E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Ne pankartmış yahu!

Sinop'un Erfelek İlçesinde bir esnaf, 'İlçemizde Suriyeli istemiyoruz' yazılı pankart astı. İlçe emniyeti, asılan pankartları topladı. Pankartları asan ve yayınlayan iki kişi emniyette ifade verdi.

Sinop'un Erfelek İlçesinde Avcılar Lokali işletmecisi Yaşar Özdikmen, 'İlçemizde Suriyeli istemiyoruz' ifadeleri yer alan pankart astı. Dün gece asılan pankartlar, sabah saatlerinde Erfelek İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından kaldırıldı.

ART NİYETİM YOK

Pankartları asan Yaşar Özdikmen; "Vatanımı bayrağımı sevdiğim için, bu arkadaşlarımızda vatanını sevmediği için yaptım. Kendi vatanını sevmeyen bizim vatanımızı sever mi? Sevmez. Bugün onbeş olurlar, yarın elli olurlar. Yarın bir gün çocuklarımız sokaklara çıkamaz. Bu şirin ilçeyi bozmak istemiyorum, bozdurmayacağız. Amacımız o, başka bir niyetimiz yok. Gece asmıştık, sabah kalktığımda polis pankartları toplamış. Emniyete gittik ifademizi verdik. Bir art niyetimizin olmadığını belirttik. İlçemizi seviyoruz, ilçemizde bu tür yabancı insanlar istemiyoruz." dedi.

İlçe sakinlerinde Sebahattin Çalışkan ise; "Arkadaşımızın görüşlerine katılıyorum. Şirin ilçemizi bozdurmak veya yabancılara maal etmek istemiyoruz. Her kötülük olabilir, her kötülüğü bekliyoruz. Kendi vatanına sahip olmayan bizlere hiç faydalı olmaz. " şeklinde konuştu.

Erfelek İlçesinin tanınan simalarından olduğu öğrenilen Cemal Öz, konu ile ilgili olarak şunları ekledi; "Biz gitsek bizleri sokmazlar memleketlerine. Ben böyle şeye karşıyım, öyle birşey yok. Çoluk çocuk gezecek buralarda, her olayı yapan bunlar. Öyle bir adalet yok yani. Ben ülkemi seviyorum, vatanımı seviyorum ve öyle insanlar istemiyorum toprağımda." dedi.

FOTOĞRAFI YAYINLAYAN VATANDAŞ DA İFADE VERDİ

Erfelek İlçesinde asılan pankartı sosyal medya hesabından yayınlayan, internet medya haber site sahibi Erkan Aksu'da Erfelek İlçe Emniyet Müdürlüğünce çağırılarak ifade verdi. Kendi imkanlarıyla ifade veren Aksu, ifadesinin alınmasından sonra serbest bırakıldı.

Kaynak: Ajans Sinop

Tarih:12 07 2019 10:47(862) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: boyabatli 13 07 2019 05:42
bu vatan hainlerini istemiyoruz her kim bunlari savunuyorsa asil vatan hainide onlardir

1. Yorum: 11 köy 12 07 2019 12:52
suriyeli istemiyoruz çok haklı ve doğru afgan da istemiyoruz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Aracınızı Park Ederken Daha Dikkatli Olu Gerze'de Aile Hekimine Saldırı Ekipler Seferber Oldu Nazik İnan hanımefendi vefat etti İpek Nurcihan Utku hanımefendi vefat ett Boyabat Tekke Mevkinde Trafik Kazası 2 Y Boyabat Trafik Işıklarında 2 Araç Çarpış Boyabat 1868 Spor ile 1074 Çankırı Spor Kontrolden Çıkan Elektrikli Motosiklet D Ali Duman vefat etti Otomobil Karşı Şeride Uçtu: 2 Yaralı Boyabat Doğuca Köyü Girişinde Trafik Kaz Yola Çıkan Karacaya Araç Çarptı Kazada Ağır Yaralanan Öğretmen Hayatını Camdan Düşen Bebek Tedavi Altına Alındı Gülşen Gülen hanımefendi vefat etti Bu Kadar Acizmiyiz? Durağan’da Feci Kaza 3 Yaralı 1 Öl Kasten Adam Yaralamadan Tutuklandı Yaşar Uçar vefat etti Ayhan İnce vefat etti Şakir Efe vefat etti İstiklal Marşımız Okunurken Ayağa Kalkma İki Araç Kafa Kafaya Çarpıştı 6 Yaralı Ayancuk Yolunda Trafik Kazası 3 Yaralı Sinop’ta Motosiklet Kazası Tüfekle Ayağından Vurdu, Kaçtı… Elektiriği Olmayan Mahalle Saime Maviş hanımefendi vefat etti Osman Sarıçam vefat etti Boyabat’ta Araç Takla Attı 2 Yaral Boyabatlı genç boğulma tehlikesi geçirdi Kafayı çeken tatilci vekilin arabasına ç Necla Akyıldız hanımefendi vefat etti Sanayi Kavşağında Otomobil Refüje girdi Yıldız Mahallesinde Trafik Kazası 1 Yara Otomobil Orta Refüje Girdi Takla Attı 1 Hüsamettin Atmaca vefat etti Bu Yıl Kurban Derisinin Fiyatları Çok Dü Sürülen İzin Ardından Boyabat Polisi 2 H Boyabat TSO Başkanı Orhan Çakır, Bayram İrfan Erbaş, Kurban Bayramı Mesajı Yayım Topağaç köyünde bir ev alev alev yandı Remzi Yayla vefat etti Çamlıca Mahallesinde Trafik Kazası: 3 Ya 2019 Yılı Kurban Bayramı Namazı Saatleri Boyabat'a Dermatoloji (Cildiye) Uzmanı A Ayancık’ta Dalgakıranlardaki İhmali Baka Mustafa Menteş vefat etti Tümü

Aile de mi, Okul da mı?


Boyabat Belediyesi Ne Zaman Festival Yapacak?


Kurban Bayramı izlenimleri


Kurban Bayram'ı Karikatürleri


Kaz Dağları’na Sahip Çık!


Siz Var Ya, Siz


Fit/CLUB’tan geleneksel Bayram Kampanyası


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Agustos ayı ziyaretci sayısı:480287 DtGaNi

* ANASAYFA *