E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

ASİLDER'den Muhteşem İftar Programı

Kısa adı ASİLDER olan ve kuruluşu olan 18 Mart 2015 tarihinden buyana faaliyetlerine aralıksız devam eden Ankara Sinop İli İlçeleri Derneği 105. etkinliğini hemşehrilerine verdiği iftar yemeği ile tamamladı.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programının üçüncüsü Yenimahalle Belediyesinin ve Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Ankara'da ki Sinopluları bir araya getirmek maksadı ile hazırlanan yemeğe katılımın yüksek olduğu gözlendi.

ASİLDER Genel Başkanı Kenan Güllü, hemşehrilerini ekibi ile kapıda karşıladı, misafirleri ile yakından ilgilendi.

Sunuculuğunu ASİLDER Genel Başkan Yardımcılarından Aysun Özcan'ın üstlendiği program Diyanet İşleri Başkanlığı İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Koca'nın, Kuran tilaveti İle başladı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'a salona girişinde Sinoplular tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Sinoplululara hitap etmek üzere Genel Başkan Kenan Güllü kürsüye davet edildi.

Başkan Güllü yaptığı selamlama konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

"Sayın belediye başkanım, sivil toplum kuruluşlarının değeli başkanları ve temsilcileri, basın ve medya temsilcileri, hemşehrileri olmaktan gurur duyduğum kıymetli Sinoplulular, sevgili gençler, hanımefendiler, beyefendiler, nezaket örneği gösterip davetimize icabet eden siz değerli konuklarımıza teşekkür ediyor, sevgi ve saygıyla selamlıyorum, hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

Değerli misafirler, kıymetli konuklar,

Yenimahalle Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen ve Sayın Fethi Yaşar başkanımızın katkıları ile tüm Sinoplu hemşehrilerimizle, birlik, beraberlik, kardeşlik, şükür, sabır ve Kuran ayı olan Ramazan-ı Şerif'le bu güzel bereket dolu iftar sofrasında buluşturan Cenab-ı Hakka şükrediyoruz, kıymetli başkanımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.

Kuzeyin incisi güzel Sinoplular, değerli dostlar,

Tarih boyunca bir çok medeniyetin ev sahibi, doğası, tarihi, güneşi, denizi, sahili ile turizm cennetidir, Sinop ilimiz. ATATÜRK de "Ne olurdu, Sinop'un yarı güzelliği, Ankara'da olsa idi." diyerek hayranlık uyandırmıştı bir zamanlar." dedi.

Başkan Güllü sözlerine şöyle devam etti;

"Bizde kuzeyin değeri Ankara ASİLDER olarak Sinop ve Sinoplulular için çalışmaya Türkiye'nin en mutlu şehri olarak hayata gülümsemeye devam edeceğiz

Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Ramazan Ayı'nın ülkemize, İslam Alemine hayırlar ve tüm güzellikleri beraberinde getirmesi dileğiyle en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

İftar programının konukları arasında Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, siyasi parti temsilcileri, çeşitli sivil toplum örgütlerinin başkanları ve temsilcileri, daire başkanları, sendika temsilcileri, iş dünyasından ve bürokrasiden katılımlar sağlandı.

Sinop Milletvekilleri Nazım Maviş ve Barış Karadeniz, Aile ve Sosyal Politakalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Ankara Valisi Ercan Topaca, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, Durağan Kaymakamı Adem Oruç, Dr. Dursun Balkan gönderdikleri telgraf ile programı hazırlayan ASİLDER'i ve Genel Başkan Kenan Güllü'yü kutladılar.

Haber: ASİLDER - Ankara

Tarih:14 06 2017 15:23(306) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Boyabat'ta Elektrik Kesintileri Haziran CHP'li Karadeniz Terörü Lenetledi Dikmenli Üstteğmen Şehit Oldu! CHP’li Karadeniz'den Atatürk’ İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’in Rama Başkan Kılıçaslan'ın Ramazan Bayramı Mes TDV Sinop Şubesi İhtiyaç Sahiplerini Unu CHP Sinop Milletvekili Karadeniz: Esnafı Sakarya Caddesi trafiğe açıldı Makbule Genç hanımefendi vefat etti Boyabat Ayancık Kavşağında Trafik Kazası Virajı Alamayan Araç Kaza Yaptı: 4 Yaral Dut Ağacından Düştü, Hastanelik OlduR Boyabat’a Gelmekte Olan Otomobil K Sinop'tan Adalet Yürüyüşüne Büyük Katılı CHP’li Karadenzi: KÖYDES Ödeneğini Hentbolculardan Büyük Başarı….. CHP Milletvekili Karadeniz, Sinop'taki İ Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Derne ANSSİAD yeni bir döneme perde açıyor YEDAŞ Ramazan Bayramı’nda da Görev Sinop Gençlik Merkezinde Kod Adı 2023 Pr Yıldız Mahallesinde Kaza Yapan Otomobil Alanna İslamiyeti seçti 13 yaşındaki çocuk elektrik akımına kapı Şaşırtan İddia! CHP Milletvekili Karadeniz, Bakan Yardım Ramazan Bayramı Hava Durumu Raporu Bayram öncesi emekli maaşı müjdesi Sinoplu Profesör son yolculuğuna uğurlan CHP’li Karadeniz: Adalet Yürüyüşüm Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencilerine Ulusl Gerzeli Doğacılar Boyabat'tan Geçti “İnşallah hapiste ölür “ Sinop en uzun gününü yaşayacak Mehmet Ersoy İçişleri Bakanlığı Bakan Ya CHP’li Karadeniz'den Rabia Heykeli Gerze'ye Gelen Tatilciler Kaza Yaptı CHP’li Karadeniz: OHAL, İşe Başlay SİAD Sinop'a çıkarma yapacak İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’in Kadi Sündüs Demirel hanımefendi vefat etti Ayancıklı Prof. Dr. Sedat Demircan Hayat Sıddıka Türksever hanımefendi vefat etti Tümü

Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dünya lideri


Günlük Olaylar


Uyanmak için okumaya mecburuz!


Dilek Güzellik Salonu Yeni Yerine Taşındı


Çığırtkanlar, Güven ve Umut


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Evet Fetö Bir Terör Örgütüdür


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Adalet Damatların Temelidir


Sultan Aziz Nasıl Katledildi?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Bugün de Maziden Gidelim Dedik...


Tükenmeyen su kaynağı ZEMZEM


78 Yıllık 23 Nisan Fotoğrafı


Mutlu Şehir Sinop'un Mutsuz Günü


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


Eyvah ! Stres mi ?


2016 Raporu


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Haziran ayı ziyaretci sayısı:759143
DtGaNi


* ANASAYFA *