E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Bu Kadar Hayvanı Kim Öldürdü? (Resmen Katliam)

9 Ekim 2017 - Bu korkunç denecek manzaraları ne Sinop’tan, ne Durağan’dan Sinop’un sadece Boyabat ilçesinde bulabilirsiniz. Bugüne kadar Boyabat hariç Sinop’un hiç bir ilçesinde benzer görüntüler yayınlanmadı. Bu tür görüntüler her zaman Boyabat basınında yer aldı.

7 Ekim 2017 akşam saat 21.00 sıralarında haber merkezimize gelen telefonlardan hep aynı ses yükseliyordu. “Boyabat Sanayi Sitesinde köpekleri vuruyorlar” ihbarları yağdı.

Oysa Boyabat belediye başkanı Şefik Çakıcı, Boyabat belediyesine ait billboard ve dijital billboardlardan bangır bangır reklamlar yapıyor ve bu görüntüler yayınlanıyor.

Boyabat belediye İnternet sitesinden ise; "Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, yapılan barınağın sahipsiz hayvanlar için bir umut olduğunu ifade etti." haberleri yer alıyordu.

Yandaş, yalaka, taklacı ve bir çoğu yasa dışı, haberciyiz diye geçinenler şu açıklamaları yapıyordu.

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı; “İlçemizde başıboş gezen sahipsiz ve terk edilen hayvanlar yıllardır bir sorun haline gelmişti. Bizde Boyabat Belediyesi olarak bu sorununun çözümü noktasında bir barınak yapmaya karar verdik. Öncelikle başıboş gezen, sahipsiz ve terk edilen köpekleri hayvan barınağımıza getirip burada yeme, içme ve barınma ihtiyaçlarını karşılayacağız. Barınakla ilgili çalışmalarımıza başladık. Barınakta köpeklerin aşılanması ve küpe takılması da yapılacak. Bundan sonrası için onların da sıcak bir yuvası, güzel bir mekanı olacak” diye konuştu.” ifadelerine yer veriliyordu.

İlçemiz merkez ve 110 köyde başıboş hayvanların kontrol altına alınabilmesi çevreye zarar vermeden yaşamlarını sürdürebilmeleri için herhangi bir çalışma var mı?

Boyabat Belediyesine Ait Reklam panolarında Yapılan Reklamlar

Boyabat belediyesi vatandaşın gözünü boyamaya devam ederken, tamamen dijital ortamlarda hazırlanan reklamlarla şovlar yapılmaktadır. Koruma altında denilen hayvanlar dün gece otomobil ile ellerini kollarını sallayarak akşam 21.00 itibarıyla katledildiler. Onlarca hayvan bir gecede acımasızca yok ettiler. Ve sabah çöp toplar gibi toplayıp çöplüğe attılar.

Geçtiğimiz haftalarda Eskişehir‘de, bir kafeden aldığı kediyi öldüren öğrenci M.C.A., 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Türkiye’de ilk kez bir hayvana zarar veren insan hapis cezası aldı. Ve hiç bir erteleme dahi yapılmadı.

Umarız yetkililer kamera kayıtlarından bu vahşeti gerçekleştireni ve gerçekleşmesini isteyenleri tespit edip adalete teslim eder.

7 Ekim 2017 Boyabat sanayi sitesinde katledilen hayvanlardan bazıları.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:08 10 2017 23:15(2130) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
12. Yorum: omer akgun 11 10 2017 18:49
hiçbir nefis yani canlıoldurulemez olduren cehennemliktir katilleri partileri allahın hesap gününde kurtaramaz. veyl yazıklar olsu bu gibi cahil ve yobaz muslumanım diyenlere.

11. Yorum: atakan 10 10 2017 23:13
ben bu ramazan ayında bizzat şait oldum sabahın 5 buçuk 6 sıralarında gri bradway bir sedan arabayla geziyorlar 2 kişiler köpeği iğneli bir tabanca gibi birseyle vuruyorlar 1 yada 2 dakika içinde köpek ölüyor kurusıkı tabanca gibi sesi çıkıyor aynı ama yerde pilot kalem gibi iğnesi vardı aynı igneyi ısıklarda trafik lambalarının oldugu yerde de gördüm adam köpek ölünce siyah bir çöp poşetine sokup arabanın bagajına koyup götürdüler adam resmen ustası olmuş 2 saniyede koydu çöp poşetine plakayı alamadım uzaktaydım ziraat bankasının arkasında oldu hemen köpek acılar içinde bağırdı valla peşinden gittim ama arabanın hangi yöne gitti gittiğini göremedim

10. Yorum: derya 10 10 2017 07:39
yazıklar olsun nedir sizin derdiniz bu emir nasıl verilir yada nasıl uygulana bilir pes diyorum memleketimin böyle anılmasından utanç duyuyorum

9. Yorum: davut koçyiğit 09 10 2017 16:19
3 nolu yorumcu aklı sıra keyf yapıyor.memleket sizin gibi salyangozların yüzünden bu halde sen yazılara değil ancak resimlere bakacak kapasitedesin

8. Yorum: jonturk 09 10 2017 13:58
cemal kardeşim sende hiç allah korkusu yok mu? din, iman, vicdan, merhametten hiç nasibini almadın mı?

7. Yorum: cemal 09 10 2017 13:20
evet

6. Yorum: yazık 09 10 2017 11:32
3. nolu yoeumcu haberi hangi pencereden bakıyorsun. aklınca esprimi yaptığını yapıyorsun. yazık....

5. Yorum: jonturk 09 10 2017 11:03
duyarlı herkesi konunun faillerinin bulunması amacıyla boyabat@egm.gov.tr adresine e-posta atmaya davet ediyorum. bu suç cezasız kalmamalı ve bu ceza emsal teşkil etmeli. hiç kimse kimsenin yaşama hakkını elinden alamaz, kaldı ki bu gariplerin hangi şartlarda yaşadıkları malumken.

4. Yorum: bora 09 10 2017 10:22
zalimlere cehennem

3. Yorum: cemal 09 10 2017 08:38
boyabat gazetesi millete gaptımışınız bir köpeği iki kere göstermişsiniz

2. Yorum: jonturk 09 10 2017 07:48
bunu yapan yaratıklar hem yaradanı yaradandan ötürü severler, hem islamı tabana hitap eden partilere oy verirler, ama masum bir canı alma hakkını da kendilerinde görürler. bu utanç da boyabat'a yeter.

1. Yorum: evet 09 10 2017 00:44
bu görüntüler resmen vahşet zulmunuzde boğulun neden bu doğa katliamı yol kenarındaki ağaçları yok ettiniz sebep yol kenarında oturan hanımların komşuları gözetlemelerine engel olması yani dedikodu yapamacakları bu suça ortak kim belediye yetkilileri biz sizle başa çıkamayız dedikoducu yandaşlarınızla hiç çıkamayız ilahi adalet diyor ve susuyoruz...


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Sinop Boyabat Arasında Tır Otomobil ile Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencilerinin Eser Okul Sporları Gençler Badminton İl Birin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sinopspor Formas Wikipedia: "İstenilen içerikler kaldırıl CHP’li Karadeniz: Atatürk'ü Örnek CHP Sinop Kadın Kollarında Görev Değişim Ayancık Eski Cezaevi Restorasyon ve Tadi Heyelan Yolu Trafiğe Kapattı Yaşar Topçu YBO’lu Irmak'a Ulusal Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Ümit Kocasakal CHP Genel Başkanlığına ad Türkiye ilk kez ‘özgür olmayanR AK Parti İlçe Teşkilatından Ziyaret Açık Bilgileri Değil Üye İsimlerini İsti Başkan Feyzullah Öztürk Pazarda Esnaflar Prof. Şimşirgil'den ilginç çıkış: Türk o Ayancık İlçesi 2 Adet Yeni Mendirek Kaza Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Trafikte ''Akıllı Tutanak'' Dönemi Başla Objektiflere böyle takıldılar! Hayati Tehlikesi Devam Ediyor Mehmet Salih Tokatlı vefat etti Süleyman Mutlu: Arabuluculuk İş Dünyasın Döndü Aydoğan hanımefendi vefat etti SONAR: "AKP düşüyor, İYİ Parti yükselmey Bu ne cüret? Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu Esnaf Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Hal E Boyabat Huzurevi inşaatı canlandırılacak Sinop Spor Yine Hüsrana Uğradı Haydar Gündoğdu ile Yola Devam Talihsizliğin böylesi... 6 aydır çalışma CHP Durağan ilçe yönetimi Boyabat Barajı CHP'li Barış Karadeniz'den Sinopspor'a d Kezban Gür hanımefendi vefat etti Ali Koru vefat etti Nuri Türk vefat etti Ahmet Kansız vefat etti Boyabatlı Sanatçı Yusuf İslam Aslan Küçük Sanayi Sitesindeki Dostlarımız Balıklar Sahile Vurdu! Havalimanı Kavşağı'nda Trafik Kazası Başkan Derici’den İYİ Partiye ziyaret Ormana Daldı Şükrü Baş Pazar Esnafını Gezdi Çiğ Köfte Neden MHP’yi Bıraktık? CHP’li Karadeniz: Nükleer Santral Şadi Gündüz vefat etti Tümü

Ümit


Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Uyuşturucu Bölüm Bir


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:877973 DtGaNi

* ANASAYFA *