E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Bu Kadar Hayvanı Kim Öldürdü? (Resmen Katliam)

9 Ekim 2017 - Bu korkunç denecek manzaraları ne Sinop’tan, ne Durağan’dan Sinop’un sadece Boyabat ilçesinde bulabilirsiniz. Bugüne kadar Boyabat hariç Sinop’un hiç bir ilçesinde benzer görüntüler yayınlanmadı. Bu tür görüntüler her zaman Boyabat basınında yer aldı.

7 Ekim 2017 akşam saat 21.00 sıralarında haber merkezimize gelen telefonlardan hep aynı ses yükseliyordu. “Boyabat Sanayi Sitesinde köpekleri vuruyorlar” ihbarları yağdı.

Oysa Boyabat belediye başkanı Şefik Çakıcı, Boyabat belediyesine ait billboard ve dijital billboardlardan bangır bangır reklamlar yapıyor ve bu görüntüler yayınlanıyor.

Boyabat belediye İnternet sitesinden ise; "Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, yapılan barınağın sahipsiz hayvanlar için bir umut olduğunu ifade etti." haberleri yer alıyordu.

Yandaş, yalaka, taklacı ve bir çoğu yasa dışı, haberciyiz diye geçinenler şu açıklamaları yapıyordu.

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı; “İlçemizde başıboş gezen sahipsiz ve terk edilen hayvanlar yıllardır bir sorun haline gelmişti. Bizde Boyabat Belediyesi olarak bu sorununun çözümü noktasında bir barınak yapmaya karar verdik. Öncelikle başıboş gezen, sahipsiz ve terk edilen köpekleri hayvan barınağımıza getirip burada yeme, içme ve barınma ihtiyaçlarını karşılayacağız. Barınakla ilgili çalışmalarımıza başladık. Barınakta köpeklerin aşılanması ve küpe takılması da yapılacak. Bundan sonrası için onların da sıcak bir yuvası, güzel bir mekanı olacak” diye konuştu.” ifadelerine yer veriliyordu.

İlçemiz merkez ve 110 köyde başıboş hayvanların kontrol altına alınabilmesi çevreye zarar vermeden yaşamlarını sürdürebilmeleri için herhangi bir çalışma var mı?

Boyabat Belediyesine Ait Reklam panolarında Yapılan Reklamlar

Boyabat belediyesi vatandaşın gözünü boyamaya devam ederken, tamamen dijital ortamlarda hazırlanan reklamlarla şovlar yapılmaktadır. Koruma altında denilen hayvanlar dün gece otomobil ile ellerini kollarını sallayarak akşam 21.00 itibarıyla katledildiler. Onlarca hayvan bir gecede acımasızca yok ettiler. Ve sabah çöp toplar gibi toplayıp çöplüğe attılar.

Geçtiğimiz haftalarda Eskişehir‘de, bir kafeden aldığı kediyi öldüren öğrenci M.C.A., 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Türkiye’de ilk kez bir hayvana zarar veren insan hapis cezası aldı. Ve hiç bir erteleme dahi yapılmadı.

Umarız yetkililer kamera kayıtlarından bu vahşeti gerçekleştireni ve gerçekleşmesini isteyenleri tespit edip adalete teslim eder.

7 Ekim 2017 Boyabat sanayi sitesinde katledilen hayvanlardan bazıları.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:08 10 2017 23:15(1757) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
12. Yorum: omer akgun 11 10 2017 18:49
hiçbir nefis yani canlıoldurulemez olduren cehennemliktir katilleri partileri allahın hesap gününde kurtaramaz. veyl yazıklar olsu bu gibi cahil ve yobaz muslumanım diyenlere.

11. Yorum: atakan 10 10 2017 23:13
ben bu ramazan ayında bizzat şait oldum sabahın 5 buçuk 6 sıralarında gri bradway bir sedan arabayla geziyorlar 2 kişiler köpeği iğneli bir tabanca gibi birseyle vuruyorlar 1 yada 2 dakika içinde köpek ölüyor kurusıkı tabanca gibi sesi çıkıyor aynı ama yerde pilot kalem gibi iğnesi vardı aynı igneyi ısıklarda trafik lambalarının oldugu yerde de gördüm adam köpek ölünce siyah bir çöp poşetine sokup arabanın bagajına koyup götürdüler adam resmen ustası olmuş 2 saniyede koydu çöp poşetine plakayı alamadım uzaktaydım ziraat bankasının arkasında oldu hemen köpek acılar içinde bağırdı valla peşinden gittim ama arabanın hangi yöne gitti gittiğini göremedim

10. Yorum: derya 10 10 2017 07:39
yazıklar olsun nedir sizin derdiniz bu emir nasıl verilir yada nasıl uygulana bilir pes diyorum memleketimin böyle anılmasından utanç duyuyorum

9. Yorum: davut koçyiğit 09 10 2017 16:19
3 nolu yorumcu aklı sıra keyf yapıyor.memleket sizin gibi salyangozların yüzünden bu halde sen yazılara değil ancak resimlere bakacak kapasitedesin

8. Yorum: jonturk 09 10 2017 13:58
cemal kardeşim sende hiç allah korkusu yok mu? din, iman, vicdan, merhametten hiç nasibini almadın mı?

7. Yorum: cemal 09 10 2017 13:20
evet

6. Yorum: yazık 09 10 2017 11:32
3. nolu yoeumcu haberi hangi pencereden bakıyorsun. aklınca esprimi yaptığını yapıyorsun. yazık....

5. Yorum: jonturk 09 10 2017 11:03
duyarlı herkesi konunun faillerinin bulunması amacıyla boyabat@egm.gov.tr adresine e-posta atmaya davet ediyorum. bu suç cezasız kalmamalı ve bu ceza emsal teşkil etmeli. hiç kimse kimsenin yaşama hakkını elinden alamaz, kaldı ki bu gariplerin hangi şartlarda yaşadıkları malumken.

4. Yorum: bora 09 10 2017 10:22
zalimlere cehennem

3. Yorum: cemal 09 10 2017 08:38
boyabat gazetesi millete gaptımışınız bir köpeği iki kere göstermişsiniz

2. Yorum: jonturk 09 10 2017 07:48
bunu yapan yaratıklar hem yaradanı yaradandan ötürü severler, hem islamı tabana hitap eden partilere oy verirler, ama masum bir canı alma hakkını da kendilerinde görürler. bu utanç da boyabat'a yeter.

1. Yorum: evet 09 10 2017 00:44
bu görüntüler resmen vahşet zulmunuzde boğulun neden bu doğa katliamı yol kenarındaki ağaçları yok ettiniz sebep yol kenarında oturan hanımların komşuları gözetlemelerine engel olması yani dedikodu yapamacakları bu suça ortak kim belediye yetkilileri biz sizle başa çıkamayız dedikoducu yandaşlarınızla hiç çıkamayız ilahi adalet diyor ve susuyoruz...


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

AK Parti Kongresinde Skandal Seyir Halindeki Minibüs Alev Aldı 5. Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Kongr Başsavcı İsmail Mermerci Emniyet Müdürü Kredi Kartı Borcunu Ödeyemiyoruz 17 Yıllık Hasret Sona Eriyor Bu kaçıncı kaza? Sinop Üniversitesi Büyümeye Devam Ediyor Barış Karadeniz: “Sinop, Kimsenin Karaca Milli parklara teslim edildi AK Parti Türkeli 6. Olağan Kongresi yapı El freni çekilmeyen otomobil denize düşt Büyükler Develere, Küçükler Midilli Atla Başkan Özhan, TASKK Yönetim Kurulu üyeli Boyabat Yağlı Güreşleri Birincisi Başpeh Rasim Aslan vefat etti Hemşehrimiz Elçin Muslu, Ümmü Sibyan-Zif Halk Güreşlere Yoğun İlgi Gösterdi Boyabatlı Hemşehrimiz Ela Yörüklü, Best Turhalspor, Sinopspor'a Fark Attı: 3-1 Sinop Ülkü Ocaklarından Vitrin Haber gaz Sinop dağlarında görülen canlının ismi o Cumartesi Panayır İzlenimleri-2 Cumartesi Panayır İzlenimleri-1 Cemal Ekiz, Sağlıklı Yaşam İçin Alkol ve Yerel Basın Destek Bekliyor Boyabat Marangozlar küçük sanayi sitesin Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu YEDAŞ, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü Boyabat Panayırı Bir Senegalinin Vazgeçi Haber57 Gazetesine Anlamlı Ziyaret Zor Anlar Yaşattılar Kadın Kolları İmza Topladı Boyabat Panayırı Devam Ediyor Örnek vatandaş! Aynı yerde bir günde iki kaza Büyükkızık Köyü'ndeki Mezar Türk Tarihin Ayşe Şahin, MHP Kadın Kolları Başkanı Ol Suna Ekiz Boyabat Adliye Personeli ile Y Mutlu Şehrin Mutlu İneği! Boyabat Haber Gazetesi Okuyucu Rekoruna Açık Öğretim Lisesi 2017/1 Ders Seçme İş Fair Play Kervanı Sinop’tan Geçti Haberden Sonra Atatürk Büstü Hemen Yerin Tümü

Kiralık Daire


Oligarşi, Demokrasi, Hukuk Devleti


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Dün-Bugün-Yarın..!


Türk, Türkler ve Türklük Üzerine


21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun!


“Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri suç sende değil


Panayıra Götürmedi


Ne mutlu Türküm diyene...


Hüseyin Cömert Farkı


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Sabırlı görevliyi tebrik ediyorum


Demokratik, Laik ve Bilimsel Eğitim


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


29 Eylül Dünya Kalp Günü


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ekim ayı ziyaretci sayısı:791855
DtGaNi


* ANASAYFA *