E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat Kaymakamı Fatih Aksoy’un Boyabat Halkına Mesajı

Değerli Boyabat’lılar…!

Bilindiği üzere, tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de Koronavirüs Salgını hepimiz tehdit ediyor.

Bu tehlike karşısında kayıtsız kalanlar, tüm uyarılara rağmen işi gücü olmadığı halde sokağa çıkanlar, uygulamaya konulan tedbire uymayanlar, Hem kendinizi hem sevdiklerinizi hem de diğer Boyabat’lı insanlarımızın hayatlarını tehlikeye atıyoruz. Salgın hastalığı etrafımıza yayarak, iyileşme sürecini uzatarak, mağdur olan herkese zarar veriyoruz. Telafisi mümkün olmayan bu sorumsuzluğun bedelini etrafımıza ödetmeye hakkımız yoktur.

Değerli Boyabat’lılar…!

Zorunlu olmadıkça sokağa çıkmayalım. Zorunlu olarak sokağa çıkmamız halinde ise başka insanlar ile aramızdaki Sosyal Yaşam Mesafesine dikkat edelim.

65 Yaş üstü ve Kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımız…!

Özellikle bu süreçte büyük görev ve sorumluluk düşüyor. Sokağa çıkma yasağına uyalım. Boyabat Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan Vefa Grubumuzun 333 00 22 numaralı telefonuna yada 112 Acil Sağlık Hattına, Boyabat belediye başkanlığı 153 Beyaz Masa Hattına, 155 Polis İmdat Hattına, 156 Jandarma İmdat Hattına ihtiyaçlarınızı bildirin.

Unutmayalım, bu toplumsal sorunumuzda duyarlı davranmak hepimizin görevidir.

Unutmayalım, en güvenli yerimiz EVLERİMİZ’dir. Evlerimizde kalalım, güvende kalalım, hem kendi sağlığımızı koruyalım, hemde sevdiklerimizin sağlığını koruyalım.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:01 04 2020 23:44(2030) Facebook'ta Paylaş

3. Yorum: maske 11 04 2020 12:16
sayin kaymakam bey eczane kodu getiren herkese maske verecek mi yoksa baskasina hatiri sayili musterisine ayirip tanimadigina kalmadi derse ne olacak herkes haftasinda maskesini alabilecek mi bunun bir garantisi var mi saygilar.

2. Yorum: vatandaş 02 04 2020 18:14
sayın kaymakam bey belediyemiz de şu faturasini 3 ay ileri tarihe ötelerse çok iyi olur. bugün şu faturası kesilmiş . ( gecikme zammı alınmaz inşallah ) covid 19 nedeniyle malum evdeyiz .şimdiden teşekkürler.

1. Yorum: ayfer 02 04 2020 07:25
sayin kaymakamim ilgi ve alakaniza cok teşekür ederiz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat Gökçeağaç Sakızı’nda Trafi 600 Yıllık Ağaç Ziyaretçilerini Bekliyor Evde olan 3 kişiye ne oldu? Korkma gel CHP Durağan Kadın Kollarına Boyabat'tan İlimizde Yoğun Bakım Kapasitesi Artırıld Boyabat Adliyesi Coronavirüsle Mücadeled Fadime Aydın hanımefendi vefat etti İsa Yıldırım vefat etti YEDAŞ Bilgilendirme Boyabat İlçe Umumi Hıfzısıhha Meclisi Ka Belediye Koronavirüs Günlerinde Su Paral Serin ve Yağışlı Hava Geliyor! 2020 Yılı Haziran Ayı Nöbetçi Eczane Lis Zehra Şahin hanımefendi vefat etti Mustafa Akman vefat etti İdris Tuğlu vefat etti Su Kanalından Çıkanları Görenler Şaşkına Sinop'ta 1 köy karantinaya alındı 74 Gün Sonra Cuma Namazı Kılındı Yaralanan Yavru Köpeğe Sahip Çıktılar Ayağı Tele Takılan Güvercini İtfaiye Kur Sinop'ta 4 metre boyundaki dev yılan kor Sıyrıklarla Kurtuldular Halil Küçük vefat etti Boyabat Kaymakamlığından Cuma Namazı ile Sinop İl Emniyet Müdürlüğünde Yangın Sonunda Doğruyu Buldun Şefik Başkan Boyabat Gençlik Merkezi Müdürlüğü 19 May Emniyet Güçlerinin Trafik Denetimi Devam Haydi İnsanlık İş Başına! İki Aile Arasında Kavga Bir Pazartesi Günü Boyabat Dörtyol'dan G Dörtyol'da ki Bilboard Ne Zaman Tamir Ed Güvenlik Güçlerine Bayram Ziyaretleri Alime Karagülle hanımefendi vefat etti Hüseyin Bozdemir vefat etti Dörtyol'da Yola Sığmadılar İrfan Erbaş Ramazan Bayramı Mesajı Yayım Sinop’ta trafik kazası 1 ölü Sinop'ta ineğe çarpan otomobil alev topu Recep Doğan vefat etti Aziz Meşe vefat etti Mehmet Celep vefat etti Eleştiriye Açığız Ama Hakarete Verecek C Sinop Valiliğinden Boyabat ve Durağan iç Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Boyabat Umu Boyabat Ticaret ve Sanayi Odasından Çok Boyabat’ta Refüje Çarpan Otomobil Ters D Tümü

2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Bayramlar…


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Doğuca Yaylasına Kar Yağdı


2020 - 1441 Ramazan İmsakiyesi


19 Mayıs Tatil Değil Bayramdır


Modanız Batsın


BP Ersa Akaryakıt İstasyonundan Kampanya


Lider ve Dava Üzerinde Düşünceler…


Temiz bir dünyaya ihtiyaç var


Boyabat Gazetesi, Bütün Annelerin Gününü Kutlar


İsyan ediyorum


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


17 Şubat Dünya Kediler Günü


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Haziran ayı ziyaretci sayısı:247238 DtGaNi

* ANASAYFA *