E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yetki Yine Emin Ellerde

Kuruluşundan bu yana daima Hak yolunda Hak için mücadele eden Türk Haber-Sen Sendikamız bu yılda Kastamonu’da Yetkili Sendika olmayı başarmıştır.

Bu vesile ile Sendikamıza Üye olarak her türlü zorluğu baskıya göğüs geren Varlıklarından dolayı onur duyduğumuz Vefakar, Cefakar Üyelerimize ve Meslektaşlarımıza, Teşkilatlarımızı bir bütün olarak düşünüp desteklerini esirgemeyen Gönül Dostlarımıza Türk Haber-Sen Kastamonu Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu ve Şahsım adına Teşekkür ederim.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi, bundan sonra da Mücadelemiz Hak yolunda Hak aramak için olacaktır. Her daim Üyelerimizin, Meslektaşlarımızın haklı olduğu, haklı taleplerinde Destekçileri olacağız, Haksızlığa uğrayan Üyelerimiz ve Meslektaşlarımızın her türlü zor durumlarında yanında olarak Hukuki ve Sendikal olarak tüm desteğimizi sonuna kadar kullanacağız.

Biz Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Haber-Sen Sendikası olarak, Dün Vardık Bu gün Varız ve Yarınlarda da Var olacağız, Mücadelemiz Hak Yolunda Son Nefer Kalsak bile devam edecektir.

Bizleri başkaları ile kıyaslayanlar aynı kefeye koymaya çalışanlar büyük bir yanılgıya düşecektir.

Bizler Sendikacıyım deyip sarıya boyanıp kolayı seçip gücün yanında yer almadık. Bu tür yönetim ve davranış sergileyen, Hakkın ve Haklının yanında değil Güçlüden yana olup kendi ikballeri peşinde koşanları, buna da Sendikacılık diyenleri her daim eleştireceğiz.

2013 Yılında PTT A.Ş. olurken boy boy Afişleri bastırıp 27 Mart 2013 günü Birleştik İş Bırakıyoruz diye 4 Büyük Federasyon ile kamuoyuna deklarede bulunan, İş bırakma Günü Gelip Çattığında ise gece 12 de diğer 3 Federasyonu yalnız bırakıp Verdiği Sözü tutamayanların bu davranışını çalışanlarımıza insafsızlık ve vicdansızlık olarak görüyoruz.

Güzide Kuruluşumuz PTT’de Pamuk ipliğine Bağlı İHS diye bir sözleşme ile ucuz işgücü mantığına bürünmüş Çok yüksek KPSS puanları ile Ülkemizde yaşanan İşsizlik sorunları sebebiyle, Kurumuzda göreve başlamak zorunda kalan Gençlerimizi sömüren bu düzenin Güç odakları ve işbirlikçileri bir olup, Elbette sesimizi kısmaya çalışacaklar, Haklarımızı Gasp etmeye yeltenip, Cezalar verip Sürgünler Kıyımlar Yapacaklardır.

Ama Şunu da iyi bilsinler Bizim yolumuz Adalet için Hak için Mücadele yoludur. HAK ELBET TECELLİ EDECEKTİR.

Bu vesile Meslektaşlarımıza bir kez daha sesleniyorum Güzide Ülkemizde Verdiği Sözü tutmayanlar pek rağbet görmezler ve onlara güvenmek zordur. Zoru Görünce Dönerler.

Sözünün Eri olanlar Güven verir. Yüce Mevla’m Sözünün eri Gerçek Sendikacılar ile aynı ortamda Hak Mücadelesi yapmayı tüm Kamu Görevlilerine nasip etsin. Kamuoyuna Saygılar Sunuyorum.

Necdet Kutucu
Türk Haber-Sen Şube Başkanı

Tarih:17 05 2017 11:43(265) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat Panayırı 18 Ekimde Başlıyor Sinop MHP'den kahvaltı programı Fatma İnan hanımefendi vefat etti 364 oda ve borsanın seçimi ertelendi Polis Zehir Tacirlerine Aman Vermiyor Astım Hastası Vatandaş Fenalaştı Bunlar resmen bizim! Kayseri Mantısı ile Sinop Mantısı Karşıl 2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S Sinop Hayaller Tiyatrosu’ndan Yeni Sezon Sinop'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Çalışmalar Devam Ediyor Fatih Özçelik güven tazeledi Emre Gökmen'in durumu ciddiyetini koruyo Birinci Sınıf Öğrencilerine Yönelik Uyum Boyabat Belediyesi Nereye Taşınacak? O sektörde çalışanlar için flaş talep! Albay Çetinkaya serbest! O Artık Çok İyi Boyabat Orman İşletmesi Aynı Zamanda 2 Y Boyabat’ta 2’si Tutuklu 42 S Polisin Yürüttüğü Operasyonda Yakalananl Kerkük Türk'tür, Türk Kalacaktır! Şehri Dündar hanımefendi vefat etti Sinop Taşmanlı Göletinde balık ölümleri Sinop Üniversitesinden URAP Başarısı Boyabat'ta Karasinek İstilası "Bundan böyle AKP'ye oy vermeyeceğiz" Gaziantep GapPlast Plastik, Hammedde ve Dikmen-Durağan Yolu Tamamlanıyor Sinop Emniyet Müdürlüğü Boyabat’ta Sinop Üniversitesinden Uluslararası Alan Müjde, 46 İşçi Alınacak Meclis Tuvaletlerine gelen yasağa tepki Sinopspor 3-0 mağlup oldu Lise Mezunlarına Yönelik DYK Başlıyor Sizin Reklamlarınız mı, Vatandaşın Can v "Kim bana FETÖ'cü diyorsa; oğlu, damadı CHP'den erken seçim açıklaması Başkan Aral’dan Alaçam Belediye Başkanın Türk Ocağı Basın açıklaması Her Dört Üniversite Mezunundan Biri İşsi 19 Eylül Gaziler Günü Kutlandı.. Hep var !!! Tümü

Yozlaşan Türkçemiz ve Yabancı Kelimeler


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Eğitim Bir ülkenin Geleceğinin Güvencesidir


Diplomalı Cahiller, Diplomasız Muktedirler


Boyabat Nasıl Soyuluyor


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği Rezaleti


“Selam” üzerine bir derleme


İlber Ortaylı:Türkiyeli diye bir ırk yoktur, Türk vardır


Sonbaharın Sesi…


Yaylaoğlu Tuğla Eleman


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Eylül ayı ziyaretci sayısı:699512
DtGaNi


* ANASAYFA *