E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Vatandaş dolarını 78 milyon dolara uçak alsın diye mi bozduruyor?

THY'nin hangara çekilmiş 32 uçağı varken, Cumhurbaşkanı'na 78 milyon dolara uçak alınıyor. Cumhurbaşkanlığı uçak filosuna bir ultra lüks uçak daha ilave ediliyor. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu...

Aklını kiraya veren partililer, doların yükselişini Fetö'ye, ABD'ye, AB 'yi suçluyor.

Her nedense ekonomiyi bu duruma getirenleri sorgulamıyor.

Ülkenin bu hale gelmesinde suçlu aranacaksa Aklını Kiraya veren partisinin ekonomik uygulamaları olduğundan hiç kimse söz etmiyor?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Belçika'da lüks mağaza kapatıyor.

Vatandaşlardan fedakarlık bekleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ailen ve sen neden fedakarlık yapmıyorsun diye sormuyor.

Tulumbada su yokmuş...

15 yıldır tulumba da su mu bıraktınız?

Mirasyediler gibi ülkenin milli varlıklarını yok pahasına sattınız.

Özelleştirilen Balıkkesir Seka Fabrikası’nın kasasında 50 milyon lira varken, bir milyon yüz bin dolara satarken tulumbanın suyunu neden düşünmediniz?

Vatandaşın yastık altındaki birikimine muhtaç duruma geldiyse vay bu ülkenin haline..

Ey aklını kiraya veren partililer, senin şov amaçlı bozdurduğun sahte dolarla döviz düşmedi. Merkez Bankası'nın müdahalesi ile düştüğünü unutma !

Karaman’ın koyunu sonra çıkar oyunu

##########

Bu arada, 5 yıldır savaşta olan Suriye'nin para birimi yüzde 10 değer kazanırken, Türk lirasının 150 ülke arasında, parası değer kaybeden iki ülkeden biri ise !...

Kamu kurumları TL'ye geçmiş, şimdiye kadar neredeydiniz diye sormazlar mı insana?

Hayvanların yediği samanı bile dövizle ithal ederken, TL'ye geçsen ne olur, geçmesen ne olur. Sadece, sokaktaki vatandaşa şov yapmaktan başka bir şey değildir.

Cumhurbaşkanımız “ekonomi benim uzmanlık dalım” diyor…

Onun için mi ekonomiyi Fetö’cülere teslim ettiniz?

Ülkenin milli varlıklarını mirasyediler gibi satan, ekonomist !

15 yıllık iktidarınız da Ülke ekonomisine katma değer sağlayan, ihracata yönelik ne yaptınız diye sormak hakkımız değil mi?

Türkiye’nin ödediği faiz 1980- 2002 arasında 135 milyar Türk Lirası, AKP iktidarı döneminde 'faiz lobisi'ne ödediği ise 695 milyar 125 milyon lira.

Türkiye’nin faiz lobisine ödediği parayla, kaç sanayi kuruluşu yapılabilirdinin yorumunu sizlere bırakıyorum.

Özet olarak; Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ekonomi uzmanlık dalı olmasaydı !...

Tarih:08 12 2016 22:55(704) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
6. Yorum: boyabatlı 10 12 2016 12:02
sayın 4. yorumcu arkadaşım bu insanların geziyle fetoyla abd.batıyla türk ve müsüman düşmanlarıyla işi olmaz hiç bir yazısında okudunmu bu saydıklarımı dağlardan gelen leşleri savunanlardan ne beklersin 15 temmuzu amanyanın diliyle erdoğan yaptırdı diyen insandan ne beklersin maksat birilerinin piyonluğunu yapmak onların isteğiyle hareket etmek hiç yazdıklarımı eleştiriyomu eleştiremez çünkü aynı gün kulağını çekerler şimdi oturmuş yorumlarla herkesin birbirine yazdıklarını okuyup nasıl herkesi birbirine düşürdüğünü gülerek izler işi bu pkk dağdan gelen leşler yazabilseya yazamaz ama kim olursa olsun bir cumhurbaşkanına hakarete varan bilip bilmediği her şeyi yazar böle bu işler ondan sorada basın özgürlüğü diye herzaman yaptığı yalan iftira ile yaygara koparırlar yerse

5. Yorum: adamınbiri 09 12 2016 17:13
ben erdoğan'a alınan uçağın derdinde değilim. uçak hiç bir şey benim gözümde. lakin ülkede şöyle bir durum var. erdoğan devletin parasının yarısı benim dese hakkıdır almak diyecek dürüst adaletli dindar hatta vatansever bir güruh var. elini vicdanına koymayan güruh.
kriz olayına da gelecek olursak; ezberden konuşmayı bırakın. herkes farkında. ülkede bal gibi de kriz var. ekonomi batmış durumda. ve bunun sebebini kimse şuna buna yüklemesin. krizin sorumlusu hükümetin kendisidir. ama olsun önemli değil. ne de olsa ülkemizde bozdurduğu 3-5 dolarla ekonomiyi kurtardığına inananlar var. hem de doların bir kuruşluk artışı ülkeyi milyarlarca zarara uğratırken

4. Yorum: afamınbiri 09 12 2016 17:12
sayın yorumcu arkadaşlar: öncelikle merak ettiğim bir nokta var. neden hükümeti ya da erdoğan'ı eleştiren birini hemen fetöcü, gezici, pkklı veya chp li vs eleştiriyorsunuz.
bunların hiç biri olmadan da eleştiremez miyiz?
ya da neden hep 17/25 aralık gezi vs diye örnek veriyorsunuz. 17 aralık olayını akp'nin eski dostu fetönün ortaya çıkarmış olması, bu yolsuzlukların yapılmadığı anlamına gelmez ki..
gelelim dış mihraklar olayına. ülkemizin gelişmesini istemeyen dış mihraklar var evet. ama neden yüzünüze gözünüze bulaşan her olayı şuna buna yıkmaya çalışıyorsunuz?.

3. Yorum: evet 09 12 2016 09:18
gezi olayları,17-25 aralık,15 temmuz ,14 yıllık iktidarı yıkamadınız gitti.niye bu kadar zorunuza gidiyor.hep erdoğan suçlu öylemi.neden yazılarınızda fetö,chp ve hdp den bahsetmiyorsun.niye bunlara destek veren arkanızdayız diyenleri yazmıyorsnuz.erdoğan kendine uçak alıyormuş veye alacakmış nerden biliyorsun?ülkenin terör sorunundan,sağlık sorunundan,eğitim sorunundan,taşeron sisteminden,zamlardan neden bunlardan bahsetmiyorsunuz.oturmuşs
unuz bilgisayarın başına siyaset yapıyorsun .siyasetcimisin gazetecimi ? gazeteciysen halk ile iç içe ol onlarla kaynaş onların dertlerini dinle ve kaleme al.siyaset yapacaksan bu yazdıklarını ilgili kurumlara ilet sonrada belgelerle burada yayınla.ikisini bir arada yapamazsın yaparsan sana gülerler.

2. Yorum: milat 09 12 2016 08:37
gezide başlayıp, fetösü-pkk sı ile devam eden hainliklerinize bu vatanın evlatları 15 temmuzda tankların önüne durdu başaramadınız, sonra ekonomi üzerinden ülkemizi karıştırmak isteyenlere bu millet top yekün kurtuluş savaşındaki ruhla, karınca kararınca elinde doları olan bozdurdu, devlet millet el ele ülkemiz üzerine oynanan oyuna karşılık verdi. neden bu son kalesi islamın, mazlumların devleti yıkılmasın ayakta kalsın diye. hadi dışarıdaki düşmanlar fıtratlarının gereğini yapıyorda içeridekiler yalan bilgilerle böyle saldırmaları hangi zihniyetin ürünü. sizin gibiler kurtuluş savaşı zamanında yaşasaydı cepheden kaçarlardı, nitekim de savaştan kaçanlar savaş bitince kendilerini kahraman çepheye gidenler hain diye zulmedilen,aşağılanan insanlar olmuş tarihimizde ama devran değişti maskeleriniz düştü.

1. Yorum: ege 09 12 2016 07:35
haksızlık etmeyin kendiside bozdurdu asrın liderimizin de böğlece türk parasına değil dolara değer verdiğini öğrenmiş olduk diyecektim ama zaten biliyoruz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sinop'u Marka Şehir Yaparsa Vekil Maviş Yapar


Darbeler ve 15 Temmuz


ALLAH Siz ve Sizin Gibileri Islah Etsin....


Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne kadar sessiz kalacaksın?


Doğup Büyüdüğüm Evimi Satıyorum


Rant ve Oy, İstanbul Sular Altında


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


15 Temmuz gecesi (II)


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


‘Yerim sizin ‘Milli Mücadele’nizi’ demek serbest mi?


Ders Almasını Bilmek


Doğruysa Çok Büyük Ayıp!


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Hacıçayı Köyünden Görüntüler


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:778384
DtGaNi


* ANASAYFA *