E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Sinop kökenli AKP Milletvekili Şirin Ünal Fetö’cü mü?

Kanka Fötö ile mücadele ediyormuşuz gibi yaz !...

Gün geçtikçe Fetö ile mücadele başka bir hal alıyor. Başbakan, Bakanlar, milletvekilleri, AKP Genel Başkan Yardımcıları AKP’de Fetö’cü yok diyor. Fakat, her taşın altından Fetö’cü çıkıyor. Bunun adı mücadele mi yoksa insanların aklı ile dalga geçmek midir? Demek ki mızrak çuvala sığmıyor !...

Hani AKP’de Fetö’cü yoktu?

Hakim, savcı, bürokrat, emniyet müdürü ve her meslek grubundan 130 binin üzerinde vatandaş Fetö suçlusu olarak hapishanede, her nedense siyasi ayağı bulunamıyor !

Devletin en hassas noktalarına Fetö’cüleri ben mi veya muhalefet liderleri mi yerleştirdi?

Darbe girişimi sırasında, Genelkurmay Karargâhı’nın işgal edilmesine ilişkin iddianameden, AKP İstanbul milletvekili emekli general Şirin Ünal da çıkıyor.

Şirin Ünal Fetö’cü mü?

Sinop’un Türkeli eski Belediye Başkanı Rahmetli Mustafa Özcan, iyi bir dostumdu. En son telefonla İç işleri Bakanı Süleyman Soylu’nun danışmanı olduğunu söylemişti. Rahmetli Mustafa Özcan’ın memleketten yakın komşusu, ailece görüştüğü Şirin Ünal’ın hatırladığım kadarı ile 2011 genel seçimlerinde Şirin Ünal AKP’den tekrar vekil olarak aday gösterilir mi diye sormuştum. “Özcan, “ Şirin Ünal’ın arkasında Fetullah Cemaati olduğu sürece AKP’nin başında kim olursa olsun aday göstermek zorundadır” demişti.

Bu vesile ile Allah-ü Teala Mustafa Özcan’ı gani gani rahmet eylesin.

…..

Neredeyse, Bank Asya’nın önünden geçen Fetö’cü diye hapse atılırken,

İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın damadı Fötö’den hapiste. İBB 17-25 Aralık’tan sonra İSKİ ve İĞDAŞ paraları Bank Asya’ya yatırmaya devam etmiş!...

AKP Siyasi İktidarına yakın Akit yazarı Abdurrahman Dilipak Arınç’ı eleştirdiği yazısında, “Devletin en tepe makamında bulunan birilerinin” eşinin FETÖ ablası, oğlunun da FETÖ imamı olduğunu dile getiriyor.

….

AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, twitter hesabından, “Fetö hala işbaşında. Herkes kör ve sağır, mücadele raydan çıktı.AKP eliyle AKP’nin altı oyuluyor, yazıklar olsun” diye isyan ediyor.

İstanbul’un bir AKP’li ilçe Belediyesi’nde çalışırken, Fetö’cüleri şikayet ettiği için işten atılan AKP’li bir kardeşimiz telefonla, “Abi, AKP’nin içindeki Fetö’cüler kolay kolay temizlenmez. İstenilseydi bugüne kadar temizlenirdi. Bizzat ben AKP İstanbul İl Teşkilatına, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kadar Fetö’cülerin belgeleri birlikte isimlerini gönderdiğim halde değişen bir şey yok. Fetö’cüler kurdukları düzeni devam ettiriyorlar. Bir partili olarak, Fetö ile mücadele edildiğine inanmıyorum ve bana samimi gelmiyor”

Başbakan Binali Yıldırım olmak üzere, bakanlar, AKP Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekilleri’nin AKP’de Fetö’cülerin olmadığını iddia ediyordu.

Karar siz saygı değer okurların…

Tarih:30 04 2017 22:26(917) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Eyy Türkiye’yi, sözde şahlandıran Sinop kökenli AKP İstanbul Milletvekili Sinop kökenli AKP Milletvekili Şirin Üna Hani referandumda “EVET” çık Eyy 15 yıldır ülkeyi yöneten Kılıçdaroğl Sandıktan “Hayır” çıksaydı&# İktidarın oy çalmalarını korudu ama YSK’ “EVET” Oy’u vererek ülkenin felaketine o Adalarının işgaline göz yuman, Türkiye’n Türk milleti olup olmadığına seçmen kara Saman, Buğday, Angus ithal eden güçlü Tü Sayın Cumhurbaşkanım, şahsınıza ve makam Kılıçdaroğlu, yalan söylüyorsa, liderler Anayasa değişikliğindeki tuzakları bilse Sayın Başbakan, Kılıçdaroğlu ile TV̵ Osman'ın keçi ve koyunları da referandum OHAL’de referanduma giden Türkiye& Başkanlık sistemi ülkeyi uçuracaksa, İş Fetö’nün “Başkanlık” p AKParti, seçmen tabanın kafası karışık ‘HAYIR’cıların cumhurbaşkanı, başbakanı AKP Hükümeti, Fetö ile barış görüşmeleri Referandumda “HAYIR” diyenler, gerekçel Erdoğan, Yeni Anayasa Değişikliği’ni Mec 18 maddenin tek bir maddesi ile beni ikn AKP'liyim ama oyum HAYIR… Yüzde 35 Tehdit… tehdit… yeter artık& Türkiye ' Başkanlık' sistemine geçtiğind 2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 li Başbakan Yıldırım, TBMM’deki oy sa Tümü

Boyabat'tan Kış Manzaraları


Bozkurt ve Rahmetli Elçibey


Doğup Büyüdüğüm Evimi Satıyorum


Lozan Antlaşması


Sapkın İslamcı Arapçıların Çığırtkanlığı


Sinop'u Marka Şehir Yaparsa Vekil Maviş Yapar


Darbeler ve 15 Temmuz


ALLAH Siz ve Sizin Gibileri Islah Etsin....


Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne kadar sessiz kalacaksın?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


15 Temmuz gecesi (II)


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


‘Yerim sizin ‘Milli Mücadele’nizi’ demek serbest mi?


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:906923
DtGaNi


* ANASAYFA *