E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Şimdi Tam Zamanı Bir Bilette Sen Al

Şehrine ve Takımına Destek Ol..!

Saygıdeğer Hemşehrilerimiz

20 Kasım'da İstanbul'da  Bostancı Gösteri Merkezinde İrem DERİCİ'nin Sahne Alacağı Boyabat 1868 Spor Kulübümüze Destek Gecesinde Konser İçin Her Alınan Biletin Şehrimize ve Boyabat 1868 Sporumuza Daha Cok Güç Vereceğini Maddi Olduğu Kadar Manevi Yönden de Kulübün Desteklenmesi Anlamına Geleceğini Bilmenizi İstiyoruz.

Sinopumuzu Boyabatımızı BAL Liginde Temsil Eden Takımımıza Ortak Paydamız Sinop,Ortak Paydamız Boyabat ve Ortak Paydamız 57 Düşüncesiyle  Herkesin Sahip Çıkmasını Bu Amaçla Konser İçin Bilet Alınmasını Teşvik Etmesini Sizlerden Bekliyoruz.

Bizler İnanıyoruz ki ;Birlik Beraberlik İçinde Olduğumuz Sürece Hem Saha İçinde Hem Saha Dışında Daha da Güçlenerek Şehrimizi En Güzel Şekilde Temsil Etmek İçin Gece Gündüz Çalışarak Başarılara İmza Atıp  Sizleri Mahçup Etmeceğiz.

Bu Duygu ve Düşüncelerle; İl ve İlçe Protokoluna, Kamu Kurum ve Kuruluş Temsilcilerine, İş Dünyası Temsilcilerine, Sivil Toplum Örgütleri Temsilcilerine,  İktidar ve Muhalefet Partilerin Yetkili Kurullarına Gurbetteki Hemsehrimize ve Tüm Halkımıza Sesleniyoruz...

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Memleket  Sevdalısı Olan Herkesin İrem DERİCİ Konseri İçin Bilet Almasını Bekliyoruz.

Teşekkürler...Saygılar

BOYABAT 1868 SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU

Bilet Satış İletişim Noktalarımız:

İstanbul: 05327808857

Boyabat: 05543493157

Biletix: https://www.biletix.com/etkinlik/YAEBY/TURKIYE/tr

Tarih:13 11 2019 12:09(395) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat Kulesi gibi, Ankapark'ın elektri Boyabat Karayolları Kar ve Buzla Mücadel Boyabat Gençlik Merkezine Ziyaret Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesinde Yeni Barış Karadeniz 5 Aralık Dünya Kadın Hak Hasan Ekizoğlu vefat etti Mehmer Kaçmaz vefat etti İYİ Parti Belediye Meclis Grubu Yazılı S Çocuklarda El, Ayak, Ağız Hastalığına Di Emniyet Müdürlüğü Olarak Her Türlü Deste Engelleri Birlikte Aşıyoruz Prof. Dr. Özcan Yağcı Boyabat'a geliyor Traktör sürücüsünden tehlikeli dönüş Barış Karadeniz 3 Aralık Engelliler Günü Mukadder Pekdemir hanımefendi vefat etti Seyir Kulesinin Işıklarının Yanmamasına Özel bankalar vergi tahsilatı yapamayaca Boyabat'ta Hande Yener Rüzgarı Esti Dikmen’de Kaza Türkeli'de motosiklet ile minibüs çarpış Hüsniye Aydın hanımefendi vefat etti Boyabat 1868 Spor - Cumhuriyet Üniversit Boyabat’ta Uyuşturucu İle Yakalana 2019 Yılı Aralık Ayı Nöbetçi Eczane List Bu Duman Kimin? Boyabat Jandarmasından İzinsiz Kazı Yapa Mahmut Aktaş vefat etti Boyabat Belediyesinin Elektrik Borcu Var Binerli Köyünde Yangın TMVFL Orta Karadeniz Bölgesinde 4. Hafta Mualla Mor hanımefendi vefat etti Bu İhale Usule Uygun mu Yapıldı? Doğalgaz Çelik Boru Kaynakçısı belgesi a Duragan’da Trafik Kazası 5 Yaralı Rahime Gökçe hanımefendi vefat etti Boğuluyoruz… Yetkililer Nerede? Drift Yapan İki Sürücüye Trafik Ekipleri Cemalettin Köyünde Yangın Yılsonunda 2500 Hane Daha Doğalgazla Bul Minibüs şarampole uçtu: 1 yaralı Boyabat TSO'dan Polonya'ya yurtdışı iş g Grip enfeksiyonu mevsimi başlıyor… Cevdet Zengin vefat etti Hasan Solmaz vefat etti Hayırsever İşadamının Okul Hayali, Hayal İYİ Partili kadınlar meydana indi CHP’den, Kadına Yönelik Şiddet açı AK Parti’den 25 Kasım açıklaması Üniversiteliler Boyabat'taki Müzik Dinle Tümü

Tarih 1919...


Saraya Giden CHP'li Tiyatrosu


Yalan yalnızlığı çağırır


Tokat’ın efsanevi valisi


Gölge Adam Yazdı: YA BİZLER?


Gülüm Züccaciye’de “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Kampanyası


Osmanlıca


Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir


Cumhuriyet’e Yazdım


Karbonmonoksit Zehirlenmeleri ve Alınması Gereken Tedbirler


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Aralık ayı ziyaretci sayısı:160190 DtGaNi

* ANASAYFA *