E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Kılıçdaroğlu, FETÖ’nün bir numaralı siyasi ayağını mahkemede ispat ederse!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “FETÖ’nün bir numaralı siyasi ayağı Cumhurbaşkanlığı koltuğunu işgal eden zattır. Mahkemeye versin ispatlayacağım” iddiasında bulundu. Daha önce de AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın terör örgütlerine yardım ve yataklık iddiasında bulunmuştu.

Aradan günler, haftalar geçti, AKP Genel Başkanı Erdoğan hakkındaki suçlamaları mahkemeye taşımadı. Bakalım, Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’nün siyasi ayağı Erdoğan’dır iddiasını mahkemeye taşıyacak mı?

Şayet, AKP Genel Başkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nu mahkemeye verirse, mahkeme de MAN Adası belgeleri gibi FETÖ’nün siyasi ayağı iddiasını kanıtlarsa ne olur?

Devlet geleneğini bilen, 27 yıl devlette üst düzey görevlerde bulunan, maliye hesap uzmanı, müfettiş ana muhalefet partisi liderinin elinde, belge, bilgi olmasa siyaseten de olsa iddiası yenilir yutulur değil. Çok ağır bir itham, sıradan bir vatandaş bile bu iddia karşısında uykuları kaçar.

16 yıldır olduğu gibi, Kılıçdaroğlu iddiasını mahkemede kanıtlasa bile Türkiye gündeminden düşer, tarihin karanlık sayfalarında yerini alır.

AKP Gaziantep Milletvekili Şamil TAYYAR, “Parası olan Fetö’cüler serbest bırakılıyor” diyor hükümet sözcüsü, AKP genel başkan yardımcıları her zamanki hepsi bir ağızdan Şamil Tayyar, öyle demek istemedi, yok şunu demek istedi gibi sözlerle demogoji yaparak milleti kandırdıklarını zannediyorlar.

Bunun lami cimi yok, Şamil Tayyar “Kral çıplak” diyerek AKP’ye kazan kaldırdı.

….

Diğer bir konu ise MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Temcit pilavı gibi her fırsatta “devletin bekası” açıklamaları…!

Devletin bekası, Yunanistan’ın 18 Türk adasına askeri üst kurması mıdır?

ABD, İsrail, Rusya kontrolünde Suriye toprağı olan Afrin’de savaşan Türk askeri midir?

2018’in ilk aylarında insanlar, işsizlikten, yoksulluktan kendisini yakması mıdır?

Beka Şeker Fabrikalarının satılması mıdır?

Beka döviz kurlarının yükselmesi midir?

Beka, benzin fiyatının 6 lirayı geçmesi midir?

Tarih:28 03 2018 20:07(1397) Facebook'ta Paylaş

8. Yorum: tarafsız 30 03 2018 13:58
6'ncı yorumcu boybatlı: çözüm sürecini, terör örgütü pkk ile masaya oturan kim? akp'deki pkk'lıları sende biliyorsun. terör örgütü pkk abd'nin talimatı ile akp'nin kuruluşundan itibaren içerisinde olduğunu dünya alem biliyor bir sizler bilmiyorsunuz. gerçi sizlerde biliyorsunuz ama işinize gelmiyor. aklın sıra algı yapıyorsun. yazıklar olsun...

7. Yorum: boyabatlı 30 03 2018 13:01
beni sakın 6.nolu boyabatlıyla karıştırmayın .arkadaş başka ülkede yaşıyor galiba çözüm sürecini unutmuş.sayın dedikleri apo yu çabuk unutmuş unutmayalım unutturmayalım .ben 3nolu yorumcu ve gerçek boyabatlı saygılar.

6. Yorum: boyabatlı 30 03 2018 08:31
pkk ya terörist diyemeyenler hala neyi konuşuyor.akp doğuda kürt devleti kuracak pkk ile anlaştı diye diye bağıranlar hani nooldu nerdesiniz cart cart ahkam kesiyodunuz.nerde olduğunuzu söyleyin pkk cenazelerinde hainlerle işbirliği içinde, teröristleri aklama faaliyetinde.afrine sakın gitmeyin diye bı taraflarını yırtan bay kılıçdaroğlu bay engin altay hangi taraftasınız itiraf edin.türkiye cumhuriyeti devleti ve ordusu sizin arkadaşlarınızdan 4 bine yakın telef etti yas tutun.sen bunları yazamazsın işte.chp ele geçirilmiş hdpnin ağzı olmuştur.vah benim laik cumhuriyetçi yoldaslarıma.sizde rahatsızsınız biliyorum

5. Yorum: 11 köy 29 03 2018 21:22
iki nolu yorumcu sana pes artık yazarın sogledikleri doğru.

4. Yorum: anlatmaya hiç gerek yok 29 03 2018 11:57
görüyosunuz gündeme dair mükemmel bir tahlil. anlatmaya gerek yok görüyosunuz, dolar aldı başını gidiyo, benzin mazot cep yakıyo, görüyosunuz 16 nisan referandumdan sonra ekonomi uçuyo, görüyosunuz anlatmaya gerek yok. bu hale düşüren iktidar değil, onu başımıza getiren millet. anlatmaya gerek yok.
günün sözü: ne ekersen onu biçersin.

3. Yorum: boyabatlı 29 03 2018 09:04
parayı veren düdüğü çalar?hırsızların malı fakirin çenesini yorar?ye kürküm ye?hızlı giden atın ..... seyrek düşer?sayın yazarım yanılıyormuyum valla halk ölmüş de ağlayanı yok orta direk kalmadı ya çok zengin ya çok fakir inşaat sektörüde bitti şimdi ne olcak bakalım dolar.4 euro.5.benzin 6 sıkıntı yok .sıkıntı yok konya yolundayım konya yolundayım 5 şeritli yol? saygılar.he unutmadan hani enflasyon %12...felan diyolar ya gerçek enflasyon %26.milletvekilleri kendilerine ikramiye de çıkarmış duyanlara duymayanlara.

2. Yorum: pes yani 29 03 2018 06:58
iyi algı yapmışın

1. Yorum: datcalı 28 03 2018 21:19
kk yı gozonuzde cok buyutmussunuz!!!
ulkede mahkeme mi var hukuk mu kaldı?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Şeker fabrikalarından sonra sıra İstanbu Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklard Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Tümü

Türk’ün Yaşamında Keçinin Önemi


Sıladan Mektup Var- 13


Sosyal medya hesapları


Kalebağı’nda Yazın Bulamayacağınız Görüntüler


Mor Tuhafiye Eleman İlanı


Kılçak Alçak Zillet


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Bir Organ Bağışla! Bir Hayat Armağan Et!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Verem (Tüberküloz) Haftası


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Döndü Hanım


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:709805 DtGaNi

* ANASAYFA *