E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

ASİLDER'den Muhteşem İftar Programı

Kısa adı ASİLDER olan ve kuruluşu olan 18 Mart 2015 tarihinden buyana faaliyetlerine aralıksız devam eden Ankara Sinop İli İlçeleri Derneği 105. etkinliğini hemşehrilerine verdiği iftar yemeği ile tamamladı.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programının üçüncüsü Yenimahalle Belediyesinin ve Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Ankara'da ki Sinopluları bir araya getirmek maksadı ile hazırlanan yemeğe katılımın yüksek olduğu gözlendi.

ASİLDER Genel Başkanı Kenan Güllü, hemşehrilerini ekibi ile kapıda karşıladı, misafirleri ile yakından ilgilendi.

Sunuculuğunu ASİLDER Genel Başkan Yardımcılarından Aysun Özcan'ın üstlendiği program Diyanet İşleri Başkanlığı İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Koca'nın, Kuran tilaveti İle başladı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'a salona girişinde Sinoplular tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Sinoplululara hitap etmek üzere Genel Başkan Kenan Güllü kürsüye davet edildi.

Başkan Güllü yaptığı selamlama konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

"Sayın belediye başkanım, sivil toplum kuruluşlarının değeli başkanları ve temsilcileri, basın ve medya temsilcileri, hemşehrileri olmaktan gurur duyduğum kıymetli Sinoplulular, sevgili gençler, hanımefendiler, beyefendiler, nezaket örneği gösterip davetimize icabet eden siz değerli konuklarımıza teşekkür ediyor, sevgi ve saygıyla selamlıyorum, hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

Değerli misafirler, kıymetli konuklar,

Yenimahalle Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen ve Sayın Fethi Yaşar başkanımızın katkıları ile tüm Sinoplu hemşehrilerimizle, birlik, beraberlik, kardeşlik, şükür, sabır ve Kuran ayı olan Ramazan-ı Şerif'le bu güzel bereket dolu iftar sofrasında buluşturan Cenab-ı Hakka şükrediyoruz, kıymetli başkanımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.

Kuzeyin incisi güzel Sinoplular, değerli dostlar,

Tarih boyunca bir çok medeniyetin ev sahibi, doğası, tarihi, güneşi, denizi, sahili ile turizm cennetidir, Sinop ilimiz. ATATÜRK de "Ne olurdu, Sinop'un yarı güzelliği, Ankara'da olsa idi." diyerek hayranlık uyandırmıştı bir zamanlar." dedi.

Başkan Güllü sözlerine şöyle devam etti;

"Bizde kuzeyin değeri Ankara ASİLDER olarak Sinop ve Sinoplulular için çalışmaya Türkiye'nin en mutlu şehri olarak hayata gülümsemeye devam edeceğiz

Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Ramazan Ayı'nın ülkemize, İslam Alemine hayırlar ve tüm güzellikleri beraberinde getirmesi dileğiyle en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

İftar programının konukları arasında Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, siyasi parti temsilcileri, çeşitli sivil toplum örgütlerinin başkanları ve temsilcileri, daire başkanları, sendika temsilcileri, iş dünyasından ve bürokrasiden katılımlar sağlandı.

Sinop Milletvekilleri Nazım Maviş ve Barış Karadeniz, Aile ve Sosyal Politakalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Ankara Valisi Ercan Topaca, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, Durağan Kaymakamı Adem Oruç, Dr. Dursun Balkan gönderdikleri telgraf ile programı hazırlayan ASİLDER'i ve Genel Başkan Kenan Güllü'yü kutladılar.

Haber: ASİLDER - Ankara

Tarih:14 06 2017 15:23(431) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Herkesin aradığı CHP'li Vekil açıktan ge Diyojen heykelinin kaldırılmasını istedi Sinop'ta Maddi Hasarlı Trafik Kazası Sinop Ormanları Gençleşiyor Karikatürist Aşkın Ayrancıoğlu ile söyle Boyabat’ta Havai Fişek Kullanmak Y İlklerin Belediyecilik Hizmeti Anlayışı Ceviz Ağacından Düştü Hastanelik Oldu Boyabat’ın Adamı da Organiktir, Boyabat’ Ayancık yolunda kaza: 1 ölü, 6 yaralı Meteoroloji Hava Durumu Cep Uygulaması İ Sinopspor doludizgin başladı Bu Polis Aracını Gören Yavaşlıyor! Bağ evinde esrar ele geçirildi Balkan ve Rumeli Dernekleri Hakan Çavuşo Bürnük'te Orman İşletmesi Piknik Alanı T Yorumsuz (Boyabat Organik) Yağışla Birlikte Cadde ve Sokakları Sel Güzel Sanatlar Fakültesi Özel Yetenek Sı “Klozet Sandalye Alsak Çevreyi Rah Osman Pamukoğlu Yeniden Siyasete Mi Atıl Yeni sigara yasağı geliyor Sinoplu gazeteci kalp krizi geçirdi Kavşakta Trafik Kazası: 9 Yaralı Bilal Dilki vefat etti Türkiye'de Her 10 Evden 8’inde İnt Kurban sayısı ülkelerin hayvan varlığıyl Boyabat Bağlarda Çıkan Yangın Her Şeyi K İçişleri bakanlığından yaz kararnamesi Boyabat Kıran Yaylasında Yangın Çıktı Kazım Burtgil vefat etti Kirlenmeyi göze alın: Domates Festivali Balkan ve Rumeli Derneklerinden Sağlık B 8 Kilo Altın Çaldılar! Boyabat Domates Tanıtım Etkinliği Yapıld 2 bin 300 yıllık tarih gün yüzüne çıkıyo İşitme Engellileri “Umre” İç Kaza ucuz atlatıldı Daylı Köyü Mevkinde 2 Araç Yoldan Çıktı: Ayağını ot biçme makinesine kaptırdı Topalçam’da Tesis Rezaleti Devam Edecek Kurban İbadeti ve Vekalet Yoluyla Kurban İnaltı Mağarası Sinop'un Gözdesi Spor Bilimleri Fakültesi Sportif Perform Tümü

Academic House Kız Öğrenci Yurtları (www.kizyurdum.com)


Kimler Neleri Tartışıyor


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


Baba şehit, dede şehit, torun gazi…


Sinop Belediyesinin çok masum olduğu anlamına gelmez.....


Atatürk ve İlkelerini Unutturmayacağız


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


İstiklal Marşı okunurken dik durulur, konuşulmaz, saygı duyulurdu


Toplumların gelişmişliği..


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Bazı Haramlar -1


Ağla memleketim!


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Agustos ayı ziyaretci sayısı:685408
DtGaNi


* ANASAYFA *