E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Hazırlık Maçı, Boyabat 1868 spor-İstanbul Sinopspor: 3-2

İlk Bal Ligi karşılaşmasını 22 Eylül 2019 tarihinde yapacak olan Boyabat 1868 spor ile İstanbul Sinopspor hazırlık maçında Boyabat Daylı Stadında karşı karşıya geldi.

Yapılan hazırlık maçına İstanbul Sinopspor başkanı ve Boyabat 1868 spor başkanı tribünden takip etti.

Karşılaşma saat 19.00'da Daylı stadında başladı. Maça İstanbul Sinopspor ataklarla başladı. Sürekli sahada top çeviren İstanbul Sinopspor karşısında gayen sakin duran Boyabat 1868 spor karşılaşmanın ilk 25 dakikasında Talha Berk Gültekin’in golü ile 1-0 öne geçti. Gayet sakin top çeviren Boyabat 1868 spor sağlam defansı ile karşı takımın hücumlarını sürekli geri püskürtürken, 35 dakikada Uğur Vural’ın, İstanbul Sinop sporun kalesinde yakaladı topu filelere göndermesi ile karlaşma 35 dakikada Boyabat 1868 sporun 2-0 üstünlüğü ile devam etti. Yine Boyabat 1868 spor 45 dakikada Uğur Vural’ın yakaladığı posizyonu gole çevirmesi üzerine ilk yarı Boyabat 1868 sporun 3-0 üstünlüğü ile devam etti. İkinci yarıya her iki takımda aynı performansla başladı. Fakat, İstanbul Sinopspor ikinci yarıda defansı sağlam tutmaya çalıştı. İkinci yarının ilk 10 dakikasında İstanbul Sinopsporlu Oğuzhan Şenyiğit Boyabat 1868 spor kalesinde yakaladığı fırsatı gole çevirince karşılaşma 3-1 oldu. İkinci yarıda gol arayışına giren Boyabat 1868 spor yakaladığı fırsatları gole çeviremezken, İstanbul Sinopsporlu Dogukan attığı gol karşılaşmanın da skoru oldu. Yapılan hazırlık maçı Boyabat 1868 spor: 3, İstanbul Sinopspor: 2 olarak sonuçlandı.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:09 09 2019 13:29(697) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Güngör Tan vefat etti Pazar Yokuşunda Trafik Kazası 24 Ocak 20 Bu Ne Rezalet…! Yetkililer Bu Duya Karadeniz, “Başka felaketler için Boyabat’ta Trafik Kazası 1 Yaralı Sinop Yolunda Trafik Kazası 2 Yaralı İstimlak Bedelleri Ortaya Çıktı! Mülk Sa Sinop’ta Havalimanı bölgesine yıld Sobadan yangın çıktı Emine Çalışkan hanımefendi vefat etti Ömer Aslan vefat etti Sinop İçin Hepsi Bir Oldu Karadeniz; "Uğur Mumcu, Türk medyasının Sehure Bilgiç hanımefendi vefat etti Zekeriya Pektaş vefat etti Etnoğrafya Müzesinde Yangın Paniği Türkeli yolunda kaza: 1'i çocuk, 3 yaral Sinop'ta kar köy yollarını kapattı YEDAŞ’tan Kırsalda Kesintisiz Ener Şehri Özcan hanımefendi vefat etti Hayati Çörekoğlu vefat etti Yapmayın böyle! Avni Balcı vefat etti Basketbolda Ahmet Kandemir dönemi Türkiye yarın sandığa gitse sonuç ne ola Hamsilos Mücadelesi Sonuçlandı! Ramazan Uysal vefat etti Neslihan Somuncu hanımefendi vefat etti Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Bakıma Alınıyo Faruk Karatay vefat etti Sare Ünal Akça Taziye ve Teşekkür Mesajı Türkeli'de battığı çamurdan zorlukla kur Sinop nükleer protestosu olayından 17 ki Barış Karadeniz, Yarı Yıl Tatili Mesajı Aşkın Ayrancıoğlu Uluslararası Yarışmada Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanı Ali Koc Boyabat'a yeni ilköğretim okulu yapılaca Bu Nasıl Yönetmelik Boyabatlı Minik Bebe O Habere Boyabat Kaymakamlığından Açıkla Boyabat’ta Evsiz Kalan Aileye Devl Halim Yel vefat etti Memnune Yılmaz hanımefendi vefat etti Boyabat İİBF'de Lisansüstü Eğitim İmkanı 73. Verem Eğitim ve Propoganda Haftası Boyabat Belediyesi Beyaz Masadan Küstah Seyir Halinde Karşısına Birden Domuz Çık Sare Ünal hanımefendi vefat etti Mehmet Efe vefat etti Ayşe Kızıler hanımefendi vefat etti Tümü

Kalemi Gibi Dimdik Yaşamıştı (Uğur Mumcu)


Işık İnşaat'tan satılık lüks 2+1 ve 3+1 daireler


Tam İNANACAĞIM ama


Diyabet ihmale gelmez!


Şimdi de İran tehlikesi!..


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 4. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Rahim Ağzı Kanseri ve Farkındalık


Tüm canlılar üzerinde sevmek belki de bu kadar güzel anlatılabilirdi


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


İlim ve Samimiyet


Bugün Kış Başlıyor


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Ocak ayı ziyaretci sayısı:829447 DtGaNi

* ANASAYFA *