E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Sinoplu İşadamları Derneği Basın Bildirisi

Büyük Türk Milletinin, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü ANSİAD (AnkaraSinoplu Sanayici İşadamları Derneği) adına kutluyorum.

Milletimizin dini duygularını istismar ederek güçlenen FETÖ/PDY ’nin uluslararası çetelerle işbirliği yaparak, seçilmiş hükümeti devirmek ve ülkemizi küresel güçlerin idaresine teslim etmek amacıyla hain darbegirişiminin üstünden bir yıl geçti.

Yakın tarihimizde yaşanan 1960, 1971,1980 ve 28 şubat darbelerinin milletimize verdiği zararların ve yaşattığı acıların bilincinde olan Türk milleti 15 Temmuz 2016’ da FETÖ/PDY‘nin darbe girişimine geçit vermedi. Din, dil, mezhep, sınıf ve ideolojik farklılık gözetmeksizin, Türk milletinin bütün unsurları “ Tek Devlet, Tek Vatan, Tek Bayrak” ortak paydasında buluşarak, devleti ve hükümeti ile birlikte hain darbe girişimini engellemiştir. Demokrasi ve Milli Birliği koruma adına milletimizin yazdığı 15 Temmuz Destanı bütün dünyaya örnek olacak niteliktedir.

Bu hain darbe girişiminde bulunan FETÖ/PDY’nin devlet kademelerinden ekonomik ve sosyal yapımızdan temizlenme çalışmalarıyla birlikte devlet ve milletimiz daha da güçlenmiştir. Hükümetimizin aldığı siyasal, sosyal ve ekonomik tedbirlerle artık geleceğe daha güvenle bakıyoruz. ANSSİAD olarak, milletimizin 2023 hedeflerine ulaşacağına inancımız tamdır.

Bu vesile ile, demokrasiye ve milli birliğimize sahip çıkmak adına canından feragat ederek ağır silahların karşısında gövdelerini siper eden 249 şehidimize Allahtan rahmet 2 bin 193 gazimize acil şifalar diliyorum. Allah milletimize bir daha böyle acılar yaşatmasın.

Mustafa Başdoğan
ANSSİAD Yönetim Kurulu Başkanı

Tarih:15 07 2017 21:42(200) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Müşerref Uçar Hanımefendi Vefat Etti Dikmen'de Çıkan Yangın Güçlükle Kontrol Bu ameliyat Sinop'ta ilk kez yapıldı Boyabat Panayırı 18 Ekimde Başlıyor Sinop MHP'den kahvaltı programı Fatma İnan hanımefendi vefat etti 364 oda ve borsanın seçimi ertelendi Polis Zehir Tacirlerine Aman Vermiyor Astım Hastası Vatandaş Fenalaştı Bunlar resmen bizim! Kayseri Mantısı ile Sinop Mantısı Karşıl 2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması S Sinop Hayaller Tiyatrosu’ndan Yeni Sezon Sinop'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Çalışmalar Devam Ediyor Fatih Özçelik güven tazeledi Emre Gökmen'in durumu ciddiyetini koruyo Birinci Sınıf Öğrencilerine Yönelik Uyum Boyabat Belediyesi Nereye Taşınacak? O sektörde çalışanlar için flaş talep! Albay Çetinkaya serbest! O Artık Çok İyi Boyabat Orman İşletmesi Aynı Zamanda 2 Y Boyabat’ta 2’si Tutuklu 42 S Polisin Yürüttüğü Operasyonda Yakalananl Kerkük Türk'tür, Türk Kalacaktır! Şehri Dündar hanımefendi vefat etti Sinop Taşmanlı Göletinde balık ölümleri Sinop Üniversitesinden URAP Başarısı Boyabat'ta Karasinek İstilası "Bundan böyle AKP'ye oy vermeyeceğiz" Gaziantep GapPlast Plastik, Hammedde ve Dikmen-Durağan Yolu Tamamlanıyor Sinop Emniyet Müdürlüğü Boyabat’ta Sinop Üniversitesinden Uluslararası Alan Müjde, 46 İşçi Alınacak Meclis Tuvaletlerine gelen yasağa tepki Sinopspor 3-0 mağlup oldu Lise Mezunlarına Yönelik DYK Başlıyor Sizin Reklamlarınız mı, Vatandaşın Can v "Kim bana FETÖ'cü diyorsa; oğlu, damadı CHP'den erken seçim açıklaması Başkan Aral’dan Alaçam Belediye Başkanın Türk Ocağı Basın açıklaması Tümü

Halk Uyutulurken Ajanlar Savaşı


Yozlaşan Türkçemiz ve Yabancı Kelimeler


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Eğitim Bir ülkenin Geleceğinin Güvencesidir


Boyabat Nasıl Soyuluyor


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği Rezaleti


“Selam” üzerine bir derleme


İlber Ortaylı:Türkiyeli diye bir ırk yoktur, Türk vardır


Sonbaharın Sesi…


Yaylaoğlu Tuğla Eleman


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat İlave Revize İmar Değişikliği ile İlgili İddialarım Soyutmuş


CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CHP Sinop İl Başkanı…


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Eylül ayı ziyaretci sayısı:718995
DtGaNi


* ANASAYFA *