E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Başkan Şefik Çakıcı, Yerel Basın ile Bir Araya Geldi

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, dün akşam (10 Ocak 2017 Salı) yerel basın mensupları ile bir araya geldi.

Başkan Çakıcı yerel basın mensuplarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak, davetine icabet ederek gelen herkese tek tek teşekkür ettiğini belirtti.

Başkan Çakıcı daha sonra devam eden ve yeni başlanacak projelerini açıkladı. Başkan Çakıcı, özellikle Orta Çarşı ve Eski Belediye restorasyonun üzerinde yoğun bir şekilde çalışıldığını ve bu projenin ilk bölümü olan Kasaplar Çarşısı ve Eski Belediye resorasyonunun 2017 yılında biteceğini bekirtti. Meydan Projesinin çok önemli olduğunu, çevrede yapılacak kamulaştırmalardan sonra, Orta Çarşı ile Meydan Projesinin birleştiğinde, Boyabat’ın çehresinin değişeceğini söyledi.

Başkan Çakıcı, Meydan Projesinin altında yer alacak otopark, Erenlik Tepesine yapılacak seyir kulesi, Kırk Kızlara yapılacak olan ve metrekare olarak Türkiye’nin en büyüğü olacak cam seyir terası, Kalebağı ulaşımı, Bazalt ulaşımı, Yürüyüş güzergahları, kalkacak olan Kaymakamlık binası ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Boyabatın kanayan yarası ve imajının kötülüğüne sebep olan, pavyon benzeri yerler hakkında ellerinden geleni yapacaklarını ancak bu işin sadece belediye ile değil, diğer kamu kuruluşlarınında çabasıyla hal olacağını belirtti.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Çakıcı, duayen gazeteci (Rahmetli) Ali Sezer'in anısına, oğlu İsmet Sezer ve torunu Ali Sezer'e bir plaket sundu.

Başkan Çakıcı basın mensupları ile günün anısına toplu fotoğraf çektirdi. Toplantı sonrası Başkan Çakıcı misafirlerini kapıda uğurladı.

Tarih:11 01 2017 13:03(537) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: 9.köy 12 01 2017 10:59
3 kap yemek için kuyruğa geçmişler.bunlara gazeteci denir mi?

3. Yorum: jonturk 12 01 2017 10:22
gözlerimiz hüseyin cömert'i aradı.

2. Yorum: şamil 11 01 2017 14:06
şefik başkan gençlik merkezine atanan müdür hakkında bir açıklama yaptı mı? bu nasıl bir atamadır böyle

1. Yorum: meraklı 11 01 2017 13:21
esas baş yazar cömert efendiyi göremedim. hayırlı olsun.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Makbule Uzunoğlu Hanımefendi Ebediyete Y Başkan Çakıcı'dan Ahde Vefa Ziyareti CHP’li Karadeniz Japon Gazetesinin AK Parti'den Saraydüzü Kaymakamına Hayır Boyabatspor, Gerze Belediyespor Maçında Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi olağa Fotoğraf Kareleri Eşliğinde Geçmişe Tari Tek Adam Yönetimini Kalıcı Hale Getirece Erfelek'te Yoldan Ev Geçti ADD’den Anayasa Değişikliği Açıkla Türkeli'de toprak kayması Aklımda Fikrimde YEDAŞ Önerileri Toplant Yeni Yalan: "Özdağ CHP Adına Konuştu" Sinop'taki Nükleer Santral projesi için Sinop’ta Adliye önünde intihar gir Makbule Uzunoğlu hanımefendi vefat etti Hasarlı Trafik Kazası Bıçakla Yaralama Olayı CHP’li Karadeniz: “Sinop'un Geçici Kur'an Kursu Öğreticisi Alımı Yap YEDAŞ, Çocuklara Enerji Tasarrufunu Aanl Nevzat Günal vefat etti CHP’li Milletvekilleri Ayağa Kalkt Hüsn-i Hat sergisi açıldı Şerafettin Çatak vefat etti Saraydüzü Kaymakamına Hayırlı Olsun Ziya Kastamonu’da Kongre ve Fuar Yöneti İl Müftüsü Çelik’ten Vali İpekR Sinop‘ta gençler, PÖH olabilmek iç Boyabat Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde Gerze'de Kaza: Yan Yoldan Caddeye Fırlad Doğa harikası Akgöl dondu! Esnaf Kefalet Genel Kurul İlanı CHP’li Karadeniz'den Asgari Ücretl Sinop'ta Otomobil şarampole uçtu; 1 yara Yaşlı Adam Feci Şekilde Yanarak Öldü Ayancık-Türkeli Yolunda Otomobil Takla A Özdağ'dan "ilk 4 madde değişebilir" diye Ben kediyim! Sinop Sikkeleri Boydef Gençlik Kolları Olagan Aylık Topl Döndü Taşçı hanımefendi vefat etti Safiye Tekin hanımefendi vefat etti Boyabat Kar Manzaraları -2 Tümü

Ne Hayaller Unutulur Bir Ekmek Uğruna...


Boyabat Şeref Kuru Temizlemeden, 34. Hizmet Yılında Kampanya


Verem (Tüberküloz) Hastalığı


Dönmeler, Dönekler ve Siyaset


Boyabat Barajı'ndan Kış Fotoğrafları


Boyabat Turizme Hazır mı?


Gel Vatandaş Gel !.....


2016 Raporu


Cep Telefonu


2017 Sonbahar’ında ABD Doları 8 lira olacak iddiası


Mustafa Meral Çörtü Hocamız da Hakk’a Yürüdü


Mustafa Meral Çörtü, Cumhurbaşkanını sevmişti


DNA Testi


Biz insanoğlu insanız kısaca


Travel Turkey İzmir Fuarı


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-3


Yaşar Topçu YBO'nun Öğretmenler gününe özgü hazırlamış olduğu klip


Topal Osman Sinop’ta


AK Parti’de erken seçim sinyali var (mı?)


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Teşrik tekbiri başladı


Neden Tuğla Kullanmalıyız


2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim Sonuçları (1 Kasım 2015)


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:692743
DtGaNi


* ANASAYFA *