E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

AK Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı Şefik Çakıcı Oldu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Boyabat Belediye Başkan adayı olarak mevcut Başkan Şefik Çakıcı belirlendi.

Tarih:11 01 2019 20:25(2110) Facebook'ta Paylaş

11. Yorum: gerçekçi 14 01 2019 22:58
ben de inanıyorum belediye de bir saltanat olduğuna. eğer ki sayın başkan bu dönemde bu saltanatın altında ezilecek se yazık olur. yine de başarılar

10. Yorum: önemli 14 01 2019 15:50
gerçekten 6. yorum çok önemli bir husus. belediye personeli olupta esnaflık yapan bir çalışan ne kadar aidiyet duyabilir belediye ve belediyedeki sorumlu olduğu işe ? çözüm çok önemli.

9. Yorum: osmankoylu 14 01 2019 09:53
inşallah 6. yorumcunun soledıklerını dıkkate alırsınız baskan

8. Yorum: jonturk 14 01 2019 09:28
burada artık takdir halkı yüce boyabat halkının oluyor. yalnız düşünülmesi gereken konu ve çıkarılması gereken sonuç şudur ki; demek ki akp şefik çakıcıyı başarılı bir belediye başkanı olarak görüyor ve geçmiş 5 yılda yaptığı icraatları (aslında yapamadığı) boyabat halkı için yeterli görüyor ve daha iyisine layık olmadığını düşünüyor. eğer aksi olsaydı, geçen seçim öncesi verdiği ve yerine getiremediği vaatleri inceler, bunu hakkıyla yerine getirecek yeni bir başkan adayını halkın takdirine sunardı. yapılan icraatların çoğunun şefik çakıcının hükümetteki partiye mensup bir siyasetçi olmasının avantajları kullanılarak tesis edildiği de göz ardı edilmemeli, boyabata ve başkanlık makamına kişisel katkısının sınırlı olduğu mutlaka oy verirken değerlendirilmelidir.

7. Yorum: düzelecek 13 01 2019 23:43
ya siz kör sünüz,yada görünen köyde sis var. yapacak bişi yok derken üzülüyorum lakin s.çakıcı beyinde yapacağı bişi yok,eline veriyorsunuz mazbatayı. buyur güzel başkanım ne istiyosan yap özgürsün taaaaa ki azraile kadar..!

6. Yorum: vatandaş 13 01 2019 17:09
öncelikle hayırlı olsun boyabat için fakat şunun önüne geçilmesi lazım boyabatta belediyede çalışan isim vermek istemiyorum bazı kişilerin belediye işi sanki ek iş , kendi özel esnaf dükkanı asıl işi gibi gününün çoğunu dükkanında geçirip ara sıra belediyedeki işine bakması haramdır ve bu kişilerin belediyeden atılması gerekir bunun bedelini kimse ödeyemez sayın şefik çakıcı ve ekibinin bunun önüne geçmesini istiyoruz ayıptır ...

5. Yorum: camili köyden 12 01 2019 17:56
boyabat belediye başkanı akpati den tekrar aday olmuş. hayırlı olsun. boyabat kazanacak. çalışkan,dürüst,güzel insan rabbim yolunu bahtını açık etsin.

4. Yorum: hayal alemi 12 01 2019 13:42
gitti boyabat'ın bir 5 yılı daha desenize.

3. Yorum: dost 12 01 2019 10:39
hayırlı olsun

2. Yorum: umarim 12 01 2019 08:19
sayin baskan hayirlisiyla rekrar geldiginiz debelediye deki saltanatcilar devam etcekmi ve belediyeyi bazilarinin isaresiylemi yonetilecek ve daha birsürü keyfi saltanatlar

1. Yorum: vatandaş 12 01 2019 08:06
sigara bayiliğinden milletin zehirlenmesine vesile olarak para kazanan adamın hiç çekim yazılmadı diye övünmesi yerindemidir?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat Anlam Okulları Açılışına Davet Sinop Valiliği: 2 cesede ulaşılamadı! Sevgi Evleri TBMM’de ‘Biz Yanıyoruz, Kurtarın’ Türkeli'de Tek Katlı Ahşap Ev Alevlere T İrfan Erbaş, 23 Nisan Mesajı Yayımladı CHP’li Barış Karadeniz’den 2 Boyabat Polisi Yapılan Denetimlerde Didi Boyabat’ta Vurdukları Karacanın Et Boyabat’ın Tansiyonunu ve Şekerini Boyabat Polisinden Kumar Oynayanlara Suç NKP panel ve miting düzenleyecek İzzet Düşkün vefat etti Kaya Cami Hizmet Vermeye Başladı CHP’li Karadeniz; Asla İzin Vermey Tubitak 4006 Bilim Fuarına Davetlisiniz Sinop’un gerçek hikayesi "dut ağac Sabahattin Oğuz vefat etti Sinop Üniversitesi Zirveye Yerleşti Boyabat Gazidere Domatesi Tescillendi Sinop’taki fuhuş operasyonunda iki 100. yıl logosu tartışma yarattı... Benz Yeşilay, tüm Sinop’u sağlık için pedal ç YEDAŞ Yeni Araç Filosuyla Sahada Daha Gü Hanife Kiriş hanımefendi vefat etti Akü ve mazot hırsızları enselendi Sinop'ta Fuhuş Operasyonu: 5 Gözaltı Boyabatlı Şampiyon Karikatüristler İzmir İrfan Erbaş, Berat Kandili Mesajı Yayıml Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’i 5 Büyükbaş Hayvan Telef Oldu Sinop’lu Vatandaş İmkanlarıyla Mıs KUZKA Sinop Girişim Atölyesi Açılıyor Boyabat Anlam Okulları Açılıyor! Gökçeağaçsakızı Köyü Mevkinde Trafik Kaz Ahmet Kılıçaslan’dan Teşekkür̷ Boyabat’ta Bisiklete Biniyorum Projesi Y Boyabat'ta 25 Yıl Sonra MHP Belediye Mec Hedefimiz BAL Ligi... Sinop Üniversitesine 3 Yılda 63 Yeni Pro "TÜRK İşaret Dili" Kursu Açılacaktır ”Boyabat Tanıtım Sunumları” Mahalledeki Onlarca Kediyi Besliyor BTSO İstihdama Yüksek Katkı Sağlayan Üye Boyabat’ta Okul-Esnaf İşbirliği Gülümser Çakır hanımefendi vefat etti İsmail Akter vefat etti Durağan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Beyinden Beyine Satış Eğitimi Tümü

İsmail Efe’nin Sinop tarihi


Tevazu


Aydınlanmanın Işığı Köy Enstitüleri


Oy Verdik Tatlı Dile…


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Satılık Otomobil 57 DT 858


İletişim Yoluyla Dolandırıcılık


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


1-7 Nisan Kanser Haftası


Muhalefet adayları seçimi kazanırlarsa günlerini görür!


Çanakkale’ye sesleniş!


Gazetemizin Yönetim Kadrosu ve Adresi Değişti


Yengeç Sepeti Sendromu


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:627835 DtGaNi

* ANASAYFA *