E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Burak Sevinç ve Algı Eke’yi Nasipse Olur'da buluştu

Burak Sevinç ve Algı Eke’yi buluşturan Nasipse Olur isimli romantik komedinin çekimleri Boyabat’ta başladı.

Yapımcılığını Greenart Grup’tan Vahdet Erdoğan’ın yaptığı, Barış Başar’ın kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Selahattin Sancaklı oturuyor. Çekimleri Boyabat’ta devam eden filmin oyuncu kadrosunda Nur Sürer, Hakan Bulut, Zeyno Eracar, Yeşim Dalgıçer, Erdem Baş, Kıvanç Baran Arslan, Barış Başar, Ünal Yeter eşlik ediyor.

Geçtiğimiz sezon Söz ve Leke dizilerinde rol alan Burak Sevinç, “Algı benim yıllardır arkadaşım ama ilk defa birlikte çalışma fırsatı yakaladık. Kendisini ayrı, oyunculuğunu ayrı severim. Şuana kadar birlikte çektiğimiz sahnelerimiz çok keyifliydi, daha güzel işler yapacağımızı düşünüyorum. Boyabat çok güzelmiş ben ilk defa geldim. Sağ olsun yerel halkı, esnafı da bize çok yardımcı oluyor. bu kadar rahat olabileceğimizi tahmin etmiyordum. Buraya gelirken küçük bir yerde çekim yapmakla ilgili acabalarımız vardı ama çekimler iyi gidiyor. Güzel başladık, güzel devam ediyor, nazar değmesin” dedi.

Yaz sezonunu film çekimleriyle yoğun geçireceğini söyleyen Algı Eke filmle ilgili şunları söyledi: ”30 yaşında, evde kalmış, deli, etrafına uyum sağlayamayan ve en sonunda aşık olan birini canlandırıyorum. Burak benim eski arkadaşım ilk defa birlikte oynuyoruz, alışma süreci geçirmeden çekimlere başladık. Ağustos’ta başka bir filme başlayacağım, yeni sezonda da dizi projem var. Arada Datça’da bir tatil yapmayı düşünüyorum.”

Kaynak: www.ntv.com.tr

Tarih:09 07 2019 21:26(3055) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: bahçıvan 15 07 2019 13:59
bence bu film çok saçma olacak diye tahmin ediyorum filmde hakan bulut (butik ali) da var pek tanıdık oyuncular yok
tahminimce film izlenme sayısı 250.000 kişi kadardır bu yazdığım sayı türkiye genelidir bence...

1. Yorum: osman 10 07 2019 22:17
çok güzel bir kadın bazen çekimlerde görüyorum izliyor kenarda köşede çok mütevazi bir kişilk


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Döndü Solmaz hanımefendi vefat etti İmzalayanlar arasında Türkiye'de dahil b Emine Maraz hanımefendi vefat etti Vali bey; O bilgi yanlışmış ! İbrahim Ekiz vefat etti Fadime Uzun hanımefendi vefat etti Burak Sevinç ve Algı Eke’yi Nasips Yine plaj yine hedef Suriyeliler Kontrolsüz Depolanan Çöplüğe Giren İnek Motorsiklet Sürücüsü Yaralandı Selahattin Arabacı vefat etti Sinoplular federasyonunda dev kadro Karadeniz’den Yaşlı ve Muhtaçlara Durağan'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Boyabat-Durağan Yolunda Trafik Kazası Müjdeli Haber Geldi Cenaze Yolunda Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı Kayalıklardan Düşen Bir Çocuk Hayatını K Ramazan Kaygusuz vefat etti “Sağlıkta Şiddete Hayır” Sinop Üniversitersi Rektörü “Yılın Ümit Besen ve Pamela Tarihi Sinop Cezaev Marketlere Giren Hırsız Yakalandı Hüseyin Ural vefat etti Mustafa Güneş vefat etti Metehan Öztürk’ün Sünnet Merasimi Hasta ve Yaralı Yaban Hayvanları Bu Merk Çamaşır İpiyle Kendini Astı Bayram Lüle vefat etti Fevzi Türkoğlu vefat etti Anlaşılır gibi değil, arkadaş neyin kafa Kontrolden Çıkan Araç Su Kanalından Aşar Kamyonet motosiklete çarptı: 1 yaralı Yıldız Mahallesinin En Büyük Sorunu Çözü Sinop'ta ayılar, nakil direklerini parça Pizzacı Musti Çetmi Köyüne Pizza Salonu Nuri Erol vefat etti Fadime Erol hanımefendi vefat etti Hürriye Korkmaz hanımefendi vefat etti Ahmet Deveci vefat etti Yaşar Fırtına vefat etti Kontrolden Çıkan Araç Ağaca Çarptı: 1 Ya Kazada Ağır Yaralanan Sinan Sarıçoban Ya Yaralanan Çocuk Hava Ambulansı İle Samsu Otomobilin Çarptığı Çocuk Yoğun Bakımda Sinop Boyabat Arasında Trafik Kazası 7 Y Sinan Sarıçoban vefat etti Süleyman Akay vefat etti Rabiya Özdemir hanımefendi vefat etti Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Temmuz ayı ziyaretci sayısı:1253357 DtGaNi

* ANASAYFA *