E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Başkandan Bir Örnek Davranış Daha

Ocak 2019’dan itibaren ücretlenen naylon poşet uygulamasının ardından Belediye Başkanı Osman Belovacıklı doğada dönüşebilen Kese Kağıdı uygulamasını hayata soktu.

İnsan sağlığına zararlı olan naylon poşet uygulamasının ücretlenmesiyle başlayan uygulama kısa zaman sonra tamamen yasaklanacak. Bu doğrultuda vatandaşlarımızın ve esnafın mağduriyetini önlemek adına girişimde bulunan Başkan Belovacıklı kese kağıdı ve bez çanta uygulamasını hayata geçirdi.

İlk olarak Gerze'de ki bütün ekmek fırınlarını tek tek dolaşarak hayırlı işler dileyen Başkan Bekovacıklı daha sonra, Belediyenin yaptırdığı kese kağıtlarını dağıttı. Vatandaşlara ekmek verilirken kese kağıtlarında verilmesi gerektiğini belirten Başkan Belovacıklı’ya esnafın ve vatandaşın ilgisi yoğun olurken fırınların satış noktalarına da dağıtım gerçekleşti.

Gerçekleştirdiği ziyarette esnafla ve vatandaşla sohbet eden Başkan Belovacıklı yaptığı açıklamada; “Hepimizin bildiği üzere naylon poşet doğada dönüşmeyen ve insan sağlığına zarar veren maddeydi.Bu doğrultuda ülke genelinde uygulanan politikayla birlikte bizlerde kese kağıdı ve bez çanta yaptırdık.Fırıncı esnafına ve satış noktalarına dağıttığımız kese kağıtlarının desteklenmesi hususunda da esnafımıza gerekli kaktıyı sağlayacağız.Önümüzde ki günlerde bastırdığımız bez çantaları da vatandaşlarımıza dağıtacağız.Oldukça kullanışlı olan bez çantalarla birlikte vatandaşımız pazar alışverişini de kolaylıkla sağlayacak.” dedi.

Tarih:05 02 2019 11:54(1109) Facebook'ta Paylaş

3. Yorum: tebrikler 07 02 2019 08:16
ben chp li değilim. ama adam çalışıyor. bizimkiler gibi boş işlerle meşgul olmuyor. bizim beyefendiler oyuncak peşinde.

2. Yorum: bozkurt 05 02 2019 23:39
fransa da eyfel kulesi ankarada ata kule boyabatta 57 metrelik kule 🐾🐾㈆
2;

1. Yorum: boyabatlı 05 02 2019 16:53
olsun kese kağıdını kaç kişi kullanacak.bizim başkan tüm boyabatlıların her gün kullanacağı hatta üstünden hiç inmeyecegi toplum yararı kulenin kendisi gibi çok yüksek olan manidar büyük kule yaptı. diğerleri olsada olur olmasada. yolda köpek görsen yolunu değiştirirsin ama kule olmasa nasıl çıkacaksın yükseğe.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sevgi Evleri TBMM’de ‘Biz Yanıyoruz, Kurtarın’ Türkeli'de Tek Katlı Ahşap Ev Alevlere T İrfan Erbaş, 23 Nisan Mesajı Yayımladı CHP’li Barış Karadeniz’den 2 Boyabat Polisi Yapılan Denetimlerde Didi Boyabat’ta Vurdukları Karacanın Et Boyabat’ın Tansiyonunu ve Şekerini Boyabat Polisinden Kumar Oynayanlara Suç NKP panel ve miting düzenleyecek İzzet Düşkün vefat etti Kaya Cami Hizmet Vermeye Başladı CHP’li Karadeniz; Asla İzin Vermey Tubitak 4006 Bilim Fuarına Davetlisiniz Sinop’un gerçek hikayesi "dut ağac Sabahattin Oğuz vefat etti Sinop Üniversitesi Zirveye Yerleşti Boyabat Gazidere Domatesi Tescillendi Sinop’taki fuhuş operasyonunda iki 100. yıl logosu tartışma yarattı... Benz Yeşilay, tüm Sinop’u sağlık için pedal ç YEDAŞ Yeni Araç Filosuyla Sahada Daha Gü Hanife Kiriş hanımefendi vefat etti Akü ve mazot hırsızları enselendi Sinop'ta Fuhuş Operasyonu: 5 Gözaltı Boyabatlı Şampiyon Karikatüristler İzmir İrfan Erbaş, Berat Kandili Mesajı Yayıml Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’i 5 Büyükbaş Hayvan Telef Oldu Sinop’lu Vatandaş İmkanlarıyla Mıs KUZKA Sinop Girişim Atölyesi Açılıyor Boyabat Anlam Okulları Açılıyor! Gökçeağaçsakızı Köyü Mevkinde Trafik Kaz Ahmet Kılıçaslan’dan Teşekkür̷ Boyabat’ta Bisiklete Biniyorum Projesi Y Boyabat'ta 25 Yıl Sonra MHP Belediye Mec Hedefimiz BAL Ligi... Sinop Üniversitesine 3 Yılda 63 Yeni Pro "TÜRK İşaret Dili" Kursu Açılacaktır ”Boyabat Tanıtım Sunumları” Mahalledeki Onlarca Kediyi Besliyor BTSO İstihdama Yüksek Katkı Sağlayan Üye Boyabat’ta Okul-Esnaf İşbirliği Gülümser Çakır hanımefendi vefat etti İsmail Akter vefat etti Durağan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Beyinden Beyine Satış Eğitimi Şampiyon Boyabat 1868 Spor Oldu Sinop’ta iş kazası: 1 yaralı Tümü

İsmail Efe’nin Sinop tarihi


Tevazu


Aydınlanmanın Işığı Köy Enstitüleri


Oy Verdik Tatlı Dile…


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Satılık Otomobil 57 DT 858


İletişim Yoluyla Dolandırıcılık


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


1-7 Nisan Kanser Haftası


Muhalefet adayları seçimi kazanırlarsa günlerini görür!


Çanakkale’ye sesleniş!


Gazetemizin Yönetim Kadrosu ve Adresi Değişti


Yengeç Sepeti Sendromu


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:627598 DtGaNi

* ANASAYFA *