E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Doğalgaz Geliyor!

İlçedeki o mahallede çalışmalarına başlandı.

Gerze ilçesi Atatürk  Mahallesi’nde Akmercan Doğalgaz Altyapı Çalışması kısa bir süre önce başladı. Çalışmaları yerinde inceleyip bilgi edinmek için Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı Atatürk Mahallesi’ni ziyarette bulundu. Ziyarete Atatürk Mahallesi Muhtarı  Rıza Öztürk, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Nevzat Bal ve Akmercan Grubu Yapım Şefi Bilal Öztoprak ve mahalle sakinleri katıldı.

Belovacıklı, “Gerze’deki vatandaşlarımızın yoğun talepleri doğrultusunda ilçemize doğalgazı bir an önce getirebilmek için gerekli adımları sürdürmekteyiz. Bu kapsamda ilk olarak Atatürk Mahallesi’nde doğalgaz dağıtım çalışmalarını başlatmış bulunuyoruz. İlçemiz için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz. “ şeklinde konuştu.

Akmercan Grubu Yapım Şefi Bilal Öztoprak , “Sorumlusu olduğumuz Sinop ve Gerze sınırları içerisinde yaklaşık üç yıl içerisinde doğalgaz çalışmasını tamamlayacağız. Şu anda Atatürk Mahallesi’nde dağıtım çalışmalarımız devam ediyor.

Sinop’ta Sakarya Caddesi’nin sonuna kadar çalışmalarımızı tamamladık ve şu anda 1000 abonemiz var. Abonelerimiz Aralık ayından bu yana doğalgaz hizmetinden faydalanıyor. Gerze’de de bina sakinleri %51 çoğunluk sağladığı takdirde doğalgaz anlaşması yapılacak. Aboneler bina içerisindeki tesisat ve kombi masraflarını kendisi karşılayacak. Halkımız abonelik işlemini gerçekleştirdikten sonra bir hafta içerisinde doğalgazı açılacak. Sinop’ta şu anda 20 tane doğalgaz tesisaT firması var. Yetki verdiğimiz takdirde buralardan da lisans  alınabilir.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Gerze Doğuş

Tarih:05 08 2017 11:13(1723) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Başsavcı İsmail Mermerci Emniyet Müdürü Kredi Kartı Borcunu Ödeyemiyoruz 17 Yıllık Hasret Sona Eriyor Bu kaçıncı kaza? Sinop Üniversitesi Büyümeye Devam Ediyor Barış Karadeniz: “Sinop, Kimsenin Karaca Milli parklara teslim edildi AK Parti Türkeli 6. Olağan Kongresi yapı El freni çekilmeyen otomobil denize düşt Büyükler Develere, Küçükler Midilli Atla Başkan Özhan, TASKK Yönetim Kurulu üyeli Boyabat Yağlı Güreşleri Birincisi Başpeh Rasim Aslan vefat etti Hemşehrimiz Elçin Muslu, Ümmü Sibyan-Zif Halk Güreşlere Yoğun İlgi Gösterdi Boyabatlı Hemşehrimiz Ela Yörüklü, Best Turhalspor, Sinopspor'a Fark Attı: 3-1 Sinop Ülkü Ocaklarından Vitrin Haber gaz Sinop dağlarında görülen canlının ismi o Cumartesi Panayır İzlenimleri-2 Cumartesi Panayır İzlenimleri-1 Cemal Ekiz, Sağlıklı Yaşam İçin Alkol ve Yerel Basın Destek Bekliyor Boyabat Marangozlar küçük sanayi sitesin Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu YEDAŞ, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü Boyabat Panayırı Bir Senegalinin Vazgeçi Haber57 Gazetesine Anlamlı Ziyaret Zor Anlar Yaşattılar Kadın Kolları İmza Topladı Boyabat Panayırı Devam Ediyor Örnek vatandaş! Aynı yerde bir günde iki kaza Büyükkızık Köyü'ndeki Mezar Türk Tarihin Ayşe Şahin, MHP Kadın Kolları Başkanı Ol Suna Ekiz Boyabat Adliye Personeli ile Y Mutlu Şehrin Mutlu İneği! Boyabat Haber Gazetesi Okuyucu Rekoruna Açık Öğretim Lisesi 2017/1 Ders Seçme İş Fair Play Kervanı Sinop’tan Geçti Haberden Sonra Atatürk Büstü Hemen Yerin Aşkın Ayrancıoğlu'nun Eserleri Her Yerde Sokak Hayvanlarına Duyarlı Davranış Vandallar İşbaşında Tümü

Kiralık Daire


Oligarşi, Demokrasi, Hukuk Devleti


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Dün-Bugün-Yarın..!


Türk, Türkler ve Türklük Üzerine


21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun!


“Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri suç sende değil


Panayıra Götürmedi


Ne mutlu Türküm diyene...


Hüseyin Cömert Farkı


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Sabırlı görevliyi tebrik ediyorum


Demokratik, Laik ve Bilimsel Eğitim


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


29 Eylül Dünya Kalp Günü


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ekim ayı ziyaretci sayısı:778071
DtGaNi


* ANASAYFA *