E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Sinoplu İşadamları Derneği Basın Bildirisi

Büyük Türk Milletinin, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü ANSİAD (AnkaraSinoplu Sanayici İşadamları Derneği) adına kutluyorum.

Milletimizin dini duygularını istismar ederek güçlenen FETÖ/PDY ’nin uluslararası çetelerle işbirliği yaparak, seçilmiş hükümeti devirmek ve ülkemizi küresel güçlerin idaresine teslim etmek amacıyla hain darbegirişiminin üstünden bir yıl geçti.

Yakın tarihimizde yaşanan 1960, 1971,1980 ve 28 şubat darbelerinin milletimize verdiği zararların ve yaşattığı acıların bilincinde olan Türk milleti 15 Temmuz 2016’ da FETÖ/PDY‘nin darbe girişimine geçit vermedi. Din, dil, mezhep, sınıf ve ideolojik farklılık gözetmeksizin, Türk milletinin bütün unsurları “ Tek Devlet, Tek Vatan, Tek Bayrak” ortak paydasında buluşarak, devleti ve hükümeti ile birlikte hain darbe girişimini engellemiştir. Demokrasi ve Milli Birliği koruma adına milletimizin yazdığı 15 Temmuz Destanı bütün dünyaya örnek olacak niteliktedir.

Bu hain darbe girişiminde bulunan FETÖ/PDY’nin devlet kademelerinden ekonomik ve sosyal yapımızdan temizlenme çalışmalarıyla birlikte devlet ve milletimiz daha da güçlenmiştir. Hükümetimizin aldığı siyasal, sosyal ve ekonomik tedbirlerle artık geleceğe daha güvenle bakıyoruz. ANSSİAD olarak, milletimizin 2023 hedeflerine ulaşacağına inancımız tamdır.

Bu vesile ile, demokrasiye ve milli birliğimize sahip çıkmak adına canından feragat ederek ağır silahların karşısında gövdelerini siper eden 249 şehidimize Allahtan rahmet 2 bin 193 gazimize acil şifalar diliyorum. Allah milletimize bir daha böyle acılar yaşatmasın.

Mustafa Başdoğan
ANSSİAD Yönetim Kurulu Başkanı

Tarih:15 07 2017 21:42(93) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut
Boyabat Sinop Yolunda Kaza: 4 Yaralı Okulun Çatısında Mahsur Kalan Kedi’ Kamile Aydın hanımefendi vefat etti Sinop; Soner, Öner ve Güneş'i Unutmadı Ayancıklı Genç Kız hayatını kaybetti Sinop'ta Yılın Düğünü Sinop İl Jandarma Komutanlığına atama Muharrem Eşin vefat etti Şadi Kabal vefat etti CHP’li Karadeniz Gazeteciler İçin Boyabata atanan kızını getiriyordu 2018 Yılı İçin 'Emlak Vergisi Rayiç Değe İsrail'i Telin ve Kudus'e Destek İçin Ba Boyabat'ta Elektrik Kesintileri Temmuz 2 Yaşlı Adam Kendini İple Asarak İntihar E CHP’li Karadeniz: Nükleer Santrall Mezarı açılan kadının öldürüldüğü belirl Durağanlı Genç Balkondan Düşerek Hayatın Karadeniz: Deprem Kendini Bir Kez Daha H Kaymakamlardan İl Müftüsü Çelik’e Boyabat Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde Canını Kurtaran Vatandaşa Böyle Sarıldı Öğrencilerimizi Türkiye’nin En Mut "Deve sidiği şifadır" diyen ilahiyatçıya Atatürk’ü Silemezsiniz! Sinop'ta Tarihi Sıva İle Sansürlediler! Durağan Meslek Yüksekokulu’nun Tab Otomobil Bariyerlerde Durdu, Sürücü Kaza Kamyonla Taksi Çarpıştı, Aynı Aileden 1 Sinop'ta Yaşlı Kadın Ölü Bulundu Türkeli Gaziler köyünde ev yangını Üniversite, Sinoplu Kıbrıs Barış Harekât Satılmış Aksoy vefat etti Boyabat Ekinören Köyünde Yangın, Bir Ev Başkan Kılıçaslan'dan Düğüne Davet Aziz Başdemir vefat etti Boyabat Belediyesi Cevap Verdi Şimşirgil’in “Otağ”ı e Sinop Uyuşturucu Operasyonu Gerçekleşti Boyabat Kalesi ve Çırabozan Dehlizi kita Sinop Taşmanlı Köyü'nde Kaza: 1 Yaralı Boyabat Devlet Hastanesi Temmuz Ayı Mesa Ayancık’ta Şehitlerimiz Rahmet ve CHP'li Altay: Kimsenin devlete meydan ok Tümü

Sinop'u Marka Şehir Yaparsa Vekil Maviş Yapar


Darbeler ve 15 Temmuz


ALLAH Siz ve Sizin Gibileri Islah Etsin....


Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne kadar sessiz kalacaksın?


Doğup Büyüdüğüm Evimi Satıyorum


Rant ve Oy, İstanbul Sular Altında


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


15 Temmuz gecesi (II)


Boyabat Çemberinin Köyden Kente Göçü


‘Yerim sizin ‘Milli Mücadele’nizi’ demek serbest mi?


Ders Almasını Bilmek


Doğruysa Çok Büyük Ayıp!


Boyabat Gazetesi 12. Yaşında


Öküze Gâh Dedim


Hacıçayı Köyünden Görüntüler


Canım babam benim... Çok özledim çook.


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat


Geçim öncelikli eylem planı


Bazı Hurafeler


2010 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (12 Eylül 2010)


Ortaya Karışık


Eyvah ! Stres mi ?


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:778352
DtGaNi


* ANASAYFA *