E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Başkandan Bir Örnek Davranış Daha

Ocak 2019’dan itibaren ücretlenen naylon poşet uygulamasının ardından Belediye Başkanı Osman Belovacıklı doğada dönüşebilen Kese Kağıdı uygulamasını hayata soktu.

İnsan sağlığına zararlı olan naylon poşet uygulamasının ücretlenmesiyle başlayan uygulama kısa zaman sonra tamamen yasaklanacak. Bu doğrultuda vatandaşlarımızın ve esnafın mağduriyetini önlemek adına girişimde bulunan Başkan Belovacıklı kese kağıdı ve bez çanta uygulamasını hayata geçirdi.

İlk olarak Gerze'de ki bütün ekmek fırınlarını tek tek dolaşarak hayırlı işler dileyen Başkan Bekovacıklı daha sonra, Belediyenin yaptırdığı kese kağıtlarını dağıttı. Vatandaşlara ekmek verilirken kese kağıtlarında verilmesi gerektiğini belirten Başkan Belovacıklı’ya esnafın ve vatandaşın ilgisi yoğun olurken fırınların satış noktalarına da dağıtım gerçekleşti.

Gerçekleştirdiği ziyarette esnafla ve vatandaşla sohbet eden Başkan Belovacıklı yaptığı açıklamada; “Hepimizin bildiği üzere naylon poşet doğada dönüşmeyen ve insan sağlığına zarar veren maddeydi.Bu doğrultuda ülke genelinde uygulanan politikayla birlikte bizlerde kese kağıdı ve bez çanta yaptırdık.Fırıncı esnafına ve satış noktalarına dağıttığımız kese kağıtlarının desteklenmesi hususunda da esnafımıza gerekli kaktıyı sağlayacağız.Önümüzde ki günlerde bastırdığımız bez çantaları da vatandaşlarımıza dağıtacağız.Oldukça kullanışlı olan bez çantalarla birlikte vatandaşımız pazar alışverişini de kolaylıkla sağlayacak.” dedi.

Tarih:05 02 2019 11:54(1207) Facebook'ta Paylaş

3. Yorum: tebrikler 07 02 2019 08:16
ben chp li değilim. ama adam çalışıyor. bizimkiler gibi boş işlerle meşgul olmuyor. bizim beyefendiler oyuncak peşinde.

2. Yorum: bozkurt 05 02 2019 23:39
fransa da eyfel kulesi ankarada ata kule boyabatta 57 metrelik kule 🐾🐾㈆
2;

1. Yorum: boyabatlı 05 02 2019 16:53
olsun kese kağıdını kaç kişi kullanacak.bizim başkan tüm boyabatlıların her gün kullanacağı hatta üstünden hiç inmeyecegi toplum yararı kulenin kendisi gibi çok yüksek olan manidar büyük kule yaptı. diğerleri olsada olur olmasada. yolda köpek görsen yolunu değiştirirsin ama kule olmasa nasıl çıkacaksın yükseğe.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Yaramaz Aydaş Firarda Sanayi Kavşağınında Trafik Kazası 1 Yara Sinop'ta Uyuşturucu Operasyonu 1 Gözaltı Tarihi Eser Operasyonu Mehmet Kahraman vefat etti Aracınızı Park Ederken Daha Dikkatli Olu Gerze'de Aile Hekimine Saldırı Ekipler Seferber Oldu Nazik İnan hanımefendi vefat etti İpek Nurcihan Utku hanımefendi vefat ett Boyabat Tekke Mevkinde Trafik Kazası 2 Y Boyabat Trafik Işıklarında 2 Araç Çarpış Boyabat 1868 Spor ile 1074 Çankırı Spor Kontrolden Çıkan Elektrikli Motosiklet D Ali Duman vefat etti Otomobil Karşı Şeride Uçtu: 2 Yaralı Boyabat Doğuca Köyü Girişinde Trafik Kaz Yola Çıkan Karacaya Araç Çarptı Kazada Ağır Yaralanan Öğretmen Hayatını Camdan Düşen Bebek Tedavi Altına Alındı Gülşen Gülen hanımefendi vefat etti Bu Kadar Acizmiyiz? Durağan’da Feci Kaza 3 Yaralı 1 Öl Kasten Adam Yaralamadan Tutuklandı Yaşar Uçar vefat etti Ayhan İnce vefat etti Şakir Efe vefat etti İstiklal Marşımız Okunurken Ayağa Kalkma İki Araç Kafa Kafaya Çarpıştı 6 Yaralı Ayancuk Yolunda Trafik Kazası 3 Yaralı Sinop’ta Motosiklet Kazası Tüfekle Ayağından Vurdu, Kaçtı… Elektiriği Olmayan Mahalle Saime Maviş hanımefendi vefat etti Osman Sarıçam vefat etti Boyabat’ta Araç Takla Attı 2 Yaral Boyabatlı genç boğulma tehlikesi geçirdi Kafayı çeken tatilci vekilin arabasına ç Necla Akyıldız hanımefendi vefat etti Sanayi Kavşağında Otomobil Refüje girdi Yıldız Mahallesinde Trafik Kazası 1 Yara Otomobil Orta Refüje Girdi Takla Attı 1 Hüsamettin Atmaca vefat etti Bu Yıl Kurban Derisinin Fiyatları Çok Dü Sürülen İzin Ardından Boyabat Polisi 2 H Boyabat TSO Başkanı Orhan Çakır, Bayram İrfan Erbaş, Kurban Bayramı Mesajı Yayım Topağaç köyünde bir ev alev alev yandı Remzi Yayla vefat etti Tümü

Aile de mi, Okul da mı?


Boyabat Belediyesi Ne Zaman Festival Yapacak?


Kurban Bayramı izlenimleri


Kurban Bayram'ı Karikatürleri


Kaz Dağları’na Sahip Çık!


Siz Var Ya, Siz


Fit/CLUB’tan geleneksel Bayram Kampanyası


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Agustos ayı ziyaretci sayısı:513112 DtGaNi

* ANASAYFA *