E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Fetöcüler, YSK ve siyaset kurumlarına sızmadı mı?

Kamu kuruluşlarından, TSK'dan Emniyetten, yargıdan binlerce kişi göz altına alındı, tutuklandı. Her nedense, Fetö, siyasetçiler ile Yüksek Seçim Kurulu'na sızmadı her halde !... darbeciler yargılanırken, yardım ve yataklık yapan siyasilerin isimlerini işaret ederse ne olacak?

Fetö’nün yargı, emniyet, sağlık, TSK ayakları didik didik didiliyor, tutuklamalar gözaltılar yapılıyor.

SİYASET AYAĞI yok mu?

Oysa, ülkenin içler acısı bugünlere gelmesinde oy deposu olarak görülen cemaat kapılarında yatan, onlara büyük imtiyazlar veren siyasetçilerin suçu yok mu?

Siyasi partiler, genel ve yerel seçim dönemlerinde, cemaat liderleri ile pazarlık masalarına oturmadılar mı? Adeta cemaatlerle iş birliği yapabilmek için bir birleriyle yarış yapmadılar mı?

Siyasi iktidar gücünü elde etmek için, kutsal dinimizi kullanmadılar mı?

Ey, ülkesini, milletini seven kadın erkek ayırımı yapmadan sesleniyorum;

Allah, peygamber aşkına, kendinizi sorgulayın.

a, b, c siyasi parti, ideoloji, dil, din, ırk ayırımı yapmadan bu kokuşmuşluğun, faturasını bu millet, ülkemiz ödemek zorunda mı?

Siyasetçiler kadar bu ülkenin bugünlere gelmesin de bizler de suçluyuz.

Fetö’ye bedava parsel, parsel arsa tahsis eden belediye başkanı sütten çıkmış akkaşık mı?

Peki, CHP, MHP, HDP’te ve Meclis’te grubu olmayan partiler de Fetö’cüler yok mu?

TBMM’de grubu bulunan 4 siyasi parti darbe girişimini araştırma komisyonu kurdu. Bütün araştırmalara hayır diyen AKP’nin bu araştırmaya evet demesi ve desteklemesi sevindirici.

Meclis araştırma Komisyonu’nun Fetöcü siyasetçileri de araştırıp araştırmayacaklarını göreceğiz.

Ya şu iddialara ne demeli !...

Şayet, hain darbe girişimi gerçekleşseydi, yılların deneyimli gazetecisi Korkusuz köşe Yazarı Can ATAKLI ‘nın Ahmet Davutoğlu’nun başbakan olacağını iddia etmiş olması, aradan günler geçmesine rağmen, bu iddia yalanlanmamış, tekzip edilmemiş !...

Davutoğlu darbe Başbakan mı olacaktı?

Ayırca, hain darbe girişiminden sonra, tutuklanan ve göz altına alınan darbecilerin soruşturmasında darbeci iktidarında görev alacak AKP’li “A.G. A.D. B.A. S.E. İ.N.Ş. B.A. A.B” kimdir bunlar?

AKP, içindeki hain Fetöcü siyasileri temizleyecek mi, temizlik operasyonunda samimi olduğunu ilerideki günlerde hep birlikte göreceğiz?

Peki; darbeciler yargılanırken bize yardım ve yataklık yapan siyasilerin isimlerini işaret ederse ne olacak?

Temizlik sırasının, milletvekili, bakan, belediye başkanı, il, ilçe meclis üyelerine gelecek mi derseniz?

Peki, bu hain darbe girişiminde, başta Cumhurbaşkanımızın, siyasi iktidarın suçunun olup olmadığını siz saygıdeğer okuyucularımın takdirine bırakıyorum.

Bir akıl tutulmasına yakalanmış, hisleri ile hareket eden, düşünen bir zavallı okurum, benim hain darbe girişimini lanetlemediğimi yazmış. Buradan cevabımdır o zavallıya, şayet yazdıklarımdan darbe girişimini lanetlediğimi anlamayacak kadar acizsen ben ne yapayım. Askeri darbeleri yaşamış biri olarak nasıl lanetlemem…

Hele de Fetö gibi hain birisinin girişimini !...

Sevgili okurum, Bugün olduğu gibi, yarın da Cumhurbaşkanımıza, siyasi iktidara yapılacak hain darbe girişiminin önüne akli selim düşünen, vatanını milleti seven her kişi gibi ilk önce ben yatarım.

Tarih:28 07 2016 15:57(1531) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
1. Yorum: ne ayaksiniz 28 07 2016 18:25
boyabatta yapilan fethullahci terör örgütü operasyonlarında gözaltı ve tutuklanmaları neden haber yapmiyosun boyabat gazetesinin yöneticileri boyabat sütten çıkma ak kaşıkmi ....


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn AKP'liyim ama oyum HAYIR… Yüzde 35 Tehdit… tehdit… yeter artık& Türkiye ' Başkanlık' sistemine geçtiğind 2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 li Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sa Ülkeyi yönetenlerin derdi ‘başkanlık’ !. Bir garip Darbe Araştırma Komisyon rapor AKP’deki Fetö’cü vekiller yu Ülke sırlarının ele geçmesine izin veren “Kasabımızda İslami usullerle kesi PKK ile 19 müzakere yapan CHP'mi AKP' mi Türkiye’nin Ortadoğu bataklığında Vatandaş dolarını 78 milyon dolara uçak Cumhurbaşkanımız israf mı dedi? Eyy, rabbiyesiz, alınları secdeye varmay 2001 ekonomi krizinde... Doların yükselmesine seviniyorum !... Tarihin en büyük ekonomik krizi kapıda! Rakka, Musul’u bırak girebiliyorsa IŞİD'in sattığı petrol Erdoğan ailesine Halkın yüzde 70’i başkanlık istiyo Başkanlık işsizliğe, yoksulluğa, yolsuzl AKP en büyük Kürt Partisidir İtibar mı, israf Saray’ı mı? Tümü

23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı


Kraliçe Duysa Ödül Verir


Sandıktan “Hayır” çıksaydı… Ey YSK 25 milyon boş oy nerede?


Referandum değerlendirmesi


Referandumdan Önce Ne Demiştik?


Türkler Neden Gök Yeleli Bozkurt'u Sembol Olarak Seçti?


Atatürk Yine Yok


Sevr, Nur, Hira


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


1-7 Nisan Kanser Haftası


Kılıçdaroğlu Teketek'te Boyabat'ı Övdü


Devlet Hastanesi, Nisan 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


Çanakkale Şehitlerine Mektup


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


En içli türkülerdi ıssız köye doğru yayılan…


Eyvah ! Stres mi ?


SİYAD kendini değişimle geleceğe taşıyacak!


Boyabat'tan Kar Görüntüleri


Fal ve Fala Baktırmak


2016 Raporu


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:775201
DtGaNi


* ANASAYFA *