği göçük sonucu durduruldu.

CHP Durağan ilçe yönetimi Boyabat Barajı’nda!

CHP Durağan ilçe yönetimi Durağan sınırları içerisinde yer alan Karadeniz Bölgesinin en stratejik özel sektör yatırımlarından biri olan Boyabat HES barajını ziyaret etti.

CHP'li Barış Karadeniz'den Sinopspor'a destek ziyareti

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, SporToto Bölgesel Amatör Lig ikinci devrenin ilk maçı öncesi Sinopspor kampında Mor Beyazlıları ziyaret ederek başarılar diledi.

Kezban Gür hanımefendi vefat etti

Mahmutlu Köyünden, Kemal Gür'ün hanımı, Hüseyin ve Mehmet Gür'ün annesi, Kezban Gür hanımefendi vefat etti.

Ali Koru vefat etti

Çulhalı Köyü, Yusuflu Mahallesinde oturan, Ali Koru vefat etti.

Nuri Türk vefat etti

İsaoğlu Köyünden, Esentepe Mahallesinde oturan Recep ve Ali Türk'ün babası, Marangoz Ahmet ve Hayri Türk'ün ağabeyi, Nuri Türk vefat etti.

Ahmet Kansız vefat etti

Kılıçlı Köyünden, Suat ve Muammer Kansız'ın babası, Büyük Camii İmamı Muzaffer Kansız'ın amcası, Ahmet Kansız vefat etti.

Boyabatlı Sanatçı Yusuf İslam Aslan

Boyabat Akçakese Köyü Aluç Mahallesinden olan Boyabatlı Sanatçı Yusuf İslam Aslan, Camikebir Mahallesi Bağlar mevkiinde oturan eski kasaplardan Totili lakaplı Hüseyin Aslan'ın oğlu, Özel İdare'de çalışan Ahmet Aslan ve Sabri Aslan'ın kardeşidir.

Küçük Sanayi Sitesindeki Dostlarımız

Geçtiğimiz günlerde Boyabat Küçük Sanayi Sitesi'nde fotoğraf çekerken dostlarımızın fotoğraflarınıda çekmiştik. Dostlarımızın fotoğraflarını sizinle paylaşıyoruz.

Balıklar Sahile Vurdu!

Sinop’ta yunus balıkları sahile vuruyor. Balıkçıların avlanma dönemi olması sebebiyle denizlerde yunus balığı ölümleri artıyor.

Havalimanı Kavşağı'nda Trafik Kazası

Sinop Korucuk’ta bir trafik kazası meydana geldi.

Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz

Boyabat Gazetesi'nin kuruluşunda ve gelişiminde, bize inanarak, her türlü manevi ve maddi sağlayayarak, gazetemizin bu günlere gelmesinde büyük emeği geçen Rıza Mor'u aramızdan ayrılışının 2. yılında büyük bir özlem içinde, rahmet ve minnetle anıyoruz.

Başkan Derici’den İYİ Partiye ziyaret

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol Derici, ülkemiz siyasi yaşamına yeni başlangıç yapan İYİ Parti’nin Sinop İl Başkanlığını ziyaret etti.

Tuğla Fabrikasına Forklift Sürücüsü Aranıyor

Tuğla fabrikasında çalıştırılmak için Forklift Sürücüsü aranıyor.
Müracaat TEL: 0 555 687 75 02

Ormana Daldı

Sinop'ta meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını 10 binden 600 bin’e, vatandaşa göre 2 milyona…!


Esnaf Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Pazar Esnafını Gezdi Çiğ Köfte İkram Etti


Neden MHP’yi Bıraktık?

İYİ Parti Sinop İl Başkanı Ceyhan Demir ve Parti üyeleri Durağan İyi Parti İlçe Başkanlığının düzenlediği toplantıya katıldı. Durağan İyi Parti İlçe Başkanı Hasan Cicioğlu ile yönetİm kurulu üyeleri ve kurucular kurulunun katıldığı toplantıda önemli mesajlar verildi.

CHP’li Karadeniz: Nükleer Santral Projelerinizi Çöpe Atın

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Türkiye’nin enerjiyi verimli ve tasarruflu kullanma potansiyelinin çok yüksek olduğunu söyledi. Karadeniz, “AKP iktidarının direttiği yalan yanlış enerji politikaları bir yana bırakılırsa, Türkiye yüzde 25 ve üzerinde elektrik tasarrufu yapabilir. O nedenle, Sinop nükleer santral projesini kaldırıp çöpe atın” dedi.

Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!

Başlığı görüp te bu nedir diyeceksiniz..

Şadi Gündüz vefat etti

Kartaloğlu Köyünden Haydar, Mehmet ve Ahmet Gündüz’ün babası, berber Rüştü Özboğa ve Hüseyin Gündüz’ün kayınpederi, Şadi Gündüz vefat etti.

Kayıp Köpek Yerini Bildirene Ödül Verilecektir

Çok tüylü turuncu ve beyaz karışık renkli renkli tüyleri olan ön ayakları kırık gibi hissedilen çapraşık duran, görüldüğü anda fark edilebilen Rus Fino kırması köpek kaybolmuştur.

Bölgemiz, Soğuk ve Yağışlı Havanın Etkisine Giriyor!

Halen, ılık ve yağışlı havanın etkisinde kalan bölgemiz, Cumartesi günü (13 Ocak 2018)akşam saatlerinden sonra soğuk ve kar yağışlı sistemin etkisine gireceği tahminediliyor.

Ayancık Modern Bir Kapalı Pazar Yerine Kavuştu

Esnafımıza ve vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla Ayancık Belediyesi tarafından başlatılan Ayancık Kapalı Pazaryeri inşaatının kapalı alandaki çalışmaları sona erdi.

Gazeteciler Serhat Özşahin'i Ziyaret Etti

Boyabatlı, Durağanlı ve Gerzeli Gazeteciler, Sinop Valiliğinin 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlediği kahvaltılı programdan sonra Vitrin Haber Genel Yayın Yönetmeni Serhat Özşahin'i ziyaret etti.

Avrupa’nın kalorifer bacası olmayacağız!

NKP Dönem Sözcüsü Murat Şahin; "Çevre Düzeni Planı haritalarında henüz santral yeri bile belli değil, bir sır gibi kamuoyundan saklanıyor. Bölge insanları üzerinde algı operasyonları yapılıyor. Biz, ülkemizin güzelliklerini kirleterek Avrupa’nın kalorifer bacası olmayacağız" dedi.

Öğrencilerin Dikkatine AÖF Sınavlarında Önemli Değişiklik

Hafta sonu (13-14 Ocak 2018) yapılacak olan İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakültesi sınavlarında Öğrenci kimlik kartı, Ehliyet, Baro kartı, Mesleki kimlik kartları ve Askeri kimlik kartları geçerli sayılmayacaktır. Bu kartlarla sinava girilemiyecektir.

Ağaçtan Kedi Kurtarma Operasyonu!

Sokak köpeklerinden korkarak ağaca çıkan kediler bir daha geri inemedi. Vatandaşlar itfaiyeye haber verdi.

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine 20 Kişilik Kadro Talebi

Edinilen bilgiye göre, 2018 Ocak ayı tayin döneminde Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine, doktor ve personel olarak kadrolar açıldı. Talep edildiği takdirde;

Yaylaoğlu Toprak Sanayi Eleman İlanı

Yaylaoğlu Toprak Sanayi bünyesinde çalıştırılmak üzere makinist ve kaynakçı ustası alınacaktır. İlgilenenlerin şirketimize gelerek bizzat görüşmesi ilanen duyurulur.
Telefon: 0 368 315 41 85 - 0 546 230 00 66 - YAYLAOGLU TOPRAK SANAYİ

Şükrü Baş 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı

Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkan adayı Şükrü Baş 10 Ocak Gazeteciler günü dolayısı ile mesaj yayımladı.

Feyzullah Öztürk 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı

Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Feyzullah Öztürk 10 Ocak gazeteciler günü dolayısı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un 11 Ocak 2018 tarihli açıklaması


AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı'ndan MHP’ye Ziyaret

Sinop Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı, Sinop MHP Merkez İlçe Başkanlığını makamında ziyaret etti.

Verem Sağlığımızı Tehdit Ediyor

Bilinen en eski bulaşıcı hastalıklardan biri olan ve halen dünyada her yıl milyonlarca insanın sağlığını tehdit eden verem hastalığının, ülkemizde azalmasına rağmen halk sağlığına tehdit oluşturmaya devam ettiği belirlendi.

Dünya Çalışan Gazeteciler Günü

1961 Anayasasında gazeteciler lehine yer alan hükümlerden sonra “Çalışan Gazeteciler Bayramı” olarak kabul edilen fakat 12 Mart 1971 askeri darbesinden sonra bu hakların bir kısmının geri alınması üzerine 10 Ocak çalışan gazeteciler günü olarak değiştirilmiştir.

İYİ Parti İlçe Başkanlığına Teşekkür Ediyoruz

İYİ Parti İlçe Başkanlığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bizi unutmamış ve çiçek göndermiş. Bu nazik davranışları nedeniyle kendilerine teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

Sinop basını kahvaltıda bir araya geldi

Sinop Valisi Hasan İpek ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Erdoğan Bahçeli Partisi (EBP) Yeni Slogan “Devletin başına Erdoğan gelecek”


Okul Sporları Voleybol Genç A/B (Kız/Erkek) İl Birinciliği

2017 – 2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Faaliyet programında yeralan Voleybol Genç A/B (Kız/Erkek) İl Birinciliği Müsabakaları 19 Aralık 2017 – 10 Ocak 2018 tarihlerinde eş zamanlı olarak Sinop ili Merkez Atatürk Spor Salonu Ayancık ve Boyabat ilçe Spor Salonlarında gerçekleştirildi.

Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi Kursu Başlıyor

Kurumumuzca Okul Servis Personellerine Yönelik 30 Saatlik "OKUL TAŞITLARI REHBER PERSONEL EĞİTİMİ" Kursu Açılacaktır. Kursa kayıt olmak isteyenlerin Boyabat Halk Eğitimi Merkezine şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Okul Servis Araçları Sürücü Eğitimi Kursu Başlıyor

Kurumumuzca Okul Servis Şoförlerine Yönelik 30 Saatlik "OKUL SERVİS ARAÇLARI SÜRÜCÜ EĞİTİMİ" Kursu Açılacaktır. Kursa kayıt olmak isteyenlerin Boyabat Halk Eğitimi Merkezine şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim Orta Okulu Öğrenci Kayıtları

Açık Öğretim Lisesi ve Açık öğretim Orta Okulu öğrenci kayıtları ve kayıt yenileme işlemleri 8 Ocak 2018 Pazartesi günü  başlamış olup 23 Ocak 2018 Salı  günü sona erecektir.

YEDAŞ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

YEDAŞ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Rektör Nihat Dalgın’dan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle yayımladığı mesajında; Sinop basınının yerel ve bölgesel haberlerin aktarılmasında başarılı çalışmalar yürüttüklerini dile getirdi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı

İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Namık Akpınar vefat etti

Emekli orman memuru Merhum Hüseyin Akpınar'ın oğlu, Oğuz Alper Akpınar ve Hasan Akpınar'ın kardeşi, Boyabat esnaflarından Dilek Kasabı Nezih Ayvacı'nın bacanağı, Namık Akpınar vefat etti.

Barış Karadeniz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

Demokrasinin, özgür irade ve düşüncenin güçlendirilmesinde, demokratik değerlerin yaşatılmasında vazgeçilmez unsurlardan birisi olduğuna inandığım basınımız, milletin vicdanı ve sesidir.
Yeni HaberlerEski Haberler Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Uyuşturucu Bölüm Bir


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:797348 DtGaNi

* ANASAYFA *