E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Borcunu cami satarak ödeyen AKP'li Belediye, 233 kilo som altından cami maketi yaptırdı !

İstanbul Üsküdar AKP’li Belediye, belediye borçlarını ödeyemediği için 2013 yılında 7 milyon 370 bin liralık vergi borcuna karşılık 4 camiyi sattı. Aynı Belediye başkanı, Çamlıca Tepe’sine yapılmakta olan caminin 233 kilo som altından maketini yaptırıyor !...

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, bu yıl 43'üncüsü düzenlenen Uluslararası Mücevherat Saat ve Malzemeleri Fuarı "İstanbul Jewelry (Mücevher) Show"a 233 kilo altın kullanılarak yapılan Çamlıca Cami maketi önünde gururla fotoğraf çektiriyor.

Hiçbir Allah’ın kulu başkan, belediyenin vergi borcuna karşılık Üsküdar’da tarihi 4 cami satıyorsun ama 233 kilo som altından cami maketi yaptırıyorsun diye sormaz.

Hadi, AKP’ye aklını kiraya veren vatandaş sormuyor, ya vermeyenler neden sormaz?

Hele de, CHP’li bir belediye borcuna karşılık cami satsaydı, ülke yer yerinden oynamaz mıydı?

Yolsuzluklara, hırsızlıklara fetva veren AKP’nin fetva makamı Karaman Hoca camilerin satışı ve som altından yapılan cami maketi için de fetva vermiştir her halde…

Tarih:15 10 2016 13:25(599) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
3. Yorum: caner34 17 10 2016 09:47
camiyi cahepe liler satsaydı eyyyy din düşlanları......

2. Yorum: ömer 17 10 2016 07:30
satılan camiler belediye tarafında yine devlete yani hazineye satılmış, yani yine millete devredilmiş, chp gibi gidipde küresel güçlere satmamış. ismet inönünün, amerikanın talimatıyla 50 uçağı toprak altına gömdüğünün anlaşıldığı şu günlerde bu tür haberler oldukça manidar, anlaşılan birileri hedef şaşırtmaya çalışıyor, yazara tavsiyem; artık chp sizin arkasına sığınabileceğiniz bir kalkan olmaktan çıkmıştır, müslüman mahallesinde salyangoz satmaktan vazgeçin, chp'yi artık unutulmaz hatıralarınızın arasına koyabilirsiniz, çünkü artık osmanlı dönüyor.

1. Yorum: aslan 15 10 2016 19:29
"ust akil"in talimatiyla boyle yapilmistir herhelde?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 li Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sa Ülkeyi yönetenlerin derdi ‘başkanlık’ !. Bir garip Darbe Araştırma Komisyon rapor AKP’deki Fetö’cü vekiller yu Ülke sırlarının ele geçmesine izin veren “Kasabımızda İslami usullerle kesi PKK ile 19 müzakere yapan CHP'mi AKP' mi Türkiye’nin Ortadoğu bataklığında Vatandaş dolarını 78 milyon dolara uçak Cumhurbaşkanımız israf mı dedi? Eyy, rabbiyesiz, alınları secdeye varmay 2001 ekonomi krizinde... Doların yükselmesine seviniyorum !... Tarihin en büyük ekonomik krizi kapıda! Rakka, Musul’u bırak girebiliyorsa IŞİD'in sattığı petrol Erdoğan ailesine Halkın yüzde 70’i başkanlık istiyo Başkanlık işsizliğe, yoksulluğa, yolsuzl AKP en büyük Kürt Partisidir İtibar mı, israf Saray’ı mı? Borcunu cami satarak ödeyen AKP'li Beled Kızılkaya, askerin görevi ölmek. Bunun i İnsanlık tarihinin en büyük devrimcisi H Ülkenin yeraltı kaynaklarını satmak zafe Lozan'ı bırak, 17 adayı Yunanistan'a nas Neyiniz yerli ve milli? AKP’nin Türkiye’sinde 18 milyon yoksul, İslam'da kadın erkek eşit değilmiş !... Bu ülke nasıl mı bu hale geldi? Geri zekalılar kimmiş anladınız mı? Türk kadınları iki memeli hayvan olmayı Bu millet size beddua etmesinde kime ets Fetö devlet, T.C. paralel olmuş !... Fetö’cüler AKP’ye sızmamış ya birde sızm AKP, kendi içindeki yüzde 60 Fetö’ Bu tarikatların Allah-ü Teala’ya r Fetöcüler, YSK ve siyaset kurumlarına sı Türkiye’yi bekleyen daha büyük tehlike ! Türkiye bağırsaklarını temizlemekte geç Uyanın beyler!.. Hain darbe girişiminden MİT'in haberi yo Vergi rekortmen listesinde AKP'li iş ada Hani kamuda tasarruf yapılacaktı? Tümü

Boyabat Şeref Kuru Temizlemeden, 34. Hizmet Yılında Kampanya


Verem (Tüberküloz) Hastalığı


Dönmeler, Dönekler ve Siyaset


Boyabat Barajı'ndan Kış Fotoğrafları


Boyabat Turizme Hazır mı?


Gel Vatandaş Gel !.....


2016 Raporu


Cep Telefonu


2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 lira olacak iddiası


Hal-i Pür Melal


Mustafa Meral Çörtü Hocamız da Hakk’a Yürüdü


Mustafa Meral Çörtü, Cumhurbaşkanını sevmişti


DNA Testi


Biz insanoğlu insanız kısaca


Travel Turkey İzmir Fuarı


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-3


Yaşar Topçu YBO'nun Öğretmenler gününe özgü hazırlamış olduğu klip


Topal Osman Sinop’ta


AK Parti’de erken seçim sinyali var (mı?)


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Teşrik tekbiri başladı


Neden Tuğla Kullanmalıyız


2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim Sonuçları (1 Kasım 2015)


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:632769
DtGaNi


* ANASAYFA *