E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Çarşı içerisinde kurban derisi toplanmayacak

Boyabat Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre, bu sene çarşı içerisinde kurban derisi toplanmasının yasaklandığını, kurban derilerinin sadece Boyabat Belediyesi Hayvan Pazarında toplanacağı belirtildi.

Açıklamada Boyabat Belediyesinin almış olduğu karar ile çarşı içerisinde kurban derisi toplanması işini tek merkezde yapılmasına, Boyabat Belediyesi Hayvan Pazarında toplanmasına karar verildiği, Tarihi çarşının istenmeyen bu çirkin görüntüden ve hijyen dışı bu uygulamadan kurtulacağı belirtildi. Ayrıca zabıta ekiplerinin kurallara uymayanlara gerekli yasal müeyyideleri uygulayacağı, vatandaşların mağdur duruma düşmemeleri için kurallara uyması gerektiği çağrısında bulunuldu.

Tarih:03 08 2019 14:29(914) Facebook'ta Paylaş

6. Yorum: yenimaleli necati 05 08 2019 12:34
hijyeniklik açısından gerekli bir uygulamaya diyebiliriz. lakin bu hayvan pazarına deri götürme işi bazı vatandaşlar için zor olabilir. bunun içinde gezici ekip olması lazım.

5. Yorum: ali turhan 04 08 2019 17:07
türk hava kurumu da dericilerde. 81.ilde 810 ilçe semtte ve beldede devam edecektir.

4. Yorum: orta carsi 04 08 2019 11:56
siyasete belediyeye vurmayin cok dogru bir uygulama belediye kendisi icin toplamiyor bunlari daha surdaki 2 cumle yazida yazani anlamayanlar belediyeyi elestirmeye kalkmasin

3. Yorum: allahbilir 03 08 2019 17:10
diyerbelediye başkanların yaptını yiktilarya 12 tirilyona direk diktilerye oraya gidecek deriler

2. Yorum: belediye onların ya 03 08 2019 15:41
deri toplanan yere yakın bir esnaf var ya. ..sanki belediye onların.. yıllarca millet onların kokusunu çeker ama diğer esnafın beş günlük deri toplamasına dayanamaz.

1. Yorum: aslan 03 08 2019 14:54
toplanan deriler nereye gidecek?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Fehmi Türkön vefat etti Prof. Dr. Özcan Yağcı, Boyabat'ta Konfer Şanlan; “Soydaşlarımızın gördüğü z Sinop Üniversitesinin İlk Danışma Kurulu 1-7 Aralık 112 Acil Sağlık Hizmetleri Ha Bedri Akman vefat etti Belediyenin İhalesi Sinop Basınında Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencisi “Bi PKK’nın Katlettiği Öğrencinin Aile Polislerin ‘Başıboş İnek’ Me Otomobil Takla Attı, 5 Yaralı Otomobil Refüje Çarptı Meteorolojiden buzlanma ve don uyarısı Kurs İlanı (İşaret Dili) “Güvenli Yaşam” Etkinliği Boyabat Kulesi gibi, Ankapark'ın elektri Boyabat Karayolları Kar ve Buzla Mücadel Boyabat Gençlik Merkezine Ziyaret Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesinde Yeni Barış Karadeniz 5 Aralık Dünya Kadın Hak Hasan Ekizoğlu vefat etti Mehmet Kaçmaz vefat etti İYİ Parti Belediye Meclis Grubu Yazılı S Çocuklarda El, Ayak, Ağız Hastalığına Di Emniyet Müdürlüğü Olarak Her Türlü Deste Engelleri Birlikte Aşıyoruz Prof. Dr. Özcan Yağcı Boyabat'a geliyor Traktör sürücüsünden tehlikeli dönüş Barış Karadeniz 3 Aralık Engelliler Günü Mukadder Pekdemir hanımefendi vefat etti Seyir Kulesinin Işıklarının Yanmamasına Özel bankalar vergi tahsilatı yapamayaca Boyabat'ta Hande Yener Rüzgarı Esti Dikmen’de Kaza Türkeli'de motosiklet ile minibüs çarpış Hüsniye Aydın hanımefendi vefat etti Boyabat 1868 Spor - Cumhuriyet Üniversit Boyabat’ta Uyuşturucu İle Yakalana 2019 Yılı Aralık Ayı Nöbetçi Eczane List Bu Duman Kimin? Boyabat Jandarmasından İzinsiz Kazı Yapa Mahmut Aktaş vefat etti Boyabat Belediyesinin Elektrik Borcu Var Binerli Köyünde Yangın TMVFL Orta Karadeniz Bölgesinde 4. Hafta Mualla Mor hanımefendi vefat etti Bu İhale Usule Uygun mu Yapıldı? Doğalgaz Çelik Boru Kaynakçısı belgesi a Duragan’da Trafik Kazası 5 Yaralı Tümü

Tarih 1919...


Saraya Giden CHP'li Tiyatrosu


Yalan yalnızlığı çağırır


Tokat’ın efsanevi valisi


Gölge Adam Yazdı: YA BİZLER?


Gülüm Züccaciye’de “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Kampanyası


Osmanlıca


Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir


Cumhuriyet’e Yazdım


Karbonmonoksit Zehirlenmeleri ve Alınması Gereken Tedbirler


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Aralık ayı ziyaretci sayısı:278487 DtGaNi

* ANASAYFA *