Yayın Tarihi:03 05 2017 04:27(6808)

Halyerine Roma Tarzı Tuvalet Açıldı

Bildiğiniz gibi Boyabat Halyeri yeni yerine taşınmış, ancak yeni halyerine tuvalet yapılmamıştı. Bu duruma hem halyeri esnafı, hem de pazarcılar büyük tepki göstermiş, konu medyanın gündemine taşınmıştı. Bu isteğe duyarsız kalmayan hayırsever işadamı, Sinop vergi rekortmeni Hüseyin Cömert halyerine tuvalet açtı.

Roma tarzında planlanan tuvalet bugün hizmete girdi. Yeni halyerinde tuvalet için gerekli alt yapı yapılmış ancak üzerine tuvalet taşı ve su tesisatı yapılmamıştı.

Bu duruma duyarsız kalmayan Hüseyin Cömert, mevcut tesisata iki adet klozet koyarak, halyeri ve pazarcı esnafının derdine çare olmaya çalıştı.

Roma tarzı tuvaleti kullanmak için henüz hazır olmasada, halkımız yinede Hüseyin Cömert'e teşekkür etti.

Facebook'ta Paylaş
15. Yorum: cemal 09 05 2017 14:46
yav kapıyı örtsene kokacak heryere

14. Yorum: tırpan57 08 05 2017 22:45
hüseyin comert gercekten bazı gercekleri ortaya cıkarmakta ustune yok bu konuda da görsel olarak hayata geciriyor bu konudada başarılı şimdi önemli olan belediye ne yapacak

13. Yorum: 12.yorumcuya 06 05 2017 22:06
sana teşekkür etmem gerektiğini düşünüyorum ve teşekkür ediyorum.
öncelikle sorularıma cevap veremeyeceğini anladığın ve susarak benim bu konudaki hsklılığımı kabul ettiğin için.
sonrasında da bir yorumunda belirttiğin gibi mevcut iktidarın ilçemizdeki temsilcilerinin yada kendini temsilci sananların bazılarının sömürganlığını tasvip etmediğin anlaşıldığı için
hepimizin ortak paydasının vatan sevgisi olduğu için
ve
seviyeli tartışman için sana teşekkür eder ilk iki yorumum içinde tekrar özür dilerim.

12. Yorum: bakış 06 05 2017 05:25
tartışmayı uzatmak ve seni ikna etmek gibi bir isteğim ve derdim yok.buraya yazılan yazı ve yorumlar bir kişi ile değil,yani sadece seninle değil, sayfayı tıklayıp okuyacak herkesle düşünceler paylaşılmak için yazılır.okuyanlar ön yargılı ya da objektif olarak anlamak istediklerini yahut anlamaları gerekeni anlarlar.senin yazdıklarından da, benim yazdıklarımdan da anlayacaklarını anlamışlardır.dolayısı ile seni inandırmaya uğraşmak beyhude vakit harcamaktır.istiyorsan istediğin kadar yazmaya devam et.

11. Yorum: 9.yorumcuya2 05 05 2017 20:47
değerli arkadaşım,
15yıl önce adliyenin karşısındaki park olayı senin gibi ulaşamadığı ciğere mundar diyenlere malzeme oldu ve maalesef çamuratmayı seven bir millet olduğumuz için bir belediye başkanının siyasi hayatına maloldu.
burdan bakacak olursak, eğer yapılan o iş yanlış ise dieti bedeli ödendi ve siz o parkı kafaya takanlar amacınıza ulaştınız.
evveett gelelim asıl konuya;
değerli hemşerim, sana 1.yorumumda da belirttiğim gibi emniyetin karşısında teyyareciparkının arkasındaki boyabatımızın kalbi denilecek koskoca araziyi kimler kaçparaya hangi şartlarda aldı??
hadi kardeşim bu konuda da bir yorum yazda bizlerde aydınlanalım sayende!!
"alma mazlumun ah'ını çıkar aheste aheste" demiş atalarımız. bakalım o bahsettiğim yerin ah'ı kimden çıkacak??

10. Yorum: 9'yorumcuya 05 05 2017 20:23
arkadaşım,
sen ya insanların aklı ile dalga geçmeye çalışan yada yapmış olduğun 4.yorumda "15.yıl önce adliyenin karşısında vardı" lafında neyi kastettiğini ankayamama özürlüsün.
şimdi ben bu platformda kimsenin avukatlığına soyunmuş değilim h.cömert ilede oturup birbardak çay içmişliğimiz yok anlayacağın tanışmıyoruz.
fakat senin içinde zihninde kin'in o derece fokurduyorki halen 15 veya bilmem kaçsene önce satılan adliyenin karşısındaki parkı konuşuyorsun.
bende sana diyorum ki;
h.cömert gözünüzde abalı, yani vur abalıya gitsin zihniyetini bırakıp yüreğin yetiyorsa emniyetin karşısındaki orman binasının altındaki şuan usuldüz yapılan binaların olduğu yeri konuş.
varmı yüreğin?? hadi hodri meydan!!

9. Yorum: bakış 05 05 2017 15:57
olmamış olarak yorum yazan. "olmamış" olan senin yorumun ve yorum yazanlara da yaptığın benzetmeyi aslında kendin için yaptığının farkında değilsin. bi kere yorumda "15 yıl önce satılan yer diye bir cümle yok, gözünü aç ta iyi oku. yazılmamış şeyleri yazılmış gibi görüp, sonra da üzerine yorum yazanlara ne denir, onu da buraya yaz.bu 1.
ikincisi, pazar yerinde wc olmayışını gündeme getiren yazıya karşılık adliyenin karşısı ile cevap verilir de onun için yazılmıştır o yorum. eğer pazar yerinde tuvalet olmayışını hicveden yukardaki metni yazan emniyetin karşısındaki binalarda tasarrufu olan biri olsaydı ona da o bölgeye klozet koymasını tavsiye ederdik elbette. birini eleştiriyoruz diye ötekini sahiplendiğimiz falan yok. yanlışı kim ve nerde yaparsa yanlıştır.

8. Yorum: fahri boyabatlı2 04 05 2017 20:15
boyabata olan özlemimi de siteniz aracılığıyla gidermeye çalışıyorum. ama gelin görün ki bu tarz kalitesiz üçüncü sınıf magazin programlarında rastlayabileceğiniz türden haber(!)lere ihtiyacınız yok sizin. boyabatın süperstar ajdar'ının tuvalet haberini yapmak kaitenizi düşürmekten başka bir işe yaramaz. uzaklardan bir dost tavsiyesi...

7. Yorum: fahri boyabatlı1 04 05 2017 20:10
neden fahri boyabatlı ismini kullandığımı açıklayarak başlamak istiyorum yorumuma. çünkü yorumlarım çıkar çatışması ya da şahsi algılansın istemiyorum. boyabatta 8 yıl görev yapıp ayrıldım. boyabat'a dair hep güzel anılarım kaldı bende. kendimi bir hemşehriniz olarak gördüğüm için bu ismi kullanıyorum

6. Yorum: olmamış 04 05 2017 14:50
syn cömert
bir önceki haberin ile bu haberin hiç bağdaşmamış ve bir önceki yazına bakarak diyebilirim ki bu haber sana yakışmamış.
bir sözümde 4.yorumcuya;
kardeş dikkat ediyorum da her haberin altına "adliyenin karşısında 15 sene önce satılan yer" diye yorum yazıyorsun. bravo memleketinin haklarını korumaya çalışıyorsun ki korunacak bir hak ta yok öyleki bir belediye başkanı yiyen adliyenin karşısında ki qt.kadar yere verilen paradan daha az miktara emniyetin karşısında yüksek binsların olduğu, boyabatımızın kalbi denilen yerin satışına neden yorum yapıp dile getirmiyorsunuz yoksa korkuyormusunuz?
delikanlıysanız delikanlılığınızı herkese aynı orsnda yapın ki gerçekten delikanlı olduğunuz anlaşılsın yoksa abalıya vurana delikanlı denmez fırsatkollayan çakal denir.
boyabatlı hemşerilerime saygı ve sevgilerimle....

5. Yorum: cömert 03 05 2017 20:36
bi kokutmadığın halyeri kaldıydı kalk ordan

4. Yorum: bakış 03 05 2017 19:52
yanlış hatırlamıyorsam 15 yıl kadar önce adliyenin karşısındaki binanın yeri olan ve bir zamanlar park olan arsada da bir umumi tuvalet vardı. boyabat'ın dörtyol bölgesinin ihtiyacına cevap veriyordu. oralarda boş yer kaldıysa bir-iki klozet de oraya koysanız..

3. Yorum: çoraklı 03 05 2017 19:36
klavuzu karga olanın... tuvaleti de olmazmış... bu belediyecilikten bu kadar.. daha fazlası mucize.

2. Yorum: can 03 05 2017 18:46
memlekete bir hayrın dokunsun tuvaletleride sen yaptırıver

1. Yorum: nisa 03 05 2017 17:20
zaten haberi yapanada bu yakışırdı


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)
Beni Unut

Doğru Bildiğimiz Yolda


80 İhtilali ve Kays Parmaksız…


Öncelik ekonomide


Hisar Tuğla Eleman Aranıyor İlanı


2024 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2024)


Siyaset Kazanı Yerel Seçim 4- Mart 2024


2024 - 1445 Ramazan İmsakiyesi


Şafak Akça yazdı: Ayrıştırılan eğitim, farklılaştırılan gençler


Boyabat Gazetesi Berat Kandili Mesajı


Boyabat'ın 2023 yılı nüfusu belli oldu


Mutlu Yıllar


Burası Boyabat Göreceğiz!


Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı, Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı


AKP iktidarı, hangi ekonomik program hedefini tutturdu ki?


e-Seçim Sistemi


Türkiye'de, sosyal adalet gereği zamlar yapılıyor!


Vergi Bağlandı


Sallım Çorba


Bazı Haramlar -2


86 yıllık bir fotoğraf


Yılmaz Özdil şehit dedelerimizin dünyanın nerelerinde yattığını


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Fevkaladenin Fevkinin de Fevkinde


Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz.
Mayıs ayı ziyaretci sayısı:

230048


Tasarım:DtGaNi