E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

YEDAŞ Yeniden Yapılandırıldı

Murat Kılıç Bölge Koordinatörü, Fatih Çakır Bölge Müşteri Teknik Hizmetler Müdürü oldu.

Samsun, Ordu, Sinop, Amasya ve Çorum illerinin elektrik dağıtım işini yapan YEDAŞ 01.02.2018 tarihinden itibaren organizasyon değişikliğine gitti. Yeniden yapılandırma ile Sinop Samsun’a, Amasya Çorum’a bağlandı. Samsun/Sinop 1. Bölge Koordinatörlüğü, Çorum/Amasya 2. Bölge Koordinatörlüğü, Ordu ise 3. Bölge Koordinatörlüğü olarak yeni bir yapılanma içine girdi. YEDAŞ şirket genelinin % 60‘ını oluşturan 1. Bölge Koordinatörlüğüne Bölge Koordinatörü olarak atanan Murat Kılıç ve Bölge Müşteri Teknik Hizmetler Müdürü olarak atanan Fatih Çakır yeni görevlerine 05.02.2018 tarihinde başlamışlardır. Sinop ilinde başarılı çalışmalara imza atan Murat Kılıç ve Fatih Çakır’ın terfi alarak yükselmeleri Sinop kamuoyu tarafından sevinçle, Sinop’tan ayrılmaları ise üzüntüyle karşılanmıştır.

Murat Kılıç Özgeçmiş

1970 yılında, Amasya’da doğan Kılıç, Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. TEDAŞ bünyesinde çeşitli görevler ve yöneticilik yaptıktan sonra 2010 yılı itibarıyla YEDAŞ bünyesinde Sinop İl Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Kılıç, evli ve iki çocuk babasıdır.

Fatih Çakır Özgeçmiş

1980 yılında, Boyabat Maruf köyünde doğan Çakır, Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra 2017 yılında BİLGİ Üniversitesinde İşletme Yüksek lisansını(MBA) tamamlamıştır. 2004 yılında YEDAŞ’ta göreve başlayan Çakır, 2010 yılı itibarıyla YEDAŞ Sinop Müşteri İlişkiler Şefi, İl Perakende Müdürü ve İl Müşteri Teknik Hizmetler Müdürü görevlerini yerine getirmiştir. Çakır evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Tarih:12 02 2018 14:03(1141) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
3. Yorum: murat beltekoğlu 19 02 2018 07:57
fatih çakır beye yeni görevinde başarılar diler hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

2. Yorum: dursun çetinkaya 15 02 2018 07:38
fatih bey yeni görev yerin hayırlı olsun, yeni görevinizde de başarılar dilerim.

1. Yorum: sadık yurtseven 13 02 2018 14:18
yeni görevinizde başarılar dilerim.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Sinop'ta boğulma: 1 ölü Bedensel Engelli Aracına Otomobil Çarptı Görevinden İstifa Etti BDDK'dan banka kartlarına ve kredi kartl Mustafa Köstek vefat etti Ramazan Erdoğan vefat etti Bir Rezalette Bürnük Mesire Alanından Ahilik Geleneği Boyabat'ta Yaşatılacak Gerze'de Tır ile otomobil çarpıştı Tatil dönüşü kaza Karadeniz Bölge İstişare Toplantısı TOBB İnsaf yok mu sizde? Nedir Bu Rezalet? Hayvan Pazarında Kurban Bayramı İçin Haz Boyabat Doğalgazı İsale Hattında İncelem Ülkemiz İçin Birlikte Hareket Etmeliyiz Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur MHP Sinop İl Başkanı Fahri Ulusoy'un Döv Kuzu Kelle Kebaba Vatandaşlar Yoğun İlgi Yesari Baba türbesinin içler acısı hali Gazeteci Uysal’ın acı günü Şebeke Suyu Patladı Şehir İçinde 3 Araç Birbirine Girdi Define Aramak İçin Şantiye Kurmuşlar Adem Çilek, Milli Eğitim Bakanlığı Müşav Boyabat Sinop Yolu Üzümlü Mevkinde Trafi Ayrancıoğlu'na İkisi “Dünya Üçüncülüğü” 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi'ndeki Sinop NKP'den referandum önerisine tepki İkinci El Araç Alım Satımı Yapan işletme İlk Yardım Kursu Başlıyor Balkan Türklerinden Sinop Valisine Ziyar Mehmet Ersoy, İçişleri Bakan Yardımcısı Sinop Belediye Başkanı’ndan nüklee Asfaltta Oluşan Hasarlı Yerleri Sıfır Ha ZTSO Başkanı Demir’den, Başkan Orh Poşetler ücretli olacak Sinop-Boyabat yolunda kaza 7 yaralı Kaza kurbanı anne oğul toprağa verildi Ad. Men Bul. 2. Sıraya Araç Park Edenler Boyabat Polisinden Kumar Operasyonu Kurultay İmza Listesinde Sinoplu Delege Kastamonu'da İki Otomobil Çarpıştı: 2 Öl İhbar etti ! İki yolcu otobüsü çarpıştı: 13 yaralı Boyabat Binerli Köyünde Yangın Çıktı Boyabat ve Durağan Hacı Adaylarını Uğurl Taşköprü, Ayancık ve Dikmen Belediyeleri Köylülerin Su Sorunu Çözülüyor mu? Atlas ile Bilim ve Teknik Dergisinde Boy Tümü

Sinop Emniyeti Kurban Bayramı Öncesi Uyardı


Mesele Dolar Artışı Değil Arkadaş - Öz Eleştiri Zamanı


15 Temmuz Öncesi Sonrası


Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABD’nin yükselttiğine inanmıyor!


Çok Mu Zor?


Özen Market Eleman Aranıyor


Delege savaşları


İmar Barışı üzerine bir değerlendirme


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Agustos ayı ziyaretci sayısı:561739 DtGaNi

* ANASAYFA *