E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yetki Yine Emin Ellerde

Kuruluşundan bu yana daima Hak yolunda Hak için mücadele eden Türk Haber-Sen Sendikamız bu yılda Kastamonu’da Yetkili Sendika olmayı başarmıştır.

Bu vesile ile Sendikamıza Üye olarak her türlü zorluğu baskıya göğüs geren Varlıklarından dolayı onur duyduğumuz Vefakar, Cefakar Üyelerimize ve Meslektaşlarımıza, Teşkilatlarımızı bir bütün olarak düşünüp desteklerini esirgemeyen Gönül Dostlarımıza Türk Haber-Sen Kastamonu Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu ve Şahsım adına Teşekkür ederim.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi, bundan sonra da Mücadelemiz Hak yolunda Hak aramak için olacaktır. Her daim Üyelerimizin, Meslektaşlarımızın haklı olduğu, haklı taleplerinde Destekçileri olacağız, Haksızlığa uğrayan Üyelerimiz ve Meslektaşlarımızın her türlü zor durumlarında yanında olarak Hukuki ve Sendikal olarak tüm desteğimizi sonuna kadar kullanacağız.

Biz Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Haber-Sen Sendikası olarak, Dün Vardık Bu gün Varız ve Yarınlarda da Var olacağız, Mücadelemiz Hak Yolunda Son Nefer Kalsak bile devam edecektir.

Bizleri başkaları ile kıyaslayanlar aynı kefeye koymaya çalışanlar büyük bir yanılgıya düşecektir.

Bizler Sendikacıyım deyip sarıya boyanıp kolayı seçip gücün yanında yer almadık. Bu tür yönetim ve davranış sergileyen, Hakkın ve Haklının yanında değil Güçlüden yana olup kendi ikballeri peşinde koşanları, buna da Sendikacılık diyenleri her daim eleştireceğiz.

2013 Yılında PTT A.Ş. olurken boy boy Afişleri bastırıp 27 Mart 2013 günü Birleştik İş Bırakıyoruz diye 4 Büyük Federasyon ile kamuoyuna deklarede bulunan, İş bırakma Günü Gelip Çattığında ise gece 12 de diğer 3 Federasyonu yalnız bırakıp Verdiği Sözü tutamayanların bu davranışını çalışanlarımıza insafsızlık ve vicdansızlık olarak görüyoruz.

Güzide Kuruluşumuz PTT’de Pamuk ipliğine Bağlı İHS diye bir sözleşme ile ucuz işgücü mantığına bürünmüş Çok yüksek KPSS puanları ile Ülkemizde yaşanan İşsizlik sorunları sebebiyle, Kurumuzda göreve başlamak zorunda kalan Gençlerimizi sömüren bu düzenin Güç odakları ve işbirlikçileri bir olup, Elbette sesimizi kısmaya çalışacaklar, Haklarımızı Gasp etmeye yeltenip, Cezalar verip Sürgünler Kıyımlar Yapacaklardır.

Ama Şunu da iyi bilsinler Bizim yolumuz Adalet için Hak için Mücadele yoludur. HAK ELBET TECELLİ EDECEKTİR.

Bu vesile Meslektaşlarımıza bir kez daha sesleniyorum Güzide Ülkemizde Verdiği Sözü tutmayanlar pek rağbet görmezler ve onlara güvenmek zordur. Zoru Görünce Dönerler.

Sözünün Eri olanlar Güven verir. Yüce Mevla’m Sözünün eri Gerçek Sendikacılar ile aynı ortamda Hak Mücadelesi yapmayı tüm Kamu Görevlilerine nasip etsin. Kamuoyuna Saygılar Sunuyorum.

Necdet Kutucu
Türk Haber-Sen Şube Başkanı

Tarih:17 05 2017 11:43(106) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Mezarlığın Yolları Ne Zaman Düzelecek? Jose Cruz Tarafından Kameralardan seçile Boyabat Belediyesinde İhalede Yaşanan Po Boyabatlı Genç Çizerlerden Bir Büyük Baş Ramazan Ayının İlk Yarısında Hava Boyabat’ta Alt Yapı Sorunu Ne Zama Boyabat’ta Sağanak Yağış Yine Tuva Deniz Yıldızları Anaokulu Öğrencilerinde Boyabat’ta Beşiktaş’ın Şampi Beşiktaş 3. Yıldızı Taktı Boyabat'ta yıldırım düşmesi sonucu 1 kiş Faik Tosunoğlu vefat etti Diyanet'ten hükümeti zor durumda bırakac Gerze Yaykıl'da Trafik Kazası Boyabat'a Şiddetli Yağmur Yağdı Hamide Maden hanımefendi vefat etti Vasfiye Kılıç hanımefendi vefat etti Muharrem Büyükkayıkçı'dan Hatigrafi Serg CHP'li Karadeniz'den Ramazan Ayı Mesajı Boyabat'ta Elektrik Kesintileri İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’in Rama Okul Sporları Geleneksel Çocuk Oyunları CHP’li Karadeniz, AKP’nin &# Osman Belovacıklı “Yeniden Adayım& Sabah Saatlerinde Kamyon Otobüse Çarptı Ramazan Gökçe vefat etti Şuayip Demirtaş vefat etti 10. Yıl Dönümü “Akademik Yükseltme Sinop'lu Mübadiller Ata Topraklarını Ziy Esnaf Sanatkarlar ile Medical Park Arası Kadın Sürücü Komşusunu Ezdi! Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğ Engin Altay Yerli Otomobil Soru Önergesi Boyabat’ta Ramazan Pidesine Zam Yo Ahşap Yakma ve Hat Kaligrafi sanat sergi Cengiztopel İlkokulu Şiir Dinletisi Sinop MHP'de görev dağılımı yapıldı Halk Eğitim Merkezi Kermesi Ayancık'ta Yeşil Alan Düzenleme Çalışmal Kim Bunlar ? Hentbol Yıldızlar (Kız / Erkek) Yarı Fin 249 Şehidimiz Anısına, 249 Fidan Torakla KUZKA’nın 100. Yönetim Kurulu Topl Boyabat'ta Revize İmar Planı Yapılıyor Tümü

Tükenmeyen su kaynağı ZEMZEM


Bilgi, Algı, Medya, Hukuk


Yeni Türkiye’de gazetecilik…


Hasta Bezlerine Para Vermeye Son!


Boyabatlının Futbol Aşkı


Hipertansiyon Nedir?


Revize İmar Planı ve Düşündürdükleri


İnsan olan, namusunu ve şerefini kurtaranlara minnet duyar


Çok Önemli Bir Konu


78 Yıllık 23 Nisan Fotoğrafı


Alamancı Öğretmen Yılmaz Yavuz


Erdoğan sandıkla değil, böyle gidecek!


Mutlu Şehir Sinop'un Mutsuz Günü


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Kılıçdaroğlu Teketek'te Boyabat'ı Övdü


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


Eyvah ! Stres mi ?


SİYAD kendini değişimle geleceğe taşıyacak!


2016 Raporu


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mayıs ayı ziyaretci sayısı:906636
DtGaNi


* ANASAYFA *