E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

hdp

Neymiş efendim, hdp milletvekilleri terörle arasına mesafe koymamış filan... Geçiniz efendim!

Hdp milletvekilleri, Akp nezaretinde İmralı'yla Kandil arasında kuryelik yaparken, terörle arasına mesafe mi koymuştu?

*

Zor yazıdır bu.

*

Zoruma giden yazıdır.

Ama, doğru anlaşılması için, zor zamanda yazılmalıdır.

*

hdp'ye oy verip, “mitingte başka şeyler söyledin, seçildikten sonra gittin başka şeyler yaptın, bana yalan söyledin” diyen seçmen var mı kardeşim?

*

Sizin seçtikleriniz “Türk yoktur” diyor, “Türk demeyelim” diyor, “Anayasadan Türk'ü çıkaralım” diyor, Andımızı yasaklıyor, TC'yi kaldırıyor... “Kürt demesek de olur” diyen hdp milletvekili var mı?

*

“Apo namazında niyazında çocuktu, oruç tutardı, sahura kalkardı, derslerinden çıkar camiye koşardı” diyen... Bebek katiline adeta “melek” muamelesi yapan... Tescilli teröristbaşını ahaliye “dindar çocuk” diye kakalamaya çalışan hdp milletvekili gördünüz mü hiç?

*

feto'ya muhterem hocaefendi diyen... cemaat'le aynı menzile yürüyen... pensilvanya'ya gidip, el etek öpen, orası sanki kutsal mekanmış gibi başını örten... Türkçe olimpiyatında eline mikrofon alıp, gesi bağlarında dolanıyorum'u söyleyen... Sonra da “hay Allah, kandırılmışız, pardon” diyen hdp'liye rastladınız mı?

*

Bunlarla alakalı suç duyuruları çuvalla, dolaplara sığmıyor. Haklarında bir tane yolsuzluk dosyası var mı? Rüşvet alırken enselenen, kol saati takılan, zimmetine para geçirmekle suçlanan, ihaleye fesat karıştırdığı iddia edilen, meclis komisyonlarında iş takipçiliği yaparken görülen hdp milletvekili var mı?

*

Senin seçtiğin milletvekili, Mustafa Kemal Atatürk'ün TBMM duvarındaki tablosuna bile tahammül edemiyor birader... Ne yapsın hdp milletvekili, seninkilerin depoya attığı tabloya mı sahip çıksın?

*

Senin seçtiğin milletvekili, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin madalyalı kahramanları iftirayla hapse atıldı diye neredeyse göbek attı, yetmedi, hakaret etti, aşağıladı. Kendi silahlı güçlerine toz konduruyor mu hdp milletvekilleri?

*

Senin partilerinde kadın-erkek eşitliği zaten yok da... Senin seçtiklerin arasında kadınla aynı masaya bile oturmayan, kadın eli sıkmayan, bıyığından utanmayıp kadın kontenjanından seçilen milletvekili bile var. Kadını her mevkide eşbaşkan yapıyor, kötü örnek oluyor diye mi öfkeleniyorsun?

*

Kıvırmadan cevap verelim.

Kıvıran hdp milletvekili var mı?

*

Dönek mi hdp'liler?

Solcuyken badem, milliyetçiyken liboş oluyorlar mı?

*

hdp'yi yere göğe sığdıramayan, övgüler düzen akil'ler, senin verdiğin oylarla senin partinden milletvekili olmadı mı? Pkk'nın Kandil'deki basın toplantısına koştura koştura gidenler, senin yandaş gazetecilerin değil mi? Devletin resmi haber ajansı, Anadolu Ajansı bile Kandil'de pkk bayrağının önünden canlı yayın yapmadı mı? Analar ağlamasın ayağıyla Türk milletini kandırmaya çalışanlar, 50 bin insanımızın katledilmesinden sorumlu terör örgütünü “sivil toplum örgütü” gibi göstermeye çalışanlar, hdp milletvekilleri miydi?

*

Bunlarla Dolmabahçe'de yan yana poz verenler kimlerdi? Memleketin hayrına şahane şeyler yapılıyormuş gibi, devletin resmi televizyonu TRT tarafından canlı yayınlanmadı mı?

*

Senin Türk milletini temsilen seçtiklerin, Türk milletinin evlatlarına zorla Arapça'yı dayatırken... 40 senedir dağda yaşayan Murat Karayılan'ın Cemil Bayık'ın, senin seçtiğin milletvekillerinden bile daha güzel Türkçe konuşması tuhaf değil mi?

*

(Anlama-kavrama güçlüğü çekenler için, altını çizerek yazayım. Bu satırların sahibi, iş işten geçmeden önce, testi kırılmadan önce “kalaşnikofa şarjör olmayın” diye uyarandır.)

*

Hdp dün de pkk bayisiydi.

Bugün de öyle.

İnkar etmiyor.

Yarın da öyle olacak.

*

Sorunu çözmek istiyorsan...

Hdplileri boşver.

Önce kendi seçtiğin milletvekilini düzelt!

Kaynak: Sözcü

Tarih:07 11 2016 21:08(897) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: foçalı 09 11 2016 08:43
önce kendi seçtiklerini düzelt diye yanlış olmuş sayın özdil önce kendini düzelt olacaktı kendini düzeltirsen seçtiklerinde zaten sana benzer.

3. Yorum: aslan 08 11 2016 19:21
kilicdaroglu ve chp parti meclisi uyeleri aleyhine, bugun akp ve cb.na hakaret (!) isnadiyla acilmasi istenen dava dosyasina (sayet basvuru reddedilmezse) savunma argumani olarak dercedilmesi gereken bir yazi... iyi ki varsin özdil!

2. Yorum: kandımadadıkseni 08 11 2016 19:13
ulan bu akp yi fetö kandırmış hdpkk abd ab herkes kandırmış bir bizim saf mhp kandıramamış yav.ne malum yarın bir gün yie yeni yeniden türk diye bir ırk yoktur derlerse ne ırmağın akışı ne mavi boncuk takışı ne türkiyemi bu türkiyem de türk var buram buram ırkçılık kokuyor mustafada bizi kandırdı derseler şaşırmayın.

1. Yorum: 9.köy 08 11 2016 13:15
bu tiyatroya bir tek kadir inanır.başka kimse yutmaz!!!
akp=hdp=pkk bu denklemi sakın unutmayın!!!


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dünya lideri


Günlük Olaylar


Uyanmak için okumaya mecburuz!


Dilek Güzellik Salonu Yeni Yerine Taşındı


Çığırtkanlar, Güven ve Umut


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Evet Fetö Bir Terör Örgütüdür


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Adalet Damatların Temelidir


Sultan Aziz Nasıl Katledildi?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Bugün de Maziden Gidelim Dedik...


Tükenmeyen su kaynağı ZEMZEM


78 Yıllık 23 Nisan Fotoğrafı


Mutlu Şehir Sinop'un Mutsuz Günü


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


Eyvah ! Stres mi ?


2016 Raporu


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Haziran ayı ziyaretci sayısı:758775
DtGaNi


* ANASAYFA *