E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

MHP İlçe Başkanı M. Fevzi Erdoğan: Duruşumuz Bozulmayacaktır

Ak saçlı Ülkücüler Boyabat MHP İlçe Teşkilatı ziyareti sonrasında, MHP İlce Başkanı M. Fevzi Erdoğan basın açıklaması yaptı.

Milliyetçi Ülkücü hareket içinde ayrılık gayrılık isteyenler, fitne fesat üretenler bilsinler ki hevesleri boşunadır.

Bizim için Ülkücü Fikrin ikamesi ve Partimizin güçlenmesi tek hedeftir. Dün olduğu gibi bu gün ve yarın bu duruşumuz bozulmayacaktır. Günübirlik hesap yapanlar, hayatlarını ülkü dışında yaşayanlar, ikbal ve istikbal peşinde koşanların , plan ve proje zihniyetli oluşumların camiamıza içinde yer tutması mümkün değildir. Kutlu şehitlerimizin manevi kalkanı ve ülkücüler bunları reddedecektir. Gücümüzü Türk Milletinden çok değerli dava arkadaşlarımızdan ve hemşehrilerimizden alıyoruz. Boyabatlı ak saçlı dava arkadaşlarımıza ve kıymetli hemşerilerimize ülkücü milliyetçi harekete verdikleri destekten dolayı teşekkür eder sağlıklı huzurlu günler dilerim. Yüce Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

Mehmet Fevzi Erdoğan
Milliyetçi Hareket Partisi
Boyabat Ilçe Başkanı

Tarih:21 07 2018 15:07(561) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: sakalli 22 07 2018 23:42
çok şükür baya sakallı varmış!

1. Yorum: vay arkadaş!! 23 07 2018 07:39
ak saçlı ülkücü ne arkadaş... bir an kendimi kurtlar vadisi pusu da zannettim. arkadaş işi ehline vermez tepeden inme tayin edersen, ak saçlılarda olur kara saçlılarda...
allah muhafaza birde ilerde saçlarını sarıya boyamış sarı saçlılarda türerse kellere yaşam alanı kalmaz haberiniz olsun.
kelleri yedirmeyiz ağnadınmı?
son seçimlerden sonra davamız ak cümlesinden kutulamamış anlaşılan.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Balkondan Eve Giren Hırsızlar Kayıplara Panayır Yerinde İlginç Kaza Sinop'ta mantar toplayan çift ormanda ka ‘Baba evi’ dedi kendi evinin Günde 2 Saat 48 Dakikamız Sosyal Medyada YEDAŞ, 35 Milyon TL Değerinde Armatürle Cinayet ve Yaralama Sonrası İki Kişi Tut Barış Karadeniz Dünya Gazeteciler Gününü Boyabat Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Şah Kontrolden Çıkan Araç Ters Döndü: 3 Yara Aşkın Ayrancıoğlu Almanya'da Jüri Üyesi Yoldan Çıkan Otomobil Bariyerlere Vurdu Sinan Bükçüoğlu vefat etti Panayırda Kanlı Gece; 1 Ölü, 1 Yaralı Asım Erdoğan Caminin Açılışı Dualarla Ya Dikmen Belediye başkanı Saim İstanbullu Karacaören Mevkiinde Yine Kaza Traktör Kazası 1 Can Daha Aldı Ocakta Unutulan Yumurta Paniğe Yol Açtı Dikmen Yangınlardan Kurtulamıyor! Sahipsiz Bıraktılar! Andımızın kaldırılması kimin talebiydi? Panayır Esnafına Ziyaret Sinoplu öğretmene son görev Sporun enleri Muhtarlar Günü Kutlandı Başkan Ergül Aday Adaylığını Açıkladı Gökmenoğlu Aday Adaylığını Açıkladı Öğrenci Andı’nda Danıştay son nokt Başkan Belovacıklı Aday Adaylığı Başvuru Sosyal Sorumluluk Basın Açıklaması CİMER çöktü! 10 gündür şikayet gitmiyor Nevcihan Oluşum hayatını kaybetti Geniş güvenlikli Patrik ziyareti Şırnak'ta Yaralanan Askerimiz Ankara'da Türkiye’de yetişen zehirli mantar Fener Rum Patriği Sinop'a geldi Elinde Spiral Makinesi Patlayan İşçi Yar Balıktan zehirlenen öğrenci yaşamını yit Emniyet Müdürü Yusuf Gül’ü Ziyaret KYK Burs ve Kredi başvuruları başladı Alime Gökmen hanımefendi vefat etti Melek Topaloğlu hanımefendi vefat etti SİYAD yardımda sınır tanımıyor Satu Doğan hanımefendi vefat etti Hacer Gökçe hanımefendi vefat etti AKP, MHP ve HDP bir oldu, o madde düşürü Baltacı, Hedeflerini ve Projelerini Açık ”Mahalle içerisine baz istasyonu i Tümü

Şahin Pasta ve Simit Sarayı'ndan Enflasyonla Mücadele


Atatürk ve Azimli Torunları


Eleştirmek mi, eşelemek mi?


O çocukları, bu çocukları, şu çocukları!


15 Ekim Dünya El Yıkama Günü


İktidar Savaşı ve Propoganda


Bir Diktatörde Olmazsa Olmaz Bazı Özellikler


Boyabat Barajı ve Çevresinden Fotoğraflar


İsmet İnönü 134 yaşında


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Boyabat Gazetesi'ne ASİLDER'den Ziyaret


Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Sinop MHP diyor


Döndü Hanım


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ekim ayı ziyaretci sayısı:701247 DtGaNi

* ANASAYFA *