E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Afiş Kimi Rahatsız Etti

Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası'nın İnönü İlk Öğretim Okulu bahçesinde açtığı İftar Çadırının üzerine geçtiğimiz günlerde asılan ve üzerinde "Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası, Ramazan İftar Çadırımıza, Hoş Geldiniz" yazan afiş indirilerek yerine "İftar Soframıza, Hoş Geldiniz" yazan afiş asıldı.

Buradan yetkililere soruyoruz; "Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası, Ramazan İftar Çadırımıza, Hoş Geldiniz" afişi kimi rahatsız etti. Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası'nın İftar Çadırının üzerinde "Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası, Ramazan İftar Çadırımıza, Hoş Geldiniz" yazmasının mahsuru nedir?

Tarih:06 05 2019 21:31(2425) Facebook'ta Paylaş

14. Yorum: boyabatian 08 05 2019 21:49
ticaret odası neyi temsil eder? bu ülkenin katmadeğer üreten insanlarını..üreten insanlar, istihdam oluşturan insanların iradesini hiçe sayıp, kendi siyasetine alet edenler birzamanlar oda seçimlerine müdahil olup, sonuca etki etmişlerdi. ticaret odası dik duramıyorsa bunun sebebi zamanında birilerinin yardımı ile bir kazanım elde ettiklerindendir. şimdi ağlamak yok.

13. Yorum: evet 08 05 2019 12:01
sayin haydar, haberi yapanlar by acisin
kimi rahatsiz,ettigini bilir diyecek
tum.guzel temennilerini
bosa cikarmissin.

12. Yorum: esnaf 08 05 2019 10:41
çok belli değil mi? her işte kendini öne çıkarmaktan başka bir şey bilmeyen aşk adamını rahatsız etmiştir. ticaret odası burada dik duramadıysa onlara da yazıklar olsun.

11. Yorum: tabduk 08 05 2019 08:14
sağ elin verdiğini sol el görmesin ata sözünü hatırlayın niyet allah rızası ise hiçbir kuruluşun reklam afişi olmamalı

10. Yorum: kazanıpta kaybedenler 07 05 2019 21:34
haydar haydarrrr taşa çalsam sana neee

9. Yorum: haydar 07 05 2019 19:37
emegi geçen herkesten allah razı olsun. cok güzel bir uygulama... afişlere, pankartlara takılmayalım...bu iş reklam için mi yapılıyor, allah rızası için mi yapılıyor. böyle bir haber yapmak bile çok yanlış... haberi yapanlar afişin kimi rahatsız ettiğini herkesten iyi bildiği halde.. böyle haber yapıp halkın arasına mifak sokmsya gerek yok.. aç san, gel buyur karnını doyur. yoksa gereksiz haber yapıp milleti bu ramazan gününde birbirine düşürme.. tekrar söylüyorum çok güzel bir uygulama...

8. Yorum: kazanıpta kaybedenler 07 05 2019 20:10
çoçuklar siz bu laflara kulak asmayın yoksa kulağınızı çekip koparırlar siyasetle gelen elbette siyasilerin emirlerine boyun eğecek bu arada şefik başkanı tebrik ediyorum oyunu kuralına göre oynuyor

7. Yorum: boyabatlı 07 05 2019 15:55
yazı yanlış yazılmış akp boyabat iftar çadırı olacaktı

6. Yorum: odanınonuru 07 05 2019 12:52
ey ticaret odası başkanı orhan çakır başkanım aidat ödeyen bir üyeniz olarak size sesleniyorum.lütfen odamızın kurumsal onuruna sahip çıkın bizim odamızın afişi ordan neden indiriliyor iftar yemeklerine ticaret odamız katkı veriyorsa afişide orda olacak.neden indiriliyor afişimiz.lütfen sizden bir açıklama bekliyoruz.odamızın hakkını hukukunu korumanızı ve bir açıklamanızı bekliyoruz.bizim paramızla kimse yani belediye kendi reklamını yapmasın orayı herkes belediye iftarı sanıyor.helede boyabattan sanayi kenti olmaz diyen bir başkanın belediyesi bizim paramızla ağalık ve reklam yapmasın.ticaret ve sanayi odası olarak bu sizin sınavınız olacak boyabattan sanayi şehri olmaz lafıda hala akıllardayken.

5. Yorum: dik duruş 07 05 2019 11:53
ticaret odası yönetiminde,meclisinde olan 20 kişi hiç mi dik duramadınız.bir taneniz bile ne oluyor diyemedi mi?madem yan taraflara afiş koyacaktınız yukardaki afiş neden indi.madem indirdiniz yanlardakileride koymayın bu nasıl iştir.tabi sizin gücünüz gazetecileri kovmaya yeter ancak.

4. Yorum: hafız 07 05 2019 05:09
oruç kardeşliktir..iftarı kimin verdiği belli olmada ne güzel olur...yok kim indirdi..isim değil..gönüller bilsin..allah bilsin..boş bi haber bence..oruçluyuz..susalım
biraz..sevap için inş

3. Yorum: kimsesiz 07 05 2019 02:12
belediye başkanını rahatsız etmiştir %100

2. Yorum: çarşı 07 05 2019 00:16
büyük ihtimal üzerlerinde seçilmelerinde çok emegi olan abilerini

1. Yorum: vatandaş 06 05 2019 23:20
sayın oda yönetiminden bu konu ile ilgili açıklama bekliyoruz ?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Aşkın Ayrancıoğlu'na Romanya'dan “ 100. Yılında Boyabat Gençliği Ata'nın İz 21 Mayıs 2019 Yeni Eğitim Sistemi Basın Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Kutlamal Yeni Doğan Yavru Köpekler İçin Yardım Ta Esentepe Mahallesinde Evde Hırsızlık Mey Ya Bu Duvar Olmasaydı… Su Ürünleri Fakültesi Karadeniz’de Polis İki Tescilsiz Motosiklet Yakalandı Park Halinde Bulunan Araçtaki Cüzdanı Ça Almanya'daki Yeşilobalılardan yangın mağ İl Müftüsü Çelik,Engelli Vatandaşlarla İ Boyabat’ta Motosiklet Kazası 1 Yar Boyabat’lı Gatasaray’lılar D Halil Eren vefat etti 19 Mayıs’ın 100. Yılı Etkinliği Bo Konukla İletişim ve Servis Teknikleri Te Hanönü'nde otomobil devrildi: 2 yaralı Virajı alamayan otomobil devrildi: 1 yar Boyabat TSO İftar Sonrası Lokma Tatlısı Rahmetin Sabırla Buluştuğu Zaman: Ramaza İlk Adımın 100. Yılında İlk Günkü Çoşkuy Balıkçının ağına bu kez balık değil, 'am Motosikletlere Çarpmamak İsteyen Sürücü MOBESE Kameralar Boyabat’ta Devred Boyabat Devlet Hastanesi Yeni Yönetimi G CHP’li Karadeniz’in 19 Mayıs Ezana Frekans Karıştı Sinoplular İftarda Buluştu Turizm Paydaşlarına Yönelik Eğitim Katal Bulaşık Makinası Parlatıcısı İçen Çocuk Boyabat 1868 Spor Bal Liginde Fakat Çim Alerjilerle Mücadele İçin 9 İpucu Dursun Erol vefat etti Minik Karikatürist Zeynep Nazlı'ya Porte Sinop İl Müftüsü Çelik; Oruç, Esaret Zin Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Ba Beyler Torpiliniz Kimden? Otomobil seyir halindeyken alev aldı YEDAŞ Daha Huzurlu ve Aydınlık Bir Ramaz Nevzat Çelik; 12 Eylül Faşizmi'nin sustu Kaderine terk edildi! Sinop Hastane Kavşağında Trafik Kazası M Durağan Olayları Davası 27 Mayıs 2019 Ta İşçiler Mezarda, Sorumlular Dışarıda, Ad Melek Uysal hanımefendi vefat etti Hayal Concept Butik Mobilya Mağazası Kargı'nın Çal Köyünde Yangın Çıktı 11 Ev TSO Tarafından Her Akşam İftar Verilmesi Tümü

Stres ve belirtileri


İnsanlığın Yaşadığı En Korkunç Soykırım ve Sürgün


Emekli maaşı kesintileri nelerdir?


Boyabat Nasıl Bir Şehir Olur


Bandırma Vapuru Samsun ve 100. Yıl


Aras Kargo Eleman İlanı


Yazın Kış Lastiği Kullanmak Sürüş Güvenliğini Tehlikeye Atıyor


Edep


Nereye gideceğimizi unuttuk...


Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA)


İsmail Efe’nin Sinop tarihi


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


Gazetemizin Yönetim Kadrosu ve Adresi Değişti


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mayıs ayı ziyaretci sayısı:516617 DtGaNi

* ANASAYFA *