E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Hani referandumda “EVET” çıkınca şehit gelmeyecekti?

12 günde 27 şehit verdik. Ninni yavrum ninni uyutayım seni… Sözde IMF’ye borç veren Türkiye, Eyy dediği Almanya’dan borç istiyor… Yunanlıların Türk adalarında silahlanmasına, askeri tören düzenlemesine ses çıkarmayan iktidar…. Asgari ücret 1404 , emekli maaşı ortalama 1300 lira !...

Yunanistan Savunma Bakanı’nın Eşek Adası’nda mangal yapmasını Bakan Fikri IŞIK şov yapıyor, kınadık demişti.

Türkiye Cumhuriyet tarihinde Süleyman Şah Türbesi’nden sonra Ege’deki Türk Adalarını Yunanistan’ın işgal etmesine ses çıkarmayan siyasi iktidar, aradan bin yıl geçse de yargılanamayacaklarını mı düşünüyor? Vatanını, milletini seven Ne Mutlu Türküm diyen vatandaşların vicdanlarında yargılandıklarını asla unutmasınlar. Tarih tekerrürden ibarettir.

Yunanlıların Türk adalarında silahlanmasına, askeri tören düzenlemesine ses çıkarmayan iktidarı Türkiye Cumhuriyet tarihi görmedi ve yaşamadığı gibi, halkın desteğini alarak 15 yıl iktidar olabiliyor ve hala destek görüyorsa…

…..

Bugün şaibeli, meşru olmayan referandumda yüzde 51 oy alarak halk desteği olsa da, geri de kalan yüzde 49 bir gün hesap sormaz mı?

Benim dini, insani inancım odur ki, mutlaka, ülkenin, çocuklarının geleceğini düşünmeden, sorgulamadan, araştırmadan oy verenler ise ahirette ve vicdanlarında yargılanacaktır.

Vatan topraklarının işgal edilmesine sessiz kalanların yorumunu siz saygıdeğer okuyucularıma bırakıyorum !...

….

Hani referandumda “Evet” çıktığında şehit gelmeyecekti?

16 Nisan 28 Nisan arasında 27 şehit verdik. Ninni yavrum ninni uyutayım seni…

…..

Avrupa Birliği Türkiye’ye kapılarını kapattı. Çok uzun bir zaman değil, daha geçen sene “Vizesiz Avrupa” diye bas bas bağıran siyasi iktidarın vizesi elinde kaldı…

Türk-İş’in araştırmasına göre, Mart 2017’de yaptığı araştırma da 4 kişilik açlık sınırı bin 481 lira, yoksulluk sınırı 4 bin 823 lira,… Bekar bir çalışanın aylık yaşama maliyeti ise 1.853,89 TL. olarak gerçekleşti.

Aradaki uçurum ise, asgari ücret 1404 , emekli maaşı ortalama 1300 lira !...

…..

Yunanlıların Türk adalarında silahlanmasına, askeri tören düzenlemesine ses çıkarmayan siyasi iktidar….

Sözde İMF’ye borç veren Türkiye, Eyy dediği Almanya’dan borç istiyor…

…..

Hapisteyken “adil yargılama yapılmıyor” diye AİHM’e başvuran Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’nin “Adil olmayan” Anayasa Değişikliği referandumunu AİHM taşımasını eleştiriyor !!!

Tarih:27 04 2017 23:20(699) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
3. Yorum: vatandaş 01 05 2017 19:53
celil bey kravatı nız çok güzelmiş amerikalı bir işadamı mı hediye etti ayrıca siyaseti bu kadar iyi anlayan biri siyasete atılır efendi nenni şarkısını söyleyeceğine uyan da balığa gidelim. laflar la peynir gemisi yürümez aday olacaksın yunan adalarını o zaman savun senin gibiler muhtar olamadılar.

2. Yorum: aslan 30 04 2017 12:09
1.yorumcu "boyabatli" rumuzlu kisi yargisiz infaz yapiyor?! aynen "agababalari" gibi... ulkede terbiye diye bir sey kalmadi,,, bey/hanim vatandasim; moklu ellerini ona buna surme lutfen. halkimiz kimlerin terorist bayragini dalgalandirdigini ve "megri, megri,,," diye sarkilar soylediklerini çok iyi biliyor...

1. Yorum: boyabatlı 29 04 2017 08:19
sincarda terörist arkadaşlarınız öldürüldü,ne duruyorsunuz koşun sivil katliamı var deyin,yas tutun


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Eyy Türkiye’yi, sözde şahlandıran Sinop kökenli AKP İstanbul Milletvekili Sinop kökenli AKP Milletvekili Şirin Üna Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn Tümü

Eğitim Bir ülkenin Geleceğinin Güvencesidir


Diplomalı Cahiller, Diplomasız Muktedirler


Boyabat Nasıl Soyuluyor


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği Rezaleti


“Selam” üzerine bir derleme


İlber Ortaylı:Türkiyeli diye bir ırk yoktur, Türk vardır


Sonbaharın Sesi…


Yaylaoğlu Tuğla Eleman


Hurma ve Deve Sütü


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Devlet Hastanesi, Nisan 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Eylül ayı ziyaretci sayısı:591827
DtGaNi


* ANASAYFA *