E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

24 Haziran'da,

Millet ittifakı (Muhalefet) Cumhurbaşkanı adayları, üretim... üretim... diyor, iktidar, miting alanlarında, milletin aklı ile oynayan, 2 trilyon doların hesabını vermekten kaçan, tüketim diyen zihniyetin yerine, millete, aş, iş, fabrika, fizik, kimya, gençlere gelecek vaat eden İKTİDAR diyecek

Erdoğan, miting alanlarında ekonomi uçuyor diyerek ihracat rakamlarını açıklıyor, her nedense , saman, soğan, canlı hayvana varıncaya kadar tarım ve gıda da yaptığı ithalattan hiç söz etmiyor.

Ekonomide, dış politikada, iç siyasette dibe vurduran, mübarek Ramazan gününde bile mitinik alanlarında milletinin gözünün içine bakarak yalan söyleyen, muhalefete iftira atan iktidarın ne hallere düştüğünün kararını sizler verin.

Peki, Allah’ü teala, Hz. Peygamberimiz Muhammed Mustafa aşkına sizlere soruyorum;

AKP iktidarı 16 yılda bir fabrika, yaptı mı? Var olanları da satmadı mı?

Yaptığı tünel, köprü, hasta garantili hastane devletin yani milletin değil, yerli yabancı iş adamlarının.

Devlet, hazine garantili olunca senin olmuyoooor.

….

Bunlara rağmen 2 trilyon doların hesabını veremeyen iktidar, ben Allah’a veririm diyor.

Peygamber efendimiz Allah-ü Teala’nın elçisi hazreti Muhammed Mustafa, veda hutbesinde, 100 bin kişiden helallik isterken, Erdoğan…!

Hadi AKP'ye oy verenler bilmiyor, Erdoğan, kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’in 9 yerinde, bana “her şeyle gel ama kul hakkı ile gelme “ayetini bilmiyor mu?

Ülkenin hemen hemen, yarısı Erdoğan’a kul hakkını helal etmiyorsa…!

Türkiye’nin iki katı toprakları satan, İngiliz borsasında kaybeden İkinci Abdül Hamit’te demir yollarını hazine garantili 99 yıllığına Alman’lara yaptırmıştı.

Erdoğan iktidarında Türkiye, huzurlu ise neden iki yıl içerisinde 12 bin döviz milyarderi Türkiye’den kaçtı?

Anadolu’nun her hangi bir köyündeki çiftçi emmi, Erdoğan’ın yayınlayacağı bir KHK ile, tek ineğine bile el koyabilir.

Sakarya mitinginde konuşan AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan giriyorsa refah seviyesi var demektir" diyor…

Ben 60 yaşında sıradan bir vatandaş olarak, benim evimde 40 yıldır buzdolabı var. Dünya, uzay çağını geçerken, 16 yıldır tek başına yöneten Erdoğan, ülke ekonomisinin çok iyi olduğunu milletin evlerindeki i buz dolabı anlatmaya çalışması ne kadar komik olduğu kadar o kadar da içler acısı...

....

Her evdeki buz dolabının içi boş, içine fare girse açlıktan öleceğini bilmiyor mu?

Sosyal medyada, Buzdolabı AKP’nin icadı derlerse şaşırmayın.

Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Mehmet Uçum 24 Haziran seçimlerinde parlamentoda muhalefetin üstünlük sağlaması durumunda seçimin tekrarlanabileceğini söylüyor.

Peki, sayın Saray danışmanı, 24 Haziran seçimini Erdoğan'ın kaybetmesi halinde seçim tekrarlanacaksan neden bu seçimi yapıyoruz diye seçmenler sormayacak mı?

….

Saray'ın elinde Kanun Hükmünde kararname gibi elinde çok büyük bir güç var, çıkartırsınız bir KHK seçim falan yok dersiniz. Bu kadar masraf ve insanlar arasında gerilim olmaz.

Sanayi teknoloji, gıda, alanında yabancılara el açan, İsrail, İngiliz, ABD faiz lobilerine yalvaran, dış güçlerin sömürgesi olan Türkiye…

Ya da üreten, fizik, kimya, nano teknolojisi, kuantum, tarım ve gıdada dışa bağımlı olmayan, kemer sıkan millet değil, kemer sıkan devlet, Türkiye’yi Moskova’dan, Brüksel’den, ABD’den değil Ankara’dan yöneteceğim diyen adayı tercih etmek sizlerin kararı.

Benden söylemesi…

Diğer bir konu ise, Hükümet, muhalefetin dillendirmesi, seçim dönemi olması nedeniyle, bütün emeklilere Ramazan ve Kurban Bayramı’nda bin lira ikramiye vereceğiz dedi mi?

Bayram paraları bankaları yatmaya başladı.

Dul, yetimlere 500 Bağ-Kur emeklilerine 750, Sigorta emeklilerine bin lira…

Devlet vatandaşına yalan söyler mi, aldatır mı?

Şehitleri, gazileri, insanları ayırdılar, şimdi de emeklileri….!

Hükümet, dul, yetimlere 500, Bağkur emeklilerine 750 lira ikramiye vereceğiz deseydi DÜRÜST OLMAZLAR MIYDI?

Tarih:08 06 2018 19:13(1505) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: maltepeli 11 06 2018 18:23
millet kıraathanesi nde size kek ikram edecek yani sızı kekleyecek hab eriniz olsun.

1. Yorum: gökbörü 11 06 2018 10:28
16 yılda bu ıktıdarın yaptığı herşey çıkardığı her kanun dümendir.bı araştırın ne dendı ne oldu , o yuzden şaşacak durum yok her toplum layık olduğu gibi yonetılır.en azından oy veren kesım ama olan diğer yuzde ellıye oluyoır o kesım hkemtmedığı şekılde yonetılıyor.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Bir formalite seçim daha ! AK Parti'nin 17'nci yıl marşı Dini bütün AKP iktidarında camiler satıl Dönemin İBB Başkanı Ali Müfit Gürtuna, g Meğer “Başkanlık sistemi; kendin p CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'da bir pr 12 milyon Emekli İntibak Yasası mağduruy “Memleket işi gönül işi” öyl AKP'li Belediye Başkanları, meclis üyele Sen, ‘İNADINA’ ülkenin kurum Sen, usulen denetlenen AKP’li başk "Beka için milli karar, Cumhur için isti Ülkeyi iflas noktasına getiren iktidara Vatandaşı, ucuz gıda kuyruklarında... "Önce Hangi millet, hangi devlet" AKP‘nin çılgın manavcılık projesin CHP Büyükşehir Belediyelerini kazanırsa AKP Adayı Özhaseki'nin mütevazı, sadelik Belediye Başkanı, Muhtar seçimi beka sor Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Tümü

Güzel insan


Bir formalite seçim daha !


Çanakkale’ye sesleniş!


Bir daha söyleyin bakayım, EYT köpük müymüş?


Sıladan Mektup Var -28


Beka Sorunu Var Yalanı


14 Mart Dünya Böbrek Günü


8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü


Boyabat 31 Mart 2019 Yerel Seçim Aday Listesi


Yengeç Sepeti Sendromu


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


Mor Tuhafiye Eleman İlanı


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mart ayı ziyaretci sayısı:674273 DtGaNi

* ANASAYFA *