E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Allah-ü teala, Peygamberimiz aşkına, 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdoğan değilmiydi?

Balık hafızalı olmayanlar diyor ki; 16 yıldır verdiğin vaadleri yerine getir. Seçim bildirgesine vaad edecek, millet kandıracak bir şey bulamayan Erdoğan, CHP’nin önergelerini seçim bildirgesine koymuş. Yeter artık, yalanlara, dolanlara, tersini yaptığın vaadlerden “SIKILDIK” hemi de çoooook.

Sanki, 16 yıldır muhalefette olan AKP, Ekonomi uzmanları Türkiye iflasa doğru gidiyor diye basbas bağırıyor, Erdoğan, 24 Haziran’dan sonra yapacağız, edeceğiz, finans piyasalarındaki gelişmelerin ekonomimizle ilgisi yok diyebiliyor.

Sormazlar mı hangi ülkeyle ilgisi vardır diye…!

Milleti, boş hayaller, uçuk vaatlerle aldatarak 16 yıl iktidarda kalan Erdoğan’ı ve ona oy verenleri tarih yazacak. Gelecekte AKP’ye oy verenlerin çocukları, torunları ne de Allah-ü teala af edecek.

….

Üretim ait hiç bir vaadinin olmadığı seçim bildirgesinde, hala daha tüketime yönelik vaadler…!

….

Peki, AKP’ye oy verenler, 16 yıldır cek, cak,cuk, yapacağız, yol, tünel, köprü muhabbetinden bıktık demeyecek mi? Eee onu da yapsın artık…

AKP’nin seçim bildirgesi ise şöyle;

''Güçlü Türkiye, Güçlü Hükümet, Güçlü Meclis'' i

Yasa yapma, lehte ve alehte önerge veremeyen, 16 yıldır olduğu gibi Meclis’e gelen yasaların içeriğini bilmeden, okumadan “el kaldır” indir, Saray’ın talimatlarını uygulayan milletvekilleri ile mi güçlü meclis?

….

16 yıldır ülkeyi tek başına yönetiyorsun, astığın astık, kestiğin kestik olduğu halde ülke de, 2018’in ilk 5 ayında 9 vatandaş işsizlikten, yoksulluktan kendisini yakarken “Güçlü Türkiye” öyle mi?

….

Güç derken, kendi, yandaşlarının sana sınırsız biat edenlerin gücüyse kimsenin diyeceği bir şey olamaz.

Tarih tekerrürden ibarettir. Osmanlı’yı Alman’lara satmak isteyen zihniyet hortladı, Türkiye’yi de devam denilmesi halinde İsrail veya faiz baronlarına satarlarsa şaşırmayın!

----

Erdoğan, 3 Y ile mücadelemiz sürecek diyor !

Deniz Feneri, Akbil, 17-25 Aralık Yolsuzlukları, Man Adası belgeleri 3’y dahil değil demek ki?

….

Erdoğan, Erzurum’da, “Ne aldatan, ne de aldanan olduk”diyor !

Tabi, Terör örgütü PKK, FETÖ, Barzani, Merkel, ABD, Ege’de 18 Türk adasını işgal eden Yunanistan, HARİÇ her halde !

….

Balık hafızalı olmayanlar, kimin aldanan, kimin aldattığını çok iyi biliyor.

CHP Seçim bildirgesinde, Türkiye’nin üzerine çökmüş ekonomik karabulutlarını, tarımda, sanayide çok çalışarak üreterek kaldıracağız diyor…

AKParti, tüketim, OHAL kalacak diyor…

….

Bir AKpartili ile sohbet ediyoruz. Senin AKparti ile alıp veremediğin nedir bu kinin? Bu kadar da düşmanlık olmaz ki Yol, köprü, tünel yaptı demez mi?

Bende kendisine, “Hiçbir devlet adamına, siyasi iktidarlara benim değil kendisini bilen, vatanını, milletini seven, Allah korkusu olan hiçbir kişi kin duymaz ve duymamalıdır. Her nedense, AKP iktidarı dönemini eleştirenler, Vatan haini, PKK’lı, FETÖ’cü demeniz doğru mu? Türkiye’nin, ekonomik, sosyal geldiği durumu göremeyecek kadar zavallısınız. Siz, sürekli uyuşturucu mu kullanıyorsunuz ki ülke gerçeklerini görmek için ayılamıyorsunuz dediğimde,

AKP’lilerde klasik savunma, CHP şöyle yaptı, böyle yaptı, dikili bir ağacı var mı? Sorgulamayan, araştırmayan AKP tabanı sanki hipnozite robot gibiler…

AKP’liler, beyinlerinin yüzde birini kullandığı cahiliye dönemini yaşıyor farkında değiller veya farkındalar. Dinleri, imanları da para olmuş bir toplumdan, vatan, millet sevgisi Allah korkusu beklemek, koyundan kuzu yavrulamasını beklemeye gelmez mi?

... .

16 yılda AKP’nin yok pahasına sattığı 49 kamu kuruluşu CHP döneminde yapılmadı mı?

Bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi gibi iftira atıyorsunuz, yalan söylüyorsunuz, iktidarın riyakarlıklarına oy veriyorsunuz ondan sonra da Müslüman’ım, diyorsunuz? Sizler, şekilci Müslümanlarsınız, Müslümanlığın M’sini bilmiyorsunuz dediğimde ses yok.

….

AKP iktidarında Ege’de 18 Türk adasına teslim edildi, diyorum satılması veya teslim edilmesi gerekiyorsa edilebilir diyor…

….

Haklı olarak, sürekli olarak eleştiriyorsun, hiç mi yaptığı hizmet yok mu diyebilirsiniz?

Nankörlük etmeyim.

Erdoğan’ın, “Bütün servetim bu yüzük. Bir gün Erdoğan zengin olmuş diye duyarsanız bilin ki hırsızlık, yoksulluk yapmıştır” sözlerini unutmadık.

….

Erdoğan’ın 2014 seçimlerindeki mal beyanı ise, “4.5 trilyon…!

Harun gibi gelip, Karun gibi olan Erdoğan’ın ülkeye yaptığı en büyük hizmet trilyoner ve dünyanın sayılı zenginleri arasında olmasıdır.

….

Şimdi siz saygıdeğer okuyucularıma soruyorum, okumayan, araştırmayan, sorgulamayan bu zavallıya siz cevap verin…

….

Bir saygıdeğer okuyucum, “Kafir, Müslüman’mısın, vatan hainisin, FETÖ’cüsün, PKK’lısın” diye bana meil atmış.

Buradan cevap veriyorum: “AKParti’ye oy vermeyecek kadar Müslümanım, AKparti’nin ülkeye yaptığı ihanetleri savunmayacak kadar vatanseverim, terör örgütleri masaya oturmayacak kadar Milliyetçiyim” AKParti’yi savunmayacak kadar El hamdülilah Müslüman’ım.

…..

Hiçbir insana siyaseten de olsa yalan, iftira yakışmaz hele de Müslüman’olan birisine hiç yakışmaz. AKP’nin, yalanlarını savunacağım diye, muhalefet parti liderleri ve partilere akla, hayale gelmeyecek iftira, yalanları sosyal medyada paylaşanlara sorarsanız Müslüman olduklarını söylerler hadi oradan Müslüman’ lık kim siz kim?

Tarih:28 05 2018 16:37(1746) Facebook'ta Paylaş

11. Yorum: halet i ruhiye 30 05 2018 23:54
iyi olacak iyi

10. Yorum: foçali 30 05 2018 20:36
gonlubol kardeşim keşke o bolluk tan beyninde biraz nasiplenseydi

9. Yorum: tarafsız 30 05 2018 15:58
bak gönlü bol rumuzlu yorumcu; türk tarihi, bugün kahraman dediğiniz, türkiye'nin iki katı büyüklüğünde toprakları satan, ingiliz borsasında kaybeden 2'nci abdül hamit gibi ülkesine ihanet edenlerle dolu...! 20 aracın geçtiği köprüye 40 bin araç garantisi veren, istitastik yapmaktan aciz bir lideri yazar neden eelştirmesin. haaşa peygamber mi, evliya mı? yazarın yazdıklarının hangisi yalan...hangisi iftira...

8. Yorum: aslan 30 05 2018 15:36
tamammmm!!!!!

7. Yorum: gönlübol 30 05 2018 11:59
yazar efendi sen kimsinki tayyibi eleştireceksin siz ve sizin gibiler algı yaratmakdan başka bir şey bilmezsiniz akşamdan sabaha hangi yalanı iftirayı hazırlamanın peşindesiniz hiç kendinizi yormayın boşuna yemezler gerçi kendi yazdıklarınıza kendinizde inanmıyorsunuz 24 hazirana kadar daha yazın bakalım

6. Yorum: kandırıldık 30 05 2018 07:02
kandırıldı olurmu öle şeyler ateş bacayı sardı hesap verme zamanı

5. Yorum: 11 köy 29 05 2018 09:40
sayın yazar tayip beyi elestirneyeceksin eleştirirsen sana fetocu veya pkk li diye camur atiyorlar yaptığın haklı eleştiriyi bu yolla savusturduklarini sanıyorlar secim gelince imar aflari üçbin altıyüz ek gostergeler bayramda ikramiyeler bunları dururken vermiyor gideceğini anladı.

4. Yorum: milat 29 05 2018 09:02
sayın yazar sen ak partiye oy verenlerin müslümanlığını sorgulayamaz ve ak partye oy verdik diye kendi yalan dolanlarınla absürüd iftiralar atamazsın. aynada kendini görüp başkalarınıda kendin gibi sanma hastalığından kurtulman gerek sayın yazar. ak partinin seçim beyannamesi diyorsunda sen hiç chp nin beyannamesine baktınmı bak ne diyor chp-hdp "kamu yerel birimlerinin idari ve mali özerkliklerini sağlayacağız" yani özerklik yani hdp nin istediği şey.tabi vekilleri teröristlere ağlayan ilgezdi,sihalardan rahatsız olan tanrıkulu,ezandan şehit den rahatsız olan sera kadıgil gibi kişileri aday gösteren,15 temmuz darbesinde tanklara selam durup kaçan buda yetmezmiş gibi fetöcüler için yürüyen,onlara destek çıkan kılıçdaroğlunu sorgula sorgulaya bilirsen.sorgulayamazsın çünkü senin tarafın onlar değilmi müslüman vatansever yazar

3. Yorum: boyabatlı 29 05 2018 08:25
bütün yazınıza katılıyorum bunlar gerçekler.ama bizim takım tutar gibi parti tutan bazı kişiler ailemiz bize haram olsun diyen zihniyet ne diyeceksiniz bugün yine benzine 8krş.mazota 8krş. zam geldi ötv karşılandı ama seçimden sonra bunlar bize vergi olarak geri dönüp zenginler yandaşlar daha çok zengin olup bizde şeyimizde boncuk bulmuş gibi kara kara düşünürüz ben ne yaptım diye saygılar .akıllanmayız?

2. Yorum: şemistad 28 05 2018 22:35
üretim yapıyım dedim benden ce belgesi istediler 16 bin dolar ve 5 yılda bir yenilenmesi gerekiyormuş. ya arkadaş ben 5 yılda o kdr para kazanacam mı ki

1. Yorum: hesappp 28 05 2018 19:04
bu hesaplar sorulacsk neredeyse töbe haşa neredeyse peygamber diyecekler ama gün gelecek hesap sorulacsl ya bu dünyads uada yüce allshın huzurunda


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Ülkeyi iflas noktasına getiren iktidara Vatandaşı, ucuz gıda kuyruklarında... "Önce Hangi millet, hangi devlet" AKP‘nin çılgın manavcılık projesin CHP Büyükşehir Belediyelerini kazanırsa AKP Adayı Özhaseki'nin mütevazı, sadelik Belediye Başkanı, Muhtar seçimi beka sor Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Tümü

Sıladan Mektup Var -21


Ülkeyi iflas noktasına getiren iktidara oy verecek misin?


Siyasi Etik Sözleşmesi


Sevgi elmastan da öte…


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Seçim Yalanlarına İnananlara Afiyet Olsun


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


AKP’nin takımı Başakşehir nereye koşuyor?


Türk’ün Yaşamında Keçinin Önemi


Mor Tuhafiye Eleman İlanı


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Verem (Tüberküloz) Haftası


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Döndü Hanım


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Şubat ayı ziyaretci sayısı:737503 DtGaNi

* ANASAYFA *