E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğlu, vicdanın rahat mı?

Ey 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğlu, şaibeli diplomanla yalan ve hayaller üzerine yaptığın seçim vaatleri meydanlarda kaldı. İşsizliği yüzde 12, yoksulluk sınırı altında yaşayan yaklaşık 18 milyon insan yarattın. Ülkenin iç ve dış borcu 800 milyar doları geçerken, sen 1150 odalı sarayında mutlu musun?

….

Dünya ülkeleri arasında tarım ve gıda alanında kendi kendine yetecek 8’nci ülkesiyken eski Türkiye, Yeni Türkiye’yi tarım ve gıda da yüzde 85 dışa bağımlı hale getirdin.

….

Ey Kılıçdaroğlu, sizi ne tarih, ne bu ülkenin sağduyulu, vatanını milletini seven insanları affetmeyecek, ahiret de 80 Milyon insan yakana yapışacak.

…..

SSK’yı 2.5 milyar lira batırmakla suçladığın eski SSK genel müdür döneminde, emekli, çalışan ilaca, doktor muayenesine para ödemezken, senin döneminde katkı payı adı altında para ödediği halde SGK’nın borcu 80 milyar doları geçti. Yeni yaptığın muayene ücretlerine yüzde 20 ile yüzde 60 zam yaptığın zamla SGK’yı kurtaracağını mı zannediyorsun?

SGK’yı bu hale getiren genel müdürüne ne demeli?

Ey Kılıçdaroğlu,

Boynuna “Yahudi Cesaret Madalyası” taktılar, zinayı serbest bıraktın, teröristler askeri garnizondan T.C Bayrağını indirdi, ABD askerleri Türk askerinin başına çuval geçirdi, terör örgütü PKK Diyarbakır’da PKK bayrağı dikti, Amerikan ve İngiliz belgelerinde Türk adası olarak belirtilen Ege’deki 16 Türk Adasını Yunanistan işgal etti ses çıkarmadın.

Sayende bu millet, şehit cenazelerine, yalana, dolana, yolsuzluklara, hırsızlıklara da alıştı.

Bitmedi Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU,

Deniz Feneri, Akbil, 17-25 Aralık yolsuzluklarını büyük bir ustalıkla kapatmayı başardın.

Say say bitmez…

Yargıyı, Anayasa’yı, Sayıştay’ı tanımadığın Parlamenter sistemde bunları yaptın, ya “Başkan”olunca !…

Tarih:25 04 2017 12:34(825) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
12. Yorum: nedim 14 07 2017 15:48
kılıçdaroğlunun önüne ontane koyunu katsanız kayberder ama hayali bile güzeolmalı sizce onbeş yıldır ülkeyi yönetiyor demek

11. Yorum: dadas 27 04 2017 08:15
ne günlere kaldık, pkk cenazesine giden chp'li milletvekilleri, tutuklanan fetö'cülerin avukatlığına soyunan yine chp'liler, güneydoğu'da hendekler kazınırken devlet oradaki terörstleri öldürünce oraya koşup "devlet katliam yapıyor" diyen yine chp'liler, şimdi de kalkmış vatnseverlikten bahsediyorlar.

10. Yorum: vatandaş 26 04 2017 21:37
halen neyn peşindesiniz son sözü millet söyler ve söyledide milletin sözünün stünde söz yoktur sayın yazar bey şayet sizin sandığada milletede saygınız yok yani sizin cumhura saygınız yokki başkanına olsun benim sandıkta kullandığım tercihi saymayan bir anlayışıştan bir bir beklentimde ve sizler mu milleti koyunda yaptınız makarnacı kömürcüde şünü iyi bilim ama bu millet canını verir vatanını vermez siz halen anlayamadınız hadi saygılarımla

9. Yorum: karaçaylı 26 04 2017 11:20
başta milat adıyla yorum yapan arkadaş, bay mısın, bayan mısın, yaşlı mısın, genç misin? her ne isen. bu ülkede olanları görmeyen, duymayanlardan biri olduğunu düşünüyorum. celil beyin yazdıklarına aynen katılıyorum. bu ülkenin cumhurbaşkanına hakaret etmeye utanmıyor musunuz diyorsun. eğere hakaret varsa bırakın yargı kararını versin. sayın cumhurbaşkanı bu seçimde sorunlar var diyene, atı alan üsküdarı geçti mi demesi gerekir. yoksa ilgili organlar tarafından gereği yapılacak mı demesi gerekir. bir çok yalanı bizlere doğruymuş gibi anlatıldığını düşünenlerdenim. sinan meydan'ın panzehir kitabından bir cümle ile bitiriyorum. iktidar dünü silerek bugünü meşrulaştırmaya çalışmıştır. çünkü dün bilinmeyince, yanlış bilinince, bu gün çok kötüde olsa,dün ile saplıklı bir karşılaşma yapılamadığından,bugün çok iyi diye pazarlanabilecektir.(s.20)

8. Yorum: milat 26 04 2017 07:44
5 yorumcu arkadaş 16 nisanda verdik biz sizin gibilere mehteri

7. Yorum: turgut 26 04 2017 07:01
12 yıllık iktidarı boyunca dokuz genel ve mahalli seçimi önde tamamlayan erdoğan, 91 yıllık cumhuriyetin en uzun süre tek başına iktidarda kalan lideri oldu.
ilk yıllarında hem ülke içinde hem de dışarıda reformlarıyla anılan bir başbakan iken, yıllar içerisinde muhaliflerinin daha sert eleştirileriyle karşılaştı. ancak bu eleştirilere rağmen tabanından desteği kaybetmedi. aynı destekle, halk oyuyla seçilen ilk cumhurbaşkanı oldu. hala neyi konusuyorsunuz anlamak zor

6. Yorum: foçali 26 04 2017 05:51
bugün yine beş şehidimiz var kendi çocukları askere gitmeyenleri baş tacı yapan evet cilere duyurulur vicdanınız rahatmi

5. Yorum: hayır 25 04 2017 20:11
milat gene konuşmuş fikir üretmiş bakın neler demiş bu nutuğun üstüne ne diyoruz ver mehteri...

4. Yorum: boyabatlı 25 04 2017 19:58
allah aşkına sayın yazar siz ne yapmaya çalışıyosunuz gözünüz var görmüyor kulagınız var duymuyosunuz 15 yıl önce bu ülkede içecek su bile yoktu büyük şehirler çok ve dağı hastaneler desen içler acısı sefil ve kepaze bir ülke vardı şayet siz ordan teknelojiyi kullanarak hükümete ve cumhurbaşkanına laf sokup duracağına bakıpda görmeyen gözleriniz beyinle arasında bir iletişim kopuklugu olmalı bir göz doktoruna görünün saygılar

3. Yorum: hayır 25 04 2017 19:34
milat gene konuşmuş fikir üretmiş bakın neler demiş bu nutuğun üstüne ne diyoruz ver mehteri...

2. Yorum: boyabat sevdalısı 25 04 2017 18:19
abi laf olsun torba dolsun anca laf olsun doğru yanlışlar var ama doğruları da konus hatasız kul olmaz anca laf yok böyle yok söyle yerine koyabilecegin biri var mı yok boş laf yapmayın sizin tuttunuz adamlar halkı sokağa çıkarıp isyana davet ediyorlar veya da kadikoyde ezanı yuhlayip islikliyorlar şu partiyi elestirdin kadar git dini görevini yerine getir bu dünya öyle böyle de bitecek.

1. Yorum: milat 25 04 2017 16:26
siz bu ülkenin cumhurbaşkanına böyle rezilce iftiralar hakaretler etmeye utanmıyormusunuz,tarımda son yıllarda en büyük hamleyi gerçekleştiren ,barajları sulama kanalları ile 2002 4 milyar tarım ihracatı bugün 20 milyar seviyelerini geçti, bırakın muayene olmayı hastahaneler 30 kişilik koğuşlardı,muayene için ayrı ilaç için ayrı kuyrukara girer,bıcak parası vermeden amaliyat olamazdık,önce doktorun özel muayene hanesine gitmeden hastahanede muayene olamazdık,yazık sizi şu yazdıklarınıza


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Eyy Türkiye’yi, sözde şahlandıran Sinop kökenli AKP İstanbul Milletvekili Sinop kökenli AKP Milletvekili Şirin Üna Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn Tümü

Yozlaşan Türkçemiz ve Yabancı Kelimeler


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Eğitim Bir ülkenin Geleceğinin Güvencesidir


Diplomalı Cahiller, Diplomasız Muktedirler


Boyabat Nasıl Soyuluyor


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği Rezaleti


“Selam” üzerine bir derleme


İlber Ortaylı:Türkiyeli diye bir ırk yoktur, Türk vardır


Sonbaharın Sesi…


Yaylaoğlu Tuğla Eleman


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Eylül ayı ziyaretci sayısı:673997
DtGaNi


* ANASAYFA *