E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yetki Yine Emin Ellerde

Kuruluşundan bu yana daima Hak yolunda Hak için mücadele eden Türk Haber-Sen Sendikamız bu yılda Kastamonu’da Yetkili Sendika olmayı başarmıştır.

Bu vesile ile Sendikamıza Üye olarak her türlü zorluğu baskıya göğüs geren Varlıklarından dolayı onur duyduğumuz Vefakar, Cefakar Üyelerimize ve Meslektaşlarımıza, Teşkilatlarımızı bir bütün olarak düşünüp desteklerini esirgemeyen Gönül Dostlarımıza Türk Haber-Sen Kastamonu Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu ve Şahsım adına Teşekkür ederim.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi, bundan sonra da Mücadelemiz Hak yolunda Hak aramak için olacaktır. Her daim Üyelerimizin, Meslektaşlarımızın haklı olduğu, haklı taleplerinde Destekçileri olacağız, Haksızlığa uğrayan Üyelerimiz ve Meslektaşlarımızın her türlü zor durumlarında yanında olarak Hukuki ve Sendikal olarak tüm desteğimizi sonuna kadar kullanacağız.

Biz Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Haber-Sen Sendikası olarak, Dün Vardık Bu gün Varız ve Yarınlarda da Var olacağız, Mücadelemiz Hak Yolunda Son Nefer Kalsak bile devam edecektir.

Bizleri başkaları ile kıyaslayanlar aynı kefeye koymaya çalışanlar büyük bir yanılgıya düşecektir.

Bizler Sendikacıyım deyip sarıya boyanıp kolayı seçip gücün yanında yer almadık. Bu tür yönetim ve davranış sergileyen, Hakkın ve Haklının yanında değil Güçlüden yana olup kendi ikballeri peşinde koşanları, buna da Sendikacılık diyenleri her daim eleştireceğiz.

2013 Yılında PTT A.Ş. olurken boy boy Afişleri bastırıp 27 Mart 2013 günü Birleştik İş Bırakıyoruz diye 4 Büyük Federasyon ile kamuoyuna deklarede bulunan, İş bırakma Günü Gelip Çattığında ise gece 12 de diğer 3 Federasyonu yalnız bırakıp Verdiği Sözü tutamayanların bu davranışını çalışanlarımıza insafsızlık ve vicdansızlık olarak görüyoruz.

Güzide Kuruluşumuz PTT’de Pamuk ipliğine Bağlı İHS diye bir sözleşme ile ucuz işgücü mantığına bürünmüş Çok yüksek KPSS puanları ile Ülkemizde yaşanan İşsizlik sorunları sebebiyle, Kurumuzda göreve başlamak zorunda kalan Gençlerimizi sömüren bu düzenin Güç odakları ve işbirlikçileri bir olup, Elbette sesimizi kısmaya çalışacaklar, Haklarımızı Gasp etmeye yeltenip, Cezalar verip Sürgünler Kıyımlar Yapacaklardır.

Ama Şunu da iyi bilsinler Bizim yolumuz Adalet için Hak için Mücadele yoludur. HAK ELBET TECELLİ EDECEKTİR.

Bu vesile Meslektaşlarımıza bir kez daha sesleniyorum Güzide Ülkemizde Verdiği Sözü tutmayanlar pek rağbet görmezler ve onlara güvenmek zordur. Zoru Görünce Dönerler.

Sözünün Eri olanlar Güven verir. Yüce Mevla’m Sözünün eri Gerçek Sendikacılar ile aynı ortamda Hak Mücadelesi yapmayı tüm Kamu Görevlilerine nasip etsin. Kamuoyuna Saygılar Sunuyorum.

Necdet Kutucu
Türk Haber-Sen Şube Başkanı

Tarih:17 05 2017 11:43(181) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Boyabat Kadılar’da Meydana gelen Y Sinop’ta 2 otomobil çarpıştı: 3 ya Müzisyenlerden Ortak Karar İllerin milletvekili sayısı değişti! Türk Bayrağının Bu Şekilde Durmasından G Yoldan Çıkan Otomobil Ters Döndü: 2 Yara Eva Kuaför Salonu Törenle Açıldı CHP Milletvekilleri Meclis'te Demokrasi Türkiye'deki Gazete ve Dergi Sayısı Azal Sinop'ta Ceviz Hasadı İçin Geri Sayım Ba 'Uzaylılar mesaj gönderirse cevap vermey Sinop ve Kastamonu Karayolları Yeşil Yol Bıçaklı kavga faili tutuklandı Müftülük Nikahının Resmileştirilmesi Top En Anlamlı Tatil Panele Katılım Az Olunca! Sinop'un önünü tıkamayın! Boyabat-Saraydüzü Kavşağında Kaza, Ucuz Melek Kartal hanımefendi vefat etti Otobüs Kazasından Yeni Fotoğraflar Aynı Otobüs Tekrar Kaza Yaptı 1 Polis Ya Sinop'ta Bıçaklanan Kişi Yaralandı Otobüs Devrildi, 2 Ağır, 16 Yaralı Var Gazeteciler için adalet istedi Kredi kartlarında yeni dönem Boyabat'ta Elektrik Kesintileri Temmuz 2 CHP’li Karadeniz, Sinop'u Meclis K Başkan Kılıçaslan'dan Teşekkür Rektör Prof. Dr. Nihat Dalgın’dan Genç gazete muhabiri hayatını kaybetti Üniversitemiz Şehrinin Desteği İle Büyüy Boyabat Sinop Yolunda Kaza: 4 Yaralı Okulun Çatısında Mahsur Kalan Kedi’ Kamile Aydın hanımefendi vefat etti Sinop; Soner, Öner ve Güneş'i Unutmadı Ayancıklı Genç Kız hayatını kaybetti Sinop'ta Yılın Düğünü Sinop İl Jandarma Komutanlığına atama Muharrem Eşin vefat etti Şadi Kabal vefat etti CHP’li Karadeniz Gazeteciler İçin Boyabata atanan kızını getiriyordu 2018 Yılı İçin 'Emlak Vergisi Rayiç Değe İsrail'i Telin ve Kudus'e Destek İçin Ba Tümü

Boyabat'tan Kış Manzaraları


Bozkurt ve Rahmetli Elçibey


Doğup Büyüdüğüm Evimi Satıyorum


Lozan Antlaşması


Sapkın İslamcı Arapçıların Çığırtkanlığı


Sinop'u Marka Şehir Yaparsa Vekil Maviş Yapar


Darbeler ve 15 Temmuz


ALLAH Siz ve Sizin Gibileri Islah Etsin....


Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne kadar sessiz kalacaksın?


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


15 Temmuz gecesi (II)


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


‘Yerim sizin ‘Milli Mücadele’nizi’ demek serbest mi?


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:906825
DtGaNi


* ANASAYFA *