E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Afiş Kimi Rahatsız Etti

Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası'nın İnönü İlk Öğretim Okulu bahçesinde açtığı İftar Çadırının üzerine geçtiğimiz günlerde asılan ve üzerinde "Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası, Ramazan İftar Çadırımıza, Hoş Geldiniz" yazan afiş indirilerek yerine "İftar Soframıza, Hoş Geldiniz" yazan afiş asıldı.

Buradan yetkililere soruyoruz; "Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası, Ramazan İftar Çadırımıza, Hoş Geldiniz" afişi kimi rahatsız etti. Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası'nın İftar Çadırının üzerinde "Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası, Ramazan İftar Çadırımıza, Hoş Geldiniz" yazmasının mahsuru nedir?

Tarih:06 05 2019 21:31(2602) Facebook'ta Paylaş

14. Yorum: boyabatian 08 05 2019 21:49
ticaret odası neyi temsil eder? bu ülkenin katmadeğer üreten insanlarını..üreten insanlar, istihdam oluşturan insanların iradesini hiçe sayıp, kendi siyasetine alet edenler birzamanlar oda seçimlerine müdahil olup, sonuca etki etmişlerdi. ticaret odası dik duramıyorsa bunun sebebi zamanında birilerinin yardımı ile bir kazanım elde ettiklerindendir. şimdi ağlamak yok.

13. Yorum: evet 08 05 2019 12:01
sayin haydar, haberi yapanlar by acisin
kimi rahatsiz,ettigini bilir diyecek
tum.guzel temennilerini
bosa cikarmissin.

12. Yorum: esnaf 08 05 2019 10:41
çok belli değil mi? her işte kendini öne çıkarmaktan başka bir şey bilmeyen aşk adamını rahatsız etmiştir. ticaret odası burada dik duramadıysa onlara da yazıklar olsun.

11. Yorum: tabduk 08 05 2019 08:14
sağ elin verdiğini sol el görmesin ata sözünü hatırlayın niyet allah rızası ise hiçbir kuruluşun reklam afişi olmamalı

10. Yorum: kazanıpta kaybedenler 07 05 2019 21:34
haydar haydarrrr taşa çalsam sana neee

9. Yorum: haydar 07 05 2019 19:37
emegi geçen herkesten allah razı olsun. cok güzel bir uygulama... afişlere, pankartlara takılmayalım...bu iş reklam için mi yapılıyor, allah rızası için mi yapılıyor. böyle bir haber yapmak bile çok yanlış... haberi yapanlar afişin kimi rahatsız ettiğini herkesten iyi bildiği halde.. böyle haber yapıp halkın arasına mifak sokmsya gerek yok.. aç san, gel buyur karnını doyur. yoksa gereksiz haber yapıp milleti bu ramazan gününde birbirine düşürme.. tekrar söylüyorum çok güzel bir uygulama...

8. Yorum: kazanıpta kaybedenler 07 05 2019 20:10
çoçuklar siz bu laflara kulak asmayın yoksa kulağınızı çekip koparırlar siyasetle gelen elbette siyasilerin emirlerine boyun eğecek bu arada şefik başkanı tebrik ediyorum oyunu kuralına göre oynuyor

7. Yorum: boyabatlı 07 05 2019 15:55
yazı yanlış yazılmış akp boyabat iftar çadırı olacaktı

6. Yorum: odanınonuru 07 05 2019 12:52
ey ticaret odası başkanı orhan çakır başkanım aidat ödeyen bir üyeniz olarak size sesleniyorum.lütfen odamızın kurumsal onuruna sahip çıkın bizim odamızın afişi ordan neden indiriliyor iftar yemeklerine ticaret odamız katkı veriyorsa afişide orda olacak.neden indiriliyor afişimiz.lütfen sizden bir açıklama bekliyoruz.odamızın hakkını hukukunu korumanızı ve bir açıklamanızı bekliyoruz.bizim paramızla kimse yani belediye kendi reklamını yapmasın orayı herkes belediye iftarı sanıyor.helede boyabattan sanayi kenti olmaz diyen bir başkanın belediyesi bizim paramızla ağalık ve reklam yapmasın.ticaret ve sanayi odası olarak bu sizin sınavınız olacak boyabattan sanayi şehri olmaz lafıda hala akıllardayken.

5. Yorum: dik duruş 07 05 2019 11:53
ticaret odası yönetiminde,meclisinde olan 20 kişi hiç mi dik duramadınız.bir taneniz bile ne oluyor diyemedi mi?madem yan taraflara afiş koyacaktınız yukardaki afiş neden indi.madem indirdiniz yanlardakileride koymayın bu nasıl iştir.tabi sizin gücünüz gazetecileri kovmaya yeter ancak.

4. Yorum: hafız 07 05 2019 05:09
oruç kardeşliktir..iftarı kimin verdiği belli olmada ne güzel olur...yok kim indirdi..isim değil..gönüller bilsin..allah bilsin..boş bi haber bence..oruçluyuz..susalım
biraz..sevap için inş

3. Yorum: kimsesiz 07 05 2019 02:12
belediye başkanını rahatsız etmiştir %100

2. Yorum: çarşı 07 05 2019 00:16
büyük ihtimal üzerlerinde seçilmelerinde çok emegi olan abilerini

1. Yorum: vatandaş 06 05 2019 23:20
sayın oda yönetiminden bu konu ile ilgili açıklama bekliyoruz ?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Hasan Çekiçoğlu vefat etti Hakkari’den Durağan’a Ateş Düştü 1 Şehit Boyabat-Sinop Yolunda Kaza: 2 Yaralı Boyabat-Sinop Yolunda Araç Yandı Ayla Gökgöz hanımefendi vefat etti İYİ Parti Sinop İl Başkanlığı Basın Açık Boyabat 1868 Spor'un Ziraat Türkiye Kupa Sinop, kurban bağışında ilk 10'a girdi Boyabat Domates Festivali Düzenlendi Deniz Yıldızı Kına ve Düğün Evi Açıldı Boyabat İlçe Emniyet Müdürlügüne Ali Ask Selfinaz Erdoğan hanımefendi vefat etti Yaramaz Aydaş Firarda Sanayi Kavşağınında Trafik Kazası 1 Yara Sinop'ta Uyuşturucu Operasyonu 1 Gözaltı Tarihi Eser Operasyonu Mehmet Kahraman vefat etti Aracınızı Park Ederken Daha Dikkatli Olu Gerze'de Aile Hekimine Saldırı Ekipler Seferber Oldu Nazik İnan hanımefendi vefat etti İpek Nurcihan Utku hanımefendi vefat ett Boyabat Tekke Mevkinde Trafik Kazası 2 Y Boyabat Trafik Işıklarında 2 Araç Çarpış Boyabat 1868 Spor ile 1074 Çankırı Spor Kontrolden Çıkan Elektrikli Motosiklet D Ali Duman vefat etti Otomobil Karşı Şeride Uçtu: 2 Yaralı Boyabat Doğuca Köyü Girişinde Trafik Kaz Yola Çıkan Karacaya Araç Çarptı Kazada Ağır Yaralanan Öğretmen Hayatını Camdan Düşen Bebek Tedavi Altına Alındı Gülşen Gülen hanımefendi vefat etti Bu Kadar Acizmiyiz? Durağan’da Feci Kaza 3 Yaralı 1 Öl Kasten Adam Yaralamadan Tutuklandı Yaşar Uçar vefat etti Ayhan İnce vefat etti Şakir Efe vefat etti İstiklal Marşımız Okunurken Ayağa Kalkma İki Araç Kafa Kafaya Çarpıştı 6 Yaralı Ayancuk Yolunda Trafik Kazası 3 Yaralı Sinop’ta Motosiklet Kazası Tüfekle Ayağından Vurdu, Kaçtı… Elektiriği Olmayan Mahalle Saime Maviş hanımefendi vefat etti Osman Sarıçam vefat etti Boyabat’ta Araç Takla Attı 2 Yaral Boyabatlı genç boğulma tehlikesi geçirdi Tümü

İlçemizdeki Tuğla ve Kiremit Fabrikaları Neden Kapalı?


Halkın İradesine Gasp “Kayyum”


Aile de mi, Okul da mı?


Kurban Bayramı izlenimleri


Kurban Bayram'ı Karikatürleri


Siz Var Ya, Siz


Fit/CLUB’tan geleneksel Bayram Kampanyası


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Agustos ayı ziyaretci sayısı:587420 DtGaNi

* ANASAYFA *