Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Sevinç Sarıoğlu hanımefendi vefat etti

Alibeyli Köyü'nden Ali Gündüz’ün kızı, Daylı Köyü'nden Osman Sarıoğlu’nun gelini,  Merhum Hüseyin Sarıoğlu’nun hanımı, Mustafa ve Mehmet Sarıoğlu’nun annesi, Sevinç Sarıoğlu hanımefendi vefat etti.

Sıddıka Türk hanımefendi vefat etti

Orta Arım Köyü’nden, Satılmış Türk'ün hanımı, Sıddıka Türk hanımefendi vefat etti.

Lider Cam Mozaik Eleman Aranıyor

Ilıca Köyü karşısında hizmet vermekte olan Lider Cam Mozaik firmasına bay-bayan eleman aranıyor.

Boyabat Oto Yıkama ve Aksesuar Dükkanı Devren Satılıktır

Küçük Sanayi Sitesi'nde, 11-A Blok 8 nolu dükkanda bulunan Boyabat Oto Yıkama ve Aksesuar dükkanı devren satılıktır. İşyeri Kapakçı Cahit'in yanında bulunup, 60 m2 oto yıkama, 60 m2 oto aksesuar olmak üzere toplam 120 m2 büyüklüğündedir.
Müracaat Telefonu: 0 543 656 00 56

CHP’li Karadeniz Dur Durak Bilmeden Sinop'u Geziyor

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop’ta seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor. 7 Haziran seçimlerinden sonra dur durak bilmeyen CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, 1 Kasım seçimleri için de bölgedeki ziyaretlerine devam ediyor.

MHP ve HDP'nin Oyunda Düşüş Var !

Son 5 seçim sonucunu gerçeğe en yakın oranla tahmin eden ANDY-AR'ın son anketi...

Tüm öğretmenler ve müdürler "zorunlu" olarak AKP'li adayı dinledi

Sinop'un Durağan ilçesinde AKP’li Milletvekili adayının da katıldığı "eğitim" toplantısının İlçe Kaymakamlığı tarafından organize edildiği ortaya çıktı.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, AKP'li vekilin konuşma yaptığı kahvaltılı toplantı için okul müdürlerine ve öğretmenlerine “katılım zorunludur” mesajı göndermişti.

Seyir Halindeki Tır Alev Alev Yandı

D-100 Karayolu üzerinde seyir halindeki bir TIR’ın alev alması sonucu yangın çıktı. Yangında İstanbul’daki bir okula götürülen okul sırası takımları kül oldu.

Akademik Yıl Görkemli Bir Törenle Açıldı

Sinop Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Açılış Töreni 7 Ekim Çarşamba günü Türkiye’nin Edebiyat Temalı İlk Uygulama Oteli Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Otelinde gerçekleştirildi.

Sinop Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Açılış Töreni Konuşma Metni


EKİZOĞLU SÜRÜCÜ KURSU
BAYAN SEKRETER ARANIYOR


Milenyum Kuaför (Suzan)

2015 Yılı Yeni Sezon Gelinlik, Nişanlık ve Bindallı çeşitlerimiz gelmiştir.
Gelinlik ve Nişanlık kiralayana, yanında saç promosyonlarımız vardır.

AKP’nin 13 yıldır dondurucuda bekleyen seçim vaatleri…

Siyasi partilerin seçim beyannameleri, taahhüttür, sözdür, namustur. AKP, 2002 seçim bildirgesinde hangi vaatlerde bulunmuştu? 13 yıldır dondurucu da bekleyen vaatleri neler mi? Seçmen, 1 Kasım genel seçimlerinde AKP’ye sormayacak mı? AKP iktidarını önüne gelen kandırmış, AKP’de 78 milyon insanı kandırmış olmuyor mu ?

Boyabat Panayırı Başladı

Bugün 7 Ekim 2015 Boyabat Çarşamba Panayırı başladı. İlk gün çektiğimiz fotoğrafları sizinle paylaşıyoruz.

Elektrikte Yine Gizli Zam!

Elektrik Mühendisleri Odası Basın Aaçıklaması
Seçim öncesi elektrik faturasında yine kalem oyunları: Enerji bedeli, kayıp ve kaçak bedeli düştü; dağıtım, iletim, perakende hizmet bedelleri arttı…

Çocuklarda Duyma Kaybının Nedeni: Orta Kulakta Sıvı Birikmesi…

Okul çağındaki çocuklarda daha sık görülen ve ailelerin ‘Çocuğum beni duymuyor, sorduğum sorulara ilgisiz cevaplar veriyor, son zamanlarda televizyonu çok daha yakından izlemeye başladı.’ gibi şikayetlerle başvurdukları orta kulakta sıvı birikimi ile ilgili merak edilenleri öğrendik…

Ayancık Cadde ve Sokaklarının Standardı Artıyor

Ayancık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün kapsamlı olarak başlattığı parke taşı döşeme çalışmaları ilçe genelinde yoğun bir şekilde sürüyor.

Açıkgöz Ticaret'ten Şok Kampanya
12 Kg BP Marka Ev Tüpü 45 TL

Her marka ev tüpleriniz ücretsiz değiştirilir. Dedantörünüz Hediye
Telefon: 315 57 17 - 0 541 315 12 43 NOT: Pazar günleri açığız.

Si̇nop MHP İl Başkanı Ceyhan Demi̇r'den Basın Açıklaması

7 Haziran 2015 tarihinde yapılan milletvekili genel seçimi sonucunda oluşan parlamento yapısı tek başına bir siyasi partinin iktidar olmasına imkan vermemiştir. Bu seçimlerde vatandaş AKP'nin tek başına iktidarına son vermiştir.

Ceyhan Demir: Hırsızlık Sadece Birisinin Parasını Çalmakla Olmaz

MHP İl Başkanı Ceyhan Demir Durağan'da meydana gelen olayla ilgili olarak: "Hırsızlık sadece birisinin parasını çalmakla olmaz. Hırsızlık eğer kişinin hakkına tecavüz ederseniz, o da hırıszlıktır." dedi.

Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı

Meme kanseri ülkemizde kadınlarda en sık görülen kanser türüdür. Erken evrede tespit edilmesi mümkün olan bu kanser ile mücadelede kadınların bilgilendirip, bilinçlendirilmesi önemlidir. Bu amaçla 2004 yılından beri Ekim ayında Meme Kanseri Bilinçlendirme Etkinlikleri yurt genelinde düzenlenmektedir.

Durağan Belediyesi Kendi Kilit Parkesini Üretecek

Kendi parkesini üretmek için tesis kurma çalışmalarına başlayan Durağan Belediyesi kuracağı Parke Üretim Tesisi sayesinde park, bahçe ve yollarda kullandığı parke taşını kendi üretecek. Kendi taşını üreterek büyük ölçüde tasarruf sağlayacak olan Belediye, kendi tesislerinde ürettiği parkeyi Durağan’ın sokakları ve parklarıyla buluşturacak.

Boyabat Kalesi'nden Kareler

Davut Koçyiğit'in Boyabat Kalesi'nden çekmiş olduğu ve Boyabat Haberleri.net sitesinde yayımladığı "Boyabat Kalesi'nden Kareler" isimli haberdeki fotoğrafları sizinle paylaşıyoruz.

S.S. 29 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi

TÜM OKULLARA ÖĞRENCİ VE PERSONEL TAŞIMACILIĞI İLE HİZMETİNİZDEYİZ
Tüm şehiriçin deki okullara servis kayıtlarımız başlamıştır.
Adres :Adnen Menderes Bul. Dörtyol Mevkii, Ortaklar İşhanı Kat:1 No:4 Boyabat/SİNOP
İrtibat No: 0 (368) 315 27 27 - 0 (542) 316 64 83

Çocuğunuzu Obeziteden Korumak İçin Poğaça, Kek Gibi Hacmi Küçük; Kalorisi Büyük Gıdalardan Uzak Tutun!


Gerze Belediyesi Sokak Hayvanları Bakımevi Açılıyor

Gerze ilçesinde birkaç yıldır yerli yabancı tüm insanlara illallah dedirten sahipsiz ve başıboş köpekler sorununda sona yaklaşıldı.

CHP Milletvekili Adayları Çarşı'yı Gezdi

CHP Sinop milletvekili adayları, Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ve Tugay Dinçel, beraberinde CHP Sinop İl Başkanı Kadir Yavuz, CHP Boyabat İlçe Başkanı Mustafa Türk ve partililerle esanfı ziyaret etti.

Boyabat Gündem Gazetesi'ne Başarılar Dileriz

Yazılı basına Boyabat Sesi ve Boyabat Yankı gazetelerinden sonra, Boyabat Gündem Gazetesi katıldı. Boyabat Gündem Gazetesi 5 Ekim 2015 tarihinde ilk nüshasını yayımlayarak yayın hayatına girdi.

Milli Eğitim AKP için harekete geçti

Öğretmenlere tanışma programı dediler, karşılarına AKP toplantısı çıktı.
Haber: Odatv.com


Sanayi Sitesinde Satılık Dükkan

Sanayi Sitesi girişindeki köşebaşında ilk dükkan satılıktır.

Al Birini Vur Ötekine

İlimizde ki AKP milletvekillerinin bir baltaya sap olanını gördünüz mü? Şimdi de 1. sıra adayı Nazım MAVİŞ olmuş. Olmasına olmuş da, atalarımız "Gelen gideni arattırır" demiş.

Stadyum Caddesi'ne Ağaç Kondu

Stadyum Caddesi'nde bulunan ağaçları kesen Boyabat Belediyesi, şimdi de "Ağaç Kondu" projesiyle, Stadyum Caddesi'ni ağaçlandırdı. Seyyar olan bu teknoloji harikası ağaçlar, istenildiği anda kaldırılabildiği gibi, istenildiği şekildede konulabilir. Kesilen ağaçlar ise hiç bir şekilde yerinden oynatılamıyordu.

Zehir Tacirleri Gerze'ye varmadan yakayı ele verdi

Samsun'un Bafra ilçesinde bir ihbarı değerlendiren Asayiş Şube ekipleri bir otomobilin motorunda gizlenen uyuşturucu hap ele geçirdi.

Metin Dilek vefat etti

Boyabat Eşrafından, Merhum Kuyumcu Esat Dilek'in oğlu, Vehbi Dilek ve Merhum İsmail Dilek'in ağabeyi, Kömürcü İsmail Hami Daldaban'ın kayınbiraderi, Türk Ticaret Bankası'ndan emekli, Metin Dilek vefat etti.

SİYAD’dan Anlamlı Organizasyon

Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği (SİYAD) anlamlı bir organizasyona imza atıyor. SİYAD yönetimi tarafından 15 yaşındaki omurilik kanseri genç için moral gecesi düzenlenecek.

Erkeklerde Kanser Uyarısı Veren 13 İşaret!

Erkeklerde sık görülen ve belirtileri göz ardı edildiğinde tedavi süreci geciken kanser türlerinin dikkate alınması gereken belirtilerini Hisar Intercontinental Hospital Medikal Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Ahmet Bekir Öztürk ile konuştuk.

Meteorolojik Değerlendirme

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü 5 Ekim 2015 tarihli Meteorolojik Değerlendirme bilgilerini ulaştırmış, bizde sizinle paylaşıyoruz. Bölgemiz Balkanlar üzerinden gelen serin ve yağışlı havanın etkisine girmesine bekleniyor!

Son Seçim Anketinde Vekil Dağılımı Şaşırttı !

Gezici Araştırma, seçime 26 gün kala seçmenin nabzını tuttu. İşte son seçim anketinden çıkan sonuçlar...

Fuatavni'den ŞOK Bilal Erdoğan İddiası: Yüklü Miktarda Parayla İtalya'ya...

Twitter Fenomeni Fuatavni, Bilal Erdoğan'la ilgili çok çarpıcı bir iddiada bulundu. Fuatavni, Bilal Erdoğan'ın yüklü miktarda parayla İtalya'ya gittiğini iddia etti.

Demokrasi, Hukuk Devleti ve Milletvekili

Bir çok ülkede şaibeli kişiler, milletvekil olarak mecliste görev alıp, kanun çıkaramıyor.

CHP’li Barış Karadeniz: AKP Kapattı, Biz Açacağız!

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Bakanlar Kurulu Kararı ile kapatılan Sinop Orman Bölge Müdürlüğü’nün Sinop’a yeniden kazandırılması gerektiğini söyledi.

5.Belediye Başkanlığı Kupası “Yelken Yarışları”

5. Belediye Başkanlığı Kupası Yelken Yarışmaları 3 – 4Ekim 2015 tarihlerinde Liman İçi Mevkii'ndegerçekleştirildi.

Mustafa Dallı vefat etti

Paşalıoğlu Köyü’nden Emekli İmam Hatip, Mustafa Dallı vefat etti.

Kurtlar sofrası !

Gazeteci-Yazar Mete Çağdaş, 1 Kasım “ Tekrar seçim “sonrası AK parti kanadındaki Sinop’ta ortaya çıkacak olan tabloyu analiz etti.

Bu araçtakileri Allah korudu

Sinop'ta otomobilin bariyere çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında, bariyerin biçtiği otomobilden 4 kişi hafif yaralı olarak kurtuldu.


Eski Haberler Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Turizm Yatırım Projeleri Öncelikli Devlet Politikası Olmalıdır


AKP’nin 13 yıldır dondurucuda bekleyen seçim vaatleri…


Al Birini Vur Ötekine


Demokrasi, Hukuk Devleti ve Milletvekili


Eylül 2015 Raporu


1 Kasım 2015 milletvekili kesin listesi


Arif Nihat Asya'nın "Bayrak" Şiiri


Hiçbir Başarısızlığın Ezikliğine Teslim Olmadım


Yarınki dünya...


Gazeteci Turan Aslan Soruyor


Bir Meral Akşener Hakikati…


Ağlatan "Dağlıca Marşı"


Boyabat OSB altyapı ikmal yapım işi ihale edilecek!


Muhacir ve Ensar


Cadianda'dan Fotoğraflar..


Bizim İstanbullular


Seçmen ve siyasi partiler


Ramazan-ı Şerif'in Kıymeti


Sallım Çorba


AKP’de Yüzler Niçin Gülmüyor?...


Boyabat'tan Görüntüler (Yeni Mahalle-Bağlar)


Boyabatlı Şehitler


Yaşar Topçu YBO'nun Öğretmenler gününe özgü hazırlamış olduğu klip


Öğretmenler Günü Nostalji-2


Fevkaladenin Fevkinin de Fevkinde

Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ekim ayı ziyaretci sayısı:435246 DtGaNi