E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Başkan Şefik Çakıcı, Yerel Basın ile Bir Araya Geldi

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, dün akşam (10 Ocak 2017 Salı) yerel basın mensupları ile bir araya geldi.

Başkan Çakıcı yerel basın mensuplarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak, davetine icabet ederek gelen herkese tek tek teşekkür ettiğini belirtti.

Başkan Çakıcı daha sonra devam eden ve yeni başlanacak projelerini açıkladı. Başkan Çakıcı, özellikle Orta Çarşı ve Eski Belediye restorasyonun üzerinde yoğun bir şekilde çalışıldığını ve bu projenin ilk bölümü olan Kasaplar Çarşısı ve Eski Belediye resorasyonunun 2017 yılında biteceğini bekirtti. Meydan Projesinin çok önemli olduğunu, çevrede yapılacak kamulaştırmalardan sonra, Orta Çarşı ile Meydan Projesinin birleştiğinde, Boyabat’ın çehresinin değişeceğini söyledi.

Başkan Çakıcı, Meydan Projesinin altında yer alacak otopark, Erenlik Tepesine yapılacak seyir kulesi, Kırk Kızlara yapılacak olan ve metrekare olarak Türkiye’nin en büyüğü olacak cam seyir terası, Kalebağı ulaşımı, Bazalt ulaşımı, Yürüyüş güzergahları, kalkacak olan Kaymakamlık binası ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Boyabatın kanayan yarası ve imajının kötülüğüne sebep olan, pavyon benzeri yerler hakkında ellerinden geleni yapacaklarını ancak bu işin sadece belediye ile değil, diğer kamu kuruluşlarınında çabasıyla hal olacağını belirtti.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Çakıcı, duayen gazeteci (Rahmetli) Ali Sezer'in anısına, oğlu İsmet Sezer ve torunu Ali Sezer'e bir plaket sundu.

Başkan Çakıcı basın mensupları ile günün anısına toplu fotoğraf çektirdi. Toplantı sonrası Başkan Çakıcı misafirlerini kapıda uğurladı.

Tarih:11 01 2017 13:03(612) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: 9.köy 12 01 2017 10:59
3 kap yemek için kuyruğa geçmişler.bunlara gazeteci denir mi?

3. Yorum: jonturk 12 01 2017 10:22
gözlerimiz hüseyin cömert'i aradı.

2. Yorum: şamil 11 01 2017 14:06
şefik başkan gençlik merkezine atanan müdür hakkında bir açıklama yaptı mı? bu nasıl bir atamadır böyle

1. Yorum: meraklı 11 01 2017 13:21
esas baş yazar cömert efendiyi göremedim. hayırlı olsun.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Atatürk havalimanına Kürdistan paçavrası Çeyrek Asırdır Dinmeyen Acı; Hocalı ! Genel Başkan Arpacı: “SİYAD’ Necmettin Erbakan vefatının 6’ıncı yılın Hocalı Katliamı, Türkiye Barolar Birliği Boyabat Ülkü Ocakları Yeni Başkanı Osman Döndü Ulutaş hanımefendi vefat etti Ahmet Gümüş vefat etti Hocalı katliamı nasıl gerçekleşti? Referandum'da son anket sonucu: Yüzde 57 Başbakan Yıldırım Sinop’a Geliyor Boyabat'ta Elektrik Kesintileri SİAD Yeni Projelerini Görüşmek Üzere Top Kılıçdaroğlu'ndan flaş hamle Sinop'ta Gençler Sabah Namazında Buluştu Küçük Çocuk Balkondan Düştü Düğün hazırlığı yapılan evde yangın: 9 y Hasan Çömezoğlu vefat etti Prof. Dr. Serap Ustaoğlu Tırıl: “M Sinop Üniversitesi Vakfından Vali Hasan Sinop Üniversitesi Rektöründen İl Müftüs Sinop'ta Birbirleri İle Yarıştılar Duyarlı Vatandaşlar Martıları Besliyorla Ali Yener vefat etti Sinop Ada Otelde Yangın.!!! Boyabat değişiyor Boyabat'ın turizm potansiyeli masaya yat Esra Erol Sinoplu Girişimci İş Kadınları Gerze'de Yüzlerce Yıllık Ağaç Keşfedildi Ayancık-Sinop Karayolu Ulaşıma Açıldı İl Müftüsü Çelik Boyabat Müftülüğü’ OMÜ YÖS Başvuruları Başladı İl Müftüsü Çelik Kaynaşma ve Dayanışma T KUZKA Şubat Ayı Yönetim Kurulu Toplantıs Boyabat'ta Doğalgaz En Erken 2019 Yılınd Boyabat'ta Sis Sürücülere Zor Anlar Yaşa Kezban Dilber Çetinkaya hanımefendi vefa Boyabat'ta dev proje hayata geçiyor Kuvvetli Lodos Bekleniyor! SİYAD, sanat merkezinin kundaklanmasıyla Aşkın Ayrancıoğlu ve Öğrencilerinden  Hamide Işıkçı hanımefendi vefat etti Salih Atabey Özcan vefat etti Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni yakan kişi Tümü

Fetö’nün “Başkanlık” projesiyle mi güçlü Türkiye’ye "evet” diyecek


Deli Mustafa E


Al sana Türk tipi başkanlık


Sen yokluk ne bilir misin?


Hem Kandıran, Hem Kandırılanlar


“Şimdi b... yedik.”


Boyabat'tan Kar Görüntüleri


9 Şubat, Dünya Sigarayı Bırakma Günü


Fal ve Fala Baktırmak


Devlet Hastanesi, Şubat 2016 Mesai Dışı Çalışma Saatleri


Başkaları Gibi Yaşamak


İtirazım Var..!


Boyabat'ın 2016 yılı nüfusu belli oldu


Boyabat Turizme Hazır mı?


Gel Vatandaş Gel !.....


2016 Raporu


Biz insanoğlu insanız kısaca


Travel Turkey İzmir Fuarı


Yaşar Topçu YBO'nun Öğretmenler gününe özgü hazırlamış olduğu klip


AK Parti’de erken seçim sinyali var (mı?)


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Neden Tuğla Kullanmalıyız


2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim Sonuçları (1 Kasım 2015)


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Şubat ayı ziyaretci sayısı:995096
DtGaNi


* ANASAYFA *