E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Çocuklarınızın çizdiği resimleri yayımlıyoruz

Çok kıymetli okurlarımız, bildiğiniz gibi okullar 30 Nisan 2020 tarihine kadar kapalı. Koronovirüs tehlikesi nedeniyle çocuklarımız sokağa çıkamıyor. Bizde Boyabat Gazetesi olarak hem çocuklarımıza, hem de ailelerine bir imkan sunmak istiyoruz. Çocuklarınızın çizdiği resimleri yollayın sitemizde yayınlayalım.

Kıymetli okurlarımız, aşağıda belirttiğimiz e-posta adreslerine çocuklarınızın çizdiği resimleri yollayın, ister çocuğunuzun adıyla, ister çocuğunuzun adını belirtmeden yayınlayalım. Böylece hem sizler, hem de çocuklarınız mutlu olsun.

E-posta adreslerimiz:

boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com

NOT: Bize ulaşan resimler bu haber/duyurunun altında geliş sırasına göre yayımlanacaktır.

Eseri çizen: Melike H.


Eseri çizen: Hayrunnisa Bacaksız


Eseri çizen: Alya Zeynep Şen


Eseri çizen: Kağan


Eseri çizen: Nehir Bahçe


Eseri çizen: Kağan


Eseri çizen: Duygu Demiray


Eseri çizen: Duygu Demiray


Eseri çizen: Elif Berra Güder - Mersin


Eseri çizen: Elif Berra Güder - Mersin
NOT: Elif Berra Güder, gönderdiği iki resimle gazetemiz aracılığıyla halası Boyabat Devlet Hastanesinde paramedik ATT olarak çalışan Merve Güder'in doğum gününü kutluyor ve tüm hastane sağlık görevlilerinin hepsine, Mersin'den sağlıklı günler ve görevler temenni ediyor.


Eseri çizen: Elif Yaren Demircan


Eseri çizen: Elif Yaren Demircan


Eseri çizen: Elif Fatma Sağlamöz


Eseri çizen: Beyza Özdemir


Eseri çizen: Alper - Ankara


Eseri çizen: Kazım Tuğra Kuluç


Eseri çizen: Hayrunnisa Bacaksız


Tarih:01 04 2020 00:01(6540) Facebook'ta Paylaş

10. Yorum: gökkuşağı 23 04 2020 22:15
yıl 2020, gökkuşağı renklerinden çeşitli anlamlar çıkarıp hala burada insanları ötekileştirmeye çalışan insanlar var inanılır gibi değil. güneşi, taşı, toprağı, ağacı sembol olarak kullanan binlerce grup var yeryüzünde. sizin mantığınıza göre çocuklar hiç bir şey çizmemeli o zaman, karanlık düşüncenizde boğulup gitmeli.

korkmayın bu kadar dünya küreselleşiyor ve çeşitli görüşler her yerde herkes tarafından okunuyor öğreniliyor. insanlar istediğini okur istediğini seçer istediğini de resmederler. nokta.

9. Yorum: bilinmez 16 04 2020 23:58
arkadaşlar yorumları okudum ve dikatimi çeken şey gökkuşağı meselesi olmus. bunun üzerine googleden kısa bir araştırma yaptım. burda bahsedilen seu gökkuşağı. o bir kesim diye belirttiğiniz insanlar icin gökkuşağı bayrağı tasarlanmış. bayrak başka birşey gökkuşağı ve renkleri başka. bence gökkuşağı çizilip resmedilmesinde bir beos bulunmamaktadır.

8. Yorum: boyabatlı 15 04 2020 16:54
7. yorumcu kardeşim bu söylediklerine kimsenin itirazı yok.fakat gökkuşağı nın sembol olarak kullanımını bi araştırasbilirin.

7. Yorum: yorum 15 04 2020 00:28
gökkuşağı çizmelerinde ne gibi bir sakınca var ben bir türlü anlam veremedim. gökkuşağı demek umut demek hayal demek. hepimiz küçücükken altından geçmeyi hayal ederdik. o güzel renklerin büyüsüne kapılır hayranlıkla izlerdik simdi biz kötü birşey mi yapmış olduk. böyle saçma sapan düşüncelerden vazgeçin lütfen. çocuklarımıza vereceğimiz en güzel şey insanlara saygı ve sevgi beslemek oldgunu anlamaktır. ve inanin insam o zaman gerçek anlamda yaşamanın tadına varacaktır. naçizane düşüncem bu şekilde

6. Yorum: gökkuşağı 10 04 2020 09:51
çocuklar gökkuşağı çizmeli ki karanlık kafa gelecek nesillerde egemen olmasın. gökkuşağı renklerinden rahatsız olanlar çevresindeki insanların tercihlerinden de rahatsız olurlar. allaha havale ediyorum.

5. Yorum: nehir bahçe 09 04 2020 21:48
teşekkür ederim

4. Yorum: zeki şimşek 07 04 2020 21:49
inşallah gene çocukların uçurtma uçurdugu dışarda seslerinden durulmadığı günlere geri döneriz güneşli günler gôrmek dileğiyle

3. Yorum: halit bacaksız 03 04 2020 16:07
bizim zamanımız da böle güzel uygulamalar mevcut deil di.gazetemize tşk ler eder,yarınlarımız olan çocuklarımızın yarınlarıda hep aydınlık ve sağlık dolması duasında olarak,boyabatım selamlar,cuman mübarek olsun inşlh..!

2. Yorum: başkan 02 04 2020 17:52
çocuklar inanın inanın çocuklar
güzel günler göreceğiz güneşli günler
motorları maviliklere süreceğiz
güzel günler göreceğiz güneşli günler
...

1. Yorum: boyabatlı 01 04 2020 14:47
sayın gazete yöneticileri, başta insanlarımızın bu zor günleri en kısa sürede atlatmasını temenni ediyorum.çocuklarımızın yapacağı resimlerle mutlu olacakları, eğlenecekleri kanısındayım.yalnız değerli velilerimiz den çok önemli bir isteğim olacak.son zamanlarda resmedilmesi moda olan bir kesimin sembolü olan renkli gökkuşağının çocuklarımıza yaptırarak bilinç altına yerleştirmeyelim.insanımı
zın bu konuda duyarlı olmasını temenni ediyorum


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sonunda Doğruyu Buldun Şefik Başkan Boyabat Gençlik Merkezi Müdürlüğü 19 May Emniyet Güçlerinin Trafik Denetimi Devam Haydi İnsanlık İş Başına! İki Aile Arasında Kavga Bir Pazartesi Günü Boyabat Dörtyol'dan G Dörtyol'da ki Bilboard Ne Zaman Tamir Ed Güvenlik Güçlerine Bayram Ziyaretleri Alime Karagülle hanımefendi vefat etti Hüseyin Bozdemir vefat etti Dörtyol'da Yola Sığmadılar İrfan Erbaş Ramazan Bayramı Mesajı Yayım Sinop’ta trafik kazası 1 ölü Sinop'ta ineğe çarpan otomobil alev topu Recep Doğan vefat etti Aziz Meşe vefat etti Mehmet Celep vefat etti Eleştiriye Açığız Ama Hakarete Verecek C Sinop Valiliğinden Boyabat ve Durağan iç Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Boyabat Umu Boyabat Ticaret ve Sanayi Odasından Çok Boyabat’ta Refüje Çarpan Otomobil Ters D Boyabat, sağlıkta B sınıfına yükseldi Şerife Muslu hanımefendi vefat etti Erbaş Şekerleme, online sipariş internet Helal Olsun Sana Arife Aktaş hanımefendi vefat etti Özel İdarede Şantiyeler Çalışıyor Nihayet Bre Başkan İşte Hizmet Bu Ali Cengiz Balı vefat etti Minik Kediye Büyük İyilik TBB Basına ve Kamuoyuna Barış Karadeniz Atatürk'ü Anma Gençlik v Erbaş Şekerleme, Yeni Yüzüyle Hizmete De Abdullah Kılıçaslan vefat etti 81 İl Valiliğine Yaz Mevsimi Trafik Tedb “BiTıklaAvrupa” eğitim progr 686 yıl öncesinin Sinop'unu merak ettini Durağan’da 13 Yaşındaki Kızını 2 Yıl Ara Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası, 266 ade Boyabat Sarıağaççayı Köyü Karantinaya Al Boyabat Dörtyol’da Otomobil Aniden Erfelek-Ayancık Arası Trafik Kazası, Ara Boyabat’ta duyarsızlığın ve saygıs Boyabat Gençlik Merkezinden Ramazan Harç Sultan Külcü hanımefendi vefat etti Zilif Yalçın hanımefendi vefat etti Boyabat’ta Yerli Ürünler Tezgahlar Tek Yürek Seferberliği Çığ Gibi Büyüyor Tümü

Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Doğuca Yaylasına Kar Yağdı


2020 - 1441 Ramazan İmsakiyesi


19 Mayıs Tatil Değil Bayramdır


Modanız Batsın


BP Ersa Akaryakıt İstasyonundan Kampanya


Lider ve Dava Üzerinde Düşünceler…


Temiz bir dünyaya ihtiyaç var


Maske Düştü


Boyabat Gazetesi, Bütün Annelerin Gününü Kutlar


İsyan ediyorum


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


17 Şubat Dünya Kediler Günü


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


2019 Boyabat Yerel Seçimleri Mahalle Bazında Sonuçları


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Mayıs ayı ziyaretci sayısı:1532884 DtGaNi

* ANASAYFA *