E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Ellerinde Eldiven Olsaydı Daha İyi Olurdu

Boyabat Belediyesi Zabıta Ekipleri 6 Nisan 2020 Pazartesi günü Hal Yerinde gerekli tedbirleri alarak, giriş ve çıkışları ayırmış, ayrıca vatandaşlara gerekli uyarıları yaparak maske dağıtmış.

Buraya kadar her şey çok güzel, yalnız birde görevli zabıta kardeşlerimiz ellerine hijyen amaçlı eldiven taksalardı bize göre çok daha güzel olurdu.

Umarım görevli kardeşlerimiz bundan sonra hem kendi, hem de karşılarındaki diğer insanların sağlığı için ellerine hijyen amaçlı eldiven takarlar. Biz yinede kendilerine kolay gelsin diyoruz ve tekrar uyarıyoruz, lütfen elinize hijyen amaçlı eldiven takın.

Tarih:06 04 2020 14:11(3082) Facebook'ta Paylaş

6. Yorum: murat 10 04 2020 10:12
kebapçı senin ağzın ne söylüyor

5. Yorum: merakli 08 04 2020 01:44
başkanım sıhhatler olsun maşallah 🤔

4. Yorum: zeki şimşek 07 04 2020 21:56
adnan beye hitaben virüs bırakın tanısın diyerek bu duruma getirdiniz ülkeyi umreden gelene ilismez diyen cahillerin yüzünden bak ölen sayısı 750 oldu sahada bitmez bu ölümler çünkü sizin gibi düşünenler zayıf insana bulaştırıyor o da gidiyor baskasına bulaştırıyor sonra ölümler artıyor ölen kişinin cenazesi ceset torbasıyla gömülüyor eş dost akraba cenazesini gömemiyor rabbim uzak etsin

3. Yorum: adnan 07 04 2020 03:44
eldiven olsa ne olacak sanki virus varsa yine bulasacak. ayrica bu kadar korkmayalim bu virusten bullasmasi daha iyi bence en azindan vucut tanir ve ona karai direnc olisturur ve o virus kisiye zarar vermez.

2. Yorum: kebapçı 06 04 2020 23:15
kardeşim insanda biraz bilinç olur kaba konușmak insan istemiyor lakin bir insan hele komunun güvenliğinden sorumlu insanda bunu görüyorsun daha feci sokakda aynì manzara adam maskeyi takmıș burnunun altına indirmiș
kardeşim geri zekalımısınız zeka özürlümüsüz hangisi?
virüs tekrar edelim vi rüs anladınızmı tekrarmı edelim beyinsiz insan vi rüs...gözle görülmüyooor!!!havada 2-3 saat asılı dura biliyooor!!!
anlatamıyorsun adamı kadını matrak geçer gibi illa burnunun altına indiriyor maskeyi takma daha iyi
duruyorum bunu görünce aptal aptal bakıyorum bu....

1. Yorum: halk 06 04 2020 17:23
belediyenin içi tıka pasa dolu esnek çalışmaaa


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

600 Yıllık Ağaç Ziyaretçilerini Bekliyor Evde olan 3 kişiye ne oldu? Korkma gel CHP Durağan Kadın Kollarına Boyabat'tan İlimizde Yoğun Bakım Kapasitesi Artırıld Boyabat Adliyesi Coronavirüsle Mücadeled Fadime Aydın hanımefendi vefat etti İsa Yıldırım vefat etti YEDAŞ Bilgilendirme Boyabat İlçe Umumi Hıfzısıhha Meclisi Ka Belediye Koronavirüs Günlerinde Su Paral Serin ve Yağışlı Hava Geliyor! 2020 Yılı Haziran Ayı Nöbetçi Eczane Lis Zehra Şahin hanımefendi vefat etti Mustafa Akman vefat etti İdris Tuğlu vefat etti Su Kanalından Çıkanları Görenler Şaşkına Sinop'ta 1 köy karantinaya alındı 74 Gün Sonra Cuma Namazı Kılındı Yaralanan Yavru Köpeğe Sahip Çıktılar Ayağı Tele Takılan Güvercini İtfaiye Kur Sinop'ta 4 metre boyundaki dev yılan kor Sıyrıklarla Kurtuldular Halil Küçük vefat etti Boyabat Kaymakamlığından Cuma Namazı ile Sinop İl Emniyet Müdürlüğünde Yangın Sonunda Doğruyu Buldun Şefik Başkan Boyabat Gençlik Merkezi Müdürlüğü 19 May Emniyet Güçlerinin Trafik Denetimi Devam Haydi İnsanlık İş Başına! İki Aile Arasında Kavga Bir Pazartesi Günü Boyabat Dörtyol'dan G Dörtyol'da ki Bilboard Ne Zaman Tamir Ed Güvenlik Güçlerine Bayram Ziyaretleri Alime Karagülle hanımefendi vefat etti Hüseyin Bozdemir vefat etti Dörtyol'da Yola Sığmadılar İrfan Erbaş Ramazan Bayramı Mesajı Yayım Sinop’ta trafik kazası 1 ölü Sinop'ta ineğe çarpan otomobil alev topu Recep Doğan vefat etti Aziz Meşe vefat etti Mehmet Celep vefat etti Eleştiriye Açığız Ama Hakarete Verecek C Sinop Valiliğinden Boyabat ve Durağan iç Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Boyabat Umu Boyabat Ticaret ve Sanayi Odasından Çok Boyabat’ta Refüje Çarpan Otomobil Ters D Boyabat, sağlıkta B sınıfına yükseldi Tümü

2019 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Bayramlar…


Fiziksel mesafe sosyal yakınlaşma


Doğuca Yaylasına Kar Yağdı


2020 - 1441 Ramazan İmsakiyesi


19 Mayıs Tatil Değil Bayramdır


Modanız Batsın


BP Ersa Akaryakıt İstasyonundan Kampanya


Lider ve Dava Üzerinde Düşünceler…


Temiz bir dünyaya ihtiyaç var


Boyabat Gazetesi, Bütün Annelerin Gününü Kutlar


İsyan ediyorum


Korona Virüs Salgını İçin Korunma Yöntemleri


Çanakkale Şehitlerine


17 Şubat Dünya Kediler Günü


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


Boyabat'ın 2019 yılı nüfusu belli oldu


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Osmanlıca


Cumhuriyet’e Yazdım


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Haziran ayı ziyaretci sayısı:243710 DtGaNi

* ANASAYFA *