E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Çarşı içerisinde kurban derisi toplanmayacak

Boyabat Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre, bu sene çarşı içerisinde kurban derisi toplanmasının yasaklandığını, kurban derilerinin sadece Boyabat Belediyesi Hayvan Pazarında toplanacağı belirtildi.

Açıklamada Boyabat Belediyesinin almış olduğu karar ile çarşı içerisinde kurban derisi toplanması işini tek merkezde yapılmasına, Boyabat Belediyesi Hayvan Pazarında toplanmasına karar verildiği, Tarihi çarşının istenmeyen bu çirkin görüntüden ve hijyen dışı bu uygulamadan kurtulacağı belirtildi. Ayrıca zabıta ekiplerinin kurallara uymayanlara gerekli yasal müeyyideleri uygulayacağı, vatandaşların mağdur duruma düşmemeleri için kurallara uyması gerektiği çağrısında bulunuldu.

Tarih:03 08 2019 14:29(780) Facebook'ta Paylaş

6. Yorum: yenimaleli necati 05 08 2019 12:34
hijyeniklik açısından gerekli bir uygulamaya diyebiliriz. lakin bu hayvan pazarına deri götürme işi bazı vatandaşlar için zor olabilir. bunun içinde gezici ekip olması lazım.

5. Yorum: ali turhan 04 08 2019 17:07
türk hava kurumu da dericilerde. 81.ilde 810 ilçe semtte ve beldede devam edecektir.

4. Yorum: orta carsi 04 08 2019 11:56
siyasete belediyeye vurmayin cok dogru bir uygulama belediye kendisi icin toplamiyor bunlari daha surdaki 2 cumle yazida yazani anlamayanlar belediyeyi elestirmeye kalkmasin

3. Yorum: allahbilir 03 08 2019 17:10
diyerbelediye başkanların yaptını yiktilarya 12 tirilyona direk diktilerye oraya gidecek deriler

2. Yorum: belediye onların ya 03 08 2019 15:41
deri toplanan yere yakın bir esnaf var ya. ..sanki belediye onların.. yıllarca millet onların kokusunu çeker ama diğer esnafın beş günlük deri toplamasına dayanamaz.

1. Yorum: aslan 03 08 2019 14:54
toplanan deriler nereye gidecek?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Aracınızı Park Ederken Daha Dikkatli Olu Gerze'de Aile Hekimine Saldırı Ekipler Seferber Oldu Nazik İnan hanımefendi vefat etti İpek Nurcihan Utku hanımefendi vefat ett Boyabat Tekke Mevkinde Trafik Kazası 2 Y Boyabat Trafik Işıklarında 2 Araç Çarpış Boyabat 1868 Spor ile 1074 Çankırı Spor Kontrolden Çıkan Elektrikli Motosiklet D Ali Duman vefat etti Otomobil Karşı Şeride Uçtu: 2 Yaralı Boyabat Doğuca Köyü Girişinde Trafik Kaz Yola Çıkan Karacaya Araç Çarptı Kazada Ağır Yaralanan Öğretmen Hayatını Camdan Düşen Bebek Tedavi Altına Alındı Gülşen Gülen hanımefendi vefat etti Bu Kadar Acizmiyiz? Durağan’da Feci Kaza 3 Yaralı 1 Öl Kasten Adam Yaralamadan Tutuklandı Yaşar Uçar vefat etti Ayhan İnce vefat etti Şakir Efe vefat etti İstiklal Marşımız Okunurken Ayağa Kalkma İki Araç Kafa Kafaya Çarpıştı 6 Yaralı Ayancuk Yolunda Trafik Kazası 3 Yaralı Sinop’ta Motosiklet Kazası Tüfekle Ayağından Vurdu, Kaçtı… Elektiriği Olmayan Mahalle Saime Maviş hanımefendi vefat etti Osman Sarıçam vefat etti Boyabat’ta Araç Takla Attı 2 Yaral Boyabatlı genç boğulma tehlikesi geçirdi Kafayı çeken tatilci vekilin arabasına ç Necla Akyıldız hanımefendi vefat etti Sanayi Kavşağında Otomobil Refüje girdi Yıldız Mahallesinde Trafik Kazası 1 Yara Otomobil Orta Refüje Girdi Takla Attı 1 Hüsamettin Atmaca vefat etti Bu Yıl Kurban Derisinin Fiyatları Çok Dü Sürülen İzin Ardından Boyabat Polisi 2 H Boyabat TSO Başkanı Orhan Çakır, Bayram İrfan Erbaş, Kurban Bayramı Mesajı Yayım Topağaç köyünde bir ev alev alev yandı Remzi Yayla vefat etti Çamlıca Mahallesinde Trafik Kazası: 3 Ya 2019 Yılı Kurban Bayramı Namazı Saatleri Boyabat'a Dermatoloji (Cildiye) Uzmanı A Ayancık’ta Dalgakıranlardaki İhmali Baka Mustafa Menteş vefat etti Tümü

Aile de mi, Okul da mı?


Boyabat Belediyesi Ne Zaman Festival Yapacak?


Kurban Bayramı izlenimleri


Kurban Bayram'ı Karikatürleri


Kaz Dağları’na Sahip Çık!


Siz Var Ya, Siz


Fit/CLUB’tan geleneksel Bayram Kampanyası


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Agustos ayı ziyaretci sayısı:480192 DtGaNi

* ANASAYFA *