Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Aldatılan dünya lideri !...

Her toplumun kendi kültürüne, bilgisine, dini, insani bakışına göre dünya lideri kriterleri vardır. Türk insanın yüzde 41'in dünya lideri kriteri ise, sayısız danışmanı, iktidar gücü olmasına rağmen aldatıldığını iddia eden dünya lideri !...

Seçim tarihi belli oldu

Seçim tarihi kesinleşti. YSK Başkanı Sadi Güven Erken seçimin 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacağını açıkladı.

Bunlar Yerli Malı

Boyabat'ta üreticiler, üretmiş oldukları sebze ve meyveleri hergün şehirin değişik yerlerinde satışa sunuyorlar. Bu yerlerin başında ise yıkılacak olan belediye binasının önündeki kaldırım ile Çapkınoğlu'nun Mustafa Amca'nın evinin önü geliyor. Bu güzel görüntülerin foroğraflarını çektik ve sizinle paylaşıyoruz.

Dünyada başka örneği yok!

Sinop'tan yaklaşık 4 saatte ulaşabileceğiniz Amasya, bir çok tarihi ve kültürel mirasa ev sahipliği yapıyor. Şehzadeler şehri olan ve 12 şehzadeden (sancakbeyi) 6'sını tahta çıkartan kentte, İlhanlı dönemine ait mumyalar büyük ziyaretçi akınına uğruyor. Mumyalar özellikleriyle dünyada tek olma özelliğine sahip.

Ağustos sıcağı

Yaz mevsimi şu sıralar hem içeride hem dışarıda sıcak günler yaşatıyor bizlere.

Parklardaki Spor Aletlerine Dikkat!

Sıcak havalarda en çok tercih edilen spor alanı olan parklardaki spor aletlerinin doğru kullanılmadığında yol açabileceği sorunları Hisar Intercontinental Hospital Fizyoterapisti R. Ömre Ofluoğlu ile konuştuk.

Boyabatlı Çiftçiler Teknik Gezi Yaptı

19 – 21 Ağustos 2015 tarihleri arasında ‘Boyabat'ta Ceviz Yetiştirciliğinin Geliştirilmesi ve Yaygınlaştırılması’ projesi kapsamında Gıda Tar. ve Hay. İlçe Müdürü Mehmet Refik Kayadibi ve 2 teknik personel, Sosyal Yar. ve Day. Müdürü ve 1 memur ile 13 çiftçimiz Balıkesir (Bandırma-Gönen), Bursa ve Yalova illerini kapsayan 2 günlük teknik gezi yapmışlardır.

Barış Karadeniz Ayancık'ta

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Ayancık'ta ziyaretlerde bulundu. Karadeniz, CHP ilçe örgütünü ziyaret edip Türkiye'nin gündemindeki son gelişmeleri değerlendirdi.

Ayancık Forumu geniş katılımla yapıldı

Ayancık Forumu 22.08.2015 Cumartesi günü ilk oturumunu Ayancıklı olan ve Ayancıklı olma aidiyetini hisseden yaklaşık 100 katılımcı ile gerçekleştirdi.

Fuat Avni'den Yarbay Mehmet Alkan İddiası

Fuat Avni'den, şehit Yüzbaşı Ali Alkan’ın ağabeyi Yarbay Mehmet Alkan'a yapılacaklar için çok çarpıcı iddialar geldi.

Milenyum Kuaför (Suzan)

2015 Yılı Yeni Sezon Gelinlik, Nişanlık ve Bindallı çeşitlerimiz gelmiştir.
Gelinlik ve Nişanlık kiralayana, yanında saç promosyonlarımız vardır.

Yandaş Medya Yarbayın Feryadını Görmedi

Şehit yüzbaşının cenazesinde isyan eden Jandarma Yarbay Mehmet Alkan'ın gündeme bomba gibi düşen sözleri Anadolu Ajansı dahil birçok gazetede yer almadı.

AKP'lilerden Skandal Pankart

Şehit haberlerinin peş peşe geldiği şu gündemde AKP tarafından asılan “Şehit haberlerinin gelmesini istemiyorsan Ak Parti’ye evet” yazılı pankart görenleri şaşkına çevirdi.

Yaya Geçiti'nde Kaza

Emniyet Müdürlüğü'ne gelmeden, eski Boyabat Lisesi önündeki yaya geçitinden geçmek isteyen yayaya motorsiklet çarptı.

Üst Akıl, Gizli Örgütler ve Uzman Geçinenler

Sorular çok. Uzman da çok. Yorumda çok, analiz de çok Çok ama olanların adını koyanda yok. Herkes bağlı olduğu merkezin talimatına göre yorum, analizi yapıyor. Hedef şaşırtma, gizleme hepsinde ortak özellik.

Kızılay’dan Sinop Üniversitesi Rektörüne Teşekkür Ziyareti

Türk Kızılayı Orta Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Muhsin Yıldırım ve beraberinde ki heyet, Sinoplu üniversite öğrencisi lösemi hastası Elif Beyza Düz için üniversite genelinde yapılan kampanyadan ve Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın’ın  meseleye duyarlı yaklaşımından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.

Açıkgöz Ticaret'ten Şok Kampanya
12 Kg BP Marka Ev Tüpü 45 TL

Her marka ev tüpleriniz ücretsiz değiştirilir. Dedantörünüz Hediye
Telefon: 315 57 17 - 0 541 315 12 43 NOT: Pazar günleri açığız.

FeTeMM Projesi Start Aldı

TÜBİTAK - Sinop Çocuk Üniversitesi işbirliği ile “FeTeMM” projesi, farklı illerden gelen Fen Bilimleri Öğretmeninin katılımlarıyla Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde başladı.

Tavuk ve Civcivler Pazarda Satışta

Boyabat Pazarı'nda tavuk ve cicvcivler satışa sunuluyor. Renk renk sevimli civcivleri görünce insanın içinden alıp sevmek geliyor. Hatta bir çok insan civcivlerin hiç büyümemesini, o sevimli haliyle kalmasını istiyor. Çektiğimiz görüntüleri sizinle paylaşıyoruz.

Saadet Partisi, Bayabat’ta 5. Olagan Genel Kurulu'nu Yaptı

Saadet Partisi, Boyabat İlçe Teşkilatı 5. Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi. 23 Ağustos 2015 Pazar günü Boyabat Zafer Otel'de yapılan, Olağan Genel Kurul'a çevre ilçelerden de katılım oldu. Yapılan Genel Kurula Gerze İlçe Başkanı, Durağan İlçe Başkanı Menderes Piyaloğlu, Türkeli İlçe Başkanı Veli Tunç, Sinop İl Başkanı Cavit Üçüncüoğlu ve partililer katıldı.

5 Yıllık “Yaylacılı Köyü” Sorununa Vekil Cengiz Tokmak El Attı

Saraydüzü ilçesine bağlı 50 haneli Yaylacılı Köyü sakinleri, yıllardır çözülemeyen sorunları için Ak Parti Sinop Milletvekili Cengiz Tokmak’ın kapısını çaldı. Tokmak; 5 yıldır çözülemeyen Saraydüzü Yaylacılı Köyü sorununa el attı ve konuyu Ankara’ya taşıdı.

Erken Seçim Kime Yarar ?

Türkiye yeniden seçime gidiyor. Daha önce 6 kez denenen erken seçimlerin ortak bir noktası var. O da birinci partinin hep oy kaybetmesi...

S.S. 29 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi

TÜM OKULLARA ÖĞRENCİ VE PERSONEL TAŞIMACILIĞI İLE HİZMETİNİZDEYİZ
Tüm şehiriçin deki okullara servis kayıtlarımız başlamıştır.
Adres :Adnen Menderes Bul. Dörtyol Mevkii, Ortaklar İşhanı Kat:1 No:4 Boyabat/SİNOP
İrtibat No: 0 (368) 315 27 27 - 0 (542) 316 64 83

Sizin Yaptıklarınıza Gulu Gulu Dansı Derler

Lütfen okuyun!.... Okuyun da görün Boyabat Belediyesinde dönen dolapları. Yeter artık!.... Bir merci yok mu bu rezilliğe dur diyecek….

Bilboardlar Süs İçin mi Yapıldı?

Şehrimizin değişik yerlerine modern adı verilerek elektronik veya camlı bilboardlar takıldı. Ancak aylar geçmesine rağmen bu bilboardlar halkın hizmetine sunulmadı. İlan asmak isteyenler hala Spor Salonu'nun yanındaki eski ilan alanına yönlemdiriliyor. Yetkililere soruyoruz bu modern adı verilen bilboardlar süs için mi yapıldı?

Dağda Operasyona Namaz Arası

Arazide cemaat halde namaz kılan Türk askerlerinin fotoğrafı sosyal medyayı salladı.

Pirinçte “kaliteli yerli-kalitesiz ithal” oyunu

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar'ın,pirinç üretimi ve ithalatıyla ilgili açıklaması.

Kulübede Beklemeyen Ürün Alamıyor

Sinop’un Boyabat ilçesi köylerinde çiftçiler mahsul alabilmek için gece boyu tarlada domuz ve yabani hayvan bekliyorlar. Daha çok bakliyat ürünlerine dadanan bu yabani hayvanlar uğradıkları tarlaları talan edip gidiyorlar.

Daha Temiz Deniz Daha Mutlu Sinop

Sinop Emniyet müdürlüğü Deniz Limanı Şube Müdürlüğü koordinesinde deniz kirliliğine dikkat çekmek amacıyla “Mutlu şehir için temiz deniz” sloganıyla düzenlenen etkinlikle dalgıçlar tarafından denizlere atılan atıklar toplanarak iskele meydanında oluşturulan alanda sergileniyor.

Kimdir narsist?

Bugün aklıma narsistleri incelemek geldi ve önüme sizinle paylaşmak ihtiyacı duyduğum veriler geldi. Narsistleri inceledikçe sanki etrafımızda, şehirimizde veya ülkemizde bu tarife uyan insanların var olduğunu gördüm. Sizde yazıyı okuyup bir değerlendirme yapın bakalım.

Kalebağı ve Kalebağı Yolu'ndan Görüntüler

Bir cumartesi günü Kalebağı ve Kalebağı Yolu'ndan çektiğimiz görüntüleri sizinle paylaşıyoruz.

Boyabat Belediyesi sebze fiyatlarına nark koydu

Vezirköprü Vatandaş Gazetesi'nin 50 yıl önce, 15 Temmuz 1964 Çarşamba günü yayımlanan nüshasındaki bu haberi ve Boyabat'la ilgili diğer haberleri sizinle paylaşıyoruz.

Güneşin Cildimize Verdiği Hasar Bronzlukla Sınırlı Değil!

Bronzlaşmanın aslında cilt hasarı olduğunu ve güneşin dikkat edilmediğinde cildimize bunun dışında verebileceği zararları Hisar Intercontinental Hospital Dermatoloji Uzmanı Dr. Burçak Bozdemir Aral’dan öğrendik…

Sinop eski milletvekili Hilmi Biçer hayatını kaybetti

Sinop eski milletvekillerinden Hilmi Biçer yaşamını sürdürdüğü Muğla'nın Bodrum ilçesinde 84 yaşında hayatını kaybetti.

Alime Özçetin hanımefendi vefat etti

Kılıçlı Köyü'nden Hacı Ömer Özçetin'in hanımı, Hüseyin ve Ramazan Özçetin'in annesi, Alime Özçetin hanımefendi vefat etti.

Mehmet Karakolcu vefat etti

Gündüzlü, Paşalıoğlu Köyü'den Dursun Karakolcu'nun oğlu, Marangoz Ahmet Karakolcu'nun kardeşi, Mehmet Karakolcu vefat etti.

Şehit Yakını 'Allah Rızası İçin Yazın' Dedi, 9 Yandaş Gazete Tek Satır Yazmadı!

Cumhuriyet, BirGün ve Evrensel gazeteleri şehit yakını Ömer Beycur'un isyanını birinci sayfalarına taşırken iktidar yandaşı gazeteler haberi görmezden geldi.

Bu muhalefet liderlerini çarmıha germeli

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekonomide, sosyal hayatta, güvenlikte yaşanan sıkıntıların vebali muhalefet liderleri demiş. Halkın Başkanı Erdoğan çok haklı… Ülkeyi kan gölüne çeviren, muhalefet liderleri, muhalefet milletvekilleri kaynar kazanlara atılmalı. Muhalif seçmenler sürülmeli.

Satılık Akaryakıt İstasyonu ve Otel Binası

Boyabat-Kastamonu Yolu üzerinde 7. km Akaryakıt istasyonu ve Orta Çarşı girişindeki Otel Binası satılıktır.

Tepki çeken ayı vurma ihalesi

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü, geçen yıl artan ayı saldırıları nedeniyle 4 kentte ayıların vurulması için kota belirledi. Buna göre Artvin'de 6, Kastamonu'da 5, Sinop'ta 3 ve Giresun'da 1 olmak üzere 15 ayının vurulması için geçen 20 Nisan'da açık artırma usulü ihale yapıldı.

Prof. Dr. Nuri Tuğlu, Yüksek Okul Müdürü Oldu...

Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Hadis Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Nuri Tuğlu Isparta Gelendost Meslek Yüksek Okulu Müdürü oldu.

Serin ve Yağışlı Hava Geliyor

Bölgemizin bu hafta sonundan itibaren Balkanlar üzerinden gelen serin ve yağışlı havanın etkisine gireceği ve yaklaşık bir aydır bölgemizde mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının bu hafta sonundan itibaren azalarak mevsim normalleri civarına, iç kesimlerde ise yer yer normallerinin birkaç derece altına düşeceği tahmin ediliyor.

Saadet Partisi 5. Olağan İlçe Kongresi Pazar Günü Yapılacak

Saadet Partisi, 5. Olağan İlçe Kongresi 23 Ağustos 2015 Pazar günü saat: 13:00'de Zafer Düğün Salonu'nda yapılacak.

Kimsesizler Mezarlığında Bulduğu Eşinin Cenazesini Getirdi

17 AĞUSTOS Marmara Depremi'nde Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde göçüğün altından ağır yaralı çıkardığı eşi Fatma Özden'den ambulansa koyduktan sonra bir daha haber alamayan Ahmet Özden, 15 yıl sonra İstanbul Kilyos'taki kimsesizler mezarlığında eşinin mezarını buldu.


Yeni HaberlerEski Haberler Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Ne istedilerse verdik


Boyabat'ta Tefeci Tuzağı


Ağustos sıcağı


Fuat Avni'den Yarbay Mehmet Alkan İddiası


Üst Akıl, Gizli Örgütler ve Uzman Geçinenler


Sizin Yaptıklarınıza Gulu Gulu Dansı Derler


Kimdir narsist?


Teşekkür Mesajı


Cadianda'dan Fotoğraflar..


Şehittir Benim Adım


Temmuz 2015 Raporu


Bizim İstanbullular


Seçmen ve siyasi partiler


Ramazan-ı Şerif'in Kıymeti


2015 Yılı Milletvekili Genel Seçim Sonuçları (7 Haziran 2015)


Sallım Çorba


Kaybeden Kim?


AKP’de Yüzler Niçin Gülmüyor?...


Boyabat'tan Görüntüler (Yeni Mahalle-Bağlar)


Soralım


Boyabatlı Şehitler


Öğretmenler Günü Nostalji-2


Boyabat Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığından


Fevkaladenin Fevkinin de FevkindeKurucu
İsmail Hakkı Özdilek

Kuruluş Tarihi
1 Temmuz 2005
Yayın Sahibi
Hakkı Küçükbaş

Adres:
Hükümet cad. No:40
BOYABAT-Sinop
Ticaret Sicil No: 1710
Telefon
0 (545) 323 07 07
E-posta:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
E-posta gönderebilirsiniz

Boyabat Gazetesi
Basın Meslek İlkeleri'ne uymayı taahhüt eder

Boyabat'ta yayım yapan hiç bir basılı, sözlü yada sanal yayın organıyla bağımız yoktur ve hiç biri Boyabat Gazetesi'ni temsil etmemektedir.

Agustos ayı ziyaretci sayısı:1096138 DtGaNi