E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Yıldız Mahallesinin En Büyük Sorunu Çözülüyor

Boyabat Yıldız mahallesinin en büyük sorununa nihayet parmak basıldı. Yıllardır halk sağlığı için ve çevre kirliğine önemli katkı sağlayan dere ıslah ediliyor.

Edinilen bilgiye göre, Uzun bir süredir vatandaşların rahatsızlığını dile getirdiği kanal içindeki çöplerden, kanalizasyon sularının karışımından vatandaşları kurtarıp çevre düzenlemesi çalışmalarına başlayan Boyabat Belediyesi kanalın iki yakasına da yürüyüş yolu yapmayı planlıyor. 31 Mart 2019 mahalli yerel seçimlerinde de Yıldız mahallesinden Muhtar adayı olarak çıkanların bir çoğunun gündem oluşturduğu dere Yıldız Mahallesi sakinlerinden gelen kötü koku ve sinek şikayetleri de ortadan kaldırılmış olacak.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:04 07 2019 23:16(1648) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: sezai 09 07 2019 06:36
milli görüşe yanıt: arkadaşım çamlıca da kurulan pazar yeri ile bahsettiğin yerin arasındaki mesafeden haberin var mı acaba merak ettim

4. Yorum: boyabat 07 07 2019 21:58
bence kuleden ve uçaktan önce burası ıslah edilmesi gerekiyordu.

3. Yorum: milli görüş 05 07 2019 22:59
oncelikle teşekkürler ... 1) kanal öncelikle ilaçlanmalıdır . 2 ) sokak aralarına yeni mazgallar konulup dere yatağı kenarından boyabat çayına bağlantı yapilmalidir ( sel ve sağanak ta durum ortadadır ) 3)dere üzeri kapatılıp öncelikle otopark amaçlı kullanılmalidir ( gece olduğunda mahalle sakinleri araç çekecek yer bulamamaktadir ) kapanan dere üzerine mahalle pazarı şarttır yıldız mahallesi boyabatin en büyük mahallerinden biridir . pazartesi boyabat pazari cuma çamlıca çarşamba yıldız mah pazarı uygun olacaktır .pazar ve otopark sistemi yapıldıktan sonra yürüyüş yolu boyabat top sahasına kadar isiklandirilmis bir şekilde yapılabilir.ayrıca paralı bisiklet yolu da olabilir .ayrıca 11 katlı binalar ile dere yatağı arasına ağaçlandırma yapılırsa hos bir görüntü oluşur . muhtar ve başkan umarım dikkate alır.

2. Yorum: duyarlı 05 07 2019 20:43
umarım ıslah edilir bu haliyle kalırsa yazık olur..
boyabatın en merkezi yeri bu şekilde kalmamalı şefik başkan
lütfen tamamen ıslah edilmiş yürüyüş yolları yapılmış şekilde projeyi
tamamlayın.. yıldız mahallesi yıllardır bunu bekliyor..

1. Yorum: daylulu kerem 05 07 2019 18:40
yıldız mahlesi sineklerden kurtuldu diyebiliriz artık dostlar.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Döndü Solmaz hanımefendi vefat etti İmzalayanlar arasında Türkiye'de dahil b Emine Maraz hanımefendi vefat etti Vali bey; O bilgi yanlışmış ! İbrahim Ekiz vefat etti Fadime Uzun hanımefendi vefat etti Burak Sevinç ve Algı Eke’yi Nasips Yine plaj yine hedef Suriyeliler Kontrolsüz Depolanan Çöplüğe Giren İnek Motorsiklet Sürücüsü Yaralandı Selahattin Arabacı vefat etti Sinoplular federasyonunda dev kadro Karadeniz’den Yaşlı ve Muhtaçlara Durağan'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Boyabat-Durağan Yolunda Trafik Kazası Müjdeli Haber Geldi Cenaze Yolunda Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı Kayalıklardan Düşen Bir Çocuk Hayatını K Ramazan Kaygusuz vefat etti “Sağlıkta Şiddete Hayır” Sinop Üniversitersi Rektörü “Yılın Ümit Besen ve Pamela Tarihi Sinop Cezaev Marketlere Giren Hırsız Yakalandı Hüseyin Ural vefat etti Mustafa Güneş vefat etti Metehan Öztürk’ün Sünnet Merasimi Hasta ve Yaralı Yaban Hayvanları Bu Merk Çamaşır İpiyle Kendini Astı Bayram Lüle vefat etti Fevzi Türkoğlu vefat etti Anlaşılır gibi değil, arkadaş neyin kafa Kontrolden Çıkan Araç Su Kanalından Aşar Kamyonet motosiklete çarptı: 1 yaralı Yıldız Mahallesinin En Büyük Sorunu Çözü Sinop'ta ayılar, nakil direklerini parça Pizzacı Musti Çetmi Köyüne Pizza Salonu Nuri Erol vefat etti Fadime Erol hanımefendi vefat etti Hürriye Korkmaz hanımefendi vefat etti Ahmet Deveci vefat etti Yaşar Fırtına vefat etti Kontrolden Çıkan Araç Ağaca Çarptı: 1 Ya Kazada Ağır Yaralanan Sinan Sarıçoban Ya Yaralanan Çocuk Hava Ambulansı İle Samsu Otomobilin Çarptığı Çocuk Yoğun Bakımda Sinop Boyabat Arasında Trafik Kazası 7 Y Sinan Sarıçoban vefat etti Süleyman Akay vefat etti Rabiya Özdemir hanımefendi vefat etti Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Agustos ayı ziyaretci sayısı:561800 DtGaNi

* ANASAYFA *