E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

CHP'li Özel: Bahçeli'yi hiç kimse ciddiye almıyor

CHP Grup Başkanvekili Özel, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında Bahçeli'ye yüklendi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı yürüyüşle ilgili birtakım değerlendirmelerde bulunduğunu anımsattı.

Bozdağ'ın açıklamalarının kendisine yakışacağını ama Türkiye'ye ve çağdaş bir demokrasiye yakışmayacağını belirten Özel, çağdaş demokrasilerde tepki göstermek ve protesto etmenin bir hak olduğunu, şiddete bulaşmadıktan sonra her türlü protestonun demokrasinin güçlülüğünü göstereceğini bildirdi.

"EMİR ERİ, EMİR ASTSUBAYISIN"

Özgür Özel, her fırsatta Anayasa Mahkemesine had bildirenlerin, talimat verenlerin, Anayasa Mahkemesinin aldığı kararı bile "tanımıyorum, saygı duymuyorum" diyenlerin, anamuhalefet partisinin milletvekillerini hapse koyacak kadar "küçülenler ile alçalanların" adaletten bahsetmemesi gerektiğini savundu. Özel, "Adalet bakanı, adaletten bahsediyorsa ona 'hadi oradan be' demek lazım. Hadi oradan Bekir Bozdağ, sen kim adalet kim? Sen, adaleti, askerin ayağından çıkardığı postalı, kendi ellerinizle giydirdiğiniz reisinize çiğneten bir emir eri, emir subayısın. Adaletin katilinin emir subayısın. Tek adamın posta askerisin." ifadesini kullandı.

"MHP GERÇEKTEN MUHALEFET OLSA..."

Bir gazetecinin, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Kılıçdaroğlu'na yönelik açıklamalarını sorması üzerine Özel, "MHPbir muhalefet partisi olsa bugün ülkedeki hukuksuzlukları, haksızlıkları bir yana bırakıp kendi siyasi ikbali uğrunda kör gözlerle karanlıkta ıslık çalmaya, küfür etmeye uğraşmaz." yanıtını verdi.

Bahçeli'nin artık tuttuğu pozisyondan geri dönemediğini öne süren Özel, "Muhalefet edeceğiz diye halktan yetki aldığı halde görevini muhalefete muhalefet etmeye çevirmiş, iktidarın emir subaylığı görevini yapan ve sarayın normal değersiz bir çalışanı olarak kendisine verilen her görevi yerine getirmeye çalışan bir kişiye, 'muhalefet partisi lideri' demek mümkün değil. Olsa olsa kendisi bir muhalefet müsvettesidir." değerlendirmesinde bulundu.

Özel, her 100 MHP'liden 80'inin 16 Nisan günü kendileriyle birlikte "hayır" dediğini, bugün "hayır" demeyenlerin de yüzde 80'inin pişman olduğunu öne sürdü.

Özel, şunları kaydetti:

"Bahçeli'nin bilmediği bir şey var. Olmayan bir şey konsolide edilmez. Arkasında kimse yok. Devlet Bahçeli, Hababam sınıfının Badi Ekrem'i gibi. Şu anda tek başına, arkasındaki herkes hayatı gördü. Ülke ve parti menfaati için doğru yere gitti. Yaptıkları tehdit vız gelir tırıs gider. Allah'tan Milliyetçi Hareket Partisi liderinin sözünü ciddiye alıp, galeyana gelecek, bir yanlış içine girecek hiç kimse yok.

Çünkü görülüyor ki milliyetçiler gerçekten ülkelerini seviyorlar. Milliyetçiler, Türkiye'nin ve MHP'nin gelceğini düşünüyorlar. Devlet Bahçeli gibi sadece kendisini, kendi koltuğunu ve yanındaki birkaç kişinin ikbalini değil ülkeyi düşünen MHP'lilerin, Bahçeli'nin galeyanına geleceğini de tahmin etmiyoruz."

Kaynak: Yeniçağ

Tarih:17 06 2017 00:50(284) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
6. Yorum: foçalı 21 06 2017 11:54
mhp ne iktidar ne de muhalefet oldu bahçelinin sayesinde önümüzdeki ilk seçimde zaten kaybolur gider.

5. Yorum: nedim 20 06 2017 07:52
densiz senkimsin sayın bahçeliye laf atacak önce şu iki tirilyonlun faturayı ödettirin omilletvekilinize

4. Yorum: ne yazıkki mhp li 19 06 2017 07:39
evet katılıyorum özel'e bu şaban'da alıştı kucağa oturmaya artık akp liler tarafından desteklenmeyede başladı sırtı yere gelmez artık. yazık etti partiye allahından bulsun..

3. Yorum: ülkücü 18 06 2017 20:47
hadi beee

bahçeli çok sizi ciddiye alıyor......

sizin gibi pkk fetö betö ile yoldaş değil

yürüyün ancak gidersin...

şehidin renginden alan bayrağımıza dokundu
birden kıcının üstüne düştü

2. Yorum: yavaş 17 06 2017 19:10
yavaş ol chp klıçdağlu gibi şarlatanlık yapmıyor

1. Yorum: milat 17 06 2017 15:15
sayın bahçeli devletin ve milletin yanında saf tuttu,sizin gibi terör örgütlerinin kucağında saf tutatnlar devlet beyi ciddiye alsa ne olur almasa ne olur.devlet beyin milletin kahır ekseriyetinin gözünde değeri çok büyük siz galiba fetönün kasetiyle genel başkan olan,bir dediğini beş dk sonra kendi yalanlayan bir ileri bir geri kemal efendiyle karıştırıyorsunuz galiba.asıl bu millet gandi kemali dikkate almıyor bilesiniz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Herkesin aradığı CHP'li Vekil açıktan ge Diyojen heykelinin kaldırılmasını istedi Sinop'ta Maddi Hasarlı Trafik Kazası Sinop Ormanları Gençleşiyor Karikatürist Aşkın Ayrancıoğlu ile söyle Boyabat’ta Havai Fişek Kullanmak Y İlklerin Belediyecilik Hizmeti Anlayışı Ceviz Ağacından Düştü Hastanelik Oldu Boyabat’ın Adamı da Organiktir, Boyabat’ Ayancık yolunda kaza: 1 ölü, 6 yaralı Meteoroloji Hava Durumu Cep Uygulaması İ Sinopspor doludizgin başladı Bu Polis Aracını Gören Yavaşlıyor! Bağ evinde esrar ele geçirildi Balkan ve Rumeli Dernekleri Hakan Çavuşo Bürnük'te Orman İşletmesi Piknik Alanı T Yorumsuz (Boyabat Organik) Yağışla Birlikte Cadde ve Sokakları Sel Güzel Sanatlar Fakültesi Özel Yetenek Sı “Klozet Sandalye Alsak Çevreyi Rah Osman Pamukoğlu Yeniden Siyasete Mi Atıl Yeni sigara yasağı geliyor Sinoplu gazeteci kalp krizi geçirdi Kavşakta Trafik Kazası: 9 Yaralı Bilal Dilki vefat etti Türkiye'de Her 10 Evden 8’inde İnt Kurban sayısı ülkelerin hayvan varlığıyl Boyabat Bağlarda Çıkan Yangın Her Şeyi K İçişleri bakanlığından yaz kararnamesi Boyabat Kıran Yaylasında Yangın Çıktı Kazım Burtgil vefat etti Kirlenmeyi göze alın: Domates Festivali Balkan ve Rumeli Derneklerinden Sağlık B 8 Kilo Altın Çaldılar! Boyabat Domates Tanıtım Etkinliği Yapıld 2 bin 300 yıllık tarih gün yüzüne çıkıyo İşitme Engellileri “Umre” İç Kaza ucuz atlatıldı Daylı Köyü Mevkinde 2 Araç Yoldan Çıktı: Ayağını ot biçme makinesine kaptırdı Topalçam’da Tesis Rezaleti Devam Edecek Kurban İbadeti ve Vekalet Yoluyla Kurban İnaltı Mağarası Sinop'un Gözdesi Spor Bilimleri Fakültesi Sportif Perform Tümü

Academic House Kız Öğrenci Yurtları (www.kizyurdum.com)


Kimler Neleri Tartışıyor


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


Baba şehit, dede şehit, torun gazi…


Sinop Belediyesinin çok masum olduğu anlamına gelmez.....


Atatürk ve İlkelerini Unutturmayacağız


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


İstiklal Marşı okunurken dik durulur, konuşulmaz, saygı duyulurdu


Toplumların gelişmişliği..


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Bazı Haramlar -1


Ağla memleketim!


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Agustos ayı ziyaretci sayısı:685371
DtGaNi


* ANASAYFA *