E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

         

 

İstanbul 1. Halk Eğitim Günleri Fuarı

 

Boyabat Halk Eğitimi Merkezi bütün Halk Eğitim Merkezlerinin katıldığı İstanbul 1. Halk Eğitim Günleri Fuarı’na Boyabat Cemberi ile katılıyor.


Tüm Halk Eğitim Merkezlerinin davetli olduğu 12-16 Aralık 2009 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda kurulacak olan 1.Halk Eğitim Günleri Fuarı’na Boyabat Halk Eğitimi Merkezi Boyabat’ımızın yöresel dokuması Boyabat Çemberi ile katılacak.

Boyabat Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü Legends-Efsaneler isimli Grundtvig Yetişkin Eğitimi Projesinin tanıtımının da yapılacağı 1.Halk Eğitim Günleri Fuarına katılacak. Boyabat Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail ŞAHİN Boyabat Belediyesi’nce yürütülen Boyabat Çemberi’nin tescil edilmesi çalışmalarından sonra bütün Halk Eğitimi Merkezlerinin katıldığı bir fuarda Boyabat Cemberinin tanıtılmasının Boyabat adına sevinç verici bir durum olduğunu belirtti.

Legends-Efsaneler isimli Grundtvig Yetişkin Eğitimi Projesi için tüm Boyabat Halkının seçimine sunulan Proje Logosu için hazırlanan anket sonuçlandı. Anket sonucunda 1 numaralı logo projede kullanılmak üzere seçildi. Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Mehmet AKKİRMAN ankete katılan tüm katılımcılara ve seçilen logonun tasarımcısı Rahman Ali ERGÜN’e teşekkürlerini sunduğunu belirtti.

 

 

 

Tarih:05 11 2009 18:02(1406) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

İstanbul 1. Halk Eğitim Günleri Fuarı Şehir stadında güvenlik önlemleri arttır Orta refüj çimleniyor Vefat ve Başsağlığı Valilikte “Domuz gribi” toplantısı Dede mezarını aradı, sancağını buldu Emlak ve Temizlik Vergisi 2. taksiti öde Şehir Stadına Yeni Kondüsyon Aletleri Al Kadir Tıngıroğlu kaza geçirdi İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli ödüllen Belediye Bütçe Komisyonu çalışmalarını s Fikir ve Hareket Yayında Sinop Çevre Platformu yazılı bir açıklam Dikmen’e yeni otogar Mescid-i Aksa Konulu Resim Sergisi düzen Sinop-Boyabat yolunda kaza: 1 ölü 14 yar Tedaş Eski İl Müdürü Erol Topçu' nun ann Çeltikspor sezonu açtı Kalespor Konya DSİ'ye set vermedi Yetişal Fırını Dörtyol’a Şube Açtı Emekli Öğretmen Sebahattin Sarıoğlu vefa Kalespor- Konya DSİ Spor karşılaşması ya Çeltikspor 2009-2010 Futbol Sezonunu “Se Sinop'a uçak seferleri yeniden düzenlen Sinoplu Gaziler madalyalarını iade etmiş Cumhuriyet Kokteylii Cumhuriyet Bayramı Boyabat’ta coşkuyla k Taziye Dikmende Cumhuriyetin 86. Yılı kutlandı Başkan Ermiş’ten Cumhuriyet Bayramı Kutl Türkiye Cumhuriyeti 86 yaşında Ferhat İçel Vefat Etti CHP İlçe Başkanı Şişek'in Cumhuriyet Bay Cumhuriyet Engin Altay’ın Cumhuriyet Bayramı Kutlam Belediye Zabıta Memurlarından Şükrü Asla Başkandan anlamlı hediye Domuz Gribinden Korunma Yöntemleri Gören "maşallah!" dedi Vefat ve Başsağlığı Panayır 2009 CHP ilçe Başkanı Görüşlerini açıkladı Kalespor Sungurluspor önünde Sahte Paraya Dikkat Boyabat Kalespor Çorum Sungurlu deplasma Hacı adayları kutsal yolculuğa törenle ç Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Türkiye Türklerindir! DtGaNi
* ANASAYFA *