E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz'den Sinop Tanıtım Günleri'ne Destek

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, İstanbul Yenikapı’da düzenlenen 5. Sinop Tanıtım Günleri’nde stantları ziyaret etti.

Sinop’un tarihsel ve kültürel mirasının zenginliğine dikkat çeken CHP’ li Karadeniz; ‘Sinop doğal güzellikleri, tarihi, kültürü ve yöresel lezzetleriyle ülkemizin birbirinden güzel şehirlerinden biri. Karadeniz’deki tek doğal liman olan ilimiz Antikçağdan beri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olması nedeniyle zengin bir kültürel mirasa sahip. Doğal güzelliklerin ve tarihin birleştiği bu miras tanıtılmaya ve görülmeye değer.’ diyerek tüm ülke halkını Sinop'u ve zenginliklerini görmeye davet ettiğini söyledi.

Sinop Tanıtım Günleri çerçevesinde gerçekleştirilen faaliyetlerin kapsamının arttırılmasından duydukları memnuniyeti dile getiren CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz açıklamasını şöyle sürdürdü.

‘İlimizin tanıtım etkinlikleri kapsamında her geçen yıl bir adım ileriye taşımak adına yaptıkları çalışmalardan dolayı başta Sinop Tanıtım Platformu Başkanımız Engin Kırmızıgül ve ekibine, Valiliğimize, belediyelerimize, spor kulübümüze, ticaret odamıza ve Sinop'ta kültürel anlamda faaliyet gösteren derneklerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca büyük emeklerle hazırlanan etkinliğimize katılım sağlayan ve Sinop’umuza destek veren tüm valilerimize, siyasetçilerimize, milletvekili arkadaşlarımıza ve belediye başkanlarımıza, gazetecilerimize tüm Sinoplular adına teşekkür ederim.’

Resmi açılış töreni 2 Kasım’da yapılan 'Sinop Tanıtım Günleri' etkinliği 4 Kasım'a kadar Yenikapı'da ziyaretçilerini ağırlayacak.

Tarih:03 11 2018 13:50(679) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: 06-57 03 11 2018 15:32
sinop tanıtım günlerinin ankara dada yapılmasını talep ediyoruz.

1. Yorum: kumluklu niyazi 03 11 2018 15:13
sayın vekilimiz sinop için elinden geleni yapmakta calışıp cabalamakta. helal olsun.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Polis Okul Önlerinde Denetimi Artırdı, M Halı Saha Tuvaletindeki Lavaboları Parça Tüm Eğitim Camiasına İyi Tatiller Merak edük! Kaç Lira? Bağımsız Aday Çağdaş; Ben Daha İyiyim! Sinop'ta Aç Kalan Kurtlar Köpeği Yedi ASİLDER Kültür Sanat Etkinlikleri Türkü Oto Galericiler İçin Mesleki Yeterlilik Trafik Ekipleri 18 Araca İşlem Yaptı Yıldız Mahallesinde Trafik Kazası 31 yaşındaki kadından 4 gündür haber alı Durağan Olaylarının Mahkemesi Şubat Ayın Kaldığı cezaevinden telefonla dolandırdı Boyabat Belediyesi'nin Hafriyat Kamyonu Kök Hücre Bağışı ile Donör Ol, Umut Ol! Personelin % 80’i Sinop Üniversite Jandarma Avcılara Göz Açtırmıyor Yayalara Yol Yok, Asfalttan Yürüsün EYT yine AKP-MHP engeline takıldı Ünsal Kuluç vefat etti Boyabat Doğalgazı Hakkında Yetkililere S Cevat Kuzulu vefat etti Yaralı kediye öğrenciler sahip çıktı Sinop Valiliğinden kritik uyarı! AK Parti ve MHP Başkan Adayı Buluştu Hal Yerinde Fiyatlar Tavanda Gidiyor Çakıcı” Sokak Hayvanlarına 7/24 Ke Sinop'ta ATM'deki tuzağı vatandaş fark e Sinop'ta CHP'nin Meclis Eğilim sonuçları Durağan Belediye Başkanı'ndan Teşekkür M Fikret Kayaoğlu Boyabat İlçe Seçim Müdürlüğüne Büşra Çol Turan Saka vefat etti Öykü Arin Kök Hücre Bağışı Kampanyası Bülent Özen, Çamlıca Mahallesi Muhtar Ad Sündüs Kuluç hanımefendi vefat etti Şükrü Çetinkaya vefat etti CHP'den Sinopspor ziyareti Talihsiz balıkçının cenazesi Sinop'a get Vatandaştan elektrik faturasına tepki AK Parti Sinop ilçe adayları belli oldu Gelin ve Damada 1.000 TL Hediye Çeki AK Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı Ş Vergi Yapılandırmasını İhlal Eden Vatand Girişimcilikte Önce Kadın Projesi Reel Sektör & Finans Sektörü Diyalog Güç Asırlık Camiye Yazık Olmasın! Sinop'ta 700 kişi alınacak Sinop medyası can oldu Tümü

Hangi Türk Boyu’na Mensupsunuz?


Kılçak Alçak Zillet


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Bir Organ Bağışla! Bir Hayat Armağan Et!


Mor Tuhafiye Eleman İlanı


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Verem (Tüberküloz) Haftası


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Yeni yılda mutlu olmak elimizde


Halk Arenası


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Döndü Hanım


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:606840 DtGaNi

* ANASAYFA *