E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

 

Orta refüj çimleniyor

 

Boyabat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Park ve Bahçeler Birimi Adnan Menderese Bulvarı üzerindeki orta refüjde çevre düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

 

 

 

 

Boyabat Belediyesi Park ve Bahçeler Birimine ait personel ve özel bir şirket tarafından yürütülen çalışmada Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki refüj çimlendiriliyor.

Cadde üzerindeki refüjde daha önceden yürüyüş yolları yapılmıştı şimdi ise refüj çimle döşenerek Adnan Menderes Bulvarının daha güzel bir görünüme kavuşması hedefleniyor.

Cadde üzerindeki refüjdeki çalışmaların kısa süre içinde bitirilmesi planlanıyor.

 

Tarih:04 11 2009 16:57(1557) Facebook'ta Paylaş

19. Yorum: maxpayne 08 11 2009 23:32
hele şükür 3 aydan sonra...

18. Yorum: isme gerek yok 07 11 2009 02:29
Sayın Boyabatlılar farkettiniz mi bilmem ama son yol çalışmalarından sonra orta reflüjler daha geniş oldu ve yollar daraldı bunun nedenini çok merak ediyorum bir bilen varsa bana açıklasın. Millet yarım metre yol genişletmek için orayı burayı yıkar hatta yarım metre için zamanında bizim bahceyi kazdılar bizimkiler ana yolu daraltıyo bu ne mantık anlamış değilim.

17. Yorum: boyabatlı 06 11 2009 09:08
sayın boyabat gazetesi sorumluluları mehmet ermiş hakkında iyi güzel yorumları yayınlıyorsunuzda mehmet ermişi eleştiri yapılan yorumları neden yayınlamıyorsunuz. bu gazetecilik ve tarafsızlık anlayışına aykırı değilmi. düşünce özgürlüğüne hiç mi değer vermiyosunuz.

16. Yorum: evet 06 11 2009 09:01
sayın boyabat gazetesi sorumluluları mehmet ermiş hakkında iyi güzel yorumları yayınlıyorsunuzda mehmet ermişi eleştiri yapılan yorumları neden yayınlamıyorsunuz. bu gazetecilik ve tarafsızlık anlayışına aykırı değilmi. düşünce özgürlüğüne hiç mi değer vermiyosunuz.eleştirimi tekrar ediyorum: 6.yorumcuya, mehmet ermişle ilgili yorumuna kesinlikle katılmıyorum, kesin seninde sayın ermişten bir çıkarın var.

15. Yorum: 12. yorumcuya 06 11 2009 02:15
kardeşim,sizin mahallenin bir muhtarı yokmu git problemini ona söyle oda yetkili kişilere bu hoparlör sorununu iletir ve çözülür.engelliler için görüşünü yazmışsın bak bu güzel bu konuda seni tebrik ediyorum,acilen düzeltilmesi gerekiyor.

14. Yorum: ismail 05 11 2009 20:08
hıı orta refuje çim yapma işi seçim vaadleri arasında yoktu bizlere söylenen olimpik yüzme havuzu yeni otagar çevre yolu vs vs onlara ne zaman başlayacaksınız çimler yeşerincemi :))

13. Yorum: Nazif koltukçu 05 11 2009 17:02
başladı ama kısa sürdü bir başlanan iş bitmeli ama malesef yarıda kaldı herkes orta refüjlerden geçerken çamura basmak zorunda kalıyor yaya geçişleri çok geniş yapıldı gereksiz bence çok sık yapılsaydıda dar olsaydı daha kullanışlı olurdu orta refüşlere daha değişik ağaç güller ilave edilmeli yol yapımında çoğu hasar gördü şehrin içi güzel olmalı birde yollarımız yıkanmalı temizlenmeli çok çamur oldu bundan sonra çok toz çamur olmaz.çünkü çalışmalar bitti..

12. Yorum: vatandaş 05 11 2009 13:24
yolların yapımı bitince birde hopörlerlerin bakımı yapılsa çok iyi olacak köprünün y.mahalle tarafındaki hopörlerin sesi çıkmıyor.benim bunu size hatırlatmam vatandaşlık görevim.ilgilenirseniz memnun oluruz.

11. Yorum: vatandaş 05 11 2009 10:09
Yollar hoş güzel oldu ama ne engelli vatandaşlar düşünüldü,ne çocuk arabaları düşünüldü vs. Keşke bunlar baştan düşünülebilse!

10. Yorum: hüseyin 05 11 2009 09:55
göz önündeki yerleri yaparlar sanayide belediye su işlerinin açtığı çukuru 4.aydır kimse görmüyor.defalarcada uyardık yapın burayı diye.tabi sanayiyi kim görecek.göz boyayın.

9. Yorum: kelebek 05 11 2009 09:46
rahman atmaca arkadasım ıyı guzel dıyosun haklısın gercekten dedıgım gıbı ara sokakların yollarında cım bitti cim heryer cöp dolu yazmayıncada olmuyor demı

8. Yorum: vatan 05 11 2009 02:04
sayın başkan bırak boş işlerle uğraşmayı nerede dönüşüm çevre yolu yeni otogar,boyabat meydanı,sinema..Vaatler güzeldi icraat?Bırak halkı kandırmayı az esnaf arasına gir bakalım vekilinle çıkabilecek misiniz
?

7. Yorum: ibrahim 05 11 2009 01:58
boyabat belediyesini bu güzel çalışmalırın dan dolayı kutluyorum,allah razı olsun.engelli kardeşlerimizin şikayetlerini belediyenin dikkate alacağını temenni ediyorum,gerçektende bu bir eksiklik yorumcu arkadaşlar bunun üstünde dururlarsa yetkili kişiler bu sorunu çözmek zorunda kalacaklardır.

6. Yorum: osman 04 11 2009 21:49
mehmet ermiş çalışıyor kardeşim hizmet yapıyor verdiğim oy helal olsun sayın başkanı

5. Yorum: rahman atmaca 04 11 2009 21:30
ya arkadaşım yapılan güzellikleri baltalamaya ayıracanız zamanı birazda güzel düşünmeye ayırsanıza kelebek arkadaşım sn onlar gibi olma YÜCE yaratan karar versin öbür dünya kime nasıl muamele edecegine. temiz düşünen ve yaşıyan herkes bnim kardeşimdir.

4. Yorum: esrarengiz_057 04 11 2009 21:07
kelebek kardeş sen boyle iftıra atarak konuşmaya devam edersen soruyorum sana asıl o asıl topraklarımız senı kobul edecekmı...

3. Yorum: kelebek 04 11 2009 20:15
hep göz önu hep bırde ara sokaklar yapılsa ne guzel olacak tabıkı ara sokaklar neden yapılsın maddıyat dönmuyor fazla kazandırmıyor demı ah yavrum ah yatacak yerınız olmayacak toprak bıle kabul etmeyecek sizi

2. Yorum: ramazan kaya 04 11 2009 18:12
sayın arkadaşlar bu refülerde karşıdan karşıya geçmek için engellileri unuttular haralde bizide unutmayın ne olur bizim herkes gibi bazı şeyler hakkımız bazı yerlerde çıkış bile yok olsada bizim arabalar çıkmıyor kim ilgileniyorsa lütfen ilgilenenlere ricamdır

1. Yorum: ... 04 11 2009 17:42
evet haklısınz cok güzel oluyor aslında hicte güzel olmuyor. farkındamısınız bilmiyorum ama önceden orta refüjde engelli vatandaşların gecebileceği alanlar vardı şuan nerde onlar hicbirisi yok cünkü engelli vatandaşı düsünebilecek bi belediye yok.. tebrikler boyabat belediyesi park ve bahceler birimi biraz düşünce olsaydı eğer engelli vatandaşlarıda düşünürdünüz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

İstanbul 1. Halk Eğitim Günleri Fuarı Şehir stadında güvenlik önlemleri arttır Orta refüj çimleniyor Vefat ve Başsağlığı Valilikte “Domuz gribi” toplantısı Dede mezarını aradı, sancağını buldu Emlak ve Temizlik Vergisi 2. taksiti öde Şehir Stadına Yeni Kondüsyon Aletleri Al Kadir Tıngıroğlu kaza geçirdi İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli ödüllen Belediye Bütçe Komisyonu çalışmalarını s Fikir ve Hareket Yayında Sinop Çevre Platformu yazılı bir açıklam Dikmen’e yeni otogar Mescid-i Aksa Konulu Resim Sergisi düzen Sinop-Boyabat yolunda kaza: 1 ölü 14 yar Tedaş Eski İl Müdürü Erol Topçu' nun ann Çeltikspor sezonu açtı Kalespor Konya DSİ'ye set vermedi Yetişal Fırını Dörtyol’a Şube Açtı Emekli Öğretmen Sebahattin Sarıoğlu vefa Kalespor- Konya DSİ Spor karşılaşması ya Çeltikspor 2009-2010 Futbol Sezonunu “Se Sinop'a uçak seferleri yeniden düzenlen Sinoplu Gaziler madalyalarını iade etmiş Cumhuriyet Kokteylii Cumhuriyet Bayramı Boyabat’ta coşkuyla k Taziye Dikmende Cumhuriyetin 86. Yılı kutlandı Başkan Ermiş’ten Cumhuriyet Bayramı Kutl Türkiye Cumhuriyeti 86 yaşında Ferhat İçel Vefat Etti CHP İlçe Başkanı Şişek'in Cumhuriyet Bay Cumhuriyet Engin Altay’ın Cumhuriyet Bayramı Kutlam Belediye Zabıta Memurlarından Şükrü Asla Başkandan anlamlı hediye Domuz Gribinden Korunma Yöntemleri Gören "maşallah!" dedi Vefat ve Başsağlığı Panayır 2009 CHP ilçe Başkanı Görüşlerini açıkladı Kalespor Sungurluspor önünde Sahte Paraya Dikkat Boyabat Kalespor Çorum Sungurlu deplasma Hacı adayları kutsal yolculuğa törenle ç Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Türkiye Türklerindir! DtGaNi
* ANASAYFA *