E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

AK Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı Şefik Çakıcı Oldu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Boyabat Belediye Başkan adayı olarak mevcut Başkan Şefik Çakıcı belirlendi.

Tarih:11 01 2019 20:25(2330) Facebook'ta Paylaş

11. Yorum: gerçekçi 14 01 2019 22:58
ben de inanıyorum belediye de bir saltanat olduğuna. eğer ki sayın başkan bu dönemde bu saltanatın altında ezilecek se yazık olur. yine de başarılar

10. Yorum: önemli 14 01 2019 15:50
gerçekten 6. yorum çok önemli bir husus. belediye personeli olupta esnaflık yapan bir çalışan ne kadar aidiyet duyabilir belediye ve belediyedeki sorumlu olduğu işe ? çözüm çok önemli.

9. Yorum: osmankoylu 14 01 2019 09:53
inşallah 6. yorumcunun soledıklerını dıkkate alırsınız baskan

8. Yorum: jonturk 14 01 2019 09:28
burada artık takdir halkı yüce boyabat halkının oluyor. yalnız düşünülmesi gereken konu ve çıkarılması gereken sonuç şudur ki; demek ki akp şefik çakıcıyı başarılı bir belediye başkanı olarak görüyor ve geçmiş 5 yılda yaptığı icraatları (aslında yapamadığı) boyabat halkı için yeterli görüyor ve daha iyisine layık olmadığını düşünüyor. eğer aksi olsaydı, geçen seçim öncesi verdiği ve yerine getiremediği vaatleri inceler, bunu hakkıyla yerine getirecek yeni bir başkan adayını halkın takdirine sunardı. yapılan icraatların çoğunun şefik çakıcının hükümetteki partiye mensup bir siyasetçi olmasının avantajları kullanılarak tesis edildiği de göz ardı edilmemeli, boyabata ve başkanlık makamına kişisel katkısının sınırlı olduğu mutlaka oy verirken değerlendirilmelidir.

7. Yorum: düzelecek 13 01 2019 23:43
ya siz kör sünüz,yada görünen köyde sis var. yapacak bişi yok derken üzülüyorum lakin s.çakıcı beyinde yapacağı bişi yok,eline veriyorsunuz mazbatayı. buyur güzel başkanım ne istiyosan yap özgürsün taaaaa ki azraile kadar..!

6. Yorum: vatandaş 13 01 2019 17:09
öncelikle hayırlı olsun boyabat için fakat şunun önüne geçilmesi lazım boyabatta belediyede çalışan isim vermek istemiyorum bazı kişilerin belediye işi sanki ek iş , kendi özel esnaf dükkanı asıl işi gibi gününün çoğunu dükkanında geçirip ara sıra belediyedeki işine bakması haramdır ve bu kişilerin belediyeden atılması gerekir bunun bedelini kimse ödeyemez sayın şefik çakıcı ve ekibinin bunun önüne geçmesini istiyoruz ayıptır ...

5. Yorum: camili köyden 12 01 2019 17:56
boyabat belediye başkanı akpati den tekrar aday olmuş. hayırlı olsun. boyabat kazanacak. çalışkan,dürüst,güzel insan rabbim yolunu bahtını açık etsin.

4. Yorum: hayal alemi 12 01 2019 13:42
gitti boyabat'ın bir 5 yılı daha desenize.

3. Yorum: dost 12 01 2019 10:39
hayırlı olsun

2. Yorum: umarim 12 01 2019 08:19
sayin baskan hayirlisiyla rekrar geldiginiz debelediye deki saltanatcilar devam etcekmi ve belediyeyi bazilarinin isaresiylemi yonetilecek ve daha birsürü keyfi saltanatlar

1. Yorum: vatandaş 12 01 2019 08:06
sigara bayiliğinden milletin zehirlenmesine vesile olarak para kazanan adamın hiç çekim yazılmadı diye övünmesi yerindemidir?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Yaramaz Aydaş Firarda Sanayi Kavşağınında Trafik Kazası 1 Yara Sinop'ta Uyuşturucu Operasyonu 1 Gözaltı Tarihi Eser Operasyonu Mehmet Kahraman vefat etti Aracınızı Park Ederken Daha Dikkatli Olu Gerze'de Aile Hekimine Saldırı Ekipler Seferber Oldu Nazik İnan hanımefendi vefat etti İpek Nurcihan Utku hanımefendi vefat ett Boyabat Tekke Mevkinde Trafik Kazası 2 Y Boyabat Trafik Işıklarında 2 Araç Çarpış Boyabat 1868 Spor ile 1074 Çankırı Spor Kontrolden Çıkan Elektrikli Motosiklet D Ali Duman vefat etti Otomobil Karşı Şeride Uçtu: 2 Yaralı Boyabat Doğuca Köyü Girişinde Trafik Kaz Yola Çıkan Karacaya Araç Çarptı Kazada Ağır Yaralanan Öğretmen Hayatını Camdan Düşen Bebek Tedavi Altına Alındı Gülşen Gülen hanımefendi vefat etti Bu Kadar Acizmiyiz? Durağan’da Feci Kaza 3 Yaralı 1 Öl Kasten Adam Yaralamadan Tutuklandı Yaşar Uçar vefat etti Ayhan İnce vefat etti Şakir Efe vefat etti İstiklal Marşımız Okunurken Ayağa Kalkma İki Araç Kafa Kafaya Çarpıştı 6 Yaralı Ayancuk Yolunda Trafik Kazası 3 Yaralı Sinop’ta Motosiklet Kazası Tüfekle Ayağından Vurdu, Kaçtı… Elektiriği Olmayan Mahalle Saime Maviş hanımefendi vefat etti Osman Sarıçam vefat etti Boyabat’ta Araç Takla Attı 2 Yaral Boyabatlı genç boğulma tehlikesi geçirdi Kafayı çeken tatilci vekilin arabasına ç Necla Akyıldız hanımefendi vefat etti Sanayi Kavşağında Otomobil Refüje girdi Yıldız Mahallesinde Trafik Kazası 1 Yara Otomobil Orta Refüje Girdi Takla Attı 1 Hüsamettin Atmaca vefat etti Bu Yıl Kurban Derisinin Fiyatları Çok Dü Sürülen İzin Ardından Boyabat Polisi 2 H Boyabat TSO Başkanı Orhan Çakır, Bayram İrfan Erbaş, Kurban Bayramı Mesajı Yayım Topağaç köyünde bir ev alev alev yandı Remzi Yayla vefat etti Tümü

Aile de mi, Okul da mı?


Boyabat Belediyesi Ne Zaman Festival Yapacak?


Kurban Bayramı izlenimleri


Kurban Bayram'ı Karikatürleri


Kaz Dağları’na Sahip Çık!


Siz Var Ya, Siz


Fit/CLUB’tan geleneksel Bayram Kampanyası


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Agustos ayı ziyaretci sayısı:513316 DtGaNi

* ANASAYFA *