E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Vergi rekortmen listesinde AKP'li iş adamları neden yok?

Türkiye'nin gelir vergisi rekortmenleri açıklandı. İsmi açıklanan isimlere göre 'Panamacı Türkler' olarak bilinen iktidara yakın iş adamları ilk 100'e giremedi. Nihat Özdemir, Fettah Tamince ve Ethem Sancak gibi iş adamları da listede yer almadı.

EY AKP’ye oy verenler…

Allah aşkına hala daha sorgulamayacakmısınız?

Gerçi, Vergi rekortmen listesinde yer almamaları şaşırılacak bir şey değil.

Çünkü;AKP zihniyetine göre, Türkiye Darülharpte ( Cumhuriyet karşı savaşta) olduğunu düşündükleri için vergi vermezler...

Peki, nereye mi verirler?

Havuz medyasına, AKP'nin borazancılğını yapan merdiven altı trajlari 5 binin altındaki gazetelere, Bilal Erdoğan'ın TÜRGEV, Çocuk tacizcisi Ensar ve tarikat vakıflarına vergilerini verdikleri için tabi ki vergi rekortmen listesine olmazlar.

Bir akıl tutulmasına yakalanmış, zavallı beyninin yüzde birini kullanan bir AKP'li köşe yazımdan dolayı bana attığı mesajda, "var ki harcıyor. 70 sente muhtaç olan Türkiye'yi ne çabuk unuttunuz" diyor.

Yakın Türkiye tarihini bile bilmeyen ey zavallı insan müsveddesi,

70 sente muhtaç olan eski Türkiye'yi yönetenler AKP'nin yok pahasına sattığı 195 kamu kuruluşundan hiç birisini satmamıştı.

Hazine garantili Yap-işlet devret sistemi ile vatandaşını soydurmamıştı.

Tarih tekerürden ibarettir.

Osmanlı İmparatorluğu son dönemlerinde, Dolmabahçe Sarayı'nı Yahudi Galata Bankerlerinden borç alarak yapmışlardı !...

Osmanlı döneminde de yap-işlet devret modeli sistemi uygulanmış. Sonuç iflas ve arkasından Düyunu-umumiye'ye gidiş olmuştu.

Bu gidişle AKP'nin yeni Türkiye'sinin de gideceği yer....

Acizane benden söylemesi …

Tarih:14 07 2016 20:40(765) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2. Yorum: milat 15 07 2016 08:51
ak partiye oy veren yada gönül verenlere hakaret etmekten başka bişey yazı karalamayan sayın yazar listede 49 kişinin ismi açıklanırken 51 kişi ismini açıklanmasını istememiş,örneğin ilk 20 deki listeye bakın 6-9-10-12-14-15-16-19-20 sıradakiler isimlerinin açıklanmasını istememişler.ve yukarıda saydığınız kişiler bu ilk yirminin içinde. yaptığınız bilinçli bir karalama kampanyası. asıl siz medyasını öve öve bitiremediğiniz aydın doğan vergi kaçırmaktan yargılanıyor,kağıt üç kağıtcılığını,poaş,hilton
vs vs bunları yazın.

1. Yorum: halk 14 07 2016 23:18
sayın yazar,eleştirilerde parti ismi veriyorsunuz olabilir verebilirsiniz,hatta bu partiyide beğenmeyebilirsiniz oda tamam,hangi partiye oy vereceğimizide söylemek zorundasınız o halde,parti ismi verin oraya verelim oyları.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn AKP'liyim ama oyum HAYIR… Yüzde 35 Tehdit… tehdit… yeter artık& Türkiye ' Başkanlık' sistemine geçtiğind 2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 li Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sa Ülkeyi yönetenlerin derdi ‘başkanlık’ !. Bir garip Darbe Araştırma Komisyon rapor AKP’deki Fetö’cü vekiller yu Ülke sırlarının ele geçmesine izin veren “Kasabımızda İslami usullerle kesi PKK ile 19 müzakere yapan CHP'mi AKP' mi Türkiye’nin Ortadoğu bataklığında Vatandaş dolarını 78 milyon dolara uçak Cumhurbaşkanımız israf mı dedi? Eyy, rabbiyesiz, alınları secdeye varmay 2001 ekonomi krizinde... Doların yükselmesine seviniyorum !... Tarihin en büyük ekonomik krizi kapıda! Rakka, Musul’u bırak girebiliyorsa IŞİD'in sattığı petrol Erdoğan ailesine Halkın yüzde 70’i başkanlık istiyo Başkanlık işsizliğe, yoksulluğa, yolsuzl AKP en büyük Kürt Partisidir İtibar mı, israf Saray’ı mı? Borcunu cami satarak ödeyen AKP'li Beled Kızılkaya, askerin görevi ölmek. Bunun i İnsanlık tarihinin en büyük devrimcisi H Ülkenin yeraltı kaynaklarını satmak zafe Lozan'ı bırak, 17 adayı Yunanistan'a nas Neyiniz yerli ve milli? Tümü

Çocuk donundaki seçim sandığı!..


Büyük Adam Olduğumu Bir Kez Daha Kanıtladım


Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makamınıza hiç yakışmadı !..


Kime Kimlere Güvenilir?


Kızılderililerden 20 Şeref Yasası


Dil Kırma


Evet mi? Hayır mı?


Çanakkale Destanı - Boyabatlı Mustafa


Çanakkale Şehitlerine Mektup


Yaşlılara Saygı Haftası


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


En içli türkülerdi ıssız köye doğru yayılan…


Eyvah ! Stres mi ?


SİYAD kendini değişimle geleceğe taşıyacak!


Devlet Hastanesi, Mart 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


Boyabat'tan Kar Görüntüleri


Fal ve Fala Baktırmak


2016 Raporu


Yaşar Topçu YBO'nun Öğretmenler gününe özgü hazırlamış olduğu klip


AK Parti’de erken seçim sinyali var (mı?)


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim Sonuçları (1 Kasım 2015)


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mart ayı ziyaretci sayısı:904473
DtGaNi


* ANASAYFA *