Yayın Tarihi:26 03 2023 01:22(484)


Cumhur İttifakı’nın kadınlardan alıp veremediği nedir?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na iktidara taşıyanlar kadınlarken, kadınlardan alıp veremedikleri nedir?

Kadına düşman, yeşile düşman, çevreye düşman, kendileri gibi düşünmeyenlere düşman ama 21 yıldır iktidar !

Bu ülkenin kadınları nasıl ki AKP iktidarını taşıdılarsa indirmesini de bilirler.

Söze gelince, cennet anaların ayağının altında diyenler, Kuran-ı Kerim’in Nisa Süresi, kadınlar üzerine olduğunu bilmiyor musunuz?

Kuran-ı Kerim’in hiçbir ayetinde erkeklere ait bir kelime dahi yokken, kadınlara ayet vardır. Nedir bu kadınlardan alıp, veremediğiniz?

Kadın haklarını ihlal etmekle Kuran-ı Kerim ayetlerine siyasi çıkarlarınız için karşı geliyorsunuz. Sizler, nasıl bir Müslümansınız?

Eyy, Kuran-ı Kerim ayetlerini tersten okuyanlar, insanlar ve canlılara ögüt olarak gönderilmiştir. Erkek, kadın ayırımı yoktur.

Dünya ülkeleri, inandıkları dine kendi dillerinde ibadet ederken, bir tek Türkiye’deki insanların Arapça bilmedikleri halde ibadet etmeleri düşündürücü değil mi?

Arabistan’da, kara çarşaf Kuran-ı Kerim’de yokmuş diye kaldırılma tartışmaları başlamış. Kendi dillerindeki Kuran-ı Kerim ayetlerini bin 500 yıldır okumamışlar !

Türk hiçbir ülkenin kadınlarına benzemez, erkeklerden daha vatansever, daha cefakardır. İstanbul’un düşman işgalinde olmasına rağmen, Halide Edip ADIVAR, Sultan Ahmet Mitingi’ni yaparak, işgalcilere meydan okuyan, kucağında 9 aylık bebeği ile İnebolu’dan aldığı cephaneyi kağnı arabaları ile Kastamonu’ya taşırken şehit düşen Şerife Bacı, Elif Nine, Erzurumlu Kara Fatma, Nene Hatun, sayısız Türk kadını, siz siyasiler dışlasın diye mi bu vatanı düşmanlardan kurtarmak için çarpıştılar ve şehit oldular.

Cumhur İttifakı bileşenlerine yeni katılan Yeniden Refah Partisi lideri Fatih ERBAKAN, kadınlardan, eşinden, akrabasından, kız kardeşlerinden hangi yüzle oy isteyecektir?

Hadi, kadınlara düşmansınız, sizi 9 ay karnında taşıyan annenize, eşinize de mi düşmansınız?

Türk kadını, Ortadoğu karanlığındaki kadınlara benzemediğini, darbesinin ağır olacağını bilmeyecek kadar gözleriniz, vicdanınız karardı mı?

Yeniden Refah Partisi lideri Fatih ERBAKAN, “Cumhur İttifakı’na girebilmek için İstanbul Sözleşmesi üzerinden pazarlık yapmanız size yakıştı mı?

Türkiye’yi Afganistan Taliban zihniyetine çevirerek, kadınları kara çarşaf içine sokmak mı istiyorsunuz?

Türk kadının, ana, bacı, kardeş olduğunu bu yaşınıza kadar öğrenemediniz, idrak edemediyseniz bundan sonra da edemezsiniz. Türk kadının yakasından düşün artık. Nedir bu ya, her seçim öncesi kadın tartışmaları artık gına geldi. Bıktık, bıktık.

Sizin dini inancınıza göre, kadın hakları kutsal değilse, bizim dini, kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim ayetlerine göre inancımıza göre kadın hakları kutsaldır.

Her fırsatta dışladığınız, hakir gördüğünüz kadınlar 14 Mayıs’ta size öyle bir tokat atacak ki siz bile şaşıracaksınız. Sayılı günler az kaldı.

Şeriat istersiniz, laik Türkiye’de yaşarsınız.

İmam hatipleri savunursunuz, çocuklarınızı yurt dışında okutursunuz.

Savaş istersiniz, çürük raporu alarak askere gitmezsiniz.

Fakirliği översiniz, 4-5 yerden maaş alırsınız.

Ne Mutlu Türk Kadınıyım Diyebilene.

Facebook'ta Paylaş
2. Yorum: milat 27 03 2023 13:54
kadın hakları daha düne kadar tuvaleti bilmeyen bizden öğrenen sözüm ona medeni bize göre tek dişi kalmış canavar, kadını bir meta gibi reklamlarda oynatan, kadın üzerinden para kazanan ahlaksız avrupanın çıkardığı kanunlara göre düzenleyecek değiliz. kadına her şeyden çok değer veren yüce dinimiz, bir müslüman olarak hakları kuran ve efendimiz hz. muhammed sav. emrettikleri doğrultuda verilmeli. size göre başını orasını burasını açan kadın özgür, mümine kadına göre kuranın emrettiği şekilde giyinmek özgürlük. size kara çarşaf giyeni kara fatma dersiniz,m mümine kadın için o rabbinin bir emridir. senin medeniyetsiz ahlaksız avrupanın kanunlarına göre yönetile yönetile bu gün kadın cinayetleri,sapkın lgbt ve türevleri aldı başını gidiyor.yukarıda kahram diye saydığın kadınlar senin öcü gibi gördüğüğn çarşaflı analarımızdı. sen merak etme 14 mayısta o takadı kim yiyecek göreceğiz az kaldı

1. Yorum: okur 26 03 2023 12:51
sayın yazar 5 ve 6 mart 2023 yazılarınızda sayın akşener'e hakaretleri dile getirirken kadınlara karşı saygı aklınıza gelmedi. birde ekrem ve mansur başkan aynı zamanda cumhur başkanı yardımcısı olunca hem belediye hem c. başkanlığı yardımcılığından maaş almayacak mı.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat AK Parti'de Adaylık Yarışı!


Soru Işaretleri İle Dolu Seçim...


Gün gelir değişimde değişir


Kılıçdaroğlu, hırsızlık, yolsuzluk mu yaptı ki istifa etsin?


Crystal Bistro'da odun ateşinde nefis lahmacun ve pide


Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı 19 Mayıs Mesajı


2023 Boyabat Cumhurbaşk. 1. Tur Seçimi Sonucu (14 Mayıs 2023)


Memleket İsterim


57. Piyade Alayı


Bayram sabahı


Sallım Çorba


Dil Neyi Çok Anarsa Baş da Orada Sabit Olur….


2023 - 1444 Ramazan İmsakiyesi


Boyabat'ın 2022 yılı nüfusu belli oldu


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 7. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Bazı Haramlar -2


86 yıllık bir fotoğraf


Papaz Eriği


Davulcunun Kefen Parası


Mutlu Eğitim


Yılmaz Özdil şehit dedelerimizin dünyanın nerelerinde yattığını


Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Tanıtım Videosu


8-9 Şubat Boyabatta Kar Yağışından Görüntüler


5 bin - 30 bin TL'yi aşan faturaların GİB Portalından e-Arşiv olarak Düzenlenmesi


Müjde…. Hadi Hayırlı Olsun


Fevkaladenin Fevkinin de Fevkinde


Anlayamadıklarım


Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz.
Haziran ayı ziyaretci sayısı:

104232


Tasarım:DtGaNi