E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

CHP'li Özel: Bahçeli'yi hiç kimse ciddiye almıyor

CHP Grup Başkanvekili Özel, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında Bahçeli'ye yüklendi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı yürüyüşle ilgili birtakım değerlendirmelerde bulunduğunu anımsattı.

Bozdağ'ın açıklamalarının kendisine yakışacağını ama Türkiye'ye ve çağdaş bir demokrasiye yakışmayacağını belirten Özel, çağdaş demokrasilerde tepki göstermek ve protesto etmenin bir hak olduğunu, şiddete bulaşmadıktan sonra her türlü protestonun demokrasinin güçlülüğünü göstereceğini bildirdi.

"EMİR ERİ, EMİR ASTSUBAYISIN"

Özgür Özel, her fırsatta Anayasa Mahkemesine had bildirenlerin, talimat verenlerin, Anayasa Mahkemesinin aldığı kararı bile "tanımıyorum, saygı duymuyorum" diyenlerin, anamuhalefet partisinin milletvekillerini hapse koyacak kadar "küçülenler ile alçalanların" adaletten bahsetmemesi gerektiğini savundu. Özel, "Adalet bakanı, adaletten bahsediyorsa ona 'hadi oradan be' demek lazım. Hadi oradan Bekir Bozdağ, sen kim adalet kim? Sen, adaleti, askerin ayağından çıkardığı postalı, kendi ellerinizle giydirdiğiniz reisinize çiğneten bir emir eri, emir subayısın. Adaletin katilinin emir subayısın. Tek adamın posta askerisin." ifadesini kullandı.

"MHP GERÇEKTEN MUHALEFET OLSA..."

Bir gazetecinin, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Kılıçdaroğlu'na yönelik açıklamalarını sorması üzerine Özel, "MHPbir muhalefet partisi olsa bugün ülkedeki hukuksuzlukları, haksızlıkları bir yana bırakıp kendi siyasi ikbali uğrunda kör gözlerle karanlıkta ıslık çalmaya, küfür etmeye uğraşmaz." yanıtını verdi.

Bahçeli'nin artık tuttuğu pozisyondan geri dönemediğini öne süren Özel, "Muhalefet edeceğiz diye halktan yetki aldığı halde görevini muhalefete muhalefet etmeye çevirmiş, iktidarın emir subaylığı görevini yapan ve sarayın normal değersiz bir çalışanı olarak kendisine verilen her görevi yerine getirmeye çalışan bir kişiye, 'muhalefet partisi lideri' demek mümkün değil. Olsa olsa kendisi bir muhalefet müsvettesidir." değerlendirmesinde bulundu.

Özel, her 100 MHP'liden 80'inin 16 Nisan günü kendileriyle birlikte "hayır" dediğini, bugün "hayır" demeyenlerin de yüzde 80'inin pişman olduğunu öne sürdü.

Özel, şunları kaydetti:

"Bahçeli'nin bilmediği bir şey var. Olmayan bir şey konsolide edilmez. Arkasında kimse yok. Devlet Bahçeli, Hababam sınıfının Badi Ekrem'i gibi. Şu anda tek başına, arkasındaki herkes hayatı gördü. Ülke ve parti menfaati için doğru yere gitti. Yaptıkları tehdit vız gelir tırıs gider. Allah'tan Milliyetçi Hareket Partisi liderinin sözünü ciddiye alıp, galeyana gelecek, bir yanlış içine girecek hiç kimse yok.

Çünkü görülüyor ki milliyetçiler gerçekten ülkelerini seviyorlar. Milliyetçiler, Türkiye'nin ve MHP'nin gelceğini düşünüyorlar. Devlet Bahçeli gibi sadece kendisini, kendi koltuğunu ve yanındaki birkaç kişinin ikbalini değil ülkeyi düşünen MHP'lilerin, Bahçeli'nin galeyanına geleceğini de tahmin etmiyoruz."

Kaynak: Yeniçağ

Tarih:17 06 2017 00:50(184) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
6. Yorum: foçalı 21 06 2017 11:54
mhp ne iktidar ne de muhalefet oldu bahçelinin sayesinde önümüzdeki ilk seçimde zaten kaybolur gider.

5. Yorum: nedim 20 06 2017 07:52
densiz senkimsin sayın bahçeliye laf atacak önce şu iki tirilyonlun faturayı ödettirin omilletvekilinize

4. Yorum: ne yazıkki mhp li 19 06 2017 07:39
evet katılıyorum özel'e bu şaban'da alıştı kucağa oturmaya artık akp liler tarafından desteklenmeyede başladı sırtı yere gelmez artık. yazık etti partiye allahından bulsun..

3. Yorum: ülkücü 18 06 2017 20:47
hadi beee

bahçeli çok sizi ciddiye alıyor......

sizin gibi pkk fetö betö ile yoldaş değil

yürüyün ancak gidersin...

şehidin renginden alan bayrağımıza dokundu
birden kıcının üstüne düştü

2. Yorum: yavaş 17 06 2017 19:10
yavaş ol chp klıçdağlu gibi şarlatanlık yapmıyor

1. Yorum: milat 17 06 2017 15:15
sayın bahçeli devletin ve milletin yanında saf tuttu,sizin gibi terör örgütlerinin kucağında saf tutatnlar devlet beyi ciddiye alsa ne olur almasa ne olur.devlet beyin milletin kahır ekseriyetinin gözünde değeri çok büyük siz galiba fetönün kasetiyle genel başkan olan,bir dediğini beş dk sonra kendi yalanlayan bir ileri bir geri kemal efendiyle karıştırıyorsunuz galiba.asıl bu millet gandi kemali dikkate almıyor bilesiniz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Boyabat'ta Elektrik Kesintileri Haziran CHP'li Karadeniz Terörü Lenetledi Dikmenli Üstteğmen Şehit Oldu! CHP’li Karadeniz'den Atatürk’ İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’in Rama Başkan Kılıçaslan'ın Ramazan Bayramı Mes TDV Sinop Şubesi İhtiyaç Sahiplerini Unu CHP Sinop Milletvekili Karadeniz: Esnafı Sakarya Caddesi trafiğe açıldı Makbule Genç hanımefendi vefat etti Boyabat Ayancık Kavşağında Trafik Kazası Virajı Alamayan Araç Kaza Yaptı: 4 Yaral Dut Ağacından Düştü, Hastanelik OlduR Boyabat’a Gelmekte Olan Otomobil K Sinop'tan Adalet Yürüyüşüne Büyük Katılı CHP’li Karadenzi: KÖYDES Ödeneğini Hentbolculardan Büyük Başarı….. CHP Milletvekili Karadeniz, Sinop'taki İ Tüm Karadeniz İlleri Kültür Turizm Derne ANSSİAD yeni bir döneme perde açıyor YEDAŞ Ramazan Bayramı’nda da Görev Sinop Gençlik Merkezinde Kod Adı 2023 Pr Yıldız Mahallesinde Kaza Yapan Otomobil Alanna İslamiyeti seçti 13 yaşındaki çocuk elektrik akımına kapı Şaşırtan İddia! CHP Milletvekili Karadeniz, Bakan Yardım Ramazan Bayramı Hava Durumu Raporu Bayram öncesi emekli maaşı müjdesi Sinoplu Profesör son yolculuğuna uğurlan CHP’li Karadeniz: Adalet Yürüyüşüm Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencilerine Ulusl Gerzeli Doğacılar Boyabat'tan Geçti “İnşallah hapiste ölür “ Sinop en uzun gününü yaşayacak Mehmet Ersoy İçişleri Bakanlığı Bakan Ya CHP’li Karadeniz'den Rabia Heykeli Gerze'ye Gelen Tatilciler Kaza Yaptı CHP’li Karadeniz: OHAL, İşe Başlay SİAD Sinop'a çıkarma yapacak İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’in Kadi Sündüs Demirel hanımefendi vefat etti Ayancıklı Prof. Dr. Sedat Demircan Hayat Sıddıka Türksever hanımefendi vefat etti Tümü

Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dünya lideri


Günlük Olaylar


Uyanmak için okumaya mecburuz!


Dilek Güzellik Salonu Yeni Yerine Taşındı


Çığırtkanlar, Güven ve Umut


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Evet Fetö Bir Terör Örgütüdür


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Adalet Damatların Temelidir


Sultan Aziz Nasıl Katledildi?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Bugün de Maziden Gidelim Dedik...


Tükenmeyen su kaynağı ZEMZEM


78 Yıllık 23 Nisan Fotoğrafı


Mutlu Şehir Sinop'un Mutsuz Günü


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Sinop İli 2015 Yılı Vergi Rekortmenleri


Eyvah ! Stres mi ?


2016 Raporu


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Haziran ayı ziyaretci sayısı:759209
DtGaNi


* ANASAYFA *