E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
1025_celtiktarlalari4.JPG

Paraşütten çeltik tarlaları

2010 yılının Haziran ayında Boyabat’ı ve çevresini fotoğraflamak üzere gelen THK ekibinin çektiği birkaç fotoğrafı 10 yıl sonra sizlerle tekrar paylaşıyoruz.

Orhan Özgülbaş’ın çektiği fotoğraflardan bir seçme yaptık. Karacaören, Bağlıca, Alibeyli, Avara köyleri arasındaki çeltik ekili alanların fotoğraflarını THK’na ve Orhan Özgülbaş’a teşekkürlerimizle sunuyoruz.

1025_celtiktarlalari1.JPG1025_celtiktarlalari2.JPG1025_celtiktarlalari3.JPG 1025_celtiktarlalari4.JPG1025_celtiktarlalari5.JPG
Tarih:25 10 2010 12:34(35252) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: öz 57 26 10 2010 00:36
fotoğrafları çeken sayın orhan özgülbaş'a teşekkür ederiz
gelecek sene daha çok ve daha güzel fotoğraflar bekleriz

3. Yorum: d@eniz 25 10 2010 18:15
resimdeki köy bağlıca köyü
yukardanda güzel görünüyor.

2. Yorum: dertli 25 10 2010 14:52
görüntü manzara olarak güzel ama o görüntünün sonu hiç iyi değil.dünyada bizim köylümüz kadar sahipsiz,kimsesiz,örgütsü
z,arayanı soranı olmayan başka köylüler varmı bilmem.sizinle 3-5 yıl önce okuduğum bir gazete yazısını paylaşmak isterim , o yıllarda japonyada pirinç (çeltik)fiyatları artmış,hükümet dışardan (italya...vs)pirinç ithal ederek halka ucuz pirinç yedirmek istemiş halk ayaklanmış,biz çiftçimizi madur edecek,üretimi düşürecek,dışarıya bağımlı bırakacak ucuzda olsa bu pirinci istemeyiz demişler, hükümet kararından vaz geçmiş.biz yıllardan beri tarım ülkesiyiz,hayvancılık ülkesiyiz diyorduk ama maalesef hepsini bitirdiler ucuz olsun diye dışardan ithal ettiler.türk çiftçisini ve tarımını,hayvancılığı bitirdiler.unutmayalım ki taşıma suyla değirmen dönmez.komşudan gelen öğün olmaz,olsa bile vaktinde gelmez.köyler s.o.s veriyor beyler buna ne diyor...aklımızı başımıza devşirelim.

1. Yorum: dost 25 10 2010 13:36
değerli boyabat gazetesi yetkilileri paraşütten görüntülerle şu çevre yolu denen aldatmacayı tekrar görüntelerseniz sevineceğiz.halkımızda böylelikle daha aydınlanmış olacaktır.yukarıdaki ilk resimde bir kısmı görünmekte.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat'tan Kar Manzaraları 16 Şubat 202 Boyabat'tan Kar Fotoğrafları - 2020 -2 Boyabat'tan Kar Fotoğrafları - 2020 Boyabat'tan Kar Manzaraları 18 Ocak 2021 Paraşütten çeltik tarlaları Doğuca Yaylasına Kar Yağdı Süleyman Demir'in Objektifinden - 1 Mayı Kalebağı'ndan Korona Günlerinde Görüntül Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1 Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-2 The Guardian’ın yazarı Karadeniz&# Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2 Hacıçayı ve Boyabat Barajı'ndan Sonbahar Boyabat Barajı ve Çevresinden Fotoğrafla Boyabat Kalesini Gezelim mi? Bağlıca Köyü'nden Görüntüler Hacıçayı Köyü, Karatepe ve Aksu Yaylası Boyabat'tan Kış Manzaraları Hacıçayı Köyünden Görüntüler 78 Yıllık 23 Nisan Fotoğrafı Boyabat'tan Kar Görüntüleri Boyabat Barajı'ndan Kış Fotoğrafları Boyabat Kar Manzaraları 2016 Yılı Son Günleri Boyabat'tan Kar Ma Şükrü Kaya 2013 Kar Fotoğrafları Muhteşem Kar Manzaraları Eski Sinop Yolu'ndan Görüntüler Boyabat Büyük Meydan İlk Mektebi Boyabat Barajı Görüntüleri Boyabat ve Sinop Fotoğrafları Boyabat Çiğdem Fotoğrafları Boyabat'ın Eski Fotoğrafları Boyabat'tan Görüntüler (Yeni Mahalle-Bağ Resimlerle Sinop'a Gidelim Boyabat'tan Görüntüler Şubat Sabahı Boyabat'tan Kar Görüntüleri Ömer Köyü'nden Görüntüler Bürnük'te Bir Cumartesi - Bürnük Resimle Soğuk Havada Cemalettin Göletinden Fotoğ Bürnük Zirveden Kış Manzarası Resimleri Öğretmenler Günü Nostalji-2 Öğretmenler Günü Nostalji-1 Yiğren'den Görüntüler-1 Kale ve Çırabozan Görüntüleri Kalebağı'ndan Görüntüler Kalebağında Sonbahar Bir pazar günü Boyabat 12/10/2014 Kalebağı 4 Çeltik Tarlalarından Görüntüler 2014 Tümü

Rabia Arapça’da “dördüncü” demektir


Gözlerinin İçine Bakarak…


Beko Eleman İlanı


Boyabat'tan Kar Manzaraları 16 Şubat 2021


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Karaman ilinden selamlıyorum


Arefe Günü ve Ramazan Bayramı


Dualarla bayrama ulaşmak


Boyabat'ın 2020 yılı nüfusu belli oldu


Yılmaz Özdil şehit dedelerimizin dünyanın nerelerinde yattığını


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 5. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Sarıkamış Faciası


Ahmed Cevad'ın yazdğı Çırpınırdı Karadeniz şiirinin aslı


On Bin Ekmek Faturası


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Türkiye Türklerindir! DtGaNi
* ANASAYFA *