E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boyabat Belediyesi Nerede?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Koronavirüse yönelik açıkladığı tedbirlerin ardından tüm taşıma araçlarında, alışveriş merkezlerinde ve hal yerlerinde maskesiz bulunulmayacağını duyurmasının ardından birçok belediye maske dağıtımı kararı aldıklarını açıkladılar.

Fakat Abat şehir, Marka şehir, Turizm kenti olduğu iddia edilen Boyabat'ın, güçlü ve kudretli belediye başkanının Boyabat Belediyesi, 20 yaş altı veya 65 yaş üstüne mi takıldı?

Dünyanın ve ülkemizin Koronavirüs savaşıyla mücadelesinde Boyabat Belediyesinin çalışmalarını vatandaş ve haber merkezleri mi görmüyor?

Bankamatikler, toplu kullanım alanlarını en fazla temas edildiği noktalardan virüsün yayılmaması veya bulaşmaması için virüsle mücadele edildiği şu günlerde teras müjdesi veren, Boyabat belediyesi hangi ciddi çalışmayı yürütüyor?

Vatandaşa iş yapıyor gibi görünmek, sanki bir şeyler yapıyormuş gibi, bir iki yeri denetleyip memurun çektiği resimleri facebooktan paylaşmak vatandaşları virüsten korumak için sizce yeterli midir?

Sokakta maskesiz gezen hafta sonunda hazırlıksız yakalanan, günlük gelirleri ile yaşamlarını sürdüren yasaklarla ilgili ekonomileri sarsılan vatandaş duruyorken, tonlarca parayı adeta bir hiç denilecek yerlere harcayan Boyabat belediyesi de diğer belediyeler gibi maske dağıtmayı düşünüyor mu?

Ayrıca Kronik rahatsızlığı olup evlerinden çıkamayanlar içinde özel bir çalışma yapılacak mı?

Dikmen eski belediye başkanı Hüseyin Yüksek yaptığı açıklamada; “Devletimizin Koronavirüs önlemleri kapsamında almış olduğu karar ile maske takma zorunluluğu getirildiğinden dolayı, birkaç gün içerisinde tüm Gerze halkına yetecek miktarda maske temini, evlere ve iş yerlerine ücretsiz olarak dağıtımı şahsım tarafından yapılacaktır.” denildi. Eski Dikmen belediye başkanı Hüseyin Yüksek 'i davranışından dolayı haber merkezi olarak kutluyoruz.

Abat şehir, Marka şehir, Turizm kenti Boyabat'ın, güçlü ve kudretli belediye başkanının Boyabat Belediyesinden de bu tür uygulamalar bekliyoruz.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:04 04 2020 15:15(1956) Facebook'ta Paylaş

17. Yorum: niyazi 06 04 2020 11:04
hiç bir iş beklemeyin bu başkandan. adamın herkese manevi borcu var. kendi çalışanına, esnafa, memura, işçiye, amire herkesi seçimlerde yürüyüşlere, mitiglere, seçim bürosuna çağırdı o yüzden herkese borçlu. kimse memlekete hizmet beklemesin.

16. Yorum: boyabatlı 05 04 2020 21:17
....... babasına hayrı yoktu şefik'e mi hayrı olacak yazık boyabata ve halkına

15. Yorum: atsız 05 04 2020 14:06
dokunmayın başkanıma o şimdi cam terasta gözlerini dinlendiriyor!!!

14. Yorum: vatandaş 05 04 2020 13:41
boyabat belediyesi nerde diye sormuşsunuz.dört yola gel sırtını stadyum caddesine doğru dön,aşağı doğru dümdüz eski mezbahahya doğru yürü,hiç bir yere sapma ,yaklaşık 200-300 metre sağ tarafta görürsün.belediye önüne gelince dikil karşıya bak görkemli bir kule görecesin.kısmet olursa bir süre sonra arkanı dönünce seyir terası da göreceksin.bir de belediye nerede diye soruyorsunuz .çok insafsızsınız.

13. Yorum: vatandaş 05 04 2020 12:59
hem oy veriyorsunuz hemde boş boş konuşuyorsunuz akıllanın biraz bu belediye 40 yıldır aynı.

12. Yorum: veli 05 04 2020 12:40
üç ay sonra seçim olsaydı kesin dağıtırlardı ama maalesef seçim yok. belli ki yukarıdan yağmayınca paraları da yok.

11. Yorum: filiz 05 04 2020 09:28
9.yorumcu doğru söylüyor
yüzde altmış oy vererek seçtiğiniz
başkanınızdan bu kadar
akıllı
zeki
şovmen
seçilmiş başkandan bu kadar

10. Yorum: bozkurt 05 04 2020 00:48
dün su faturası kesilmiş . korona nedeniyle evdeyiz . gecikme zammı almazsiniz inşallah . ayrıca tv ye çıkar şu kadar borcu şu kadara çıkarcam dersin 1 ay fatura almada görelim hadi.

9. Yorum: esnaf 04 04 2020 23:18
evde misket oynar. gecelgeceleri kimse görmesin diye resim çekilir. belediyenin asli görevi olan sokak yikamalarini şova dönüştürür. mahalle temizliğini sanki kendi görevi değil de lütuf gibi millete sunar. ama adam bu boyabat a ne yapsa az. size müstehak

8. Yorum: şimdigelir 04 04 2020 22:25
milat şimdi çıkar yorum yapanlara o engiiiiin bilgileriyle ağızlarının payını verir hattta chp genel başkanında 15 temmuzda nasıl kaçtığın yine o engiiiin bilgileriyle anlatır haydi milat anlat

7. Yorum: kumluklu veli 04 04 2020 22:04
belediyece tüm boyabatlılara maskeleri dağıtılmalıdır dostlar. eczanelerde elli kuruş etmez dandik maske 6 lira. yazıktır yazık.

6. Yorum: tc 04 04 2020 21:00
kimin umurunda bunlar için şov ve koltuk sevdası önemli 4 liralık maske dagıtıp insanların sağlğını koruyalım demezler ancak bu kriz döneminde 4 milyonluk teraslarıyla övünürler ve bunu facebooktan utanmadan paylaşıp beyenirler menfaati ve çıkarı için yaşayan yalamalar dolu.

5. Yorum: vatandaş 04 04 2020 19:33
30 büyükşehir ve hava kirliliği yüksek olan zonguldakta karantina başladı. peki hava kirliliği konusunda boyabatın durumu nasıl?

4. Yorum: boyabat sevdalısı 04 04 2020 17:17
ilişmeyin benim kudretli başkanıma. para yok para

3. Yorum: aydın 04 04 2020 17:17
daha kendi ekibine söz geçiremiyor. neden; çünkü hepsini seçim çalışmalarında mitinglere, seçim bürosuna, yürüyüşlere çağırdı. her belediye personeli kendince bana borçlu diyor o yüzden hiç bir işi doğru dürüst yapmıyor.

2. Yorum: ali 04 04 2020 17:11
50 maske dağıtır, 500 kez sosyal medyadan paylaşır. işi gücü şov yapmak

1. Yorum: kronik ve vasıfsız kişi 04 04 2020 15:40
belediye açlık dan öleyim 1 ekmek alıp da yedirmez.bu memleketin emeklerine,gerçek emekçilerine yazık.selamlar..!


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Evde olan 3 kişiye ne oldu? Korkma gel CHP Durağan Kadın Kollarına Boyabat'tan İlimizde Yoğun Bakım Kapasitesi Artırıld Boyabat Adliyesi Coronavirüsle Mücadeled Fadime Aydın hanımefendi vefat etti İsa Yıldırım vefat etti YEDAŞ Bilgilendirme Boyabat İlçe Umumi Hıfzısıhha Meclisi Ka Belediye Koronavirüs Günlerinde Su Paral Serin ve Yağışlı Hava Geliyor! 2020 Yılı Haziran Ayı Nöbetçi Eczane Lis Zehra Şahin hanımefendi vefat etti Mustafa Akman vefat etti İdris Tuğlu vefat etti Su Kanalından Çıkanları Görenler Şaşkına Sinop'ta 1 köy karantinaya alındı 74 Gün Sonra Cuma Namazı Kılındı Yaralanan Yavru Köpeğe Sahip Çıktılar Ayağı Tele Takılan Güvercini İtfaiye Kur Sinop'ta 4 metre boyundaki dev yılan kor Sıyrıklarla Kurtuldular Halil Küçük vefat etti Boyabat Kaymakamlığından Cuma Namazı ile Sinop İl Emniyet Müdürlüğünde Yangın Sonunda Doğruyu Buldun Şefik Başkan Boyabat Gençlik Merkezi Müdürlüğü 19 May Emniyet Güçlerinin Trafik Denetimi Devam Haydi İnsanlık İş Başına! İki Aile Arasında Kavga Bir Pazartesi Günü Boyabat Dörtyol'dan G Dörtyol'da ki Bilboard Ne Zaman Tamir Ed Güvenlik Güçlerine Bayram Ziyaretleri Alime Karagülle hanımefendi vefat etti Hüseyin Bozdemir vefat etti Dörtyol'da Yola Sığmadılar İrfan Erbaş Ramazan Bayramı Mesajı Yayım Sinop’ta trafik kazası 1 ölü Sinop'ta ineğe çarpan otomobil alev topu Recep Doğan vefat etti Aziz Meşe vefat etti Mehmet Celep vefat etti Eleştiriye Açığız Ama Hakarete Verecek C Sinop Valiliğinden Boyabat ve Durağan iç Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Boyabat Umu Boyabat Ticaret ve Sanayi Odasından Çok Boyabat’ta Refüje Çarpan Otomobil Ters D Boyabat, sağlıkta B sınıfına yükseldi Şerife Muslu hanımefendi vefat etti Tümü

2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Bayramlar…


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Doğuca Yaylasına Kar Yağdı


2020 - 1441 Ramazan İmsakiyesi


19 Mayıs Tatil Değil Bayramdır


Modanız Batsın


BP Ersa Akaryakıt İstasyonundan Kampanya


Lider ve Dava Üzerinde Düşünceler…


Temiz bir dünyaya ihtiyaç var


Boyabat Gazetesi, Bütün Annelerin Gününü Kutlar


İsyan ediyorum


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


17 Şubat Dünya Kediler Günü


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Haziran ayı ziyaretci sayısı:242189 DtGaNi

* ANASAYFA *