E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Ne pankartmış yahu!

Sinop'un Erfelek İlçesinde bir esnaf, 'İlçemizde Suriyeli istemiyoruz' yazılı pankart astı. İlçe emniyeti, asılan pankartları topladı. Pankartları asan ve yayınlayan iki kişi emniyette ifade verdi.

Sinop'un Erfelek İlçesinde Avcılar Lokali işletmecisi Yaşar Özdikmen, 'İlçemizde Suriyeli istemiyoruz' ifadeleri yer alan pankart astı. Dün gece asılan pankartlar, sabah saatlerinde Erfelek İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından kaldırıldı.

ART NİYETİM YOK

Pankartları asan Yaşar Özdikmen; "Vatanımı bayrağımı sevdiğim için, bu arkadaşlarımızda vatanını sevmediği için yaptım. Kendi vatanını sevmeyen bizim vatanımızı sever mi? Sevmez. Bugün onbeş olurlar, yarın elli olurlar. Yarın bir gün çocuklarımız sokaklara çıkamaz. Bu şirin ilçeyi bozmak istemiyorum, bozdurmayacağız. Amacımız o, başka bir niyetimiz yok. Gece asmıştık, sabah kalktığımda polis pankartları toplamış. Emniyete gittik ifademizi verdik. Bir art niyetimizin olmadığını belirttik. İlçemizi seviyoruz, ilçemizde bu tür yabancı insanlar istemiyoruz." dedi.

İlçe sakinlerinde Sebahattin Çalışkan ise; "Arkadaşımızın görüşlerine katılıyorum. Şirin ilçemizi bozdurmak veya yabancılara maal etmek istemiyoruz. Her kötülük olabilir, her kötülüğü bekliyoruz. Kendi vatanına sahip olmayan bizlere hiç faydalı olmaz. " şeklinde konuştu.

Erfelek İlçesinin tanınan simalarından olduğu öğrenilen Cemal Öz, konu ile ilgili olarak şunları ekledi; "Biz gitsek bizleri sokmazlar memleketlerine. Ben böyle şeye karşıyım, öyle birşey yok. Çoluk çocuk gezecek buralarda, her olayı yapan bunlar. Öyle bir adalet yok yani. Ben ülkemi seviyorum, vatanımı seviyorum ve öyle insanlar istemiyorum toprağımda." dedi.

FOTOĞRAFI YAYINLAYAN VATANDAŞ DA İFADE VERDİ

Erfelek İlçesinde asılan pankartı sosyal medya hesabından yayınlayan, internet medya haber site sahibi Erkan Aksu'da Erfelek İlçe Emniyet Müdürlüğünce çağırılarak ifade verdi. Kendi imkanlarıyla ifade veren Aksu, ifadesinin alınmasından sonra serbest bırakıldı.

Kaynak: Ajans Sinop

Tarih:12 07 2019 10:47(1062) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: boyabatli 13 07 2019 05:42
bu vatan hainlerini istemiyoruz her kim bunlari savunuyorsa asil vatan hainide onlardir

1. Yorum: 11 köy 12 07 2019 12:52
suriyeli istemiyoruz çok haklı ve doğru afgan da istemiyoruz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Fehmi Türkön vefat etti Prof. Dr. Özcan Yağcı, Boyabat'ta Konfer Şanlan; “Soydaşlarımızın gördüğü z Sinop Üniversitesinin İlk Danışma Kurulu 1-7 Aralık 112 Acil Sağlık Hizmetleri Ha Bedri Akman vefat etti Belediyenin İhalesi Sinop Basınında Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencisi “Bi PKK’nın Katlettiği Öğrencinin Aile Polislerin ‘Başıboş İnek’ Me Otomobil Takla Attı, 5 Yaralı Otomobil Refüje Çarptı Meteorolojiden buzlanma ve don uyarısı Kurs İlanı (İşaret Dili) “Güvenli Yaşam” Etkinliği Boyabat Kulesi gibi, Ankapark'ın elektri Boyabat Karayolları Kar ve Buzla Mücadel Boyabat Gençlik Merkezine Ziyaret Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesinde Yeni Barış Karadeniz 5 Aralık Dünya Kadın Hak Hasan Ekizoğlu vefat etti Mehmet Kaçmaz vefat etti İYİ Parti Belediye Meclis Grubu Yazılı S Çocuklarda El, Ayak, Ağız Hastalığına Di Emniyet Müdürlüğü Olarak Her Türlü Deste Engelleri Birlikte Aşıyoruz Prof. Dr. Özcan Yağcı Boyabat'a geliyor Traktör sürücüsünden tehlikeli dönüş Barış Karadeniz 3 Aralık Engelliler Günü Mukadder Pekdemir hanımefendi vefat etti Seyir Kulesinin Işıklarının Yanmamasına Özel bankalar vergi tahsilatı yapamayaca Boyabat'ta Hande Yener Rüzgarı Esti Dikmen’de Kaza Türkeli'de motosiklet ile minibüs çarpış Hüsniye Aydın hanımefendi vefat etti Boyabat 1868 Spor - Cumhuriyet Üniversit Boyabat’ta Uyuşturucu İle Yakalana 2019 Yılı Aralık Ayı Nöbetçi Eczane List Bu Duman Kimin? Boyabat Jandarmasından İzinsiz Kazı Yapa Mahmut Aktaş vefat etti Boyabat Belediyesinin Elektrik Borcu Var Binerli Köyünde Yangın TMVFL Orta Karadeniz Bölgesinde 4. Hafta Mualla Mor hanımefendi vefat etti Bu İhale Usule Uygun mu Yapıldı? Doğalgaz Çelik Boru Kaynakçısı belgesi a Duragan’da Trafik Kazası 5 Yaralı Tümü

Tarih 1919...


Saraya Giden CHP'li Tiyatrosu


Yalan yalnızlığı çağırır


Tokat’ın efsanevi valisi


Gölge Adam Yazdı: YA BİZLER?


Gülüm Züccaciye’de “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Kampanyası


Osmanlıca


Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir


Cumhuriyet’e Yazdım


Karbonmonoksit Zehirlenmeleri ve Alınması Gereken Tedbirler


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Aralık ayı ziyaretci sayısı:278489 DtGaNi

* ANASAYFA *