E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim kızarıncıya kadar alkışlıyor ve kutluyorum. Neden mi ?

Dünyanın en önde siyaset mühendisleri aylarca, günlerce çalışsa başaramazlardı. Ama AKP'ye oy veren seçmenler bunu başardı. Nasıl mı başardı derseniz? 16 yılda ülke ekonomisini nasıl iflas noktasına getirdiysen, ülkeyi öyle kurtar dedi. Bu nedenle, AKP’ye oy verenleri kutluyor ve alkışlıyorum.

AKParti seçmeni bilinçli veya bilinçsiz oy tercihlerini tere yağdan kıl çeker gibi ve siyaset mühendisliği yaparak AKparti ve Erdoğan dediler. Muhalefet isteseydi bu kadar başarılı olamazdı.

Benim aklıma takılan, genel seçimlere 16 ay gibi süre varken, tek başına iktidar, OHAL, Kanun Hükmünde Kararname ile her istediğini yapabilecek güç ve yetki de olan AKP iktidarı neden erken seçime gitti?

Çünkü, gitmek zorundaydı. Ekonomik olarak ülke iflas noktasına gelmişti. Ülkenin milli varlıklarını faiz lobilerine ipotek etmesine rağmen borç bulamıyor.

Neden faiz lobileri AKP'nin iktidar olmasına çok sevindi?

Londra faiz lobisi, şimdiden iktidara, ekonominin başına İngiliz vatandaşı Mehmet Şimşek ve Ağbal getirilsin talimatlarını şimdiden vermeye başladı.

Büyük Ortadoğu Projesi tıkır tıkır devam ediyor. ABD, İsrail Erdoğan'ı tebrik yarışında...

….

Pensilvanya’ya gidip FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ile fotoğraf çektiren ve namaz kılan 12 AKP Milletvekilinden, aday gösterilen 5 isim yeniden milletvekili seçildi. Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, Aksaray’dan, AKP Burdur Milletvekili Bayram Özçelik Burdur’dan, AKP Siirt eski Milletvekili Osman Ören, Siirt'ten milletvekili oldu. AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz ise İstanbul milletvekili seçildi. Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de aynı ilden vekil oldu..

Bu nasıl FETÖ ile mücadele diye sormak hakkımız değil mi?

Akli selim düşünen hangi insan AKP, FETÖ ile mücadele ediyor diyebilir mi?

Seçmen, Erdoğan'ın yarattığı ekonomi enkazını oyları ile bu ülkeyi iflas noktasına sen getirdin sen çözüm bul, bomba patlarsa senin elinde patlasın demek istemiş olmuyor mu?

Bu yıl , ötelenmeyen, yani vadesi dolan 241 milyar dolar dış borç ödemesi...

Her yıl zorunlu yapılması gereken 250 milyar dolarlık ithalatına karşılık ihracat ise 160 milyar dolar civarındayken...

…..

AKP 16 yılda ne var ne yok kamu kuruluşlarını yok pahasına sattı. Yunan işgali altındaki Ege’deki 18 Türk adası, satıldı mı verildi mi belli değil?

En son, İzmir’e bağlı bir ada, inşaat karşılığında Almanlara verildiği iddia ediliyor.

Döviz kurları durdurulamıyor, seçim öncesi 4.57 civarında olan dolar, 4.75’leri geçti. Böyle giderse, yıl sonuna kadar psikolojik sınır olan 5 lirayı geçerse doları kimse durduramaz.

…..

Ha benim dolarım yok, doların yükselmesinden bana ne diyenler, unutmasın ki bir doların artışı Türkiye’ye maliyeti 41 milyar Türk lirasıdır.

Doların yükselmesi ile bir litre benzinin, mazotun fiyatını düşünmek bile istemiyorum.

…..

Sıkı durun, 2019 yerel seçimi erkene alınabilir, Sonbahar'da yine sandık başına gidersek şaşırmayın.

…..

Durun bakalım daha... film yeni başlıyor. Ertelenen zamlar yolda.

Özet olarak, AKParti seçmeni bilerek veya bilmeyerek Erdoğan’ı ekonomik krizle baş başa bıraktı.

Tarih:26 06 2018 20:21(2753) Facebook'ta Paylaş

8. Yorum: memati 06 07 2018 14:08
ne yapacağın elbette alkışlayacaksın demekki herkes bir şeyler biliyor
sen kafanı yorma

7. Yorum: aslan 04 07 2018 18:49
ayip oluyor yani? milat mahlasli ve iktidar tokmakçisi "milat" arkadasimizin yorumlarini yayimlamazsaniz patronlarina sizi afaroz ettirir! dikkat et boyabat gazetesi,,, yoksa fetoculukten sorgusuz sualsiz en az 1000 gun silivriye misafir olursunuz...

6. Yorum: milat 28 06 2018 12:35
boyabat gazetesi yorumlara niye sansür koyuyorsunuz. küfür yok hakaret yok hangi saiklerle yorumumu yayınlamıyorsun. nerde ifade özgürlüğü lakin kendinize gelince basın özgürlüğü olur

5. Yorum: vatan 28 06 2018 11:56
vatan emin ellerde çok şükür reislerimiz başımızda olsun kuru ekmege razıyız...

4. Yorum: 11 köy 28 06 2018 09:15
bu millete layık valla her şey çok pahalı şehit cenazeleri yine geliyor surıyeliler başka bir dert üretim yok ihracat yok ithal çok işsizlik o biçim satacak bir şeyde kalmadı ne var millet kıraathanesi gelsin çaylar gitsin kekler afiyet olsun.

3. Yorum: boyabatlı 27 06 2018 12:49
şimdi herkes tatile çıkıyor kimsenin umrunda deyil eylül ayı gelince zamlara bak iğneden ipliğe bide yerel seçim olur ondan sonra kim düşünür halkı verdikleri iki ikramiyeyi bir yıl boyunca burnumuzdan da gelir her şeye zamla ondan sonra haydi hayırlı traşlar .

2. Yorum: der'a 27 06 2018 09:02
alkışlıycan tabi. hatta ayağa bile kalkman lazım :)

1. Yorum: evet 26 06 2018 20:34
celil bey yazdıklarınızın her noktasına katılıyorum akp seçmeninide yürekten kutluyorum kendi ipini çekip bunu bayrama dönüştüren zekayıda ayrıca kutluyorum


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Şeker fabrikalarından sonra sıra İstanbu Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklard Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Tümü

Kılçak Alçak Zillet


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Bir Organ Bağışla! Bir Hayat Armağan Et!


Sıladan Mektup Var-12


Mor Tuhafiye Eleman İlanı


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Verem (Tüberküloz) Haftası


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Yeni yılda mutlu olmak elimizde


Halk Arenası


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Döndü Hanım


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:529945 DtGaNi

* ANASAYFA *