E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanı Emre Karagülle'nin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İle İlgili Basın Açıklaması

Bağımsız Türk Devletinin temellerinin atıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza bayram olarak armağan ettiği bu anlamlı gün, milletimizin gurur ve coşku günüdür. Geleceğe en güzel yatırım olan çocuklarımıza ait bir gündür. 23 Nisan sadece yurdumuz çocuklarını kapsamayıp tüm dünya çocuklarına hediye edilmiş değerli bir gündür.

Çocuklarımız; kırılgan küçük fidanlarımızdır. İlerde bulunduğu toprağa kök salıp koca bir çınar olacak bu ülkenin umutlarıdır.

Ülkemizin huzuru ve dünya barışı için yarınları kucaklamaya hazırlanan çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli, mutlu ve özgür bireyler olarak hayata devam etmeleri en önemli gayemizdir.

Geleceğimizin teminatı olan çocukların kendilerini geliştirmeleri, araştıran ve sorgulayabilen donanımlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak biz büyüklerin en önemli görevlerinden biridir.

Çocuklarımızın, nasihatten öte iyi örneğe ihtiyaçları vardır. Bu sebeple çocuklarımıza sahip çıkacak ve onların yarına daha umutlu ulaşması için iyi örnek olmaya gayret edeceğiz.

Bugünün küçükleri, yarının büyükleridir. Ulusal egemenlik, ulusun namusudur, onurudur, şerefidir geleceğidir. Şüphesiz Türk Milleti her daim geleceğine sahip çıkacaktır.

Dünyada çocuklara armağan edilmiş ilk ve tek ‘bayram’ olan bu günde; gözlerindeki ışıkla bugünümüzü ve yarınımızı aydınlatan çocuklarımızın sağlıklı bir aile ve toplum yapısı içinde büyümelerini temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Milletimizin ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.

Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanı
Emre Karagülle

Tarih:22 04 2018 18:24(458) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: boyabatlı 22 04 2018 21:04
atatürk düşmanı dediğiniz kitle mi gerçekten düşman yoksa yıllarca atatürk'ü kullanarak siyaset yaoan ve atatürkculugun içini bosaltanlar mi asıl atatürk düşmanıdir tartışılır

3. Yorum: bozkurt 22 04 2018 21:02
ülkucu hareket her zaman devletinin yanında. ıktidar gitsin de nasil gidiyorsa gitsin diyen çıkarcı sözde milliyetçi kitle belliki bazi seylerden rahatsiz. allah yolunuzu açık etsin. ülkücü hareket kendini her daim korur. iktidar olmak için her yol mubah diyenler utansin

2. Yorum: 10. köy 22 04 2018 20:59
ülkücüler doğru yolda. her zaman atasinin yaninda. bugün birileri atayi anmaya basladiysa yahut kürt açılımlari sona erdiyse ulkuculerin sayesindedir. kiymetini bilene.

1. Yorum: 11 köy 22 04 2018 18:31
atatürk 'ün adına tahammül edemeyen lerle ortak olun sonrada gazının adını anmayın ya biraz doğru olun


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Boyabat'ta İlk Ahilik Duası Yapıldı Adnan Okutan vefat etti Bu Konak Görmeye Değer Domates Festivali Yapıldı YEDAŞ Enerji Dolu Bir Bayram için Bayram Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Yılmaz Boyab Kist Hidatik Hastalığı için bilgilendirm Türkeli'de Polonya asıllı kadın Müslüman Boyabat –Kastamonu Yolunda Kamyon Tıra Ç Bagaja Koyduğu Semaver İtfaiyeyi Alarma Mustafa Çoban vefat etti Boyabat’ta Ekipler Kontrollerini S Sinop Üniversitesinden ABD’nin Yap Sinop'ta boğulma: 1 ölü Bedensel Engelli Aracına Otomobil Çarptı Görevinden İstifa Etti BDDK'dan banka kartlarına ve kredi kartl Mustafa Köstek vefat etti Ramazan Erdoğan vefat etti Bir Rezalette Bürnük Mesire Alanından Ahilik Geleneği Boyabat'ta Yaşatılacak Gerze'de Tır ile otomobil çarpıştı Tatil dönüşü kaza Karadeniz Bölge İstişare Toplantısı TOBB İnsaf yok mu sizde? Nedir Bu Rezalet? Hayvan Pazarında Kurban Bayramı İçin Haz Boyabat Doğalgazı İsale Hattında İncelem Ülkemiz İçin Birlikte Hareket Etmeliyiz Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur MHP Sinop İl Başkanı Fahri Ulusoy'un Döv Kuzu Kelle Kebaba Vatandaşlar Yoğun İlgi Yesari Baba türbesinin içler acısı hali Gazeteci Uysal’ın acı günü Şebeke Suyu Patladı Şehir İçinde 3 Araç Birbirine Girdi Define Aramak İçin Şantiye Kurmuşlar Adem Çilek, Milli Eğitim Bakanlığı Müşav Boyabat Sinop Yolu Üzümlü Mevkinde Trafi Ayrancıoğlu'na İkisi “Dünya Üçüncülüğü” 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi'ndeki Sinop NKP'den referandum önerisine tepki İkinci El Araç Alım Satımı Yapan işletme İlk Yardım Kursu Başlıyor Balkan Türklerinden Sinop Valisine Ziyar Mehmet Ersoy, İçişleri Bakan Yardımcısı Sinop Belediye Başkanı’ndan nüklee Asfaltta Oluşan Hasarlı Yerleri Sıfır Ha ZTSO Başkanı Demir’den, Başkan Orh Poşetler ücretli olacak Tümü

Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


En Acı 45 Saniye (17 Ağustos 1999, Saat 03.02)


Fitness Club Geleneksel Bayram İndirim başlıyor!


Mesele Dolar Artışı Değil Arkadaş - Öz Eleştiri Zamanı


15 Temmuz Öncesi Sonrası


Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABD’nin yükselttiğine inanmıyor!


Çok Mu Zor?


İmar Barışı üzerine bir değerlendirme


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Agustos ayı ziyaretci sayısı:674824 DtGaNi

* ANASAYFA *