E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli ödüllendirildi

 


Özellikle Boyabat’a sahte para sürmeye çalışanlara karşı son derece başarılı çalışmalar yapan Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli ödüllendirildi.

 

 

 

 


Boyabat ilçesinde 31.08.2009 ve 09.10.2009 tarihlerinde meydana gelen piyasaya sahte para sürme olaylarının şüphelilerini yakalayan personel Sinop İl Emniyet Müdürü Sayın İbrahim Demirci tarafından ödüllendirildi. Sinop İl Emniyet Müdürü adına ilçeye gelen İl Müdür Yardımcısı İlhan Göndoğan düzenlenen törenle başta İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Eniş olmak üzere Polis Memurları Zeki Koyuncu, Ayhan Bayanmelek, Erol Yüce, Muhtat İpek, Ömer Kayhan, Ahmet Kaleboynu, İlyas Bayrı ve Akif Dikenli’ye teşekkür belgelerini vererek başarılarının devamını diledi. Tören toplu olarak resim çektirilmesi ile sona erdi.

Memleketimize sahte para sürmek isteyenleri takip ederek kısa zamanda yakalayarak adalete teslim eden Emniyet Mensuplarına biz de Boyabat Gazetesi olarak teşekkür ediyoruz.

 

 

 

 

Tarih:03 11 2009 16:40(4566) Facebook'ta Paylaş

15. Yorum: Hüseyin ÇELENKOĞLU 06 11 2009 22:27
Öncelikle haberi yapan arkadaşları ve Emniyetin değerli mensuplarını kutluyorum.Burda haberi yapan arkadaşlar bir konuyu yazmış örnek verecek olursak elmadan bahsediyor. Hemen yorum yapan arkadaşlar üzümden bahsetmeye üzümün yaptıklarını yazıyor. Eminim ki trafik polisleri bir başarılı iş yapsa onu yayınlasalardı o zamanda sokakta sahte parayı pşyasaya sürüyorlar neden ona bakmıyor diyeceklerdi. Meyve veren ağaç taşlanır. demekki boyabatımızın trafikten başka sorunu kalmamış , buda ne demektir emniyet çok başarılıdır demektir, çünkü trafik türkiyenin acı gerçeği heryerde sorun var. Boyabatta olması normal ha olması lazım demiyorum bunuda yanlış anlamayın olmasa iyi ama genelde olan bir sorun trafik sorunu. Eleştirmek için yorum yapan arkadaşlar Emniyetimizin başarısını ortaya çıkarmış oldukları için kutlamak lazım. Tebrikler Boyabatta çalışan emniyet mensubları, selamlar

14. Yorum: gerçekçi 06 11 2009 02:32
asayiş memurlarına verilen ödülü destekliyorum,ama trafik polislerine verildiyse neden verildi bunu sorgulamak gerekir, neden diyebilirsiniz cadde boyuna bakın normalde caddeye park yasaktır ama bütün esnafın arabaları caddeyi baştan sona doldurur kimsenin gıkı çıkmaz ama vatandaş evine giderken bir ekmek almak için durduğu zaman güneş gözlüklü trafik polis memuru öyle bir plakanızı okurki zannedersiniz başbakanlığın önüne park ettiniz'de sizi ikaz ediyor.zenginin arabası 24 saat caddede durunca bişey olmuyor ama normal vatandaşınki 1 dakika bile dursa sorun oluyor, haksızsam haksızsın deyin.

13. Yorum: 10.yorumcuya 06 11 2009 01:07
insanlara dukkanlarının onunde cezalar yazılıyor ısım ıstıyorsunuz bılmıyormusunuz sız

12. Yorum: beşiktaş.pol.tr 05 11 2009 21:45
Can-ı gönülden tebrikler....... İlyas abim gönüllerin şefisin saygılar....

11. Yorum: vatandaş yasin 05 11 2009 15:49
boyabat boyabat olali böyle emniyet müdürü görmedi icten,dürüst, cizgisinde yürüyen halkla ic ice boyabatimiza geldiği günden beri yaptiği calismalarla sevilen ve bir okadarda alcak gönüllü olmasiyla kendini biz boyabat halkina sevdiren SAYİN EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ RAMAZAN ENİŞ BEYİN ALLAH YOLUNU ACİK ETSİN.müdürüm ne olur bizi biraakmayin.

10. Yorum: 8.yorumcuya 05 11 2009 14:51
hangı garıban ceza yazılmıs galıba sızın yaranız var

9. Yorum: emre(a.ü) 05 11 2009 11:57
emniyet teşkilatı mensuplarına başarılarından dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.(saygılar)

8. Yorum: evet 04 11 2009 23:35
emnıyet ıyıde trafık polıslerı ne yapıyor onu anlamadım garıbana ceza yazılıyor dıger garıban olmayanlara ses cıkaramıyor hayretler ıcerısınde takıp edıyorum :)

7. Yorum: hayrettin 04 11 2009 21:14
selam ilyas abimde yakışıklı çıkmış:) tabi diğer polis abilerimde başarılarının devamını dileri kolay gelsin hepsinee

6. Yorum: fazıl 04 11 2009 10:56
ayhan abim her zaman ki gibi yakışıklısın başarılarının devamını dilerim tebrikler hepinize

5. Yorum: muhammed 04 11 2009 10:52
slm boyabat halki bence ben geliyorum yazin boyabatta bi bakiyorum 12 15 yasındakı cocuklar araba kullanıyo ufacik yer zaten hiçmi gormuyo polişler bence oooo ödul bosuna

4. Yorum: CAHİT DÜŞKÜN 04 11 2009 10:49
tebrikler başarılarınızın devamı dileğiyle yanlız ilyas bey süleyman çakır gibi çıkmışın saygılar herşey güzel boyabatımız için

3. Yorum: Doğan ÇAKALOĞLU 04 11 2009 00:25
Boyabat İlçe Emniyet Teşkilatını yapmış oldukları başarılı operasyonlar nedeniyle kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

2. Yorum: ahmet.avcı 03 11 2009 19:07
özelikle sayın emniyet müdürümüzü kutluyorum bey efendi kişiligi bi yana görev aşkı bir yana belkide bu güne kadar gelmiş geçmiş en iyi emniyet müdürü sayın zeki abimide kutluyorum nede olsa komşumuz tşkrlr

1. Yorum: Niyazi ÖZTÜRK CamikebirMa ... 03 11 2009 17:56
Boyabat İlçe Eminyet Teşkilatımızın çalışmalarını yakinen takip eden birisi olarak, Gerçekten Başta İlçe Emniyet Müdürüğmüz Ramazan ERİŞ bey olmak üzere tüm teşkilatımızı kutluyor, başarılarının devamıını ve sağlıklı huzur içinde görev yapmalarını CENABI ALLAH 'tan diliyorum.Niyazi ÖZTÜRK Camikebir Mah.Muhtarı.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

İstanbul 1. Halk Eğitim Günleri Fuarı Şehir stadında güvenlik önlemleri arttır Orta refüj çimleniyor Vefat ve Başsağlığı Valilikte “Domuz gribi” toplantısı Dede mezarını aradı, sancağını buldu Emlak ve Temizlik Vergisi 2. taksiti öde Şehir Stadına Yeni Kondüsyon Aletleri Al Kadir Tıngıroğlu kaza geçirdi İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli ödüllen Belediye Bütçe Komisyonu çalışmalarını s Fikir ve Hareket Yayında Sinop Çevre Platformu yazılı bir açıklam Dikmen’e yeni otogar Mescid-i Aksa Konulu Resim Sergisi düzen Sinop-Boyabat yolunda kaza: 1 ölü 14 yar Tedaş Eski İl Müdürü Erol Topçu' nun ann Çeltikspor sezonu açtı Kalespor Konya DSİ'ye set vermedi Yetişal Fırını Dörtyol’a Şube Açtı Emekli Öğretmen Sebahattin Sarıoğlu vefa Kalespor- Konya DSİ Spor karşılaşması ya Çeltikspor 2009-2010 Futbol Sezonunu “Se Sinop'a uçak seferleri yeniden düzenlen Sinoplu Gaziler madalyalarını iade etmiş Cumhuriyet Kokteylii Cumhuriyet Bayramı Boyabat’ta coşkuyla k Taziye Dikmende Cumhuriyetin 86. Yılı kutlandı Başkan Ermiş’ten Cumhuriyet Bayramı Kutl Türkiye Cumhuriyeti 86 yaşında Ferhat İçel Vefat Etti CHP İlçe Başkanı Şişek'in Cumhuriyet Bay Cumhuriyet Engin Altay’ın Cumhuriyet Bayramı Kutlam Belediye Zabıta Memurlarından Şükrü Asla Başkandan anlamlı hediye Domuz Gribinden Korunma Yöntemleri Gören "maşallah!" dedi Vefat ve Başsağlığı Panayır 2009 CHP ilçe Başkanı Görüşlerini açıkladı Kalespor Sungurluspor önünde Sahte Paraya Dikkat Boyabat Kalespor Çorum Sungurlu deplasma Hacı adayları kutsal yolculuğa törenle ç Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Türkiye Türklerindir! DtGaNi
* ANASAYFA *