E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

AK Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı Şefik Çakıcı Oldu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Boyabat Belediye Başkan adayı olarak mevcut Başkan Şefik Çakıcı belirlendi.

Tarih:11 01 2019 20:25(1929) Facebook'ta Paylaş

11. Yorum: gerçekçi 14 01 2019 22:58
ben de inanıyorum belediye de bir saltanat olduğuna. eğer ki sayın başkan bu dönemde bu saltanatın altında ezilecek se yazık olur. yine de başarılar

10. Yorum: önemli 14 01 2019 15:50
gerçekten 6. yorum çok önemli bir husus. belediye personeli olupta esnaflık yapan bir çalışan ne kadar aidiyet duyabilir belediye ve belediyedeki sorumlu olduğu işe ? çözüm çok önemli.

9. Yorum: osmankoylu 14 01 2019 09:53
inşallah 6. yorumcunun soledıklerını dıkkate alırsınız baskan

8. Yorum: jonturk 14 01 2019 09:28
burada artık takdir halkı yüce boyabat halkının oluyor. yalnız düşünülmesi gereken konu ve çıkarılması gereken sonuç şudur ki; demek ki akp şefik çakıcıyı başarılı bir belediye başkanı olarak görüyor ve geçmiş 5 yılda yaptığı icraatları (aslında yapamadığı) boyabat halkı için yeterli görüyor ve daha iyisine layık olmadığını düşünüyor. eğer aksi olsaydı, geçen seçim öncesi verdiği ve yerine getiremediği vaatleri inceler, bunu hakkıyla yerine getirecek yeni bir başkan adayını halkın takdirine sunardı. yapılan icraatların çoğunun şefik çakıcının hükümetteki partiye mensup bir siyasetçi olmasının avantajları kullanılarak tesis edildiği de göz ardı edilmemeli, boyabata ve başkanlık makamına kişisel katkısının sınırlı olduğu mutlaka oy verirken değerlendirilmelidir.

7. Yorum: düzelecek 13 01 2019 23:43
ya siz kör sünüz,yada görünen köyde sis var. yapacak bişi yok derken üzülüyorum lakin s.çakıcı beyinde yapacağı bişi yok,eline veriyorsunuz mazbatayı. buyur güzel başkanım ne istiyosan yap özgürsün taaaaa ki azraile kadar..!

6. Yorum: vatandaş 13 01 2019 17:09
öncelikle hayırlı olsun boyabat için fakat şunun önüne geçilmesi lazım boyabatta belediyede çalışan isim vermek istemiyorum bazı kişilerin belediye işi sanki ek iş , kendi özel esnaf dükkanı asıl işi gibi gününün çoğunu dükkanında geçirip ara sıra belediyedeki işine bakması haramdır ve bu kişilerin belediyeden atılması gerekir bunun bedelini kimse ödeyemez sayın şefik çakıcı ve ekibinin bunun önüne geçmesini istiyoruz ayıptır ...

5. Yorum: camili köyden 12 01 2019 17:56
boyabat belediye başkanı akpati den tekrar aday olmuş. hayırlı olsun. boyabat kazanacak. çalışkan,dürüst,güzel insan rabbim yolunu bahtını açık etsin.

4. Yorum: hayal alemi 12 01 2019 13:42
gitti boyabat'ın bir 5 yılı daha desenize.

3. Yorum: dost 12 01 2019 10:39
hayırlı olsun

2. Yorum: umarim 12 01 2019 08:19
sayin baskan hayirlisiyla rekrar geldiginiz debelediye deki saltanatcilar devam etcekmi ve belediyeyi bazilarinin isaresiylemi yonetilecek ve daha birsürü keyfi saltanatlar

1. Yorum: vatandaş 12 01 2019 08:06
sigara bayiliğinden milletin zehirlenmesine vesile olarak para kazanan adamın hiç çekim yazılmadı diye övünmesi yerindemidir?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sinop ve ilçelerinde aday listeleri tesl Trafik Kazası 1 Yaralı Adem Kolazlı, Kumluk Mahallesi muhtar ad Samsun’a Giden Otobüslerin İstikam İbrahim Postaloğlu vefat etti Adem Kayagil, Muhtar Adaylığını Açıkladı Tutuklu Yakınları Karara Tepki Gösterdi CHP’li Karadeniz Çölyak Hastaları İŞKUR’a 34 Kişi Alınacak MHP, Sinop Belediye Başkan adayını geri İt Dalaşı Yıldız Mahallesinde Gergin Anl Bu Kavşak Kazalara Davetiye Çıkarıyor Nimet Öztürk hanımefendi vefat etti Hasan Kara, BOYDEF Gecesine Katıldı E-Devlet’ten milyonlarca kişiyi il Jandarma’dan Uyuşturucu Operasyonu Yangın Binaya Sarmadan Kontrol Altına Al Barış Ayhan Projeleri Görücüye Çıkardı Selanik'ten İki Boyabatlı Sanatçı Geçti& Kaya Camiide Çalışmalar Bitiyor Sinop'ta Yangına TOMA'lı Müdahele Teknoloji Bağımlılığı 7’den 70R Hasan Kara’dan Boyabat Gündem Gaze İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy Taziye Z Sinop Sanayi Kavşağında Trafik Kazası Tepkisi sert oldu! Hasan Kara’dan “Erişilebilir Yanlış Yangın İhbarı Alarma Geçirdi Geçen Yıl 73 Bin 861 Hırsızlık Olayı Yaş Sinop'ta İnek Kurtarma Operasyonu CHP’li Karadeniz'den Usta Öğretici Arife Balcı, Yeni Mahalle Muhtarlığı Ada Olur mu olur! Boyabat CHP'de İl Genel Meclisi Başvurul Vali Köksal Şakalar'dan Boyabat’ta Şehri Tırıl hanımefendi vefat etti İnsanlık, İnek ve Sahibini Teğet Geçti! Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi'ne 3 Do Sinop Seyir Tepe'de Sinoplular Gecesi Okul Çevreleri ve Okul Servis Araçları Yeşilay Elçileri Projesi Uygulamaya Geçe Tufan Şimşek; "Hep Birlikte Devam Etmeyi Davut Çalhan, DSP’den Belediye Baş Ata Bekir, Kapakları Verecek Yer Buldu CHP’li Barış Karadeniz: Sayın Baka Yarım Asırdır Balıkçılıkla Uğraşan Çift Sinop Amatör Liginde Boyabat 1868 Spor İ Doğalgaz Boyabatlı'nın hakkı Kemaldede Cami Yapımına Başlandı Tümü

Vatandaşı, ucuz gıda kuyruklarında...


Siyasi Etik Sözleşmesi


Sevgi elmastan da öte…


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Sıladan Mektup Var -20


Seçim Yalanlarına İnananlara Afiyet Olsun


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


AKP’nin takımı Başakşehir nereye koşuyor?


Türk’ün Yaşamında Keçinin Önemi


Mor Tuhafiye Eleman İlanı


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Verem (Tüberküloz) Haftası


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Döndü Hanım


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Şubat ayı ziyaretci sayısı:689783 DtGaNi

* ANASAYFA *